Висновок XMR: чого ви ще не знаєте про обмін монери

способи виведення

Існує кілька варіантів перевести свої монети в реальні гроші. Так, ви можете скористатися послугами обмінних сервісів, кріптовалютних бірж або ж продати безпосередньо. Здається, що всі три зрозумілі і розібратися буде не складно.

Однак кожен із способів приховує за собою кілька секретів, про які знають не всі. Через це трапляється так, що новачки не хочуть використовувати якийсь варіант, оскільки не довіряють йому. Тому, варто розібратися в роботі з майданчиками, а також їх механізмами.

Обмінники — просто і швидко

Найчастіше користувачі звертаються саме до онлайн обмінників. Вони зручні і дозволяють швидко оформити заявку на виведення. Крім того, вони дозволяють зберегти конфіденційність. Тому їх популярність не є чимось дивним.

Як вибрати кращий сервіс? В основному покладаються на відгуки, оскільки інших способів оцінити чесність подібний майданчика немає. Що стосується якості, то орієнтуйтеся на валютний резерв, курс і комісію самого обмінника.

І ось заковика часто саме в останньому пункті. Трапляється, що майданчик не стягує зборів за використання. Потім же виявляється, що ви отримуєте значно менше, ніж монета коштує на ринку. Існує дві причини:

  • приховані комісії;
  • занижений курс.

Перша має на увазі те, що сервіс не попереджає вас про наявність комісії за надання їх послуг, але під час самого перекладу все ж стягує її. Дізнатися про це можна двома способами: через відгуки або при зверненні в онлайн-підтримку.

Коли ви звертаєтеся до помічників, вони можуть дати відповідь про те, що їх сервіс має приховану комісію. Однак так буває дуже рідко. Якщо вони ухиляються від відповіді, то швидше за все цей пункт в наявності. Крім того, ви можете наштовхнутися на бота. Тоді будьте впевнені, що сервіс варто залишити, оскільки вони навіть не подбали про мінімальну підтримку користувачів.

Що стосується заниженого курсу, то потрібно просто бути уважним, оскільки ця інформація надається відразу. Порівняйте цей показник з ринковим і іншими майданчиками. Якщо цифри помітно менше, можете шукати інший варіант.

механізм обмінника

Як вже було сказано, деякі користувачі бояться використовувати подібні сервіси, тому що не розуміють механізму їх роботи. З оформленням заявки на переклад все зрозуміло, оскільки всі дані для цього потрібно вказувати на стартовій сторінці майданчика. Але де ж вони беруть кошти для цього, і від чого залежить швидкість обміну?

Багато майданчиків дійсно піклуються про свою репутацію і кількості користувачів. Це все залежить від валютного резерву. Якщо він вичерпаний, то онлайн падає, а значить рейтинг обмінника теж знижується. Відповідно і прибуток розробників теж буде менше.

З цією метою деякі переклади можуть розглядатись не відразу. Припустимо, ви хочете вивести монери на Ківі-гаманець. При цьому, валютний резерв рублевого рахунки для цієї системи майже вичерпаний. Після отримання заявки на обмін вона заморожується, поки хтось не захоче провести обмін з Qiwi на іншу систему або крипту.

Коли хтось проводить такий обмін, резерв сервісу поповнюється, завдяки чому він не буде вичерпаний після обробки вашої заявки. Тоді вона розморожується, і кошти моментально відправляються на рахунок, який ви вказали.

Крім того не забувайте, що кріптовалютние транзакції вимагають підтвердження мережею. Поки обмінник його не отримає, перекладу не буде. Відповідно, час здійснення виведення залежить від валютного резерву і швидкості роботи мережі криптовалюта.

Шанс отримати більше

Бірж довіряють набагато частіше, незважаючи на те, що в них є мінімальна база даних, що складається з адрес електронних пошт користувачів. Більш популярні платформи, на зразок Poloniex, можуть зажадати персональну інформацію при реєстрації.

Такий рівень довіри викликаний величезною онлайном, перевіркою часом і доведеною надійністю того чи іншого сервісу. Що стосується виведення, то багато хто використовує біржі через можливість отримати трохи більше, ніж коштує одна монета.

Отже, після того, як ви перевели свої монети на біржовий рахунок, потрібно обміняти їх на фіатние гроші. По-перше, це можна зробити через внутрішній обмінник. Однак вони часто пустують, оскільки мають як занижений курс, так і високу комісію.

По-друге, можна зайти на торги і знайти пункт продажу криптовалюта за ринковою ціною. Тоді створюється ордер для ваших монет, а ви моментально отримуєте свої монери в рублевому або доларовому еквіваленті.

По-третє, що найголовніше, на торгах можна виставити ордер зі своїм курсом. Власне кажучи, цей пункт, в першу чергу, створений для трейдерів. Але вам ніщо не заважає продати монети таким чином чисто заради виведення.

Обмін відбудеться автоматично, коли хтось створить ордер з таким же курсом на покупку. Відповідно, вам не варто сильно скупитися і завищувати вартість монети надто сильно. Бо буде так, що ви просто витратите купу часу даремно, не дочекавшись обміну.

Щоб не потрапити в такі кайдани, стежте за активністю трейдерів. Для максимально швидкого обміну буде досить звернути увагу на графік. Якщо він активно спускається, значить курс буде падати ще більше, тому піднімати ціну варто мінімально. Якщо ж тренд висхідний, то можете трохи побавитися і встановити високу ціну.

проблема способу

Головною проблемою спроби заробити таким чином є саме механізм роботи біржі. Трейдери вивчають безліч показників перш, ніж зробити який-небудь ордер з конкретною ціною вище або нижче ринкової вартості. При цьому вони часто програють, оскільки розворот або раптовий злив не завжди можна передбачити.

Крім часу, ви нічого не втратите, якщо будете міняти Monero на фіат таким чином, адже необроблений ордер можна видалити без витрат на комісії. Але через жадібність може статися, що ви отримаєте ще менше, якщо курс сильно впаде, поки ви будете чекати.

Тому, для використання цього способу потрібно ознайомитися з азами трейдингу, щоб зрозуміти цей механізм і порахувати, чи варто виводити свою криптовалюта саме через біржу шляхом продажу її на ордері.

Прямий розрахунок — ніякої механіки

Можна уникнути всіх незрозумілих схем бірж або обмінників і вивести монери шляхом продажу монет без посередників. Просто зайдіть на кріптовалютние форуми і пошукайте там покупців. Будьте впевнені, для криптовалюта, на зразок цієї, вони завжди знайдуться.

Але не забувайте, що при цьому у вас немає ніякої можливості перевірити користувача на чесність. В даному випадку ви дієте на свій страх і ризик. Звичайно, можна домовитися про всі умови, вибрати прийнятний для обох сторін курс, уникнути всіх комісій. Але при цьому потрібно неабияк понервувати, оскільки немає ніяких гарантій, що ви спілкуєтеся з шахраєм.

Механіка даного способу — це людські фактори. Як би там не було, будь-який зловмисник завжди себе видасть хоча б одним повідомленням. Будьте дуже уважні, коли домовляєтеся про умови угоди.

Ще краще, добийтеся того, що спочатку оплата, потім товар. Якщо ж так не виходить, тоді розбийте платіж на дрібні частини. Це створить додаткові труднощі і займе більше часу, але в разі обману в не загубите багато. При відмові другої сторони просто шукайте наступного покупця, оскільки це може бути перший дзвіночок про обман.

Механіки боятися — криптовалюта не виводити

Криптовалюта — це цифрові гроші, тому вони в будь-якому випадку мають безліч нюансів в роботі з ними. Варто звикати до того, що для виведення потрібно використовувати сторонні сервіси, не зовсім зрозумілі для неозброєного погляду.

Не бійтеся механіки роботи різних сервісів. Просто вивчіть відгуки і рейтинги, після чого вибирайте найбільш надійний. Тоді ви точно не опинитеся в пастці. Краще отримати свої кошти в паперовому вигляді при невеликих втратах, ніж боятися чогось і чекати, поки весь світ перейде на використання криптовалюта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector