Bitcoin-крани з моментальною виплатою на гаманець

 • Огляд крана Moonbit.co.in з моментальним виведенням на Coinpot
 • Збір безкоштовних Сатоши на кранах — це один з найпопулярніших, хоч і не найприбутковіших методів заробітку біткоіни. Ним користуються як новачки кріптовалютного спільноти, так і досвідчені користувачі. На багатьох майданчиках, роздають Сатоши, встановлений мінімальний поріг, який необхідно подолати, щоб вивести гроші. Однак є й інший тип ресурсів — Bitcoin-крани з моментальною виплатою на гаманець. Такі платформи дозволяють перекидати на свій баланс будь-яку суму (навіть мізерну) або, що ще краще, автоматично відправляють монети в гаманець після збору кожного виграшу. Цій категорії кранів ми і приділимо увагу в сьогоднішньому огляді.

  Крани з моментальною виплатою на мікрокошелёк Faucethub

  Назва мікрокошелька Faucethub на білому тлі

  Faucethub — це мікрокошелек, на який можна виводити Сатоши з кранів, пов’язаних з ним. По суті, даний сервіс є проміжним між майданчиками, роздають біткоіни, і вашим основним кріптовалютним сховищем. Щоб почати накопичувати монети на балансі цієї платформи, необхідно зареєструватися в системі. Для цього:

  1. Заходимо на сайт faucethub.io. Натискаємо на кнопку SIGNUP (розташована в правому верхньому кутку головної сторінки).
  2. Заповнюємо всі представлені поля: придумуємо нікнейм, двічі вводимо e-mail, вписуємо біткоіни-адреса, двічі вводимо пароль. Відразу скажемо, що система приймає тільки максимально складні паролі. Вони повинні містити і маленькі і великі латинські літери. Якщо ви, наприклад, напишіть тільки маленькі букви, реєстрація не виконається. Також під полем для введення біткоіни-адреси є посилання для тих, хто попередньо НЕ завів собі гаманець. Клікнувши по ній, ви перейдете на сайт bitcoin.org, де надано список найпопулярніших сховищ для монет BTC.
  3. Після введення всіх даних погоджуємося з умовами роботи платформи і натискаємо на кнопку Sign Up.
  4. На наступній сторінці натискаємо на кнопку відправки електронного листа вам на пошту (щоб підтвердити реєстрацію). Переходимо по посиланню в листі.
  5. Тиснемо на кнопку LOGIN (знаходиться вгорі праворуч).
  6. Прописуємо свій нікнейм і пароль, розгадуємо капчу і входимо на сайт.

  Ось ви і стали повноцінним користувачем ротатора / мікрокошелька Faucethub. Але перед тим, як приступати до роботи з кранами, треба зробити ще пару дій:

  1. Наводимо курсор на вкладку User (розташована в правому куті) і вибираємо пункт User Dashboard. Ви перейдете в меню з балансами криптовалюта. Там поки все по нулях, а нас цікавить інше.
  2. Натискаємо на вкладку Wallet Addresses (знаходиться трохи вище центру).
  3. В поле під написом Link a New Address вписуємо публічний ідентифікатор біткоіни-гаманця і натискаємо на кнопку Link This Address. Таким чином ви прив’яже своє основне сховище до аккаунту на Фаусетхабе. Якщо не зробити цього, система не дасть вам вивести гроші. Можна прив’язувати кілька адрес з різних гаманців: програмних, онлайн, біржових, мобільних, паперових, апаратних. Головне, щоб прив’язані гаманці були робочими.

  Окремо відзначимо ще один цікавий момент, пов’язаний з адресами. Система буде вести облік по кожному ідентифікатору (зокрема, скільки Сатоши на нього прийшло), але баланс у всіх гаманців буде один. Іншими словами, адрес кілька, але всі вони формують загальний баланс аккаунта. А ось при виведенні коштів ви вже будете вибирати, на яку адресу скидати зароблені Сатоши.

  До речі з приводу виведення. Система надає вельми непогані умови. Мінімальна сума повинна складати 20 000 Сатоши, які накопичаться досить швидко, якщо регулярно працювати на кількох кранах. Комісійний збір визначається кількістю виводяться монет. Виплати здійснюються по неділях.

  Ну що ж, з принципом роботи мікрокошелька розібралися; тепер можна братися безпосередньо за крани.

  Натиснувши на кнопку Faucets, ви перейдете на сторінку, що містить велику кількість кранів. З їх допомогою можна заробляти досить багато монет (при регулярному і великому використанні). Але нас адже цікавлять тільки крани біткоіни з моментальною виплатою на гаманець, а такими є не всі. Щоб заощадити вам час, ми підготували ТОП майданчиків, з яких можна відразу виводити Сатоши на баланс Faucethub.

  Hotcoins

  Це хороший біткоіни-кран з моментальним виведенням, що дозволяє збирати Сатоши кожні 10 хвилин. Алгоритм роботи з ним гранично простий:

  1. Переходимо за адресою hotcoins.cf (або знаходимо кран в списку Фаусетхаба).
  2. У відповідне поле вводимо біткоіни-адреса, прив’язаний до аккаунту мікрокошелька, після чого натискаємо на кнопку Play.
  3. Вводимо першу капчу (2-3 англійських слова) і знову натискаємо на Play.
  4. У вікні вводимо другу капчу, яка підтверджує, що ви не робот.
  5. Тиснемо на кнопку I AM HUMAN.
  6. Отримуємо безкоштовні Сатоши і чекаємо обнулення лічильника.

  За раз кран видає 6-10 Сатоши, а максимальний виграш може становити 75 монеток. Якщо ви захочете відразу вивести свої перші Сатоши, просто натисніть на кнопку INSTANT (розташована трохи вище центру сторінки). На екрані з’явиться повідомлення про те, що гроші перекинуті на баланс гаманця, який ви ввели при вході на сайт.

  Звичайно, сума разового виграшу відверто невелика, але цей недолік компенсується маленьким інтервалом між спробами. Крім того, на крані передбачена реферальная програма. Запросивши користувача, ви будете отримувати по 20% від його доходу.

  Якщо говорити про сильні і слабкі сторони майданчика Hotcoins, то можна виділити наступні моменти:

  плюсимінуси
  Невеликий часовий інтервал між зборами безкоштовних монет — 10 хвилин.На сайті дуже багато реклами.
  Хороші умови реферальной програми.Немає підтримки російської мови.
  Можна збільшити свій дохід, беручи участь в лотереї (правда суми виграшу там зазвичай не дуже великі).Капчу треба вводити 2 рази.
  Максимально простий інтерфейс.Без залучення рефералів ви не зможете накопичувати великі суми, навіть якщо будете сидіти на крані цілими днями.

  Bigbtc.win

  Інтерфейс крана Bigbtc.win
  Головна сторінка крана Bigbtc.win

  Даний біткоіни-кран з моментальним виведенням на гаманець Faucethub працює вже рік, за цей час він встиг полюбитися багатьом користувачам. У плані інтерфейсу розглянутий ресурс є практично близнюком сервісу Hotcoins, однак за можливостями він відрізняється.

  Станом на 04.07.2018 на крані передбачена стандартна виплата — 6 Сатоши. Збирати безкоштовні монетки можна кожні 5 хвилин. Для цього робимо наступне:

  1. Заходимо на сайт bigbtc.win. Вписуємо в спеціальне поле зареєстрований біткоіни-адреса і тиснемо на кнопку ENTER.
  2. На головній сторінці крана розгадуємо дві капчи: в одній вводимо англійські слова, в іншій — вирішуємо легкий математичний приклад.
  3. Після цього натискаємо на кнопку Claim now. 6 Сатоши відразу надійдуть на баланс.
  4. Для виведення грошей натискаємо на жовту кнопку з балансом.
  5. У меню натискаємо на кнопку Withdraw to FaucetHUB. Гроші моментально перекинуться на баланс мікрокошелька.

  Крім збору Сатоши з 5-хвилинним інтервалом, можна отримувати бонус у вигляді 4 Сатоши за перехід по рекламному посиланню. Вдаватися до цього способу заробітку можна трохи рідше — раз в 10 хвилин. Також, на крані можна брати участь в лотереї. Джекпот зазвичай становить трохи більше 1000 Сатоши. Що стосується реферальной програми, то тут Bigbtc.win нічим не відрізняється від майданчика Hotcoins — ви отримуєте 20% від заробітку запрошених користувачів.

  Природно, у даного сервісу є свої переваги і недоліки. З ними ви можете ознайомитися нижче:

  плюсимінуси
  Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.Рекламні посилання розташовані в полях для введення капчі, так що без переходу на інші сайти ви не обійдетеся.
  Кілька шляхів самостійного заробітку.
  Хороша реферальна програма.Низькі разові виплати, які можна покрити тільки залученням великої кількості рефералів.
  Маленький часовий інтервал між зборами Сатоши — 5 хвилин.
  Найпростіша процедура виведення грошей на Фаусетхаб.Ні російської локалізації.

  Getfree.co.in

  Оформлення майданчика Getfree.co.in
  Інтерфейс крана Getfree.co.in

  Головна відмінність цього крана від двох попередніх полягає в тому, що на ньому встановлений мінімальний поріг для виведення. Правда він становить всього 20 Сатоши, накопичивши які можна моментально переводити монети на баланс Фаусетхаба.

  Збір Сатоши проходить за найпростішим алгоритмом:

  1. Переходимо за адресою getfree.co.in. Вводимо зареєстрований на Фаусетхабе адреса гаманця і тиснемо на стрілочку переходу.
  2. Розгадуємо дві капчи і натискаємо на кнопку Prove you are human.
  3. У вікні натискаємо на кнопку Claim now. Після цього вискочить повідомлення про те, скільки ви зібрали з однієї спроби.

  Відразу відзначимо, що великий куш ви не отримаєте. Разові виплати коливаються від 1 до 15 Сатоши (перший і останній варіанти випадають найрідше). Ви можете збирати монетки кожні 10 хвилин. На накопичення 20 Сатоши, необхідних для виведення, у вас може піти 2-5 спроб (ми вивели гроші за 3 рази). Процедура виведення теж нескладна. Коли на балансі буде потрібна сума, з’явиться відповідна кнопка. Після її натискання кошти автоматично перекидаються на Faucethub.

  Додаткових способів самостійного заробітку на крані немає. Зате передбачена реферальная програма з уже знайомими нам умовами — 20% від доходу кожного запрошеного учасника.

  Спираючись на вищевикладені факти, можна виділити такі плюси і мінуси крана Getfree.co.in:

  перевагинедоліки
  Найпростіший інтерфейс.Велика кількість рекламних посилань, які знаходяться навіть в полях для введення капчі.
  Мінімальний час між спробами збору Сатоши — 10 хвилин.Відсутність додаткових способів самостійного заробітку (наприклад, лотереї).
  Наявність реферального програми з непоганими умовами.Низький профіт при самостійному зборі монет. Основний упор треба робити на рефералів.
  Швидка процедура виведення коштів на мікрокошелёк.

  Що стосується порогу в 20 Сатоши, то ми не можемо віднести його ні до плюсів, ні до мінусів. З одного боку, є обмеження, яке не властиво кранів з миттєвими виплатами, але з іншого — воно настільки мізерне, що навряд чи принесе користувачеві незручності. Крім того, ресурс відповідає нормам описуваних нами майданчиків, адже 20 і більше Сатоши миттєво переводяться на мікрокошелёк Фаусетхаб.

  Claimbits.io

  Як виглядає кран Claimbits.io
  Головна сторінка сервісу зі збору Сатоши Claimbits.io

  Це відносно молодий кран, що працює всього рік. Проте його вже можна розглядати в якості одного з кращих ресурсів для отримання безкоштовних Сатоши. Роздача монет відбувається кожні 5 хвилин. Для отримання доходу:

  1. Переходимо за адресою claimbits.io.
  2. Вводимо зареєстровану адресу біткоіни-гаманця і натискаємо на кнопку Login.
  3. Розгадуємо капчу, що підтверджує що ми є живим користувачем.
  4. Натискаємо на кнопку Get Reward.
  5. Далі тиснемо на кнопку Next, розгадуємо ще одну капчу і натискаємо на кнопку Claim Reward.

  Після цього вискочить повідомлення про те, що нам зарахують конкретну кількість монет. До речі, щоб заробіток почав відображатися в балансі аккаунта, необхідно перезавантажити сторінку. Тільки після цього зароблені монети з’являться на рахунку, а таймер почне відраховувати 5 хвилин. У нас за одну спробу випало 5 Сатоши, хоча даний ресурс може відразу «збагатити» вас на 50 монет (якщо пощастить).

  Ви можете і далі накопичувати гроші на балансі крана або відразу вивести їх на Faucethub. Якщо вас більше приваблює другий варіант, то натисніть кнопку Account (розташовується вгорі), а потім — на пункт Withdraw. Підтвердіть, що ви не робот, і ще раз натисніть на кнопку виведення. Сатоши відразу надійдуть на мікрокошелек.

  Для підвищення доходу можна залучати рефералів. Умови стандартні — 20% від доходу запрошеного людини.

  Цей ресурс по праву вважається одним кращих серед всіх біткоіни-кранів з прямим висновком на гаманець Faucethub. Однак у нього є як плюси, так і мінуси:

  перевагинедоліки
  Простий інтерфейс.Найчастіше кран видає мало Сатоши.
  Є можливість отримати непоганий дохід (50 Сатоши) з однієї спроби.Немає додаткових способів самостійного заробітку.
  Час між отриманням безкоштовних монет становить всього 5 хвилин.
  Сайт не містить рекламних посилань на функціональних кнопках і в полях для введення капчі.Чи не підтримується російську мову.

  Bitkoins.online

  Головна сторінка крана Bitkoins.online
  Інтерфейс крана з моментальною виплатою Bitkoins.online

  Незважаючи на те, що даний сервіс розглядається в останню чергу, він має всі передумови, щоб стати одним з найбільш популярних біткоіни-кранів з виплатою на гаманець біткоіни на Фаусетхабе. Ресурс досить молодий (йому всього 2 місяці), але поки ніяких проблем в роботі з ним виявлено не було.

  Щоб зібрати безкоштовні Сатоши:

  1. Переходимо за адресою bitkoins.online.
  2. Вводимо біткоіни-адреса гаманця.
  3. Розгадуємо капчу і тиснемо на кнопку Get Reward.

  Після цього гроші автоматично будуть зараховані на баланс Faucethub. Так, у цього крана немає свого рахунку. Всі зароблені кошти відразу йдуть на мікрокошелёк, що не може не радувати.

  На момент написання статті (04.07.2018) ресурс виробляє фіксовану виплату за кожну спробу — 15 Сатоши кожні 10 хвилин. В принципі, це теж непогано, хоча відсутність навіть мінімального шансу дістати більш солідну суму може засмутити деяких користувачів.

  Що стосується реферальной програми, то вона тут є, але її умови не надто привабливі — 10% від доходів запрошених користувачів. Невисокий відсоток можна пояснити «молодістю» ресурсу. Цілком можливо, що в майбутньому ситуація зміниться в кращу сторону.

  Підводячи підсумки, можна виділити наступні плюси і мінуси крана Bitkoins.online:

  перевагинедоліки
  Простий пристрій сайту, в якому розбереться навіть новачок.Немає можливості за раз отримати велику суму.
  Порівняно непоганий разовий виграш.Немає додаткових способів самостійного заробітку.
  Короткий часовий інтервал між роздачами Сатоши.Невисокий відсоток реферального програми.
  Автоматичний переклад грошей відразу на Фаусетхаб.

  Огляд крана Moonbit.co.in з моментальним виведенням на Coinpot

  Інтерфейс крана Moonbit.co.in
  Кількість Сатоши, накопичених на крані Moonbit.co.in

  В якомусь плані цей ресурс схожий на попередні, адже він теж пов’язаний з мікрокошельком. В даному випадку роль проміжного сервісу для зберігання накопичених монет грає майданчик Coinpot.

  Щоб почати збирати криптовалюта, необхідно виконати такі кроки:

  1. Для початку заходимо на сайт coinpot.co. Реєструємося на ньому: вказуємо e-mail, двічі прописуємо пароль і погоджуємося з умовами роботи сервісу.
  2. Після цього переходимо безпосередньо на сайт крана moonbit.co.in.
  3. У відповідне поле вводимо електронну пошту, вказану при реєстрації на майданчику Coinpot.
  4. Натискаємо на кнопку Sign in. Після цього Сатоши в буквальному сенсі почнуть капати на баланс крана. Вам не потрібно нічого робити. Просто чекаємо, поки накопичиться певна сума.
  5. Коли кількість Сатоши досягне прийнятного рівня, натискаємо на кнопку claim now.
  6. Вводимо капчу і натискаємо на кнопку submit. Зібрані Сатоши автоматично будуть зараховані на баланс біткоіни-гаманця Coinpot. Також, сайт видасть вам відразу два бонуси: щоденний бонус лояльності і так званий Mystery bonus. Відсоток додаткових нарахувань може варіюватися від 1 до 100. Якщо вам сильно пощастить, можна перевести на баланс суму, яка в 2 рази перевищує кількість монет.

  Крім двох зазначених бонусів, вам також можуть нараховуватися відсотки за рефералів. Умови більш ніж привабливі — 50% від їх доходу.

  Висновок монет здійснюється через Coinpot. Перекинути Сатоши на стороннє сховище можна буде тоді, коли накопичувальний баланс мікрокошелька складе 10 000 монет. Сервіс не стягує комісію за зняття коштів. На обробку транзакції йде близько 48 годин.

  Щоб підсумувати, виділимо такі переваги і недоліки крана Moonbit.co.in:

  плюсимінуси
  Зручний процес збору Сатоши. Користувачеві не треба часто заходити на кран, щоб отримати виплату. Монети накопичуються самі, а людина потім лише переводить їх на баланс мікрокошелька.Ресурс містить багато рекламних посилань, за якими в будь-якому випадку доведеться переходити.
  Часовий інтервал між перекладами на Coinpot становить всього 5 хвилин.
  Кран пропонує вигідні умови по реферального програмі.Через високу ціну біткоіни монети накопичуються дуже повільно. Так, за 10 годин ми назбирали всього 7 Сатоши. Навіть 2 бонуси від крана не рятують ситуацію. Тому без рефералів ви будете збирати необхідні 10 000 коинов дуже довго.
  Навіть без залучення рефералів людина може отримувати відразу 2 бонуси: щоденний і mystery.
  Кран має хорошу репутацію. Він точно буде платити, коли користувач назбирає суму для виводу.

  Ну що ж, ось ми і розглянули кращі біткоіни-крани, які платять на гаманець відразу. Звичайно, список хороших майданчиків не обмежується описаними варіантами. Однак ми представили вам перевірені, чесні ресурси. Ви можете накопичувати криптовалюта і на інших кранах, але перед їх використанням треба все ретельно перевіряти, щоб не змарнувати час на шахраїв.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector