Способи заробити криптовалюта Ripple безкоштовно

Від автора: Ріппл по праву вважається одним з кращих проектів, а їх токени XRP, відповідно, стали одними з найпопулярніших на ринку. Якщо ви знайомі з даним проектом, то вже знаєте, що монети не можна Майні. Значить способи отримання XRP звужуються. Але, чи можна отримати Ripple безкоштовно?

Сир не тільки в мишоловці

Ймовірно, будь одразу ж подумав, що це неможливо. Капіталізм надиктував такі правила, що безкоштовний сир тільки в мишоловці. Але ж з будь-якого правила є винятки. Звичайно, користувачів ніхто не стане нагороджувати за красиві очі, але матеріальних витрат можна уникнути.

Вже зараз хтось явно думає над тим, що запропоновані нижче варіанти виявляться обманом, фішингом або ще чимось подібним. Але в такому разі користувачам давно все було б відомо, і ніхто не цікавився як заробити пару токенов XRP. Адже проекту вже 6 років, тому більшість сервісів пройшли перевірку часом. Ну а нові майданчики відразу потрапляють під приціл.

Звичайно, це не означає, що мережа чиста і непорочна. Відстежити всі, що відбувається у Всесвітній Павутині просто нереально, тому завжди є ймовірність потрапити на зловмисників. Але якщо знати сервіси, з якими можна працювати, і як убезпечити себе від SCAM, можна знизити цю ймовірність практично до нуля. Обізнаний — значить озброєний.

існуючі способи

Багато з вас вже, напевно, чули про кранах. Це один з найпоширеніших варіантів безкоштовного заробітку криптовалюта. Ним цікавляться через хорошою реклами та простоти виконання. Все, що потрібно від користувача — розібрати капчу і ввести адресу гаманця для отримання коштів.

Крани можна сміливо назвати самим простим способом отримати Ріппл безкоштовно. По-перше, їх дуже легко знайти. Перше, що пропонують пошукові системи — це як раз подібні майданчики. Більш того, завсідників форумів також спочатку пропонують крани, а вже потім з’являється якась альтернатива (якщо вона є).

А вона є. Всі прості дії, які доступні в Інтернеті сьогодні оплачуються. Серед таких ігор, проходження опитувань, перегляд відео, перехід по рекламних посиланнях і багато іншого.

На цьому всьому можна заробляти вже дуже давно. Раніше були популярні сайти по типу Seosprint, на яких розміщувалися завдання різного характеру і оплачувалися виходячи з обсягу роботи, який потрібно виконати.

Сьогодні подібні майданчики впали в рейтингах, оскільки з’явилися аналогічні, що платять в криптовалюта. Здавалося б, яка різниця як заробляти? Роль грає мейнстрім. Криптовалюта безумовно успішно увірвалися на ринок і багато хто впевнений, що в майбутньому вони будуть основним платіжним засобом.

Дивлячись в майбутнє кожен хоче бути до нього готовим вже зараз. Але сьогодні далеко не кожен може купити собі достатню кількість монет. Адже їх ще практично не приймають як платіжний засіб. Але якщо закупитися криптовалюта, тоді не буде на що жити. Тому така альтернатива безкоштовного заробітку Ripple набирає обертів.

надійні крани

Коль вони вважаються найпоширенішим способом безкоштовного заробітку монет, то варто почати саме з кранів. Проблема XRP в даному випадку в тому, що кількість сервісів дуже обмежена. Вірніше, їх багато, але ось надійні майданчики на пальцях однієї руки можна порахувати.

Coinfaucet — простота і комфорт

Першою, і, напевно, найкращим майданчиком, є CoinFaucet. Всупереч безлічі інших кранів цей має дуже приємний інтерфейс. По суті, з нього можна було зробити Лендінгем. Але як раз така особливість і виділяє його серед інших майданчиків.

Односторінкові крани виглядають дуже нав’язливо і нудно. Більш того, на них дуже багато реклами, яка займає більшу частину екрану. У гіршому випадку ви ще й перейдете з якоїсь засланні, коли перший раз натисніть мишкою по робочій області сайтів.

Тут же реклама відображена лише в лівому і правому нижніх кутах. При цьому, займає вона не більше 15% екрану в цілому. По суті, банери тут нічим не відрізняються від 80% всіх сайтів Інтернету, крім самого вмісту. Вона орієнтована на кріптовалютний ринок.

Розробник вирішив трохи подбати про комфортний знаходженні на сайті, навіть протягом тієї хвилини, яка буде потрібно користувачеві. Він створив кілька вкладок, кожна з яких в результаті маленька за обсягом інформації, але дуже корисна. Ніякої зайвої інформації немає, а все стосується тільки роботи з краном.

Що стосується самого заробітку, то після хвилинної реєстрації ви відразу потрапите на сторінку для отримання монет. І ось ще одна особливість крана: тут не потрібно вводити капчу. Згадайте, яке її призначення? Уникати спамерських пошукових роботів. Але оскільки на сайті є реєстрація, то підтвердження реальної особистості відбувається через верифікацію електронної пошти.

Робота полягає в простий удачі: є 6 діапазонів чисел, від яких залежить прибуток. Мінімальна нагорода становить 0.0003 $ або 0.00091743 XRP, а максимальна — 300 доларів або 917 XRP відповідно. Останню отримати практично нереально, оскільки на колесі має випасти число 10000. Швидше за все, залежить це від частоти використання сервісу. А може тільки від удачі. Крутити колесо можна раз на годину.

Реферальная програма приносить 50% прибутку запрошених вами користувачів. Також в розробці лотерея. Квитки можна буде отримати за кожне отримання нагороди рефералом. Їх не можна буде обміняти, але в лотереї природно буде шанс виграти велику суму.

Що стосується виведення, він доступний починаючи з 1 XRP. Максимуму немає, тому можна виводити будь-яку суму. Потрібно вказати адресу гаманця і, якщо це біржовий рахунок, додатково ввести destination tag. Комісія за висновок не знімається.

XRPfaucet — почесне друге місце

Дуже простий кран, який також здивував відсутністю нав’язливості. Так, він створений одностранічнік, але тут немає купи реклами, а також непотрібних різнокольорових літер. На відміну від попереднього сервісу він набагато простіше, проте поступається за деякими параметрами.

Виплати тут кожну годину, проте максимум, який можна отримати — 5 XRP. При цьому, ймовірність такої нагороди дорівнює 917 XRP на Coinfaucet. Крім того, тут вам доведеться щоразу вводити капчу. І отримати монети можна тільки на Faucethub. По суті, перевага моментального виведення пропадає, оскільки на зазначеному мікрокошельке мінімальна сума для переказу коштів на іншу адресу становить 1 XRP, але він ще зніме невелику комісію.

Тут також немає реферальной програми, тому більше 5 XRP тут ніяк не заробити. Єдине, в чому кран не поступається попередньому — інтерфейс сайту не дратує, тому можна спокійно заходити на нього хоч 100 разів за день.

Earncrypto — все в одному

Даний сервіс дозволяє заробляти близько 200 криптовалюта, включаючи Ripple. Що найдивніше — тут є будь-який варіант отримати нагороду, крім крана. Але це не заважає отримати набагато більше монет за той же час.

Earncrypto можна навіть назвати найкращим майданчиком для безкоштовного заробітку криптовалюта. Чому? Завдяки різноманітності.

  • проходження опитувань;
  • перегляд відео;
  • створення своїх опитувань;
  • установка додатків на телефон;
  • гри;
  • виконання більш складних завдань (по типу написання коментарів).

Кожен з видів завдань оплачується виходячи з обсягу роботи, який потрібно виконувати. Найбільш розкиданими виявилися опитування. Так, за один можна заробити 50 XRP, а за іншою менше 1. Але На перший ви витратите значно більше часу.

Складні завдання (доступні в розділі Complete Jobs) в середньому приносять 70-100 XRP. Іноді з’являються великі суми, але їх хапають дуже швидко. У цьому розділі на кожну задачу обмежена кількість виконавців.

Ігри, програми та відео приносять до 30 XRP. Але вони набагато цікавіше, оскільки під час виконання завдання можна ще й розважатися. Власне кажучи, якщо вам нема чим зайнятися по шляху на роботу або під час розігріву вечері, можете відвідати цей сайт і знайти собі якусь гру. Час вб’єте і трохи заробите.

Реферальная програма приносить по 10% від прибутку запрошених користувачів. Здається, що мало, але з огляду на кількість завдань і частоту їх виконання така сума цілком виправдана. Ви отримаєте від програми набагато більше, ніж при 50% на Coinfaucet.

Виводити можна будь-яку суму, що також заслуговує на особливу увагу. Однак до порога в 30 XRP потрібно заплатити комісію 1 XRP. Якщо виводити більше, то збори відсутні. І краще набрати все ж ці 30 монет. Ви не витратите на них багато часу, зате не втратите зайвих 30 центів.

Що примітно для цього сервісу — тут реклама взагалі не помітна. Довелося цілеспрямовано подивитися, де вона розміщена. Поки ви просто працюєте з сайтом і отримуєте Ripple, жоден банер на очі не попадеться.

самозахист

Для безкоштовного заробітку Ripple сьогодні більше немає надійних сайтів. Будь-які площадки, крім цих, були помічені з лави або невиплатою монет. Тому будьте обережні, якщо захочете використовувати відразу кілька сайтів.

Реально, ніяких критеріїв оцінки подібних проектів немає. Єдине, що допоможе вам з вибором — це відгуки користувачів з форумів. Особливу увагу варто приділити саме англомовним сайтам, оскільки там менше тролів і більш свідомі користувачі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector