Stratis криптовалюта: платформа STRAT, капшук Breez і Майнінг

Що таке Stratis?

Дуже легко заплутатися в масі криптовалюта і відчайдушно шукати наступну велику, що стоїть річ. Stratis криптовалюта відрізняється від інших. STRAT — це платформа, а не тільки якась цифрова монета, в яку ви можете інвестувати.

Всі ми знаємо, що технологія блокчейн буде докорінно змінювати спосіб взаємодії в сучасному світі. У нього амбітна команда з відмінною метою. Так що давайте перейдемо до деяких специфікаціям і додаткової інформації.

.NET — це програмне середовище, яка була створена Microsoft і забезпечує основу для багатьох додатків.

C # — це елегантний і орієнтована мова, який дозволяє розробникам створювати безліч безпечних і надійних додатків, що працюють на платформі .NET Framework.

В результаті, Stratis має можливість підключатися до бізнес-програмному забезпеченню і мати реальний прецедент для бізнесу. Якщо ви читаєте це, ви, ймовірно, використовували або, принаймні, знаєте про комп’ютер, на якому була Windows.

Напевно ви не раз замислювалися про те, щоб інтегрувати свій бізнес в блокчейн-сферу, використовуючи мову програмування, з яким багато програмісти знайомі?

Stratis дозволяє легко інтегруватися з підприємствами, які покладаються на платформу Microsoft .Net і мову C #.

Як працює?

Stratis дозволяє створювати безліч блокчейн-платформ, які не руйнують первинний блокчейн. Біткоіни не допускає впровадження другорядних блокчейн-платформ, хоч спроби впровадження та були, їх результати були безладними, а код занадто вразливим. Ethereum ж дозволяє використовувати смарт-контракти, але всі вони існують тільки на основному блокчейне.

Смарт-контракти на Stratis усувають ризики порушення конфіденційності і цілісності системи. Вони існують на їх власному блокчейн-з’єднанні. Компанії можуть бути впевнені, що їх токени НЕ будуть скомпрометовані. Коли кріптообщество усвідомлює цей факт, ви побачите серйозне зрушення розробників, які прямують з ефіріума в Stratis.

команда

Stratis складається з групи IT експертів з великим знанням простору кріптовалютікі і їх орієнтацією на платформу на базі C #. У наступному списку показані кілька важливих членів команди Stratis і їх ролі в організації:

  • Засновник Кріс Трю (англ. Chris Trew). Кріс є досвідченим технологом з 10-річним досвідом в IT. Спеціалізується на C # і бере участь в блокчейн-просторі з кінця 2013 року.
  • Керівник відділу комунікацій Крушанг Патель (англ. Krushang Patel) має 15-річний досвід роздрібного та міжнародного товарообігу.
  • Розробник блокчейн-платформи Stratis Ден Гершон. Має 10 років досвіду розробки, орієнтованого в основному на C # /. NET, і контракт з Microsoft і Fujitsu. Спочатку він дізнався про біткоіни на початку 2013 року.

Breez-гаманець

Одним з найбільш вражаючих і змінюють гру речей від Stratisа є гаманець Breez. Це біткоіни-гаманець, в який вперше увійде Tumblebit. Така неймовірна угода, підвищить поінформованість Stratisа в десятки разів.

З наступом випуском «Breez-гаманця» тепер є неймовірно великий стимул для запуску мастернода Stratis. Його експлуатація стане неймовірно прибутковою справою, оскільки він є основною основою функціональності Tumblebit в майбутньому гаманці Breez.

Чому це так важливо? Тому що для його роботи потрібно 250 000 монет Stratis. Це означає, що великий утримувач Stratisа є основним стимулом для зберігання своїх монет, що знижує доступність поставок.

Купівля

Stratis доступний на всіх основних біржах (Bittrex, Poloniex і т.д.) Через BTC або ETH (або, якщо ви є резидентом Великобританії, ви можете купити за допомогою фіатних коштів через Bittylicious), і його можна зберігати в гаманці Stratis або в гаманці Electrum.

Stratis — це явно та криптовалюта, на яку ви повинні звернути увагу в 2018 році, оскільки її агресивний графік розробки і платформа ICO будуть продовжувати залучати нових розробників і приклади використання в реальному світі.

Майнінг

Початковий ICO для Stratis привів до поширення 98 мільйонів монет, з яких 84 мільйони (85,7%) монет Stratis були заявлені ранніми інвесторами, а решта 14,3% (14 000 000) були збережені основною командою для розробки, маркетингу, партнерських відносин і програм стимулювання.

Для початку Stratis був токеном на основі методу докази виконання роботи (англ. Proof-of-Work), дозволяючи користувачам отримувати більше монет STRAT від видобутку через комп’ютерне обладнання, але це було всього лише на короткий проміжок часу, щоб запустити блокчейн з постійною поставкою.

Незалежно від того, на якому комп’ютері працює гаманець, вам доведеться залишатися на зв’язку в Інтернеті на час, який ви хочете здійснити Майнінг. Щоб отримати більш повне уявлення про Staking, все кріптосредства, які зберігаються на одній адресі, тимчасово блокуються, так що, коли ви маєте намір створити блок, винагорода може бути зараховано безпосередньо власнику адреси в якості компенсації за забезпечення безпеки мережі.

джерела:

https://medium.com/

https://cryptoslate.com/

https://steemit.com/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector