True Chain криптовалюта: протокол, мета створення, покупка і продаж

Що таке True Chain

Блокчейн-стартап True Chain, як повідомляється на офіційному сайті проекту, є «наступним поколінням в технології публічного блокчейна для кріптовалютних-додатків, що використовуються на комерційному рівні».

True Chain криптовалюта заснована на покращеному протоколі Практичної завдання візантійських генералів (англ. Скор. PBFT), який забезпечує швидкий зв’язок p2p-з’єднання, ефективну смарт-інфраструктуру контрактів і моделі транзакцій цінних активів.

Проект True Chain почав свою історію з створення децентралізованих додатків (англ. DApp) для рекламних медіа-агентств.

Як працює True Chain

Метою платформи True Chain є створення інфраструктури блокчейн-мереж, яка призначена для настройки децентралізованих комерційних додатків.

Смарт-контракти (англ. Smart-contract) True Chain пропонують новий шар шифрування, який повинен допомогти захистити систему і, як повідомляється, «ідеально підійде для комерційних додатків».

До того ж, інструментарій True Chain також підходить для моніторингу програми. В True Chain використовується платформа сервіс-провайдера для тестування і перевірки різних контрактів і транзакцій. І в браузері люди зможуть шукати конкретні контракти.

Використовуючи протоколи кроссплатформенних мереж, крипто-додатки на True Chain здатні взаємодіяти з різними інтерфейсами, які, як кажуть, ідеально підходять для сумісності з True Chain.

Де купити і як зберігати TRUE

На момент написання матеріалу, кріптовалютний актив TRUE доступний для покупки / продажу на наступних кріптовалютних майданчиках:

  • OKEx (обробляє близько 99,50% від загального обороту TRUE);
  • ZB.COM (обробляє близько 00,49% від загального обороту TRUE);
  • HitBTC (обробляє близько 00,01% від загального обороту TRUE);
  • OEX (обробляє близько 00,00% від загального обороту TRUE);
  • CoinBene (обробляє близько 00,00% від загального обороту TRUE);

Зберігати токен TRUE чи можна на перерахованих вище крипто-майданчиках, або в Beta-версії цифрового-гаманця від команди True Chain, під назвою the True light application (скачати можна на офіційному сайті проекту True Chain), або, нарешті, на апаратній гаманці — Ledger Nano S.

Команда True Chain

Одним з основних мінусів TrueChain є відсутність будь-яких відомостей про те, хто його створює. Ні, на сайті, безумовно, перераховані ключові кадри, проте ніяких контактних даних, ні практичного підтвердження їх кваліфікованості не наводиться.

На сайті лише повідомляється, що «TrueChain підтримується сильною командою блокчейн-розробників, важливих технічних спільнот, керівників інтернет-компаній та інвесторів. TrueChain постійно залучає найкращих керівників і технічних талантів з усього світу для створення своєї екосистеми комерційних додатків ».

Для тих, хто знаходиться в кріптовалютном співтоваристві протягом довгого часу, подібна анонімність є поганим знаком.

У крипто-індустрії, найголовніше, серед початківців стартапів — це повна прозорість командного складу.

висновок TrueChain

За своїм гучним гаслам, True Chain є «глобальною блокчейн інфраструктурою».

Повідомляється, що розробники проекту обізнані про потреби ділової та комерційної індустрії, коли мова заходить про технологію Інтернету речей (англ. Internet of Things) і блокчейн-технології, однак на самому офіційному сайті, немає ніякої практичної інформації, як по відношенню до команди, так і щодо дійсного використання True Chain.

Яка буде подальша доля True Chain — дізнаємося вже скоро.

джерела:

BEG Home

Cryptostec Welcome Page

https://www.truechain.pro/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector