Syscoin криптовалюта: сфера застосування, функції та характеристики

Оскільки сфера застосування криптовалюта активно розширюється, їх взаємодія з платформами в галузі електронної комерції є життєво важливим. Такі гіганти інтернет-торгівлі, як Amazon і Ebay, вже розглядають можливість прийому платежів в біткоіни на своїх сайтах. Ті, ким була створена Syscoin криптовалюта, сподіваються відмовитися від послуг посередників і забезпечити децентралізований ринок, який дозволить централізованим сайтам, таким як Amazon, використовувати в своїй діяльності цифрові гроші.

Історія розвитку і команда розробників

Проект очолює Себастьян Шепіс, який є одночасно творцем і основним розробником Сіскоін. Участь у розвитку платформи також приймає компанія Blockchain Foundry, яка відповідає за розробку технології блокчейн і створює комерційні рішення на його основі, як для фізичних осіб, так і для бізнесу. Незважаючи на те, що запуск платформи відбувся в 2016 році, фахівці Blockchain Foundry зіграли важливу роль в розробці протоколу ще в 2014 році. Запуск сервісу відбувся 12 вересня 2017 року.

Реалізацією ідеї займається команда з 10 чоловік, проте детальна інформація про них на сайті проекту не вказана. До групи входять, в тому числі:

 • Себастьян Шепіс (засновник і розробник);
 • Ден Василик (менеджер команди і розробник);
 • Ягдіп Сідху (основний розробник);
 • Бред Хаммерстрён (маркетолог);
 • Кріс Марш (менеджер з розвитку бізнесу);
 • Себастьян Дімішель (директор зі зв’язків з громадськістю).

Офіційний сайт: www.syscoin.org.

Огляд основних цілей Сіскоін

Платформа є глобальною мережею, розподілену книгу, децентралізовану базу даних і блокову ланцюжок. Крім того, вона має внутрішню криптовалюта — токен SYS.

Автори проекту порівнюють свою ідею зі швейцарським армійським ножем, так як вона також представляє собою комплексний набір. У нього входять різноманітні функції, які можуть бути використані для надання рішень для широкого спектра децентралізованих послуг.

Одна з головних цілей команди — виняток посередників з відносин між учасниками ринку електронної комерції і повернення контролю над ситуацією в руки роздрібних торговців і споживачів. Крім цього планується усунути проблему надмірної комісії, яка в даний час стала невід’ємною частиною провідних платформ в сфері електронної комерції.

Опис особливостей платформи

Сіскоін з’явився шляхом хардфорка біткоіни в 2014 році і має алгоритм, що дозволяє об’єднуватися з бокчейном Bitcoin. Це дозволяє Майнер одночасно використовувати криптовалюта, засновані на одному і тому ж алгоритмі. Платформа здатна використовувати можливості злиття з Bitcoin і іншими цифровими грошима на основі алгоритму SHA-256. Це забезпечує їй дуже надійну і стабільну мережу, яка виступає в якості міцної бази платформи.

Поряд з наданням повністю децентралізованого ринку проект передбачає реалізацію ряду ключових функцій, спрямованих на підвищення ефективності всієї сфери електронної комерції. Наприклад, користувачам надається доступ до необмежених ресурсів, в той час як роздрібні торговці можуть перепродавати товари інших користувачів і вирішувати перепродаж своїх продуктів, нагороджуючи своїх помічників часткою від продажу.

Ціни на ринку можуть бути прив’язані до фіатним валют, таким як USD, EUR та GBP або до ціни BTC. Ринок також включає арбітражну функцію умовного депонування, яка утримує токени до тих пір, поки умови продажу не будуть виконані, і кошти надійдуть на гаманець продавця.

У платформу впроваджені функція шифрування повідомлень, адреси гаманців, пов’язані з іменами користувачів, і цифрові сертифікати, які дозволяють учасникам сервісу випускати і обмінювати приватні цифрові активи, такі як ключі реєстрації та коди подарункових карт.

Крім усього цього, Сіскоін пропонує майже нульову комісію за транзакції. Для розблокування доступу до низьких комісійним користувачам необхідно здійснювати платежі в токенах SYS. Крім того, є можливість здійснювати платежі в Bitcoin і Zcash.

Наскільки життєздатним є проект?

Сіскоін має багато можливостей для зростання з точки зору розвитку призначеної для користувача бази і отримання значних доходів. Проект працює в прямому протиріччі з централізованими бізнес-ринками і дозволяє користувачам продавати товари безпосередньо через блокову ланцюжок або створювати сайт, який використовує свою інфраструктуру для обробки транзакцій.

Команда проекту розробила повністю функціональний продукт і впровадила в нього ряд функцій, які роблять платформу дійсно життєздатною альтернативою таким традиційним сайтам, як Amazon і Ebay.

Блок-ланцюжок Сіскоін здатна підтримувати до 750 транзакцій в секунду (TPS). У майбутньому швидкість планується збільшити до 300 000 TPS після виходу в світ MasterStone. Токен SYS в даний час є однією з найбільш доступних цифрових монет і поступається за розміром комісії за транзакції тільки таким монетам, як NANO і NEO.

Істотним фактором є те, що платформа передбачає розподілене управління сертифікатами і використовує криптографічні методи, які дозволяють користувачам випускати і обмінювати ряд цифрових сертифікатів.

Ці сертифікати можуть бути автентифіковано за допомогою використання алгоритму доказ виконання роботи (PoW). Це відкриває двері для широкого поширення та обміну цифровими активами, такими як сертифікати, документи про власність, квитанції, квитки на заходи, ліцензії на програмне забезпечення (ПО) і гарантії.

Сіскоін використовує розширені смарт-контракти, які були модернізовані для захисту на випадок спроб компрометації, як і «розумні» контракти Ethereum. Це робить платформу серйозним і надійним варіантом для організацій, що займаються страхуванням, медициною і створенням ігрових проектів. Крім того, це дозволяє продавати цілий ряд товарів і послуг на сайтах, які перевершують за можливостями більшість централізованих ринків.

Ключовими конкурентами Сіскоін можна вважати такі платформи, як Shopify і WordPress (Woocommerce), які дозволяють роздрібним мережам запускати сайти в сфері електронної комерції відносно легко і швидко.

Крім необхідності боротися за увагу, автори Сіскоін стикаються з «внутрішньої» конкуренцією з боку інших проектів на основі блокової технології. Зокрема, BitBay теж працює як децентралізований ринок, дозволяє торгувати товарами і послугами без посередників. Ще одним потенційним суперником можна назвати порівняльного новачка в цій сфері — Origin Protocol, який також націлений на надання послуг децентралізованого ринку.

Гаманець Syscoin Blockmarket пропонує всі функції, необхідні для відправки та отримання Syscoin, ведення журналів транзакцій по порядку, покупка і продаж товарів, перепродаж інших товарів, відправка зашифрованих повідомлень іншим і багато іншого!

переваги Сіскоін

Перелік сильних сторін проекту включає наступні характеристики:

 • Децентралізація. Гаманець платформи надається з доступом до повністю децентралізованого ринку, де можна купувати, продавати і перепродавати чужі товари. Він трохи нагадує Ebay або Amazon, але перевершує їх по багатьом параметрами можливостям.
 • Простота відправки та отримання коштів. Функція грошових переказів на Сіскоін гарантує бездоганну відправку або отримання коштів безпечним і надійним способом.
 • Нікнейм. Часи, коли було потрібно набирати довгий і складний набір символів гаманця для відправки або отримання грошей, пішли в минуле. Псевдоніми спрощують процес, дозволяючи придумати і використовувати прямий адресу, наприклад «JoesAddress»,
 • Контроль товарів. Тепер будь-який користувач може легко перепродати будь-який товар на внутрішньому ринку платформи у власному магазині або дозволити перепродувати свої товари іншим користувачам.
 • Система захищених повідомлень. Можливість відправки та отримання зашифрованих повідомлень через простий і безпечний сервіс для зв’язку з іншими користувачами в мережі Сіскоін з використанням псевдонімів або SYS-адрес.
 • Відсутність простою ринку. На відміну від деяких проектів на базі тимчасових мереж (P2P), елементи на ринку Сіскоін завжди доступні. Неважливо, чи є гаманець користувача відкритим або закритим, його товари завжди доступні.
 • Арбітражна угода. Дозволяє покупцям бути впевненими в тому, що їхні кошти захищені арбітражної службою платформи. Покупці можуть вибирати третю особу при здійсненні покупки, погодивши його з продавцем, для утримання коштів в період транспортування товару покупцеві.
 • Цифрові сертифікати. Сертифікати можуть використовуватися для зберігання і передачі невеликих документів в рамках blockchain з додатковим шифруванням.

Де купити SYS?

Купівля та продаж токена SYS доступна на таких біржах, як:

 • Binance;
 • Bittrexy;
 • Upbit;
 • Livecoin;
 • Trade By Trade;
 • Poloniex.

На момент написання статті, курс SYS до долара становив $ 0,360453, до рубля — 22 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 192 млн. Токен займав 77-е місце на кріптовалютном ринку.

Як Майні SYS?

Використання докази виконання роботи робить доступним Майнінг цієї криптовалюта, як і будь-яких інших цифрових грошей, що використовують цей алгоритм.

Де Майні монету найкраще? Найбільш популярними способами видобутку монети є участь в пулах для Майнінг (mining pool), серед яких лідерами є:

 • http://www.syscoin.me
 • http://sys.coin-miners.info
 • http://syscoin.cryptopools.com

Де зберігати SYS?

Для зберігання криптовалюта платформи є офіційний гаманець, який являє собою перший і єдиний цифровий гаманець такого роду. Його передові функції роблять його кращим вибором для користувачів по всьому світу. Він не схильний до простоїв або збоїв при обслуговуванні.

Як створити гаманець SYS? Досить завантажити його з сайту проекту, вибравши відповідний тип операційної системи.

Перспективи і прогноз на 2018 рік

Сіскоін — платформа на базі блокчейна, яка дозволяє продавати товари, послуги, інформацію і цифрові сертифікати, як фізичним особам, так і компаніям. Всі операції здійснюються в безпечному середовищі з низькими комісійними.

Платформа має великий потенціал, здатним принести повзу всім, хто зважитися на її використання. Інвесторам краще всього, розраховувати на віддачу вкладених в проект коштів в середньостроковій і довгостроковій перспективі, навіть незважаючи на те, що токен SYS демонструє досить різку волатильність.

джерело:

https://www.syscoin.org/

https://www.coinbureau.com/

Cryptocurrency News, Digital Asset Reviews & Blockchain Updates

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector