Status: особливості платформи, можливість придбати токени SNT

Що таке Status?

Всім учасникам кріптосообщества відомо, що ефіріум це якась контрактна платформа, за допомогою якої розробники можуть розробляти і розміщувати свої децентралізовані додатки (англ. DApps), які не залежать від будь-яких централізованих регуляцій. Такі програми зберігаються і функціонують через вузли ефіріума.

За сьогоднішній день, кріптособщество бачило велика кількість різних стартапів і додатків, що розробляються і запущених в мережі ефіріум. Починаючи з DAO і закінчуючи Matchpool, а також багатьма іншими. Однак взаємодія з усіма цими «ДАПП» для новачка в блокчейн-індустрії може стати непосильним завданням. Саме для вирішення такої проблеми і була створена криптовалюта Status.

Взагалі, Status — мобільний додаток для iOS і Android, розроблене на базі платформи ефіріума і для учасників мережі ефіріум.

Як повідомляють розробники:

«Завдяки платформі Status ваш мобільний девайс може стати легким вузлом в мережі Ethereum, надаючи вам можливість отримати доступ до всієї екосистемі Ethereum, де б ви не знаходилися.»

Проект Status був ініційований після успішного проведення ICO в червні 2017 року, коли зміг залучити інвестицій на суму понад 100 мільйонів доларів менше ніж за три години.

розробники Status

Співзасновники Status’а Карл Беннеттс (англ. Carl Bennetts) і Джаррад Хоуп (англ. Jarrad Hope) співпрацювали разом протягом шести років над різноманітними проектами в галузі програмного забезпечення, перш ніж взяли обопільне рішення про створення спільного криптографічного проекту.

Status зародився завдяки зусиллю восьми основних членів команди, штаб-квартира якої розташовується в Сінгапурі.

Однак, протягом 2017 роки кількість розробників Status буквально вибухнуло як курс біткоіни, збільшившись до 55 ключових співробітників команди, які працюють цілодобово і віддалено по всьому світу.

Чим вирізняється Status на тлі інших ДАПП?

Хоч усі вищезгадані «ДАПП» вже унікальні самі по собі і представляють дивовижні напрацювання, разом вони можуть створити цілу екосистему. Це саме те, над чим і працює Status, надаючи максимально адаптований і простий інтерфейс, де учасники мережі можуть скористатися будь-якими децентралізованими додатками за допомогою одного пристрою.

Status запускає клієнт ефіріума прямо з вашого мобільного девайса, створюючи з простого телефону вузол блокчейн-мережі ефіріума.

Іншими словами, Status — це одночасно як браузер для децентралізованих додатків на базі ефіріума, так і криптографічний месенджер.

Як в США, так і в усьому світі, велика кількість людей активно використовують месенджери для обміну контактування, ніж соціальні мережі. Творці Status’а взяли це до відома, приділивши основну увагу питанням обміну конфіденційними повідомленнями і чатами.

Існує досить схожий на Status проект, під назвою Toshi. Це платформа, яка також є браузером з відкритим вихідним кодом для мережі ефіріум. Однак, Status має деяку перевагу над Toshi, оскільки у Status’а є децентралізована система обміну повідомленнями, в той час як у Toshi цього все ще немає.

Швидше за все, найбільша проблема, з якою бореться команда Status — це масове прийняття, а не просто схвалення невеликої групи кріптоентузіастов. Велика частина світу як і раніше практично нічого не знає, що таке блокчейн-платформа або чому вигідно мати децентралізовану мобільну операційну систему на своєму телефоні.

Співзасновник Status’а Карл Беннеттс пояснив можливе рішення цієї проблеми такою заявою в своєму блозі:

«Це стало ясно, що якщо ми хочемо розробити систему для взаємодії живих користувачів зі смарт-контрактами, то ухил повинен бути на соціальну складову. Люди — це істоти соціального характеру, а ефіріум — технологія з ухилом в соціальному аспекті ».

Гібридна система браузера і месенджера використовується для збільшення охоплення користувальницької аудиторії.

І для того щоб якось контролювати таку велику мережу проектів, були і створені токени платформи Status — SNT.

Що дає SNT?

Токен платформи Status надає можливість впливати на розвиток екосистеми самої Status.

У число особливостей входить:

  • Управління клієнтом Status.
  • Повідомлення про рух кріпторинка.
  • Мережа Teller, що дозволяє використовувати обмінну операцію, між фіатнимі засобами і криптовалюта.
  • Каталог децентралізованих додатків.
  • Ринок стікерів, а також доступ до багатьох інших функцій.

Це досить далекоглядний крок, враховуючи той факт, що криптографічний месенджер надасть своїм користувачам можливість додавати в друзі знайомих з усього світу і здійснювати операції, ділитися інформацією один з одним без будь-яких регуляцій.

На стороні ефіріум-браузера, Status здатний запускати, в основному, практично будь-який «ДАПП», що використовує технологію Mist або MetaMask.

Вже зараз можна побачити велике кількість різних додатків, яких підтримує архітектура системи Status, таких як додаток для ідентифікації в мережі ефіріум uPort, Gnosis, кріптобіржа Oasis, Ethlance, Aragon, Etherisc, а також багато інших.

Варто зауважити, що Status є програмним забезпеченням з повністю відкритим ісходником, так що кожен зможе налаштувати «ДАПП» на свій розсуд.

Де придбати?

Сам токен Status як інвестиції, на даний момент, можливо, не найкраще рішення, хоча він також як і інші криптовалюта і маркери торгується на багатьох кріптобіржах по всьому світу. Придбати його можна, наприклад на Coinbase з Cex.io або з поомщі мережі Teller, в самому мессенджере Status.

Зберігати можна як і будь-який токен на базі ефіріума в будь-якому гаманці, який підтримує ефіріум, будь то MyEtherWaller або навіть на холодному гаманці Ledger Nano S.

висновок

В цілому проект Status виглядає на сьогоднішній стадії розвитку надзвичайно захоплюючим проектом. Це такий собі аналог Telegram’а, тільки на базі ефіріума. Status можна вважати першим розділом в хроніці повної децентралізації нашому повсякденному онлайн-активності, надаючи користувачам можливість продовжувати свою онлайн-діяльність без потреби будь-коли залишати екосистему Ethereum або користуватися посередниками, потрапляти під хакерські атаки, цензуру і т. Д., Що стало, на превеликий жаль, повсякденним явищем в онлайн-додатках і соціальних мережах.

Дослідження показують, що користувачам потрібна платформа, яка дозволяла б їм зв’язуватися з ефіріум-технологією і її партнерами в будь-якому місці і в будь-який час.

джерела:

https://wiki.status.im

Home

https://www.cryptocompare.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector