Крани Ефіріум з висновком відразу на гаманець

Кран Ефіріум з висновком відразу в гаманець можна вважати чи не найкращим способом заробітку криптовалюта без вкладень. При роботі на таких майданчиках монети переводяться на баланс гаманця автоматично після виконання завдання, так що вам не потрібно переживати про те, чи не зникне ресурс до того, як ви заробите мінімальну суму для виведення. Більш того, платформи такого роду часто є досить прибутковими, що також привертає величезну кількість користувачів.

У цьому огляді ми розглянемо кращі Ефіріум-крани з миттєвими виплатами; розберемо їх переваги і недоліки. Відразу скажемо, що всі описані нижче ресурси пов’язані з мікрокошельком Фаусетхаб. Тому перед початком їх використання необхідно завести профіль на ротаторі і прив’язати до нього як мінімум один публічний адресу повноцінного гаманця. Коли ці умови будуть виконані, можна братися за видобуток криптовалюта.

Ми розглянули в сьогоднішньому огляді тільки ті Ефіріум-крани, які моментально зараховують разову виплату користувача на гаманець ФаусетХаб. У цьому випадку висновок премії не потрібно замовляти і чекати. Гроші приходять відразу ж на ваш рахунок.

Greenfaucet.win — жирний кран Ефіріума з висновком на гаманець

Головна сторінка крана Greenfaucet.win
Інтерфейс Ефіріум-крана Greenfaucet.win

Це дуже хороша мультивалютна майданчик, на якій крім Ефіру можна добувати ще 13 цифрових активів. Роздача відбувається кожні 5 хвилин, що вважається вкрай зручним інтервалом. З FaucetHub розглянутий кран пов’язаний вже півроку. Це солідний термін, тому платформу можна вважати достатньо надійною.

Отже, для заробітку своїх перших кріптомонет Ефіру необхідно виконати наступні дії:

 1. Входимо на сайт за посиланням greenfaucet.win/eth/?token=7bddb849c2751d6c9a9d262ca.
 2. Вставляємо прив’язаний адресу і натискаємо на блок Next Step.
 3. Вирішуємо капчу, а потім натискаємо на кнопку Verify Capcha.
 4. Переходимо на рекламований веб-ресурс і знаходимося на ньому заданий час.
 5. Вирішуємо наступну капчу і переходимо на нову сторінку.
 6. Чекаємо завершення відліку часу на рекламному сервісі і натискаємо на Get Link.

Після виконання цих елементарних кроків гроші відразу надійдуть на рахунок мікрокошелька. У нашому випадку кран видав 473 Gwei (аналог Сатоши у Bitcoin). Дана сума не є постійною. Вона залежить від курсу Ethereum. До речі, певні розбіжності бувають і в кількості завдань. Наприклад, в одну зі спроб ми переходили лише на 1 рекламований ресурс, а не на 2, як описано в інструкції. Але це, погодьтеся, малозначущий нюанс.

У вас є можливість підвищити свій дохід за допомогою партнерської посилання. Запрошуючи по ній нових учасників, ви будете отримувати 10% -ву комісію від їх прибутку. Частка, на перший погляд, не дуже велика. Однак з урахуванням суми разових роздач вона може відчутно збільшити профіт (особливо якщо розвинути широку мережу).

Хоча умови роботи на крані greenfaucet.win досить привабливі, не можна забувати про його мінуси. Детально ознайомитися з сильними і слабкими сторонами цього майданчика ви можете в таблиці нижче:

плюсимінуси
Порівняно непоганий дохід від разових роздач.Надлишок рекламних посилань, за якими ви примусово будете переходити під час роботи.
Зручний часовий проміжок між виплатами.
Підтримка декількох цифрових активів.Таймери на рекламованих ресурсах часто зависають, що гальмує виконання завдання.
Наявність реферального програми.

Zandey — хороший кран з моментальною виплатою на гаманець

Інтерфейс крана Zandey
Оформлення крана для збору Ефіру Zandey

За прибутковістю даний ресурс трохи поступається попередньому, але йому все одно є чим привернути мисливців за безкоштовним Ефіріумом. Майданчик також є мультивалютної. Крім монет ETH, на ній можна добувати ще 10 цифрових активів. Як і в попередньому випадку, роздачі здійснюються кожні 5 хвилин, що не може не радувати. Виплати нараховуються за елементарні завдання. Ось що потрібно зробити:

 1. Йдемо за посиланням zandey.com/ethereum/.
 2. Вставляємо публічний адресу і входимо на кран.
 3. Розгадуємо капчу, після чого переходимо на іншу сторінку.
 4. На новій сторінці ще раз вирішуємо капчу. До речі, вікно для вирішення з’являється не завжди. Потрібно натиснути на кнопку продовження, щоб сторінка перезавантажилась і видала помилку, або оновити її клавішею F5. Спрацьовує або один, або інший спосіб. Іноді оновлювати сторінку треба більше одного разу.
 5. На наступній сторінці чекаємо обнулення таймера, після чого тиснемо на вже знайому нам кнопку Get Link.
 6. Отримуємо винагороду, чекаємо 5 хвилин і повторюємо вищевказані дії.

Подібно попередньому крану, цей ресурс видає нефиксированное винагороду. За свої старання ми отримали 329 Gwei, однак ця сума може змінюватися в залежності від поточного курсу Ефіру. Тут є своя реферальная програма — 10% від доходу кожного користувача, який почне працювати на ресурсі, перейшовши по вашій партнерської посиланню. Знову-таки, сума незначна, але якщо розвинути широку мережу, можна отримувати значний пасивний дохід.

Щоб підсумувати все вищесказане, виділимо наступні переваги і недоліки платформи zandey.com:

плюсимінуси
Досить висока прибутковість крана (з урахуванням суми разових роздач).Велика кількість реклами і раптових переходів по посиланнях.
Приємний, не дратівливий очей інтерфейс.На проміжному етапі не завжди з’являється вікно для вирішення капчи, через що сторінку доводиться зайвий раз перезавантажувати. Іноді проблема вирішується лише після декількох спроб.
Зручний зазор між виплатами.
Можливість збору на одному ресурсі декількох популярних криптовалюта.
Наявність партнерської програми, завдяки якій можна отримувати пасивний дохід.Як і на більшості схожих ресурсів, тут зустрічаються проблеми з таймером, який іноді підвисає.

Як заробляти в ефірі на крані з моментальною виплатою O-Bitman?

Оформлення Ethereum-крана O-Bitman
Головна сторінка Ефіріум-крана O-Bitman

Це ще один якісний мультивалютний кран, який можна застосовувати для заробітку Ethereum без вкладень. Отримати виплату можна після виконання таких кроків:

 1. Входимо на сайт за посиланням o-bitman.com/ethereum/?token=946eb9017c068ab18cfb236d8.
 2. Вставляємо адресу Ефіріум-гаманця і заходимо на кран.
 3. Вирішуємо капчу і переходимо на нову сторінку. Розгадуємо ще одну капчу.
 4. Після обнулення таймера натискаємо на Get Link і отримуємо винагороду на баланс ротатора.

У нашому випадку після однієї спроби на баланс було переведено 470 Gwei, так що даний кран можна з упевненістю назвати жирним. Розмір виплат може варіюватися в залежності від ціни Ефіріума. Збирати монети можна кожні 5 хвилин. Щоб підвищити профіт, рекомендується запрошувати нових користувачів по партнерському посиланню. У разі успіху ви будете отримувати по 10% від доходу кожного свого реферала. На сторінці крана внизу розміщений онлайн-графік, що відображає поточний курс криптовалюта на найпопулярніших біржах (Bitfinex, Kraken, Gemini).

В цілому, розглянута майданчик може приносити непоганий стабільний дохід, проте необхідно пам’ятати про один момент: кількість зборів за добу обмежена. За один день ви і ваші реферали зможуть отримувати виплату лише 24 рази, що досить дивно.

Взявши до уваги наведену вище інформацію, можна виділити такі переваги і недоліки Ефіріум-крана o-bitman.com:

плюсимінуси
Порівняно непогані разові виплати.Величезна кількість рекламних банерів, які заважають працювати.
Невеликий часовий проміжок між роздачами кріптомонет.Рекламні лінки на функціональних кнопках і на застосовуваних областях ресурсу.
Мультивалютність крана — крім Ефіру, на ньому можна заробляти ще 13 видів цифрових монет.
Є можливість підвищення профіту за рахунок запрошення нових людей по партнерському посиланню.Серйозне обмеження за кількістю денних спроб. Якби кран роздавав монети хоча б раз в півгодини, таке рішення було б щодо виправданим. Але виплати проводяться кожні 5 хвилин, тому бар’єр в 24 спроби виглядає дивно.
Наявність онлайн-графіка, за яким можна відстежувати поточний курс Ефіру на популярних кріптобіржах.

ClaimETH — прибутковий кран з моментальною виплатою на гаманець FaucetHub

Інтерфейс майданчики ClaimETH
Рекламні банери на сервісі ClaimETH

Майданчик існує вже 8 місяців, так що в її надійності сумніватися не доводиться. На ній можна заробляти 8 криптовалюта, включаючи Ефір. Тут сума виплат також залежить від курсу монети. Кран виплачує кожні 5 хвилин, так що працювати на ньому вельми зручно. Обмежень за кількістю зборів немає, тому можете проводити на сервісі хоч весь день.

Для отримання заробітку необхідно виконувати вже знайомий нам перелік дій:

 1. Йдемо за наступним посиланням — https://claimltc.win/eth-faucet/?token=3daf4ebfad5896c1ff65b7651.
 2. Вписуємо Ethereum-адреса і заходимо на майданчик. До речі, з незрозумілих причин ви можете не зайти з першого разу, тому спробу доведеться повторювати.
 3. Тиснемо на кнопку Continue і вирішуємо надану капчу. Повторюємо аналогічну дію на наступній сторінці.
 4. Чекаємо відліку таймера, а потім натискаємо на кнопку Get Link.
 5. Отримуємо винагороду на мікрокошелек (в нашому випадку оплата склала 478 Gwei), оновлюємо сторінку, чекаємо 5 хвилин і повторюємо описані вище маніпуляції.

Даний кран перевершує своїх «побратимів», розглянутих раніше, за умовами партнерської програми. Тут за кожного приведеного учасника ви будете отримувати 25-відсоткову комісію. Якщо додати сюди суму разових виплат, вимальовується вкрай приваблива перспектива заробітку.

Майданчик ClaimETH, як і інші ресурси подібного роду, має свої сильні і слабкі якості. Їх ми розписали нижче:

перевагинедоліки
Високий дохід з кожної роздачі.Захід на сам кран може відбутися не з першого разу, що вимагає від користувача зайвих дій.
Мінімальний часовий проміжок між зборами монет.Зрідка буває зависання таймера.
Не дуже багато реклами (як у вигляді банерів, так і у вигляді посилань на активних областях).
Можливість накопичення декількох криптовалюта.
Привабливі умови партнерської програми.

Огляд крана з моментальною виплатою на гаманець Dogecatch

Головна сторінка сервісу Dogecatch
Поле для вписування Ефіріум-адреси на сайті Dogecatch

За назвою зрозуміло, що спочатку ця платформа була призначена для збору Догікоінов. Однак з часом вона розрослася і стала мультивалютної. Тепер тут можна добувати відразу 9 цифрових активів, включаючи Ethereum. Щоб заробляти на даному ресурсі, необхідно періодично виконувати такі кроки:

 1. Йдемо за посиланням dogecatch.website/d-eth/.
 2. Перед вписуванням Ефіріум-адреси відвідуємо рекламну сторінку (посилання на неї розташована над полем для вставки ідентифікатора). Так ми зможемо отримати 50-відсотковий бонус до передбаченого заробітку.
 3. Вирішуємо капчу і переходимо на нову рекламовану сторінку (до речі, найчастіше система перекидає на FaucetHub, що виглядає кумедно). Знаходимося на сторінці заданий час. Після обнулення таймера нас поверне на головну сторінку крана.
 4. Вписуємо адресу і вирішуємо капчу, яка підтверджує, що ви не робот. Тут для підтвердження потрібно чекати заповнення поля завантаження. Іноді ця процедура проходить швидко, а іноді затягується на 20-30 секунд, що починає нервувати.
 5. У який з’явився поле розгадуємо ще одну капчу і натискаємо на блок Get Reward. Після цього наша винагорода (з урахуванням 50% -ного бонусу) автоматично переведеться на рахунок Фаусетхаба.

На майданчику встановлено фіксовані виплати від 100 до 120 Gwei. Якщо кожен раз переходити за пропонованою посиланням, винагорода буде більше (наприклад, ми отримали 173 коін). Що стосується зазору між роздачами, то тут доведеться чекати трохи довше — 15 хвилин. Однак цю паузу ніяк не можна назвати надто великий, так що проблем при роботі не виникне. Ви можете підвищити дохід, запрошуючи нових людей через особисту партнерську посилання. За кожного приведеного учасника вам гарантований 10-відсотковий бонус від його доходу.

В цілому, кран Dogecatch має ряд переваг:

 1. Максимально простий інтерфейс.
 2. Практично повна відсутність реклами.
 3. На активних областях немає рекламних лінків. Є лише одне посилання, по якій вам пропонують переходити добровільно перед кожною роздачею (ще й 50-відсотковий бонус за це платять).
 4. Невеликий часовий проміжок між виплатами (хоча за цим параметром кран поступається розглянутим вище сервісів).
 5. Є можливість паралельного заробітку декількох криптовалюта.
 6. Можна підвищувати профіт, запрошуючи нових людей.

Мінусів, як таких, у цього крана немає. До негативних моментів (і то з натяжкою) можна віднести не дуже високі разові виплати у порівнянні з іншими описаними платформами. Однак зазначений недолік з лишком компенсується цілим комплексом переваг.

Про що слід пам’ятати, працюючи на Ефіріум-кранах Фаусетхаб з миттєвою виплатою?

Сіра монета Ефіру крупним планом

Як було сказано вище, Ефіріум крани, які платять відразу на гаманець, є найбільш оптимальними варіантами для заробітку, адже збереження ваших грошей не залежить від довговічності та порядності роздає ресурсу. Але у всіх описаних випадках ми будемо мати справу з ротатором FaucetHub, тому нам знадобиться враховувати ряд інших нюансів. Ось найголовніші з них:

 1. Хоча Фаусетхаб є досить надійною платформою, що функціонує довгий час, він все одно залишається онлайн-ресурсом, які не застраховані від хакерських атак. Тому використовувати його як повноцінне сховище Ефіру настійно не рекомендується. Як тільки накопичиться мінімальна сума для виводу (0.01 ETH), її потрібно відразу відправляти на повноцінний гаманець (бажано програмний, апаратний або паперовий).
 2. Ротатор має не найчистішу репутацію. Наприклад, за ним помічені випадки блокування акаунтів, які проявляють надто низьку активність. Тому якщо ви все-таки вирішите використовувати Фаусетхаб, не закидати свій профіль надовго, інакше його, швидше за все, забанити.
 3. Для отримання максимального профіту потрібно працювати на кількох кранах, а ще краще — паралельно накопичувати інші доступні криптовалюта. Навіть якщо ви захочете зробити ставку виключно на Ефір, завжди можна буде обміняти інші монети на потрібну вам криптовалюта (на ротаторі для цього передбачений свій обмінник).

Ну що ж, наш огляд добігає кінця. Ми розглянули популярні Ефіріум-крани, які платять відразу на гаманець FaucetHub, і розібрали нюанси, пов’язані з роботою на даному ротаторі. Як видно, нічого складного в такому заробіток немає. Головне — підібрати собі найбільш прибуткові ресурси і враховувати зазначені вище моменти. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector