Висновок Ethereum на карту Ощадбанку — способи обміну

 • Як продати Ефіріум безпосередньо з перекладом на Ощадбанк
 • Багатьом вітчизняним кріптопользователям найзручніше здійснювати висновок Ethereum на карту Ощадбанку. Це не дивно, адже практично кожен житель Росії є клієнтом цього банку. У сьогоднішньому огляді ми з’ясуємо, як проводити такий обмін, де найвигідніший курс, які нюанси враховувати при виконанні даної операції.

  Як вивести Ефіріум на карту Ощадбанку через онлайн-обмінник?

  Обмін Ефіру на карту Ощадбанку на сервісі bestchange.ru
  Перелік обмінників для виведення Ефіру на карту Ощадбанку

  Мабуть, цей метод можна назвати найзручнішим, адже він вимагає від користувача виконання найменшої кількості операцій. Крім того, даний варіант вважається цілком безпечним. Сьогодні в мережі є безліч ресурсів, що дозволяють обміняти монети Ethereum на рублі з перекладом на карту Ощадбанку. Щоб довго не шукати оптимальну для себе майданчик, рекомендується скористатися ротатором bestchange.ru. Це велика платформа, на якій можна здійснювати обмін із найрізноманітніших напрямів (включаючи те, що цікавить нас).

  Отже, щоб вивести Ефіріум на карту Ощадбанку, потрібно виконати такі кроки:

  1. Переходимо на сайт ротатора bestchange.ru. У колонці «Віддасте» вибираємо Ethereum (ETH), а в стовпці «Отримайте» — Сбербанк. Після цього в центральній таблиці висвітиться перелік обмінних пунктів, через які можна провести цікаву для нас операцію.
  2. Вибираємо один з обмінників (ми віддали перевагу сервісу top-exchange.com, так як на момент написання статті він пропонував найкращі умови).
  3. Заповнюємо всі надані поля і натискаємо на кнопку «Зробити обмін».
  4. Підтверджуємо операцію у вікні. Нас перекине на іншу сторінку, де система повідомить про створення заявки на обмін.
  5. Після цього заходимо в свій Ефіріум-гаманець і переводимо то кількість монет, яке ми вказали в заявці, на наданий адресу. Пам’ятайте про те, що час на здійснення транзакції обмежена (як правило, на операцію дається 20-30 хвилин). Якщо ви не укладетеся в відведені часові рамки, заявка віддалиться, а наданий адреса стане неактуальним. Перекладати на нього монети можна.
  6. Чекаємо підтвердження свого перекладу, після чого чекаємо зарахування рублів на карту.

  Такий висновок Ефіріума на карту Ощадбанку вимагає часу. Спочатку вам доведеться почекати, поки мережа обробить транзакцію (хоча цей етап можна прискорити, збільшивши комісію). Потім буде потрібно час на те, щоб посередник перевів на вашу карту зазначену в заявці суму. Як правило, платформи, що підтримують даний напрямок обміну, функціонують в ручному або напівавтоматичному режимі, так що швидкість завершення угоди буде залежати і від людського фактора.

  Обмін Ethereum на Ощадбанк через ротатор bestchange.ru досить безпечний, адже з цим сайтом пов’язані тільки перевірені майданчики, які мають хорошу репутацію. Однак при здійсненні даного виду угоди варто враховувати кілька нюансів:

  1. Курс обмінника. У таблиці відразу буде вказано, скільки рублів нараховується за 1 ETH. Чим вище ресурс розташований в списку, тим вигідніше його умови.
  2. Резерв. У випадку з обміном Ethereum to Sberbank під цією графою буде вказана сума в рублях, який майданчик в своєму розпорядженні в конкретний момент. Може трапитися так, що у сервісу не буде достатньої кількості коштів, через що доведеться користуватися іншим сайтом (навіть якщо його умови гірше).
  3. Відгуки. За ним можна зрозуміти, наскільки чесним і якісним є конкретний ресурс. Вище ми говорили про те, що з bestchange.ru пов’язані тільки кращі платформи. Але навіть цей факт не застрахує вас від виникнення якихось проблем з обміном. За відгуками можна зрозуміти, які труднощі виникали у користувачів, чи були усунені проблеми і так далі.
  4. Час існування обмінника. Цю інформацію можна отримати в розділі відгуків (термін роботи вказано в полі над коментарями користувачів). Тут слід дотримуватися простого принципу: чим довше платформа функціонує, тим більше у вас підстав їй довіряти.
  5. Мінімальна сума для здійснення угоди. Будь-обмінник Ефіріума на Ощадбанк має свій поріг, нижче якого не можна опускатися (в іншому випадку система не дасть навіть створити заявку). Станом на 19.09.2018 року мінімальна сума, яку можна виводити на карту, становить 0.01 ETH. В середньому ж поріг дорівнює 0.1-0.5 ETH. Є і майданчики, на яких встановлено мінімум в 1-2 і навіть 5 цілих монет Ефіріума. Звідси випливає висновок, що обмінники на bestchange.ru більшою мірою підходять для власників великої кількості коинов.
  6. Принцип роботи обмінного пункту. Вище ми згадали про те, що більшість майданчиків функціонує в ручному або напівавтоматичному режимі. Але є і платформи, що пропонують автоматичний обмін. В цьому випадку система сама зарахує на ваш рахунок зазначену в заявці суму (зазвичай на це йде пара хвилин), проте переводити Ефір на гаманець посередника вам все одно доведеться самостійно. Крім того, автообменнікі вкрай рідко пропонують найвигідніший курс.

  Підводячи підсумки за цим способом виведення Ефіру на Ощадбанк, можна виділити такі плюси і мінуси:

  перевагинедоліки
  Зручний принцип здійснення операції, в якому розбереться навіть новачок.Майже на всіх платформах встановлено високий мінімальний поріг. Тому bestchange.ru не завжди підходить для перекладу незначних сум.
  Велика кількість обмінних пунктів, серед яких можна вибрати ресурс з найбільш вигідним курсом.
  Ви можете регулювати швидкість перекладу Ефіру на гаманець посередника, виставляючи оптимальну для себе комісію (хоча тут все буде залежати від особливостей вашого гаманця).Нерідкі випадки, коли на сайтах з найкращим курсом не вистачає резерву. Внаслідок цього доводиться звертатися до обмінників, що пропонують умови гірше.
  Обмінники ротатора підходять великим власникам монет, так як на них встановлені досить високі кордону за максимальними сумами перекладу.
  Всі обмінні пункти мають російськомовний інтерфейс, тому у вітчизняного користувача не виникне труднощів з їх застосуванням.Багато обмінники працюють в ручному режимі, тому швидкість зарахування грошей на карту буде залежати від людського фактора.
  На ротаторі можна ознайомитися з відгуками і зрозуміти, який з представлених ресурсів найбільш якісний.

  Як вивести Ефір на карту Ощадбанку через біржу?

  Кілька карт Ощадбанку в руці

  Найчастіше це питання цікавить трейдерів, які купили розглянуту криптовалюта на спеціалізованій майданчику. Для прикладу ми розберемо висновок монет Ethereum з двох популярних бірж — Exmo і Livecoin. За великим рахунком, основний принцип в обох випадках приблизно однаковий, але деякі нюанси все-таки є. Їх доведеться враховувати при здійсненні переказу.

  Висновок Ефіру на Ощадбанк з біржі Exmo

  Інтерфейс біржі Exmo
  Головна сторінка кріптовалютной біржі Exmo

  Припустимо, ви купили на цій платформі кілька монет ETH. Щоб перевести гроші на карту, спочатку потрібно обміняти криптовалюта на рублі. Це можна зробити двома способами:

  1. Переходимо в розділ обміну. В поле «Я віддаю» вибираємо Ethereum, а в рядку «Я отримую» — рубль. Тиснемо на кнопку «Обмін» і чекаємо, поки гроші будуть зараховані на рахунок (як правило, на це йде близько хвилини).
  2. На головній сторінці сайту в таблиці праворуч вибираємо графу ETH. Потім знаходимо пару ETH \ RUB і прокручуємо сторінку вниз. За замовчуванням в блоках купівлі \ продажу варто розділ «По ліміту» (його залишаємо). У стовпчику «Продаж ETH» вводимо кількість продаваних монет і вписуємо свою вартість одного Коін. Тут можна вписати вигіднішу для вас ціну, але вона не повинна сильно відрізнятися від офіційного курсу, інакше ваші умови ніхто не прийме. Тиснемо на кнопку «Продати ETH» і чекаємо, поки хто-небудь з користувачів не погодиться провести обмін.

  Коли рублі будуть зараховані на рахунок, можна приступати до їх перекладу на карту. Робимо так:

  1. Переходимо в розділ «Гаманець», знаходимо рядок RUB і натискаємо на кнопку «Вивести».
  2. Із запропонованих варіантів вибираємо переклад на карту VISA / MasterCard. Вивести гроші можна практично на будь-яку карту, яка нас цікавить банку (крім пенсійної, адже вона працює через платіжну систему СВІТ).
  3. Проходимо процедуру верифікації (якщо ви цього ще не зробили) — вписуємо паспортні дані, число / місяць / рік народження та переносимо у відповідне поле скан-копію паспорта.
  4. Після цього вводимо номер картки та суму для виводу.
  5. Замовляємо висновок. Нам залишиться лише дочекатися зарахування грошей.

  В цілому, висновок Ефіру на Ощадбанк з біржі EXMO має свої плюси і мінуси. Їх ми вказали нижче:

  перевагинедоліки
  Можна продати Ефір іншим користувачам майданчики максимально вигідно.Для виведення на карту необхідно проходити процедуру верифікації, включаючи надання скан-копії паспорта. Це геть вбиває всю анонімність угоди.
  Встановлено не надто високий поріг на висновок рублів.Потрібно виконувати більше попередніх дій: спочатку обмін Ефіру на рублі всередині майданчика, потім верифікація і тільки потім виведення грошей.
  Зарахування грошей може займати до 3 робочих днів.
  На платформі встановлено досить високі комісії.

  Як видно, ми виділили набагато більше мінусів, ніж плюсів. Але це не означає, що біржа Ексмо зовсім не підходить для перекладу криптовалюта в фіатние гроші. Такі незручні умови мають місце лише при виведенні безпосередньо на карту. В якості альтернативи можна спочатку відправити рублі, наприклад, на QIWI-гаманець, а вже потім перевести валюту на карту через згаданий вище сервіс bestchange.ru. Хоча свої нюанси будуть і тут (наприклад, комісія біржі).

  Як вивести Ефір на карту Ощадбанку з платформи Livecoin?

  Головна сторінка біржі Livecoin
  Пара обміну Ефіріум / Рубль на біржі Livecoin

  При виконанні бажаної операції на даному майданчику нам буде потрібно виконати наступні дії:

  1. Входимо на біржу livecoin.net і переходимо в розділ торгівлі.
  2. У лівому блоці вибираємо пункт ETH і знаходимо пару ETH / RUR.
  3. Прокручуємо сторінку трохи вниз і знаходимо блок ПРОДАТИ ETH ЗА RUR.
  4. Вписуємо кількість монет, яке бажаємо продати, і тиснемо на відповідну кнопку.
  5. Після зарахування грошей на рублевий рахунок переходимо в розділ «Баланс». Знаходимо рядок RUR і натискаємо на «Висновок».
  6. Вибираємо варіант Visa / Mastercard.
  7. Вводимо номер карти Ощадбанку і вказуємо суму для виводу. За умовами майданчика за раз дозволяється виводити від 500 до 60 000 рублів. При цьому встановлено місячний ліміт на висновок в 600 000 рублей.
  8. В кінці тиснемо на кнопку «Відправити платіж».

  Врахуйте, що на деяких картах Ощадбанку може бути встановлений ліміт на разове зарахування. Якщо, наприклад, ви переводите 50 000 рублів, а максимум можна 40 000, платіж буде відхилений, але назад гроші не будуть зараховані. Ви їх просто втратите.

  На завершення виділимо переваги і недоліки виведення Ефіру на Ощадбанк з біржі livecoin.net:

  плюсимінуси
  Швидке проведення обміну Ефіру на рублі.Досить висока комісія. З нас за зняття 5000 рублів було утримано 350 руб.
  Не потрібно проходити верифікацію для переказу грошей на карту.Гроші не повертаються на рахунок, якщо транзакція з якоїсь причини відхиляється. Вони просто пропадають.
  Зручні ліміти для виведення коштів. Майданчик підтримує транзакції як на дрібні, так і на великі суми.

  Як продати Ефіріум безпосередньо з перекладом на Ощадбанк — найвигідніший спосіб

  Майданчики, на яких можна продати Ефіріум безпосередньо
  Сайти, на яких можна зробити прямий обмін Ефіру на карту Ощадбанку

  Такий тип угоди потенційно вважається найвигіднішим. Ви знаходите людини, готового придбати у вас криптовалюта, домовляєтеся з ним про ціну за кожну монету, переводите на його гаманець обумовлену кількість Ефіру, а він поповнює вашу карту на відповідну суму.

  Знайти покупця можна на наступних майданчиках:

  1. ru.investing.com/crypto/ethereum/chat — це розділ великої фінансової платформи, присвячений виключно криптовалюта Ethereum. У чаті люди обговорюють останні новини, пов’язані з цим цифровим активом, роблять свої прогнози, обговорюють поточну ціну і стратегію торгівлі на біржах. Вам ніщо не заважає залишити в чаті свій коментар і запропонувати продаж Ефіру з умовою перекладу оплати на карту Ощадбанку.
  2. vk.com/efirium1 — група в соціальній мережі ВКонтакте, присвячена Ефіріуму. Тут також обговорюються останні новини кріптовалютного світу, викладаються пости з прогнозами від експертів і так далі. Розмістити пост з оголошенням про продаж вам навряд чи дозволять, а ось залишити коментар з відповідним змістом можна. Залишиться лише дочекатися того, кого зацікавить ваша пропозиція.
  3. ethereumforum.ru — спеціалізований великий форму по даній криптовалюта. На ньому є розділ під назвою «Трейдинг». Тут можна розмістити оголошення про продаж Ефіру. До речі, станом на 19.09.2018 на сайті висить оголошення від людини, готового купити монети з перекладом оплати на карту чи QIWI-гаманець. Є його контакти в Телеграма та VK.

  Перевага прямого обміну полягає в тому, що продати криптовалюта можна по курсу, який вам не запропонує жоден обмінник або біржа. Недолік цілком очевидний — велика ймовірність того, що ви підхопите шахрая.

  Ну що ж, ми дізналися, як і де можна вивести Ефіріум на Ощадбанк, які переваги і недоліки наявних методів. Вам залишилося тільки вибрати оптимальний варіант і зробити бажану операцію. Якщо враховувати розписані вище нюанси, все пройде гладко. Але дотримуйте особливої ​​обережності при прямих обмінах, щоб не втратити чесно зароблені монети.

  Покрокова інструкція, як вивести Ефіріум на карту Ощадбанку через обмінник:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector