Все, що потрібно знати про використання крана Moon Bitcoin Cash

Крапля з крана

Коли-небудь ви могли собі уявити, що при слові «кран» асоціація буде не тільки з сантехнікою? Це одне з підтверджень тому, що криптовалюта змінюють багато в нашому світі: від способів проведення платежів до розуміння багатьох слів.

Сьогодні, якщо ви перебуваєте в оточенні користувачів криптовалюта, то під словом «кран» також варто розуміти проект, який абсолютно безкоштовно роздає монети. Нагорода зовсім мізерна, але зате немає ніяких вкладень.

Це можна порівняти з краплею зі звичайного крана. Нагорода в монетах абсолютно невелика і отримати її можна раз в п’ять хвилин, а то й рідше. Якщо кран протікає, то через певні проміжки часу з нього падає маленька крапля. Можливо саме так вони і отримали свою назву.

Які криптовалюта можна отримати

Задумка такого роду заробітку, в більшості своїй, поширюється лише на топові криптовалюта. Тобто, ви не зможете знайти подібну майданчик для заробітку тих же Ontology, Stratum, ZeroX, хоча вони досить відомі. Але ось для Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Monero і навіть Decred є можливість знайти заробіток.

Чому так? Власники подібних сервісів заробляють на рекламі, яку розміщують на своїх же сайтах. Щоб вона мала якийсь толк, повинні бути відвідувачі. Хто буде сильно цікавитися кранами для того ж Komodo або Loopring, якщо вони не так сильно цікавлять людей, як наприклад, біткоіни Кеш?

Тому вони роздають монети виключно топових розробок. А як ви знаєте, BCH входить в п’ятірку кращих за всіма ключовими показниками. Принаймні, таку інформацію надає Coinmarketcap.

Як вибрати

Оскільки мова йде про кранах для біткоіни Кеш, то простий аналіз просторів Інтернету дає зрозуміти, що для нього створено дуже багато подібних майданчиків. Це пов’язано з тим, що дана монета стала дуже успішним хард Форком кращої криптовалюта світу, та ще й примудрилася перевершити її за деякими показниками. Крім того, багато відомих брендів визнали BCH ще до його фактичного появи.

Це відразу дало багатьом зрозуміти, що на дану криптовалюта буде попит. А як стало зрозуміло після хард ФОРКОМ, всі, хто мав на своєму рахунку будь-яку кількість Bitcoin, змогли отримати стільки ж Bitcoin Cash. Але ж не кожен пересічний користувач захотів з ним працювати. Як отримати з цього вигоду? Хтось просто перевів у готівку, а хтось явно вирішив створити кран і роздати свої монети, заробивши на рекламі.

Таким чином з’явилося навіть більше майданчиків, ніж ви зможете знайти для BTC. Але крім чесних чеснот з’явилися також ті, хто вирішив обдурити наївних користувачів. Тому варто дуже обережно підходити до вибору крана.

Особливо важливих або ключових показників ви не зустрінете, оскільки такий майданчик — це купа реклами та кнопка для отримання нагороди. Але є кілька моментів, якими шахраї себе часто видають.

Перше — пропонують велику винагороду. Воно буває дійсно безглуздим. Будь-який користувач розуміє, що безкоштовний сир лише в мишоловці, і за простій клік ніхто так просто не віддасть багато грошей. Як тільки бачите, що кран пропонує десятки біткоіни Кеш, можете сміливо залишати сайт і більше не повертатися.

Друге — маленький період очікування. Механіка кранів така, що нагороду можна отримувати не частіше, ніж кожні 5 хвилин, а то й набагато рідше (наприклад, раз в день). Якщо ж якийсь кран пропонує нескінченні нагороди щомиті, то також в цьому вірити не варто. Інакше власник подібного майданчика швидко спустошив би свої кишені, не встигнувши заробити.

Третє, вже для багатьох звичне — це відгуки. Дуже часто буває лінь зайти на якийсь форум і знайти думку користувачів про конкретний проект. Але відгуки грають дуже велику роль при виборі крана для криптовалюта.

вибір є

Серед усього потоку пропозицій є категорія кранів, які платять чесно з беззастережно, надаючи при цьому досить комфортні умови використання. Для таких криптовалюта, як Litecoin, Bitcoin або Dogecoin, ви могли бачити Moon крани. Ні по одній з монет вони ще не підводили.

Природно, існує і Moon Bitcoin Cash. Він нічим не відрізняється від майданчиків під інші криптовалюта, крім як самої монетою.

Перше, що примітно і сильно виділяє його серед інших проектів — ви вільні вибирати момент для отримання нагороди. Поки деякі майданчики встановлюють періоди в півгодини, годину або навіть добу, тут ви можете отримати нагороду колись завгодно. Єдине, що варто врахувати — мінімальний період очікування для однієї адреси — 5 хвилин.

Ви тут же скажете, що є багато майданчиків з таким періодом. Однак на них нагорода не росте пропорційно часу відсутності активності. А ось на мун кранах ви зможете отримати більше, якщо заберете монети не через 5 хвилин, а через годину. Таким чином, якщо у вас немає можливості заходити на майданчик занадто часто, ви все одно нічого не втратите.

В середньому, початкова нагорода становить 50-100 Сатоши BCH. Однак ви можете збільшити її завдяки системі бонусів. Перший — щоденний бонус. Все дуже просто: якщо ви хоча б раз в день заберете нагороду, на наступний до неї додасться 1%. Максимально можна збільшити на 100%. Таким чином, через 100 днів ви будете отримувати мінімум 100-200 Сатоши. Природно, якщо якийсь день буде пропущено, то бонус анулюється.

Друге — реферальная програма. По-перше, від кожного запрошеного користувача ви будете довічно отримувати 25% з його нагороди. По-друге, за кожного активного реферала вам буде нараховуватися 1% до винагороди. Такими вважаються ті користувачі, які отримали прибуток в останні 72 години.

Третє — це секретний бонус. Він не підкріплюється нічим. Звичайно, є якийсь алгоритм, за яким він нараховується, однак прорахувати його поки що не вдалося. На жаль, він також може принести лише до 100% від вашої нагороди. Швидше за все, його дають як премію за активність або ж кількість залучених користувачів. Так чи інакше, в будь-який момент ви можете бути приємно здивовані.

Куди зараховується нагорода

Кожне винагороду від мун біткоіни Кеш надсилається на ваш гаманець в CoinPot. Тому, перш потрібно зареєструватися на цьому сайті. Вона забере у вас кілька секунд: потрібен лише адреса електронної пошти та пароль.

При першому використанні Moon Bitcoin Cash потрібно буде ввести адресу пошти, який ви використовували для створення гаманця. Не потрібно пробувати вводити сам адреса гаманця, оскільки в такому випадку кран просто не розпізнає його і відповідно не надасть можливості отримувати монети.

Не варто гратися

Багато хто хоче просто обдурити платформу і намагаються створити фейковий рефералів шляхом створення нових адрес CoinPot. Але варто враховувати, що кожен користувач враховується не тільки через пошту гаманця, але і по IP-адресою. Якщо ви переусердствуете, то все реферали і основний аккаунт будуть просто заблоковані.

Проблеми з отриманням

Існує кілька випадків, через які користувачі могли не отримати нагороду або навіть не побачити кнопки для цього. Перша, найпоширеніша — це наявність блокіратора реклами. Крани живуть за рахунок неї. Якщо користувач має блокування, то власнику майданчика не буде сенсу її тримати. Тому перед отриманням нагороди потрібно вимикати Adblock.

Друге — це несумісність з браузером. Насправді, вона зустрічається дуже рідко, оскільки більшість користувачів сидять в Інтернеті через Chrome, Opera, Mozilla або Safari, які відомі по всьому світу і підтримуються всіма сайтами. Але якщо ж у вас якийсь інший браузер, тоді спробуйте завантажити один з вищеназваних, щоб використовувати Moon Bitcoin Cash.

Якщо дана стаття здалася вам корисна, шановний читачу, підписуйтесь на групи в соцмережах і діліться корисною інформацією з друзями — раптом вони якраз зараз шукають порядні крани для заробітку криптовалюта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector