Best Bitcoin faucet — кращі крани Bitcoin на FaucetHUB

Faucethub (faucethub.io) — один з найпопулярніших мультивалютних сервісів, з яким знайомий кожен користувач, охочий заробити крипту без вкладень. Якщо коротко і по суті, то це ротатор кранів, який містить актуальну інформацію про платять сервісах. При цьому гроші з кранів також можна виводити на свій рахунок в Фаусетхабе, оскільки майданчик ще виконує функцію мікрокошелька. З цієї причини, якщо ви хочете збирати Сатоши на кранах, то краще рішення — зареєструватися на платформі і перейти в Bitcoin faucet list, щоб вибрати сайт для заробітку.

Реєстрація на Faucethub і підготовка до роботи

Форма реєстрації на Faucethub

У розглянутої площадки є один мінус — відсутність російськомовного інтерфейсу. Це не такий вже значний недолік, оскільки меню сайту інтуїтивно зрозуміле, та й ті, хто хочуть на кранах заробити або вникають в основи кріптовалютного світу, основні англійські слова знають. Наприклад, Bitcoin faucet перекладається, як біткоіни-кран, а receive — отримати.

Щоб заробити біткоіни на Faucethub, треба створити обліковий запис. Ми зробили покрокову інструкцію реєстрації для уникнення труднощів, які можуть виникнути у новачка:

 1. Переходимо на офіційний сайт faucethub.io і натискаємо в верхньому правому куті кнопку Sign Up.
 2. Після цього повинна відкритися форма реєстрації з порожніми полями. Нам її треба заповнити. У першому полі вводимо Ім’я користувача (username), потім адреса електронної пошти двічі в полях Email address і Confirm email. Нижче відразу йде поле Bitcoin address. Як його створити і де його взяти ми вже писали. Також можете ознайомитися з нашою статтею про те, як вибрати біткоіни-гаманець. Саме на цей сервіс і будуть виводитися ваші Сатоши з мікрокошелька. У полях Password і Confirm Password потрібно двічі ввести пароль. Після цього ставимо дві галочки в нижніх полях про те, що ви згодні з усіма правилами сервісу і приймаєте їх, а також про те, що ви дозволяєте платформі обробляти ваші особисті дані.
 3. Вводимо каптчу і натискаємо на кнопку Sign Up. Після цього підтверджуємо створення аккаунта в листі, що прийшов на вказану адресу електронної пошти.

Все, аккаунт готовий, можна входити. Для цього в тому ж верхньому кутку натискаємо Log In. При вході також потрібно ввести каптчу.

Щоб побачити свою робочу панель на сайті, досить знову в верхньому правому куті натиснути кнопку USER + і вибрати в меню перший варіант — User Dashboard.

Перехід на призначену для користувача панель в Faucethub

В особистому кабінеті у верхній панелі під шапкою сайту вибираємо Wallet Addresses (адреси гаманців). У вікні буде поле введення адреси (Link a New Address) і список для вибору криптовалюта (Select a Currency). Ми вводимо біткоіни адреса, скопіювавши його попередньо в своєму гаманці, вибираємо в списку справа Bitcoin і натискаємо зелену кнопку Link This Address. Щоб повернутися до відображення доступних криптовалюта і прив’язаних до них адрес, натискаємо в тій же верхній панелі Overview. Тепер ми повністю готові вибирати кращі біткоіни крани (Bitcoin faucet) і збирати Сатоши.

Як вибрати крани Bitcoin на Faucethub?

Перехід до списку кранів біткоіни на Faucethub

Щоб перейти до заробітку біткоіни в шапці сайту вибираємо FAUCETS, а в переліку нижче — Bitcoin. Перед нами з’явиться список, своєрідний Bitcoin faucet list, в якому можна вибрати найцікавіші сервіси.

На момент написання статті майданчик Фаусетхаб пропонує доступ до 568 біткоіни-кранів для заробітку. Перелік сервісів представлений не тільки назвами, але і посиланнями для швидкого переходу. Також про крані вказується наступна інформація:

 • Термін додавання на Faucethub. Чим довше кран знаходиться в списку, тим більше його надійність. Значить він уже тривалий час працює без збоїв і справно платить. Соскамівшіеся проекти виключаються з переліку ротатора. З великою обережністю варто працювати на сайтах, які додані менше 2-х місяців тому. Вони хоч і пропонують більші виплати, частіше за все не виплачують взагалі нічого.
 • Нагорода за відвідування. Звичайно ж ніякої кран не виплачує біткоіни за розгадування капчі. Оплата відбувається в Сатоши (1 стомільйонна частина біткоіни). За дію на сайті можна отримати від 1 до 100 або навіть 1000 Сатоши. Оплата залежить від коливань курсу, бонусної програми, терміну таймера і багатьох інших факторів.
 • Таймер. Одні крани видають Сатоши кожні 2 хвилини. Інші — кожні 5-10 хвилин. Треті — щогодини. Як правило, сервіси, у яких більше інтервал збору монет пропонують більшу нагороду. У той же час, якщо винагороду можна забирати кожні пару хвилин, то воно становить близько 1-5 Сатоши.
 • Розмір виплат за тиждень. Цей показник важливий для того, щоб користувач розумів приблизні можливості бюджету майданчики і що сайт насправді виплачує відвідувачам.
 • Користувачі. Тут вказується кількість заробляють на певному крані.
 • Ліміт. Кожен сайт періодично робить паузи у виплатах. Це відбувається, коли число користувачів перевищує дохід від реклами. В такому випадку адміністрація припиняє виведення коштів, але все одно нараховує Сатоши на баланс. Це називається своєрідною «дозаправкою» крана. Як правило, протягом кількох днів рахунок поповнюється і гроші знову виводяться без проблем. Показник ліміту дає інформацію про те, як довго сервіс ще може виплачувати винагороду без пауз у виплатах.

Як бачите, переваг роботи з кранами Bitcoin на Faucethub дуже багато. Тут відразу можна отримати актуальну інформацію про проект, вибрати найвигідніші сервіси. Також не варто забувати, що головне в роботі з Bitcoin faucet — відгуки. Витратьте пару хвилин, щоб подивитися думки інших користувачів про крані, на якому збираєтеся працювати. Так ви убезпечите себе з усіх боків і будете впевнені в тому, що ні нарвётесь на шахраїв.

Best Bitcoin faucet — огляд кращих кранів 2018

Список Bitcoin faucet на Faucethub

Отже, ми розібралися з тим, як зареєструватися на Фаусетхабе і підготуватися до збору Сатоши, для чого ця площадка потрібна і де знаходиться список кращих кранів. Тепер розглянемо найбільш надійні сервіси на момент написання статті (06.06.2018).

adBTC

Інтерфейс крана adBTC

В даний ротатор сайт був доданий півроку тому, а значить йому можна довіряти. Переходимо за прямим посиланням на adbtc.top. У самому верху сервісу основна інформація про нього — 77 850 активних користувачів, з яких на даний момент онлайн 2470. Переглядів оголошень 683 тисячі.

Відразу привертає російськомовний інтерфейс, відсутність тонни рекламних рябіють блоків. Сайт виглядає солідно, на стартовій сторінці інформація для рекламодавців і бажаючих заробити на перегляді реклами. Пропонується 75 сайтів для перегляду реклами на суму 661 Сатоши.

Для заробітку satoshi на Bitcoin faucet adbtc.top потрібно зареєструватися. Зробити це дуже легко, досить вводити необхідну інформацію і слідувати підказкам. На що відкрилася особистій сторінці зліва вгорі відображається баланс, а по центру — два поля (для заробітку і розкручування свого сайту).

Ми вибрали «Почати заробляти біткоіни» і нам запропонували ввести капчу (вирішити математичний приклад на віднімання). Потім висвітилося, що нам пропонується заробити 21 Сатоши за те, щоб провести на сторонньому сайті 30 секунд і з’явилася синя кнопка «Почати». Ми виконали дію і в браузері відкрився сайт якийсь інвестиційної компанії. Через 30 секунд на крані знову висвітилася капча, після введення якої на наш рахунок зарахований 21 Сатоши. У нас відразу ж з’явилося друге аналогічне завдання — пробути на іншому сайті 30 секунд за 21 Сатоши.

Вивести гроші з Bitcoin faucet adBTC можна трьома способами:

 1. На рекламний баланс і використовувати для просування свого сайту.
 2. Безпосередньо на біткоіни адреса при балансі більше 30 000 Сатоши (на EXMO-рахунок від 100 000). Висновок займає до 3-х робочих днів.
 3. На мікрокошелёк Faucethub при балансі від 5000 Сатоши. Висновок також займає до 3-х робочих днів.

Що стосується реферальной програми, вона становить 7,5% від заробленого залученими рефералом на перегляді реклами або витраченого на просування сайту.

В цілому сайт непоганий. Переваг у нього чимало — не потрібно нічого чекати, сайти для перегляду реклами є завжди. Нам сподобалося, що працює adbtc.top навіть з увімкненим розширенням «Антибаннер». Дизайн приємний, російськомовний інтерфейс, а поріг для виведення на Фаусетхаб не такий вже великий. Мінус один і той самий, як у більшості біткоіни-кранів — маленькі виплати. Ну і щоб бути максимально коректними згадаємо, що сервіс, який оплачує переходи на сайти, кліки, перегляди реклами, називається правильно букс. Однак поняття між кранами і буксами останнім часом все заплутаніше.

Cointiply

Інтерфейс біткоіни крана Cointiply

Другий сервіс в нашому Bitcoin faucet list — cointiply.com. На ротатор він доданий 5 місяців назад, тому заслуговує на довіру, переходимо.

Сайт англійською, вбудований перекладач не особливо допомагає розібратися, на чорному тлі великим малиновим шрифтом нам пропонують заробляти до 100 тисяч Сатоши на годину. Подумки представляючи гамак на Мальдівах, реєструємося і підтверджуємо з пошти створення аккаунта. За це нам нараховують 100 монет.

 1. У вкладці Faucet нам пропонують натиснути на кнопку Roll Win і в залежності від який випав числа нам нарахують монетки. Реалізовано все в стилі своєрідною рулетки. У нас випало число 33176 і ми заробили 15 монеток. Подумки перенесли гамак з Мальдів назад в комору — 100 тисяч так можна заробити хіба що до пенсії. Разом: на сайті 10 хвилин, заробіток 115 монет, з яких 100 — бонус за реєстрацію, таймер відраховує ще годину. Якщо за 60 хвилин тут можна заробити 15 Сатоши, то звичайно перспективи не найкращі. Перший кран, який ми розглянули, в цьому плані трохи краще буде. Зате ми знайшли прикольну штуку, про неї зараз розповімо.
 2. Біля вкладки Faucet є вкладка Games, де представлено багато різних простеньких яскравих онлайн-іграшок. У першій з них пропонується відрізати мотузку, щоб льодяник потрапив в рот жабі, чіпляючи шляхом зірки. За 25 простих рівнів гри оплачується 16 монет. Не те, щоб ми вважали це серйозним доходом, але просто розважитися цікаво. Ну або запропонувати пограти дитині не за безкоштовно, а ще й заробляючи криптовалюта.
 3. Також заробити можна у вкладці Videos. У першому тарифному плані, який, до слова, працює не у всіх країнах, можна отримати 51 Сатоши за перегляд 3-х відеореклам. Решта 2 тарифних плани працюють поки в тестовому режимі.
 4. Наступна вкладка — Offer Walls, де можна заробити за проходження опитувань. Користувачам пропонується винагорода від 100 до 50000 монет. Для нашої країни опитувань не було і нам чемно запропонували зайти в наступному місяці, але якщо включити VPN з якоїсь європейської країни, то опитування може з’явитися (звичайно ж англійською).
 5. У вкладці Mining Game можна перевірити потужність комп’ютера і заробляти на здачі її в оренду. А, натиснувши на кнопку PTC ADS, користувач отримує можливість заробити на перегляді реклами. На момент наших відвідин за 5 оголошень пропонували винагороду 61 Сатоши.

Що стосується реферальной системи, то залучаючи інших користувачів, можна отримати 10-25% від їх доходу в залежності від роду виконуваних дій. Що стосується виведення, то він можливий 2-ма способами:

 1. Безпосередньо на біткоіни-гаманець при досягненні ліміту 100 000 монет.
 2. На FaucetHub при досягненні ліміту 35 000.

Комісія за зняття не стягується. Висновок здійснюється щонеділі і може займати до тижня по часу на гаманець або до 24 годин на ФаусетХаб.

В цілому, нудьгувати, чекаючи, поки пройде лімітований час для нового отримання монет на біткоіни крані cointiply.com не доведеться. Тут є, чим зайнятися, щоб збільшити баланс. З мінусів відзначимо низький заробіток і не дуже зрозумілий англомовний інтерфейс.

Earn Bitcoins Now

Інтерфейс Bitcoin faucet Earn Bitcoins Now

Третій у списку — кран Earn Bitcoins Now, доданий на сайт ще 5 місяців тому. Переходимо на сайт earnbitcoinsnow.net. В першу чергу впадає в очі англомовний інтерфейс, але всі розділи зрозумілі будуть навіть новачкові. На стартовій сторінці інформація про те, що таке біткоіни, відео про це. Також тут пояснюється що таке біткоіни-крани, за яким принципом вони працюють, як і за що нараховуються винагороди, що таке реферальні програми та інші дані, які можуть бути цікаві новачкові.

Ще нижче дається визначення сервісу ФаусетХаб, а також покроково розписана інструкція по реєстрації в мікрокошельке. У самому низу представлена ​​сама форма крана. Майданчик Earn Bitcoins Now пропонує користувачеві заробити 25 Сатоши кожні 10 хвилин. Для отримання заповітних Сатоши, потрібно ввести біткоіни-адреса і вирішити капчу. Реєструватися на сервісі не потрібно.

У самому верху форми для заробітку великим шрифтом виділяється напис Earn Bitcoins Now Offerwall. Переходимо по посиланню і бачимо логотипи з назвами буксов — PTCwall, Persona.ly, OfferDaddy, WANNADS, KIWIWall, Pollfish. Це своєрідний ротатор, в якому зібрані букси, які нараховують винагороду на рахунок Earn Bitcoins Now. Якщо натиснути на будь-який з логотипів, вас перенаправить на сторінку букса, де потрібно виконувати завдання (кликати на сайти, проходити опитування та інше). За це ви будете отримувати нагороду.

Реферальная програма передбачає отримання так званого bonus Bitcoin faucet в розмірі 5% від кожного залученого користувача. Мінімальний поріг виведення — 20000 Сатоши. Виплати здійснюються протягом 48 годин.

Розібратися з інтерфейсом сайту нескладно, але вимагає часу. Основна незручність пов’язано в першу чергу з англомовним інтерфейсом. По-друге, сама форма крана знаходиться в низу і тому, переходячи на сторінку, потрібно багато перегортати в низ непотрібної інформації, щоб подивитися, чи туди ти перейшов. Також не викликає особливого натхнення розмір виплат, але така реальна ситуація з біткоіни-кранами, великого заробітку тут не добитися. В іншому Bitcoin faucet earnbitcoinsnow.net надійний і стабільно виплачує з 2016 року.

Daily Free Bits

Інтерфейс Bitcoin faucet Daily Free Bits

Цей кран доданий в список best Bitcoin faucet на сервіс faucethub.io рік тому. Сайт по периметру забитий рекламними банерами. У центрі — напис: Get 7-1200 Satoshi for free right now! (Отримайте 7-1200 Сатоши безкоштовно прямо зараз!). Нижче є поле для запиту Сатоши, в нього потрібно вводити біткоіни-адреса і кілька разів заповнювати капчу. Після цього з’явиться синя кнопка Claim, на яку потрібно натиснути, щоб отримати монети.

Роздача монет відбувається щогодини. На момент написання статті користувач міг заробити 5 Сатоши за кожен запит (тобто 50 Сатоши за 10 годин). Dailyfreebits.com — один з найбільш невигідних сервісів в плані розміру винагороди, але така плата за надійність. Виводити можна, коли на балансі більше 100 Сатоши.

Реферальная програма на Daily Free Bits досить щедра. За кожного залученого користувача можна отримати 25% його доходу. До слова, сайт англомовний, але по використанню все дуже зрозуміло на інтуїтивному рівні. Радує і те, що для роботи немає необхідності реєструватися.

BIG BTC WIN

Інтерфейс Bitcoin faucet BIG BTC WIN

Останній Bitcoin faucet, якому приділимо увагу в рамках нашого огляду — bigbtc.win. Сайт англійською мовою, але вбудований в браузер перекладач справляється з адаптацією інформації на відмінно. Інтерфейс простий і зрозумілий. На стартовій сторінці повідомляється, що реєструватися на сервісі не обов’язково, але для заробітку важливо використовувати біткоіни-адреса, який прив’язаний до облікового запису на faucethub.io.

В поле LOGIN вводимо свою адресу біткоіни-гаманця і натискаємо синю ENTER. Нас переводить на сторінку, де за введення капчі обіцяють нарахувати 6 Сатоши. Період запиту — кожні 5 хвилин. Додатково є кнопки для отримання 5 і 25 Сатоши. Першу ми натиснули і подивилися рекламу, за яку нам нарахували 5 Сатоши на рахунок. А ось натиснувши, щоб отримати 25 Сатоши, ми опинилися на сторінці, де від нас треба було ввести адресу гаманця біткоіни Кеш.

За залучення користувачів можна отримати реферальний бонус — 20% від їх доходу. Основна перевага біткоіни-крана bigbtc.win в тому, що вивести на Faucethub можна будь-яку суму. Ми, наприклад, поки розбиралися з функціоналом майданчики запрацювали 11 Сатоши. У вкладці Account натиснули кнопку Withdraw to FaucetHUB під балансом і на рахунок моментально перевелися гроші.

Що можна сказати в підсумку про заробіток біткоіни на Faucethub і про кранах в цілому? Такий вид отримання Сатоши — дуже времязатратний. За день безперервного сидіння біля комп’ютера і роботи на 10-15 кранах можна зібрати 300-500 Сатоши. По курсу на момент написання статті це 3-5 центів. Такий заробіток не покриває навіть витрат на електрику. Складно уявити, що збір Сатоши можна розцінювати як джерело доходу. З буксами справи йдуть трохи краще, але все одно розраховувати хоч на якусь більш-менш пристойний прибуток не доводиться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector