WICC криптовалюта: платформа WaykiChain для ставок на спорт

Що таке WaykiChain

Кріптовалютний проект WaykiChain або WICC криптовалюта — це інноваційна платформа, заснована на базовій версії Blockchain 3.0.

WaykiChain є більше розважальної платформою, яка нагадує букмекерську контору.

Даний проект має намір допомогти в розробці новітніх бізнес-моделей.

Головні переваги WaykiChain

Головна перевага платформи — це абсолютна прозорість ставок. Так як проект заснований на блокчейне, то будь-яка ставка на платформі загальнодоступна і її неможливо як-небудь змінити.

Будь-яка ставка на гру буде розраховуватися слідуючи певним алгоритмом блоку, що дає гарантію того, що результат ставки абсолютно чесний.

У системи WaykiBetting найбільш низькі витрати, оскільки платформа має повністю децентралізовану структуру, яка працює на блокчейне. Після появи результатів спортивної події, смарт-контракт (англ. Smart-contract) розподіляє всі виплати серед користувачів відповідно до їх ставками.

Проект складається з команди професіоналів у якій величезний досвід роботи в різних сферах, як у фінансовій, так і в розважальній.

Багато з представників компанії мають досвід розробки та застосування продуктів на основі блокчейна.

WaykiChain для створення великої платформи використовує розгалуження мережі, що власне є характерною рисою Blockchain 3.0. Завдяки чому платформа буде швидко завойовувати цільові сфери і забирати ринкові частки.

Крім цього, проект займається управлінням фондів. WaykiChain планує, в першу чергу, зробити акцент на розвиток власної екосистеми, спираючись тільки на принцип справедливості, децентралізації і відкритості.

Розробники обіцяють, що будуть всіма силами захищати фонди, створені для накопичення коштів для розвитку проекту, і тим самим вони гарантуватимуть умови безпеки і стійкості проекту.

Для того, щоб дати гарантію інвесторам про відкрите використання коштів для проекту, розробники будуть створювати звіти для інвесторів на постійній основі. Критика в бік компанії досить різноманітна, але з огляду на той факт, що індустрія ставок на спортивні події вже досягла обороту в більш ніж трильйон доларів, можна сміливо стверджувати, що WaykiChain має великий потенціал.

Крім того, робота в сфері ставок на спорт — лише початок шляху компанії. Розробники не планують обмежуватися тільки однією сферою застосування. Також варто відзначити, що команда здійснює досить успішне управління, що дає хороші підстави думати, що проект досить надійний, щоб в нього інвестувати.

Самі розробники заявляють, що вони це роблять не для того, щоб заробити, а для того, щоб створити ідеальну архітектуру управління проектом.

Де купити / продати і як зберігати WICC

Придбати і продати WICC будь-який бажаючий зможе на наступних кріптовалютних майданчиках:

  • Huobi (обробляє близько 72% від загального обороту WICC);
  • Hotbit (обробляє близько 10% від загального обороту WICC).
  • ChaoEX (обробляє близько 8% від загального обороту WICC).

Також WICC можна придбати / продати і на інших майданчиках (QBTC, LBank, BCEX), однак там, на момент написання матеріалу, не спостерігається особливий обсяг обороту WICC.

Ціна за WICC на момент написання матеріалу становить 0,37 доларів, а загальна капіталізація підходить до позначки в 70 мільйонів доларів.

Будучи крипто-активом на базі Ethereum (ETH), WICC можна зберігати не тільки на рахунках кріптовалютних бірж, але і на цифровому-гаманці, на кшталт MyEtherWallet. До того ж WICC можна тримати в фізичних гаманцях Ledger Nano S і / або TREZOR.

висновок

На даний момент WaykiChain займається виключно індустрією ставок на спорт, в якій для створення ставки використовується їх власна криптовалюта.

Розробники запевняють, що вони також будуть розширюватися і в інших сферах застосування технології Blockchain 3.0.

Проте, на даному етапі ніяких реальних передумов для цього немає.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://www.waykichain.net/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector