Чи потрібно захоплюватися кранами криптовалюта і що це таке?

Є теми, які просто не хочеться торкатися. Одна з них — це крани криптовалюта. Чому? Ну, ви якщо намагалися продавати Хербалайф і іншу «похудітельную» туфту, то зрозумієте.

Це що за …

Після того, як кріптомонети стали дорожче і популярніше, з’явилися такі ось «шланги». Сенс видобутку простий: зареєструвався на сервісі, переглянув рекламу, відеоролик або розгадав капчу — за це отримав кілька Сатоши.

Щоб зрозуміти, що таке це за явище, довелося порискал по Мережі в пошуках зрозумілої примірника. При цьому російськомовних шлангів практично немає. Працювало кілька пару років назад, але зараз прикрилися.

Цікаво, що деякі сайти продовжують згадувати ці «кріптокрани» як працюють. Наприклад, VisitBit.

Виходить, що кращі «шланги» — це англомовні. На одному з таких я і «завис».

На практиці

Щоб заробити, потрібно кожну годину заповнювати капчу. За це тобі капає на рахунок. У період очікування наступної капчи можеш пограти в «лохотрон-гру». Головне її завдання — утримати тебе на сайті крана.

Заповнивши капчу і погравши, отримав першу «зарплату». Після чого зрозумів, що в список дохідних професій «кріптокрановщік» явно не входить.

Це виходить менше одного цента!

Загалом, не став я чекати наступної капчи. Залишив все нажите іншим «кранівникам». Може вони бачать якийсь прихований сенс своєї діяльності. Але для мене — це марна трата часу!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector