Топ криптовалюта для інвестування в найближчим часом

Але за зовнішнім лоском BTC / USD багато пропустили вигідніші варіанти для інвестицій, які могли дати не 20-кратну прибуток, а 75-100-кратну. Наприклад, Ethereum, який виріс більше, ніж в 100 разів за аналогічний період (в 5 разів більше в порівнянні з Bitcoin). Коли ринок вщух, можна надати інвесторам можливість ознайомитися з тим, що включає в себе топ криптовалюта, інвестувати в які розумніше, ніж в BTC.

Ethereum

Ethereum — криптовалюта, розроблена вітчизняними програмістами. Вона повинна була стати заміною біткоіни, однак через світову залученості в кріптоліхорадку довгий час утримувала друге місце за капіталізацією. За весь час свого існування вона пережила всього 1 хардфорк, який був пов’язаний не з недоліками / достоїнствами кріптоактіва, а з крадіжкою Ефіру з рахунків однієї біржі. Аналогічні випадки відбуваються і з Bitcoin, проте з цього приводу практично ніхто не обурюється і не займається розподілом мережі кожен раз після інциденту.

За період між початком 2017 го року і його кінцем Ethereum виріс майже в 100 разів. З моменту початку спадного тренда він все ще утримує свої позиції, втративши всього 25-30% від своєї вартості (800 у.о. пікова проти 650 поточної).

Т. к. Ethereum є криптовалюта другого покоління, що підтримує смарт-контракти, то поступово співтовариство буде перебудовуватися на нього з-за більшої практичності. Це призведе до збільшення капіталізацію і, відповідно, зростання вартості Ethereum по відношенню до поточної ціни.

Litecoin

Litecoin — це один з найстаріших представників криптовалюта, який виник набагато пізніше, ніж сам біткоіни. Сам кріптоактів не являє собою нічого особливого з технічної точки реалізації.

За період між початком 2017 го року і його кінцем Litecoin виріс майже в 300 разів. З моменту початку спадного тренда він втратив всього 50% від своєї вартості.

У найближчий рік він повинен підняти ще 50% своєї вартості. Причина цього криється в банальних речах. Зі збільшенням складності обчислювального блоку «материнської» криптовалюта (BTC) все більше Майнер, що не мають можливість підтримувати достатню обчислювальну потужність, будуть перерозподіляти свої ресурси на LTC, збільшуючи емісію коинов і загальну капіталізацію.

Ripple

Ripple — революційний проект, який був гідно оцінений кріптосообществом. Його успіхи в порівнянні з двома претендентами вище дещо скромніші, проте це не скасовує того факту, що в порівнянні з біткоіни він ріс удвічі швидше і за фактом втратив набагато менше.

При цьому в кінці літа очікується серйозне зростання курсу Ripple завдяки його інтеграції в банківські системи, що призведе до збільшення обсягу транзакцій, комісійних відкатів і капіталізації в цілому.

Dogecoin

Про Dogecoin слід поговорити окремо. Спочатку ця криптовалюта виникла, як жартівливе відображення всього кріптосообщества. Її головним девізом було «купуй нас, у нас є собачки». Тим не менш, вона має досить стійким ком’юніті і великою стабільністю.

За період між початком 2017 го року і його кінцем Dogecoin виріс майже в 225 разів. З моменту початку спадного тренда він втратив 60% від своєї вартості. Коштував одного з п’ятидесяти цента. Пікова вартість 1,5 цента. Зараз утримує свої позиції на рівні півцента.

Незважаючи на відсутність явних передумов до зростання або падіння, Dogecoin є найстабільнішою криптовалюта, яку можна використовувати замість транзитної, щоб швидше перерозподіляти свої кошти. З огляду на замкнутості внутрішнього ком’юніті ви не зможете перевищити ліквідність місцевого ринку, а значить, зможете без комісій і без відкатів транзитом вводити і виводити фіатние кошти через нього.

Розглядаючи ринок криптовалюта, дивіться ширше. Так, Bitcoin з його піковим курсом з 19.500 виглядає переконливо. Однак, володій ви тієї ж сумою і вклади їх в Dogecoin, з більшою ймовірністю за 2017 ий рік ви підняли б не 20-кратну прибуток, а 75-кратну, торгуючи криптовалюта зі «смішними собачками».

Зараз з падінням шуму і стабілізацією на рівні регуляції все більше підвищуються шанси дійсно перспективних проектів серйозно вирости.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector