Технологія блокчейн і штучний інтелект: перспективи

Компанія Kepler Technologies недавно завершила попередній етап ICO свого проекту Keplertek. Її експерти висловили свою думку з приводу того, як може розвиватися технологія блокчейн і штучний інтелект в майбутньому.

Вони впевнені, що робототехніка і ІІ — одні з найбільш руйнівних технологій в нашому світі, і на сьогоднішній день вони дуже близькі до реальності і здатні змінити світ на краще.

З огляду на це заяву, можна спробувати уявити майбутнє, яке формується відповідно до того, як ми взаємодіємо з технологіями, а не стомлюючим пошуком необхідних рішень. Саме цю мету переслідують автори Keplertek.

Об’єднавши ці три захоплюючі області і забезпечивши інфраструктуру, необхідну геніям для роботи над своїми проектами без необхідності проходити виснажливий процес збору коштів і пошуку досвідчених і компетентних членів, Keplertek дозволить реалізувати тисячі цікавих проектів замість традиційної бюрократії і ризику для ідей залишитися просто концепцією на папері.

Технологічне майбутнє Грузії

Грузія відома тим, що є дуже технологічною країною, яка докладає всіх зусиль для підтримки перспективних компаній, які намагаються змінити світ сьогодні, винаходячи технологію завтрашнього дня. Це не тільки одна з країн з найбільшими гірничодобувними компаніями, але і дуже зацікавлена ​​в розвитку інновацій держава.

Його географічна близькість до Європи і Азії є одним з найважливіших і вирішальних чинників міжнародної торгівлі, що дозволяє налагодити важливі партнерські відносини в усьому світі. Це ще більше зміцнилося завдяки дуже доречною податковій політиці, оскільки загальна податкова ставка становить 16,4% від прибутку. Це дозволяє підприємствам і таким проектам, як Keplertek, процвітати і рости органічно.

велика команда

У Keplertek працюють більше 50 співробітників, що працюють цілодобово в своєму тбіліському офісі. Вони забезпечують роботу над проектом спільно з більш ніж 100 іншими членами команди, які працюють в інших країнах віддалено. Кеплертек, без сумніву, є одним з найбільших проектів, якщо не найбільшим, на сьогоднішній день серед безлічі ICO.

справжнє партнерство

Keplertek має канал в Telegram з більш ніж 86 000 передплатниками і веде через нього цікаві дискусії та обговорення проекту і загальної еволюції криптовалюта. Тут завжди можна отримати відповіді на всі питання від адміністратора і взяти участь в таких заходах, як вікторини з винагородами в токенах KEP і внести свій вклад у зміцнення і розширення співтовариства, впровадженні і використанні технології на основі blockchain.

Keplertek також має аккаунти в Facebook, Twitter, Instagram і LinkedIn, де спостерігається не менша активність. В цілому, це ICO можна вважати самим цікавим проектом в кріптовалютном просторі на поточний момент.

Основний етап краудсейла проекту пройде з 26 червня по 17 липня 2018 року. У ньому можуть взяти всі, хто хоче інвестувати в проект з високими перспективами після попереднього проходження сервісу KYC ( «знай свого клієнта»).

Проект пропонує інвестувати в безмежне майбутнє з можливістю отримання бонусу в розмірі 20% при покупці токенов KEP.

джерело:

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector