Біткоіни-адреса — як створити і де взяти, використання Bitcoin-адреси

Біткоіни-адреса — публічний ідентифікатор кріптокошелька. Він являє собою цифробуквене код, який починається з 1 або 3 і складається з 33-34 символів. При генерації адреси не використовуються символи 0 O I. Крім того, ідентифікатор може бути представлений у вигляді QR-коду.

Паперовий біткоіни-гаманець

На фото ви бачите згенерований паперовий біткоіни-гаманець. Під написом Bitcoin Address розташований QR-код, а нижче — сам публічний ідентифікатор сховища. Цією інформацією можна ділитися з людьми, які будуть вам відправляти BTC. А ось код праворуч — приватний ключ і його потрібно зберігати так, щоб до нього не було доступу ні у кого, крім вас. Отримавши Private Key, людина може оволодіти всіма вашими засобами.

Для більшої безпеки там, де біткоіни адреса є напис SHARE — ділитися, а де приватний ключ — SECRET (секрет). Вони з’являються автоматично, при генерації паперового сховища.

Навіщо потрібен біткоіни-адреса?

Отже, ми розібралися, як виглядає публічний ідентифікатор гаманця. Однак, користуючись кріптохраніліщем, варто розуміти один нюанс — в одному гаманці може бути кілька адрес.

Якщо взяти, наприклад, банківську карту, то її номер є своєрідним адресою, на який ви відправляєте гроші, а ось ПІН-код і CVV — це свого роду приватні ключі. При цьому карта прив’язана до певного банківського рахунку. Так і адреси прив’язані до певного сховища. Наприклад, в гаманці Bitcoin Core можна створити одну адресу для холодного зберігання великих накопичень, а другий адреса для отримання платежів. Таким чином, якщо хтось вирішити перевірити біткоіни-гаманець за адресою, то дізнається про транзакції того ідентифікатора, яким ви поділилися, але при цьому не знатиме про баланс інших адрес всередині сховища.

Таким чином у вашому гаманці може бути кілька рахунків Bitcoin з різними балансами. Це трохи схоже на зберігання коштів в платіжній системі Вебмані — WMID (код користувача) один, а рахунки для різних валют мають свої баланси. Тільки у випадку з кріптобумажніком на всіх адресах зберігається 1 валюта (якщо це біткоіни-гаманець).

Біткоіни-адреса: як створити і де взяти в різних гаманцях

Біткоіни-адреса в Блокчейн-гаманці

Давайте розглянемо, як дізнатися свій біткоіни-адреса в різних типах сховищ:

  1. Паперовий. В такому гаманці ваш публічний ідентифікатор, як і приватний ключ, відображаються відразу після генерації, тому додатково його створювати не потрібно. Один з мінусів паперового сховища — неможливість створення декількох адрес всередині одного гаманця. Зате легко і безкоштовно можна згенерувати кілька гаманців. Для цього використовуються онлайн-сервіси bitaddress.org, walletgenerator.net і інші.
  2. Десктопний. У таких сховищах, щоб отримати біткоіни-адреса, створити гаманець недостатньою. Потрібно додатково генерувати ідентифікатор в інтерфейсі програми. Це пов’язано з тим, що локальні гаманці надають можливість створювати безліч адрес для різних транзакцій. Наприклад, в Bitcoin Core для цього потрібно перейти у вкладку «Отримати» і натиснути на кнопку «Запросити платіж». Таким чином буде згенеровано публічний ідентифікатор, на який можна переказувати кошти. В іншому популярному гаманці Electrum підтримується до 20 адрес, які можна створити у вкладці Wallet.
  3. Апаратний. Щоб отримати Bitcoin-адреса в новому сховищі, його потрібно спочатку запустити, зберегти сид-фразу і придумати пін-код. Найпопулярніші моделі оффлайн-гаманців такого типу — Ledger Nano S і TREZOR. Користування ними здійснюється в спеціальному клієнта на комп’ютері. Для гаманців Ledger є відповідне додаток для браузера Chrome. Качати або встановлювати софт бажано з офіційного сайту виробника — ledgerwallet.com або trezor.io.
  4. Онлайн. На біржах або в онлайн-гаманцях часто теж є створення декількох ідентифікаторів. Якщо вас цікавить, де взяти біткоіни-адреса в біржовому акаунті, то інструкція з генерування адреси для всіх майданчиків практично ідентична. Потрібно увійти в інтерфейс біткоіни-гаманця і вибрати функцію його поповнення. Вам висвітиться віконце з публічним ідентифікатором. Що стосується популярного онлайн-сховища Блокчейн, то в ньому алгоритм такий же, як і у бірж.

Якщо ви розумієте суть проведення транзакції і структури біткоіни-гаманця, то навіть в незнайомому інтерфейсі будь-якого сервісу, вам буде просто розібратися. Наприклад, багато користувачів Мережі шукають відповідь на питання, як дізнатися Bitcoin-адреса в системі WebMoney, адже ідентифікатор користувача там один, номер гаманця WMX інший, а для отримання переказів ззовні потрібно сам адресу. У цьому випадку варто розуміти, що WMID є загальним для всіх ваших рахунків і ідентифікує вас, як користувача. Номер WMX ви можете відправляти тим людям, які будуть вам переказувати кошти в самій системі зі своїх WMX-гаманців. Також, як ви відправляєте комусь свій номер WMR і вам надсилають гроші в титульних знаках. А ось сам Bitcoin-адресу можна отримати в інтерфейсі сховища. Там же можна вибрати відображення QR-коду для сканування.

Біткоіни-адреса і QR-код в гаманці Вебмані

Особливості використання біткоіни-адреси

Ми вже з’ясували, що публічний ідентифікатор можна використовувати для поповнення гаманця. Яким же чином можна провести транзакцію і як ще можна використовувати Bitcoin-адреса?

Найпопулярнішим і зручним способом поповнення Bitcoin-сховища вважаються обмінники. З їх допомогою можна швидко обміняти на біткоіни будь-яку валюту з будь-якого рахунку. Щоб довго не шукати надійні і перевірені сервіси, можна скористатися моніторингом bestchange.ru. Для поповнення потрібно вибрати валюту, яку збираєтеся продавати в першій колонці, і BTC — у другій.

Отримавши список обмінників, які можуть провести дану транзакцію, вибираємо вподобаний з них за відгуками, резерву, режиму роботи.

В інтерфейсі самого обмінника вводимо реквізити рахунку, з якого будуть списуватися гроші на поповнення біткоіни-гаманця, а також свій Bitcoin-адреса, який ми отримали в самому сховищі. На нього будуть зараховуватися гроші.

Форма обміну з Я.Деньгі на біткоіни-гаманець

На фото дивіться приклад обміну з Я.Деньгі на біткоіни-гаманець. Як бачите, обмінний сервіс бере комісію 4.43%.

Крім, як для поповнення, публічний ідентифікатор можна використовувати для отримання бонусів з кранів. Перш, ніж працювати на таких майданчиках, краще прив’язати біткоіни-адреса до аккаунту в мікрокошельке faucethub.io. Система відрізняється тим, що не створює ідентифікатори сама, а працює з уже існуючими в інших сховищах. Часто крани переводять Сатоши тільки на ті адреси, які прив’язані до аккаунту на ФаусетХабе. Це пов’язано з тим, що суми дуже маленькі для повноцінних транзакцій на гаманці. Один з біткоіни-кранів, на яких можна заробити — getfree.co.in.

Введення біткоіни-адреси на крані

Ну і останнє, біткоіни-адресу можна перевірити. Причому, будь-хто. Зробити це можна і на вже знайомому blockchain.com, і на сервісах (blockexplorer.com, blocktrail.com). Введіть в рядок пошуку будь-біткоіни-адреса і отримаєте інформацію про всіх внутрішніх транзакціях з ним.

Перевірка біткоіни-адреси на BlockExplorer
Перевірка біткоіни-адреси на blockexplorer.com

Ми розглянули, як виглядає Bitcoin-адреса, як отримати його в різних типах гаманців і навіщо. Пам’ятайте, що публічним ідентифікатором ви можете ділитися з будь-якими користувачами, а ось приватний ключ необхідно зберігати в таємниці, він відкриває доступ до ваших коштів.

Відео про те, як створити і отримати біткоіни-адреса:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector