TenX криптовалюта: карта для зберігання і використання коштів

Що таке TenX?

Навіть незважаючи на надмірне використання криптовалюта, а також їх високий рівень популярності, використання біткоіни або альткоінов все ще досить проблематично. Сьогодні лише деякі здатні фактично приймати кріптовалютние платежі, а це значить, що існує необхідність в проміжні рішення.

TenX криптовалюта (PAY) прагне надати можливість здійснювати віртуальні платежі в будь-який час і в будь-якому місці. Очевидно, що в світі кріптовалютних дебетових карт для більш завзятого прогресу виникне потреба в додатковому конкуренція, хоча гіганти Visa і MasterCard не надто захоплюються цією концепцією на даний момент.

Розробники активу TenX хочуть допомогти кріптовалютной індустрії дуже вплинути в глобальному масштабі. У той час як використання кріптовалютних активів як і раніше залишається витратним процесом, інтерес до дебетових картках, пов’язаних з криптовалюта не тільки зберігається, але і з кожним днем ​​збільшується по експоненційної кривої.

Хоча Visa і MasterCard явно дають зрозуміти, що зараз не зацікавлені в участі крипто-гонці, продукти на кшталт TenX як і раніше дозволяє користувачам витрачати криптовалюта з використанням платіжної картки. Карта TenX підтримує можливість зберігання кількох віртуальних валют і робить процес витрачання біткоіни і альтконов набагато зручнішим для всіх залучених сторін.

Історія TenX

Компанія розташована в Сінгапурі, з повною підтримкою з боку галузі. Вона зайняла перше місце в блокчейн-Хакатони Hackathon DBS під лейблом OmniChain, а потім успішно закінчила дебютну програму PayPal.

TenX торгує кріптоактівом під маркером PAY. Іншими словами, TenX — платіжна компанія, що надає мобільний гаманець і послуги, а також дебетові карти, що підтримують криптовалюта по всьому світу.

З запуском TenX власникам кріптоактівов дозволено займатися бізнесом, приймаючи альткоіни, включаючи DASH, ETH і так далі.

Це повноцінне додаток для смартфонів, доступне як для Android-систем через Google Play, так і на iOS в Apple Store.

Як працює TenX?

Безумовно, це досить похвально, що в TenX «торують» маршрут повсюдного прийняття платіжних кріптовалютних карт, проте все одно ситуація дуже неоднозначна. З огляду на той факт, що такі «монстри-корпорації», як Visa і MasterCard протистоять кріптовалютним концепціям від сторонніх постачальників, очевидно, що створення системи крипто-дебетових карт буде непростим завданням. З іншого боку у команди вже є мобільний додаток як для Android, так і для iOS, що значно полегшує витрачання криптовалюта.

Для користувачів також існує веб-додаток. До того ж в TenX нульова комісія за переказ крипто-засобів. Ніхто не витрачає комісійні, використовуючи TenX, хоча курси конвертації іноземної валюти все ще можуть застосовуватися в майбутньому.

З додатком TenX можна не тільки відправляти і отримувати крипто-засоби, але також можна знімати кошти практично з будь-якого банкомату по всьому світу.

Також TenX підтримує push-повідомлення, що дозволяють відслідковувати накопичення і баланс цифрового-гаманця.

Однак, з огляду на таку опозицію як Visa і MasterCard, знайти якісного партнера може виявитися непосильним завданням.

Як TenX забезпечує конфіденційність даних?

Платформа TenX підтримує стандарт DSS — своєрідна цифровий підпис. Оскільки користувачі мають свій DSS-ключ, вони можуть повністю контролювати свої кошти і регулювати налаштування безпеки.

Користувачеві доступні такі види налаштувань, як:

  • параметри виведення коштів;
  • щоденні ліміти;
  • ліміти витрат.

TenX володіє банківською ліцензією на додаток до дебетової картки, дозволяючи їй на законних підставах бути концентратором для блокчейна і дозволяти йому надавати цю послугу.

Як створити TenX гаманець?

Токен PAY може зберігатися в мобільному гаманці, доступному для завантаження на пристрої iOS або Android з офіційного сайту TenX.

Також, як згадувалося раніше, є веб-інтерфейс, в якому можна створити гаманець, пройшовши звичайну реєстрацію.

Після вибору місцевої валюти, користувачеві надається доступ до цифрового-гаманцю, за допомогою якого він може зберігати криптовалюта, здійснювати платежі або замовити платіжну карту TenX.

Купівля PAY

Найпростіший спосіб купити PAY на даний момент — придбати біткоіни або ефіріум. Потім досить скористатися наступними кріптовалютнимі біржами, для покупки токена PAY:

  • Huobi;
  • Bittrex;
  • Upbit;
  • ChaoEX;
  • OKEx;
  • KuCoin;
  • HitBTC.

Підводячи підсумок

Проект TenX більш ніж потенціалом і має всі шанси на успіх в найближчому майбутньому. Однак через неоднозначну позиції двох платіжних гігантів і деяких регулюючих органів, доля проекту може змінитися ще з десяток разів.

З одного боку — карта TenX вже дозволяє власникам облікових записів безперешкодно переводити свої криптовалюта в різних країнах по всьому світу. Особливо корисним інструментом TenX може стати для мандрівників, оскільки він позбавляє від необхідності постійно піклуватися про збереження банківської карти.

З іншого — ніхто не дає обіцянок, що завтра регулюючі органи не припинять діяльність TenX.

Що ж в результаті чекає проект? Покаже час.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://themerkle.com/

https://hackernoon.com/

https://www.cryptocoinjudge.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector