Заробіток біткоіни на автоматі: програми і способи, як заробити

Заробіток біткоіни на автоматі — напрямок, що припускає Майнінг віртуальних монет або їх отримання у вигляді винагороди за виконання будь-яких дій. На старті епохи Bitcoin (в 2009 році) його видобуток не становила праці. Тисячі людей протягом перших 2-3 років існування криптовалюта сколотили собі стан шляхом Майнінг. Але з ростом популярності отримати біткоіни без вкладень стає все важче. Одна з причин — зростання складності мережі, що робить багато способів заробітку марними. Зокрема, Майнінг на CPU, GPU або жорстких дисках вже не дає очікуваних результатів.

Але не варто впадати у відчай, адже в розпорядженні користувачів Мережі є ряд методів, що дозволяють заробляти Сатоши без вкладень. Відразу відзначимо, що розраховувати на великий дохід не доводиться. Щоб отримати реальний прибуток, потрібні інвестиції, які обчислюються 3-5 тисячами доларів і вище.

Криптовалюта Bitcoin — перша віртуальна монета, яка відрізняється анонімністю, децентралізацією та низькою комісією при транзакції. На сьогодні (27 квітня 2018 роки) її курс становить 9271 долара, а капіталізація перевищила позначку в 157,6 мільярдів доларів.

З такими показниками біткоіни знаходиться на першому місці серед всіх віртуальних монет, чим приваблює мільйони людей. Не дивно, що все більше учасників замислюється над однією темою — як заробити біткоіни на автоматі, не вкладаючи при цьому ні копійки додаткових коштів. Нижче розглянемо основні варіанти, їх плюси і мінуси.

 • Як заробити на Майнінг біткоіни.

Як заробити біткоіни без вкладень на автоматі — крани

Позначення крана біткоіни

Біткоіни-крани — спеціальні сайти, які роздають гроші користувачам за відвідування сторінки, перегляд реклами та виконання будь-яких дій. Більшість таких майданчиків виплачує кошти в Bitcoin, що спрощує вибір. Для підвищення заробітку сервіси пропонують партнерські програми, спрямовані на залучення додаткових клієнтів з подальшим отриманням відсотка від їх заробітку.

перевагинедоліки
Можливість отримання прибутку без інвестицій.Робота монотонна (одноманітна) і швидко набридає.
Доступність отримання прибутку кожним бажаючим. З вимог тільки наявність ПК, Інтернету і вільного часу.Серед кранів трапляється багато шахрайських сайтів, які затримують з виплатами або взагалі не платять.
Завдання прості, не вимагають від людини спеціальних умінь.Заробити на кранах велику суму не вийде. Як правило, місячний заробіток не перевищує 10-20 доларів при інтенсивній роботі.
Реєстрація (якщо потрібно) займає 1-2 хвилини.

Як видно, заробіток біткоіни за допомогою кранів доступний кожному і простий, але високий ризик потрапити на шахраїв, та й розмір прибутку мінімальний. Нижче розглянемо ряд майданчиків, які користуються найбільшим попитом в 2018 році:

 1. Dailyfreebits.com — надійний кран, який роздає від 7 до 1200 Сатоши щогодини. Виплати здійснюються безпосередньо через faucethub.io. Мінімальний поріг для виведення становить всього 100 Сатоши. За кожного реферала нараховується 10% від отриманої їм прибутку. Перевага сервісу — наявність розділу FAQ, високий розмір виплат і партнерська програма.
 2. Welovefaucets.com — біткоіни-кран, який виплачує від 15 до 100 Сатоши кожні 10 хвилин. Як і в попередньому випадку, кошти виводяться на гаманець faucethub.io. Гроші перераховуються не частіше, ніж один раз в 24 години. Працює реферальная програма з високою винагородою, що досягає 45%.
 3. Moonbit.co.in — сервіс, що дозволяє заробляти біткоіни на автоматі і без вкладень. На відміну від інших сайтів, які дозволяють збирати Сатоши в певний часовий проміжок, тут такі обмеження відсутні. Кран поступово заповнюється, а нараховується сума залежить від часу, який минув з моменту останнього збору Сатоши. Відсоткова ставка на 27 квітня становить від 1 до 19 Сатоши. Для збільшення розміру прибутку передбачено безліч різних бонусів. Виплати здійснюються на обліковий запис CoinPot.
 4. Freebitco.in — один з найбільш відомих збирачів Bitcoin, що вимагає реєстрації. Сервіс має багато спільного з рулеткою. Чим більше накручує користувач, тим вище рівень заробітку. За заявою творців. Тут можна виграти джек-пот у розмірі 1 біткоіни. Крім того, кожного тижня проводиться лотерея. Працює програма залучення рефералів з 50-процентним винагородою.
 5. Adbtc.top — популярна майданчик, в якій на 27 квітня 2018 року зареєстроване більше 82 тисяч чоловік. Тут пропонується заробити біткоіни шляхом перегляду реклами. Працює партнерська програма, в якій мається на увазі повернення 7,5% витрачених рефералом коштів на рахунок людини, що призвів його на сервіс.

Щоб збільшити розмір прибутку і заробити біткоіни без вкладень (автоматично) відразу на декількох сайтах, можна використовувати ротатори (варіант — faucethub.io). Це сайти, де зібрано безліч кранів. Що стосується розміру заробітку, розраховувати на солідний дохід не варто. Наприклад, якщо в добу заробляти 500-600 Сатоши, місячний заробіток складе 15-18 тисяч Сатоши, що в перекладі на долари (за курсом на 27 квітня 2018 року) становить 1,4-1,68 долара.

Заробіток біткоіни через мобільні програми на Андроїд і iOS

Смартфон в руках і монети біткоіни

Виявляється, автоматичний заробіток біткоіни можливий не тільки на ПК, але і за допомогою свого смартфона. Робиться це через спеціальні додатки, які легко завантажити і встановити через Google Play. Деякі програми також працюють і на iOS. Гроші виплачуються за рішення різних завдань, наприклад, перегляд роликів, реклами, вказівка ​​капчи або перехід з яких-небудь посилань.

перевагинедоліки
Немає необхідності вкладати гроші — додатки доступні безкоштовно.Заробіток мінімальний або взагалі відсутня.
Виконання завдань не вимагає яких-небудь особливих навичок. Частіше за все потрібно тільки клікнути по посиланню або подивитися будь-яку інформацію (відео).На практиці деякі працюють раніше додатки зупиняють платежі.
Не потрібно багато часу — на виконання роботи йде до 12-15 хвилин.Деякі додатки випускаються тільки в шахрайських цілях. При цьому зароблені Сатоши не виплачуються.
Не потрібно витрачати час на реєстрацію.

Практика показує, що застосування таких додатків — більше розвага, ніж заробіток. Виділимо кілька програм, які працюють на момент написання статті:

 1. Bitcoin Crane — новий додаток 2018 року, яке дозволяє заробити біткоіни на мобільному телефоні і отримувати актуальну інформацію про криптовалюта. Особливість — зручний інтерфейс, можливість виведення коштів раз в тиждень, участь в програмі залучення рефералів, свіжі новини і інформація про курс віртуальної валюти. Правилами забороняється накрутка залучених партнерів, використання слабких місць програми, автоматизація заробітку, а також переведення часу в системі. Середня оцінка додатки на 27.04.2018 року — 4,3 бала. При цьому служба підтримки відповідає на коментарі користувачів.
 2. Кран біткоіни — Сатоши заробити безкоштовно. Програма з таким дивним назвою від розробників Great App Solutions створена для збору Bitcoin на смартфоні. Додаток дозволяє накопичувати Сатоши, читати новини, брати участь в різних опитуваннях, і приводити друзів. Мінімальна сума для виведення становить 0,005 біткоіни. Середня оцінка користувачів — 4,7 балів. Коментарі користувачів розходяться. Одні запевняють, що виплати здійснюються своєчасно, а інші скаржаться, що кран не платить.
 3. Free Bitcoin — додаток, яке обіцяє нарахування до 250 000 Сатоши щогодини, а також до 1 мільйона в суботу та неділю. Щоб почати заробляти, потрібно ввести номер гаманця. Насправді користувачі скаржаться, що виплати менше і складають в середньому 7-10 Сатоши.

Практика показує, що такі сервіси не можна розглядати як серйозний варіант для заробітку. Якщо додаток і платить, то мінімальний поріг для виведення занадто високий, а на накопичення необхідної суми може піти кілька місяців. Крім того, майже в кожному такому додатку є скарги про відсутність виплат.

Участь в ICO Bounty для заробітку біткоіни

Багато монет біткоіни

Заробити біткоіни можна за допомогою спеціальних сервісів — ICO проектів, які роздають власні маркери або внутрішню криптовалюта за виконання певних дій — реєстрацію на сайті, залучення нових користувачів, рекламу в соціальних мережах і так далі. Тут можна заробити без вкладень, отримавши монети протягом 10-15 хвилин. Головні труднощі — вибір відповідної та перспективної майданчика.

Гроші нараховуються за таку роботу:

 • Виконання дій в соцмережах. Завдання клієнта — підписатися на аккаунт проекту, поставити лайки або зробити репости записів. Крім того, необхідно створювати пости на власній сторінці.
 • Коментарі на форумах. Розмір винагороди залежить від того, наскільки популярним є учасник спільноти, і як часто він залишає свої повідомлення на майданчику.
 • Переклад відомостей про ICO. Люди, які знають англійську або інші мови, можуть заробити монети шляхом перекладу новин, листів та іншої документації, надаючи тим самим допомогу творцям проекту.
 • Розробка банерів, логотипів та інших елементів рекламної кампанії, що дозволяють просувати проект.
 • Підпис на розсилку. На багатьох сайтах досить підписатися на розсилку, щоб отримати на рахунок невелике число монет.
 • Написання статей. На таких майданчиках можуть заробити копірайтери шляхом написання текстів рекламного характеру з подальшим їх розміщенням на сторінках соцмереж, на форумах і власних інтернет-ресурсах (якщо такі є).

Що стосується вибору компанії, варто врахувати безліч чинників. Один з них — число вже інвестованих в проект грошей. Чим більше людей вклалося в ICO, тим вище його перспективи. Важливо, щоб було накопичено від 100 000 доларів і більше. Також приділяється увага репутації компанії, числу учасників і відношенню до користувачів. Не менш важливий фактор — рівень складності завдань. Варто пам’ятати, що в такому способі заробітку багато шахраїв, тому важливо бути напоготові.

перевагинедоліки
Великий вибір проектів, що дозволяє знайти майданчик з урахуванням розміру виплат і репутації.Безліч шахраїв, що вимагає уважного підходу при пошуку проекту — оцінці його репутації, відгуків, рівня виплат.
Як правило, завдання прості, а їх виконання не займає багато часу у користувача.Винагорода іноді виплачується у внутрішніх токенах проекту, які на момент заробітку нічого не варті.
Часто виплати здійснюються в криптовалюта при досягненні мінімальної суми.Розмір прибутку мінімальний.
Відсутність початкових інвестицій.У більшості проектів потрібна наявність гаманця для виведення заробленої криптовалюта.

Виділимо кілька майданчиків, які варті уваги:

 1. Bounty.coincome.info — баунти компанія, яка дозволяє заробляти на виконанні різних завдань. Наприклад, за кожну новину в Фейсбуці, Вконтакті або Твіттері виплачується 0,0001 біткоіни. При цьому система висуває певні вимоги до користувача (загальнодоступність, активність, наявність друзів від 300 і більше).
 2. Grabairdrop.com — майданчик, де необхідно пройти реєстрацію, підключитися до Твіттера сьогодні та Телеграму, поставити лайк в Фейсбуці і отримати 500 токенов.
 3. Bitron.io — сервіс, який платить 5 монет за реєстрацію.

Як зазначалося, до вибору таких сервісів варто підійти з усією серйозністю. При цьому на більшій частині сайтів потрібна реєстрація і номер кріптовалютного гаманця.

Майнінг на ПК для заробітку біткоіни

Комп'ютер і біткоіни-камінь

Багато хто цікавиться, як заробляти біткоіни без вкладень на автоматі, пропускаючи один з кращих способів отримання прибутку — застосування потужностей власного ПК для видобутку криптовалюта. Якщо у вашому розпорядженні ПК із сучасною відеокартою, можна спробувати видобуток Bitcoin своїми силами. Як і в попередніх випадках, розраховувати на більший прибуток (без покупки сучасного устаткування у вигляді ASIC-Майнер не доводиться). Такий спосіб підійде, щоб ознайомитися з принципами самостійного Майнінг і набратися досвіду.

перевагинедоліки
Гроші Майні навіть цілодобово.Річний прибуток при роботі на стандартному ПК незначна і навряд чи складе більше 10 доларів в місяць (при цілодобовій роботі ПК).
Можна заробляти без вкладень, але від цього залежить і рівень прибутку.
Для початку роботи потрібні мінімальні знання, ПК та Інтернет.Для отримання гарного прибутку потрібні солідні інвестиції.

Найпростіший спосіб заробітку — скачати програму заробітку біткоіни на автоматі на сайті kryptex.org, після чого запустити її і почати добувати криптовалюта. Софт використовує можливості ПК для Майнінг на повну потужність і частково (в залежності від встановленого режиму). Розмір заробітку безпосередньо залежить від «заліза» ПК. Додатковий спосіб заробітку — залучення рефералів.

Альтернатива — хмарний Майнінг. Деякі сервіси дають користувачам невеликий хешрейт безкоштовно після реєстрації. При цьому вносити гроші на рахунок не потрібно. Мінус в тому, що такі майданчики, як правило, відносяться до пірамід і довго не живуть. Крім того, подарована потужність така мізерна, що розраховувати на скільки значиму прибуток не доводиться.

Приклад такого сервісу — wormminer.com. Після реєстрації дається потужність, що дозволяє заробляти до 0,000009 біткоіни на добу. Для підвищення доходу потрібно купити додатковий хешрейт.

Як заробляти біткоіни без вкладень на автоматі — рекомендації новачкові

Майнінг і заробіток Bitcoin в 2018 році — не сама проста задача. Наведені вище способи лише формально дозволяють отримувати прибуток, але її розмір невеликий. Щоб мати реальний дохід, будуть потрібні інвестиції, які обчислюються з 3-5 тисяч доларів і більше. Гроші використовуються на покупку ASIC-Майнер або оренду потужностей на сервісах хмарного Майнінг.

Незалежно від обраного способу для заробітку біткоіни на автоматі, необхідно виконати ряд кроків:

 1. Реєстрація біткоіни-гаманця, який буде використовуватися для зарахування і зберігання віртуальних монет. Популярні варіанти — Bitcoin Core, Bit Go, Electrum і інші. Гаманці встановлюються на ПК, після чого їх можна використовуватися для перекладу віртуальних грошей. Краще рішення — скачати програму з офіційного сайту bitcoin.org.
 2. Вибір способу для заробітку. Наступний крок — вивчення відповідного варіанту для отримання прибутку. Крім розглянутих методів, існують й інші шляхи — заробіток на біржі, арбітраж, продаж товару за біткоіни і так далі. Важливо розуміти, що в будь-якому способі (навіть безкоштовному) існують ризики. Якщо планується інвестування коштів, важливо розрахувати прибути і окупність витрат.
 3. Виведення грошей. Заробітні кошти виводяться на створений раніше гаманець, після чого їх можна зберігати або змінювати на іншу валюту.
 4. Обмін. Щоб перевести в готівку біткоіни або перевести їх в іншу валюту, можна скористатися одним з наступних шляхів — конвертувати гроші за допомогою обмінного пункту, біржі або пряму конвертацію. Кожен із способів має свої особливості, але це вже інша історія. Новачкам більше підійде варіант з обмінними пунктами, як найбільш простий і безпечний.

Тепер ви знаєте, як заробити біткоіни з нуля в 2018 році без вкладень, і на що можна розраховувати при такому виді заробітку. При оцінці своїх перспектив важливо розуміти, що курс криптовалюта постійно змінюється, як і складність її видобутку. Важливо уважно вивчати новини і оцінювати ризики перед тим, як приймати будь-яке рішення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector