Важливі новини по криптовалюта 06.02.2018: причини падіння біткоіни

Сьогодні 6 лютого — це вже більше місяця як йде падіння біткоіни і всіх інших криптовалюта. Майже одні негативні новини, навіть новина про те, що eBay хоче впровадити спосіб оплати в біткоіни — призвело до падіння її акцій на 10% … Ось так ось друзі. Редакція сайту Tehnoobzor.com зібрала найактуальніше з новин по криптовалюта на сьогодні.

Свіжі новини криптовалюта в Світі на 06.02.2018

Акції eBay впали після новини про впровадження оплати біткоіни

  • Торговий гігант eBay до 2020 року перейде з платіжної системи PayPal на голландський сервіс Adyen, який здатний обробляти платежі в біткоіни. На тлі цієї новини акції PayPal, впали на 10%.
  • Видання CoinDesk виділив три токена, які найбільш розчарували інвесторів в січні. Ними стали Ripple, Bitcoin Cash і Bitcoin Gold. У рейтинг увійшли валюти з ринковою капіталізацією понад $ 1 млрд.
  • 6 лютого о Москві пройде блокчейн-мітап Zero-knowledge Proof Protocols. Одним з доповідачів буде засновник Zcash (ZEC) — Зуко Вілкокс.
  • Китайський пошуковик Baidu запускає новий сервіс «Leci Gou» — торгівлі віртуальними цуценятами. Сервіс подібний популярному ігровому додатку CryptoKitties. Усі транзакції записуються в блокчейн.
  • Сінгапурські авіалінії (Singapore Airlines «SIA») заявили сьогодні, що протягом півроку буде запущений цифровий гаманець на основі блокчейн. Раніше американська авіакомпанія Surf Air оголосила про плани брати криптовалюта для оплати квитків.
  • У парламенті Південної Кореї сьогодні була представлена ​​доповідь з розслідування хакерських атак на кріптобіржі, з боку Північної Кореї. Збиток оцінений в кілька десятків мільйонів доларів.
  • Два основних донора криптовалюта — Фонд ананаса (творець невідомий) і співзасновник Ethereum Віталік Бутерін. Фонд ананаса пожертвував $ 37 млн. — 42 благодійним організаціям. Більша частина коштів пішла на дослідження хронічних захворювань.

Важливі новини по криптовалюта для Росії на 6 лютого 2018 р

Новини по Майнінг криптовалюта для росіян

1. Держдума РФ збирається прийняти закон про регулювання криптовалюта в травні

Нижня палата парламенту може прийняти закон, який регламентує криптовалюта, в травні. Про це на фінансовому форумі в рамках Тижня російського бізнесу заявив глава комітету Держдуми з фінансового ринку Анатолій Аксаков.

«Матеріали вже опубліковані, два законопроекти вже є. Є і різні позиції: ЦБ і Мінфіну. Я пропоную на майданчику Держдуми якраз і знайти компромісні варіанти, щоб якомога швидше відповідні законопроекти внести і, скажімо, в першому кварталі, крайній термін — в травні, прийняти його, щоб виконати доручення президента », — сказав він.

На Федеральному порталі проектів нормативних правових актів зазначено, що планований термін вступу в силу закону РФ про регулювання криптовалюта — вересень 2018 року, а термін перехідного періоду — 90 днів.

2. Мінфін РФ: Майнінг повинен платити податки

Заступник міністра фінансів Росії Ілля Трунін підтвердив позицію відомства — дохід від Майнінг повинен обкладатися податком. Про це чиновник сказав в кулуарах Тижня російського бізнесу.

За його словами, дохід в принципі повинен обкладатися податком, але спочатку необхідно визначити, що таке Майнінг.

«У податковій системі об’єктів оподаткування кілька. Це доходи або прибуток, це майно, в деяких випадках реалізація, як з ПДВ або акцизом. До якої з цих категорій відноситься Майнінг? Мені здається, найпростіше обкладати дохід від якоїсь операції », — заявив Трунін.

Перш ніж вирішити, які зміни необхідно внести до податкового законодавства, необхідно визначити цивільно-правовий статус усіх пов’язаних з цим понять, підкреслив заступник міністра.

Зараз допрацьовується законопроект «Про цифрових фінансових активах», в якому прописані поняття ICO, криптовалюта і Майнінг, нагадав він.

3. Центробанк РФ вважає криптовалюта небезпечним інвестиційним інструментом

Криптовалюта — це небезпечний інвестиційний інструмент, заявила перший заступник голови ЦБ Ольга Скоробогатова в рамках проведення Тижня російського бізнесу, організованої РСПП.

На думку заступника голови, небезпека криптовалюта обумовлена ​​їх високою волатильністю.

«Коли у нас волатильність в два рази то в одну, то в іншу сторону, рекомендувати або сприяти тому, щоб наші прості споживачі приймали це [криптовалюта] і вважали це як хороший інвестиційний інструмент, з точки зору держави було б вкрай небезпечно», — зазначила Скоробогатова.

Заступник голови ЦБ нагадала, що регулятор вважає неможливим дозвіл обміну криптовалюта на території Росії і планує продовжити обговорення цієї проблеми з Мінфіном.

Важлива новина криптовалюта: Китай заблокує всі сайти, пов’язані з криптовалюта

Китай заблокує всі сайти, пов'язані з криптовалюта

Ця новина є прямою причиною падіння біткоіни в ціні і всіх інших криптовалюта в світі!

Китай має намір заблокувати всі сайти, пов’язані з торгівлею криптовалюта і початковими пропозиціями монет. Даний крок стане продовженням попередніх спроб Пекіна «ліквідувати» цифрові валюти, закривши пов’язані з ними китайські майданчики.

Як пише South Financial Morning Post (SCMP) з посиланням на Financial News, китайський уряд прийняв рішення «активізувати заходи» проти внутрішніх і зовнішніх трейдингових платформ, а також проти ICO, щоб «запобігти фінансові ризики».

Після офіційної заборони внутрішніх кріптовалютних бірж ICO в Китаї продовжилися, як і торгівля цифровими валютами: інвестори і трейдери користуються іноземними майданчиками. У документі, який потрапив у розпорядження журналістів, вказується, що «незаконний випуск криптовалюта, як і організація шахрайських схем, збільшили фінансові ризики».

Повідомлення про можливе тотальну заборону привели до того, що китайська платформа для мікроблогінгу Weibo і пошукова система Baidu прибрали рекламу цифрових валют.

Для торгівлі криптовалюта люди зазвичай використовують VPN, так як багато біржові сервіси перемістилися в Японію або Сінгапур. Думаю, новий крок означає, що буде ще важче обійти такого роду заборони в Китаї … Може початися арешт людей, які рекламують подібні бізнес-програми.

Після того як у вересні минулого року Китай заборонив ICO і кріптовалютние біржі, багато бізнесменів переїхали в Гонконг або Японію, а збір коштів у інвесторів в материковому Китаї тривав. При цьому в країні до цих пір працюють деякі з найбільших в світі біткоіни-Майнер.

Відзначимо, що регулюючі органи в усьому світі уважно вивчають пов’язаний з криптовалюта бізнес на тлі зростаючої стурбованості з приводу відмивання грошей та ухилення від сплати податків.

Минулого тижня міністр фінансів Індії Арун Джайтлі заявив, що уряд не збирається визнавати криптовалюта в якості законного платіжного засобу. Також з’явилися повідомлення про те, що кілька банків Індії заморозили акаунти кріптовалютних бірж в країні, а Реєстратор компаній (ROC) припинив реєстрацію фірм, які планували запустити подібні майданчики.

Нещодавно Південна Корея заборонила кріптотрейдерам використовувати анонімні банківські рахунки, щоб запобігти випадкам використання цифрових монет в злочинних цілях.

Особливу любов китайських трейдерів завоювала криптовалюта Neo (NEO), яку навіть називають «китайським ефіріумом». Вельми цікаво, як складеться її подальша доля в контексті нових заборон з боку уряду Піднебесної.

Багатьох учасників ринку турбує скоріше не заборона на торгівлю, а розмови про те, що стартапам доведеться повертати кошти, отримані при ICO. Китайські інвестори розраховували, що NEO зможе запропонувати поліпшену платформу для первинних пропозицій монет.

NEO була єдиною криптовалюта, яка непогано себе відчувала в січні, коли після грудневого сплеску всі монети почали падати. Однак з 1 лютого в передчутті нових обмежень в Китаї її ціна знизилася на 32% всього за чотири дні.

Майнер-віруси

Майнер-віруси

У 2017 році у всесвітній мережі вирував вірус WannaCry, який вразив комп’ютери в 150 країнах і завдав шкоди в $ 1 млрд. Вірус блокував дані і вимагав викуп.

У 2018 році прийшов вірус WannaMine, який потрапляє в комп’ютер від кліка по шкідливої ​​посиланням. Вірус не блокує дані. Замість цього на комп’ютері жертви включається прихований Майнінг, який призводить до підвищеної завантаженні обладнання.

Ще одні браузерні майнер — CoinHive, потрапляє із зараженої веб-сторінки, захоплюючи 80% потужностей комп’ютера і Майн Monero.

Лайткоін готує до запуску відразу два платіжних інструмента

Платіжна система LitePay від лайткоіна

Незабаром повинні заробити відразу два платіжних процесингу лайткоіна — LitePay і LitePal. Очікується, що LitePay почне роботу вже на цьому тижні, а LitePal — пізніше в цьому році.

Творець лайткоіна Чарлі Лі розмістив в Твіттері пост, присвячений прийдешньому запуску ще одного процесингового сервісу на додаток до LitePay, який повинен бути запущений в найближчі кілька днів.

Сервіс називається LitePal. В офіційній заяві про його запуск сказано:

Ми мріємо про кріптовалютном світі, в якому лайткоін використовуватимуть підприємці в усьому світі. Це буде стандартизований, простий і зручний процес. Дякуємо @SatoshiLite за створення нашого улюбленого лайткоіна!

Очікується, що LitePal буде випущений пізніше в цьому році. Як сказано на офіційному сайті, користувачі зможуть працювати з цим сервісом за допомогою PayPal, Western Union, біткоіни і лайткоіна, а комісії будуть «фантастично низькими». Крім початкової сторінки, що містить загальні слова, іншої інформації про сервіс поки немає, тому залишається «стежити за новинами».

Учасники лайткоін-спільноти вже радіють наближається запуску LitePay, завдяки якому можна буде користуватися лайткоіном всюди, де приймаються картки Visa. LitePay буде моментально переводити всі платежі в американські долари і назад, а комісія за внесення коштів складе 1% проти 3%, які беруть кредитні карти.

В даний час лайткоін займає шосте місце в рейтингу криптовалюта; його ринкова капіталізація перевищує $ 9 млрд. Лайткоін швидше і легше біткоіни: нові блоки створюються в чотири рази швидше, а максимальна кількість монет — в чотири рази більше. Читайте також про кращі Лайткоін крани 2018 року.

Лайткоін є одним з перших ФОРКОМ біткоіни. Він був створений в 2011 році колишнім співробітником Google Чарлі Лі. Цікаво, що в грудні Лі відмовився від всіх своїх лайткоінов, пояснивши цей крок тим, що втомився постійно чути звинувачення в конфлікті інтересів. Ціна лайткоіна різко зросла після того, як Лі опублікував твіт про LitePal.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector