Walton криптовалюта: механізм роботи, засновники і перспективи

Walton криптовалюта (WTC) випущена в грудні 2017 року. Згідно з офіційним сайтом, вона розроблена для того, щоб змінити саму концепцію торгівлі. Криптовалюта заснована на блокчейне, як і більшість лідируючих криптовалюта. Вона використовує технологію RFID наступного покоління для відстеження елементів. Це спрощує управління мережами на блокчейн-платформі.

Розробники Walton намір створювати невеликі і доступні RFID-мітки, за допомогою яких з’явиться можливість використовувати її для маркування одягу та інших предметів.

Як працює?

Криптовалюта названа в честь Чарлі Уолтона, який винайшов радіочастотну ідентифікацію (RFID). Згідно Walton, RFID — це теги невеликого розміру, які можуть бути інтегровані в одяг і інші продукти. З RFID-мітками ціна може бути прочитана більшістю доступних датчиків, навіть якщо мітка не перебуває на лінії світла. Це означає, що датчики можуть зчитувати предмети, що переміщаються вгору або вниз по конвеєру. Ця технологія може допомогти в виробничому процесі і відстеження предметів або навіть тварин. Waltcon використовує концепцію IOTA.

Вся структура системи Walton складається з бічних ланцюгів або їх назв, основних і дочірніх ланцюгів. Основна ланцюжок призначена для відкриття всієї системи ланцюжків. Токен, який використовується в цьому проекті, називається Waltoncoin або коротший ініціал — WTC.

При сумарною постачання 100 000 000, WTC — це токен Ethereum, який був випущений на його основі і відповідно закріплений за обліковим записом. Звіти блоків оновлюються кожні 60 секунд і блокчейн може включати до 225 транзакцій, що доводить і показує їх працездатність. Walton використовується для спостереження за транзакціями Waltoncoin, а в 2018 повинен бути створений блокчейн Genesis. Хоча дочірні ланцюга можуть бути створені будь-яким, управління ними здійснюється головною ланцюжком.

Walton використовує механізм PoST (англ Proof of Stake Trust), який забезпечує настройку для кожного вузла, щоб гарантувати його цілісність.

Хоча вузол обліку може встановлювати мінімальну вартість для байтового збору, вузол транзакції може встановлювати максимальну вартість. Коли умови виконані, транзакція відправляється в блокчейн.

команда

Члени команди — це, в основному, китайські та корейські бізнесмени та інвестори: ДОО Сангхюк (англ. Do Sanghyuk), Віце-голова з Китайсько-Корейського комітету з розвитку культурного обміну, Директор Корейської асоціації стандартного продюсера, Голова з Соннам (англ. Seongnam ), Філії Корейського комітету з малим і середнім підприємствам, Голова Корейської NC Technology Co., Ltd., старший кореспондент ІТ-новин TODAY, старший кореспондент журналу «NEWS PAPER», директор ET NEWS.

Ксу Фанчен (англ. Xu Fangcheng), випускник бізнес-адміністрування, директор з управління поставками компанії Septwolwes Group Ltd.

Це два хоч і молодих, але шанованих людини — засновники Walton, ДОО і Ксу, за якими слідують старші радники Кім сукку і їху Яньпін (англ. Kim Sukki and Yhu Yanping), головні експерти Мо Бін і Вей Сонджі (англ. Mo Bing and Wei Songjie), і інші члени команди.

розвиток

Команда Walton розробила рішення для інтеграції системи одягу на основі технології RFID, і все це знаходиться на етапі 1.0. На етапі 2.0 чіпи RFID будуть в масовому виробництві, вони будуть використовуватися в роздрібній та логістичної галузі. На цьому етапі логістична галузь зможе отримати повну логістичну інформацію по ланцюжку.

Етап 3.0 є кінцевою метою. Вся технологія буде застосовуватися на стадії виробництва, щоб забезпечити простежується настройку інтелектуальної упаковки, включаючи закупівлю сировини, виробництво, складання і упаковку. Остання фаза буде включати модернізацію апаратного забезпечення і поліпшення структури даних, що необхідно для успішного завершення перших трьох етапів і надання можливості використання Walton у всьому світі.

Як купити Walton?

Щоб придбати монети Walton, виконайте наступні дії: Якщо у вас вже є BTC або ETH, зареєструйтесь на Binance і переведіть на біржу BTC або ETH.

Перейдіть в розділ «Exchange», далі виберете «Basic» і знайдіть «WTC / BTC» або «WTC / ETH» або «WTC / BNB». Виберіть кількість монет, які вам потрібні, і натисніть кнопку «Купити».

Якщо у вас немає біткоіни, ви можете придбати його безпосередньо за допомогою своєї кредитної картки на підставі наведених нижче кроків:

Відвідайте CoinBase і зареєструйте обліковий запис.

Введіть суму BTC або ETH, яка вам потрібна, і оплатіть за допомогою кредитної картки або дебетової карти і обміняйте на BTC або ETH.

прогнози

Існує безліч тонкощів, коли мова йде про криптовалюта Walton. Це особливо важливо, тому що ціна стрибає до стелі без будь-яких ясних пояснень. Цей сценарій не відбувся, по крайней мере, для більшості криптовалюта.

Це сильна криптовалюта, засновники якої знаходяться на Далекому Сході, і, схоже, вона знаходиться в надійних руках. У той час, як інша частина крипто-ринку зазнає труднощів з Bitcoin, WTC, схоже, є одним з небагатьох, у кого дійсно хороші перспективи. І це не дивлячись на всі фактори, що впливають на інші криптовалюта, також застосовні до WTC.

джерела:

ForexNewsNow.com – your ultimate source of FX news & market updates

http://quebecnewstribune.com/

Captain Altcoin

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector