Заробіток біткоіни простими словами: принципи та види

 • Заробіток біткоіни через хмарний Майнінг
 • Як заробляються біткоіни іншими способами
 • Сьогодні біткоіни добувають мільйони людей по всьому світу. Це може здатися дивним, але далеко не всі з «золотошукачів» розуміють, за що конкретно їм видають заповітну криптовалюта і як вона взагалі з’являється. Зараз ми досконально розберемо процес Майнінг, дізнаємося, за рахунок чого живуть сайти, що видають електронні монети безкоштовно, а також з’ясуємо, за яким принципом функціонують робочі майданчики, які оплачують працю біткоіни.

  Як відбувається Майнінг Bitcoin?

  малюнок

  Майнінг — це найпопулярніший на сьогоднішній день метод видобутку криптовалюта. Тисячі людей займаються нею з метою отримання додаткового або навіть основного доходу. Давайте дізнаємося, на чому будується весь цей процес.

  типи Майнер

  Малюнок хлопця, якому сипляться гроші

  Всіх, хто заробляє (видобуває) біткоіни шляхом Майнінг, можна розділити на 6 груп:

  1. Любителі, які видобувають невелику кількість Сатоши (частина біткоіни). До даної категорії відносяться школярі і студенти, які використовують наявні у них ПК. Як правило, конфігурація машин цієї групи людей не дуже потужна, тому за місяць їм вдається заробити трохи коштів на дрібні витрати. Крім того, любителі Майні криптовалюта без вкладень, оскільки не набувають додаткового обладнання, а використовують те, що є (навіть якщо воно малопотужне). Таким чином можна заробити від 1000 до 50000 Сатоши в залежності від активності.
  2. Геймери. Ця категорія відрізняється від попередньої лише тим, що охоплює більше вікових груп. До неї можуть відноситися як студенти, так і дорослі, працюючі люди. Вони задіюють свої ігрові відеокарти для Майнінг в перервах між віртуальними баталіями. Оскільки у таких людей більш потужне «залізо», пасивний дохід за місяць виходить непоганим. З нормальної ігровою відеокартою на місяць можна намайніть від ста тисяч до мільйона Сатоши в місяць в залежності від потужності заліза і витраченого часу.
  3. Професійні Майнер — справжні фанати Майнінг. Вони збирають собі кілька спеціалізованих ПК або навіть цілі ферми, які можна застосовувати виключно для видобутку криптовалюта. Дана група людей вкладає в обладнання пристойну кількість фінансів, через що певний час витрачається на окупність обладнання. Справжні профі витрачаються не тільки на потужні відеокарти, але і на облаштування електромережі і системи охолодження. Також у них більше витрат на електрику. Але тут вже і доходи вище. Залежно від потужності ферм, професійні Майнер, що інвестували хоча б 250000 рублів, заробляють 700-1500 доларів на місяць. Однак варто зазначити, що перші місяці потрібно буде компенсувати витрати на покупку устаткування, а також щомісяця оплачувати чималі рахунки за електрику
  4. Шахраї — найбільш хитра категорія Майнер. Вони розгортають так звані ботнети і добувають криптовалюта за рахунок вкрадених обчислювальних потужностей.
  5. Пули — це спільноти, в які входять об’єднуються Майнер. Вони разом вкладають гроші для купівлі обладнання. Використовувані ферми є власністю всього пулу, а прибуток ділиться між його учасниками відповідно вкладеної частці.
  6. Хмарні сервіси, що збирають потужні ферми, а потім здають їх «в оренду». Іншими словами, звичайні люди платять цим компаніям за використання обчислювальних потужностей. Даний вид діяльності називається хмарним Майнінг.

  Що з себе являє Майнінг біткоіни?

  Малюнок відеокарти і монет біткоіни

  Вся суть даного процесу полягає в тому, що мільйони ПК з усього світу вирішують математичні завдання, після чого і створюються електронні монети. Процес емісії (випуску) нових біткоіни не контролюється якимось одним центром. Мережа цієї криптовалюта розподілена на всіх її учасників, що гарантує безпеку.

  Якщо говорити простими словами і коротко, то процес видобутку нових монет виглядає так:

  1. Всі переклади біткоіни записуються в так званий лог транзакцій. Його називають блокчейн.
  2. Ці відомості передаються по ланцюжку машин, задіяним в Майнінг.
  3. Після цього комп’ютер намагається підібрати правильний хеш, який підходить до всіх нових перекладів. Також, підбирається секретний ключ, представлений 64-значним числом.
  4. Коли хеш підібраний, видобувається блок біткоіни. У нього входить відразу кілька монет, так як ця електронна валюта не видобувається по одній (принаймні поки що).
  5. В самому кінці відбувається закриття блоку транзакцій біткоіни, і комп’ютери починають займатися підбором ключа до наступної ланцюжку переказів. Також, учасники пулу (групи людей), що підібрав ключ, отримують винагороду, залежне від виконаної обчислювальної роботи.

  Шуканий Майнер хеш є сумою хеш перекладів за останні 10 хвилин. Сюди ж входить випадкове 64-значне число, яке комп’ютерів треба поміняти, щоб підсумковий результат задовольняв умовам системи. Від зміни умов системи залежить складність знаходження хеша і час на видобуток нового блоку.

  З якими труднощами можуть зіткнутися сучасні Майнер?

  Кірка, монета біткоіни і ферма для Майнінг

  Для початку виділимо найосновніші складності сучасного Майнінг:

  • необхідність витрачатися на дороге устаткування;
  • дефіцит відеокарт, придатних для Майнінг;
  • великий рівень шуму при роботі ферми;
  • колосальні витрати на електрику.

  Ще один момент не такий явний, але може викликати труднощі в процесі використання криптовалюта. Щоб система була максимально децентралізованою, а також була можливість проводити швидкі транзакції, необхідно створювати так звані біткоіни вузли. Вузлами називають комп’ютери, на яких зберігається весь існуючий блокчейн, тобто вся історія транзакцій. Щоб зробити свою машину вузлом, необхідно встановити на неї офіційний біткоіни гаманець і провести повну синхронізацію з системою. Ось тут і спливає головна незручність. Справа в тому, що на сьогоднішній день «вага» блокчейна перевищує 150 Гб. Це означає, що для нього буде потрібно виділити багато місця на жорсткому диску, причому необхідно ще й залишити запас, адже обсяг даних постійно зростає.

  В принципі, можна обійтися і без створення вузла. Для цього треба завести онлайн-гаманець (наприклад, Blockchain). Крім того, необов’язково робити повний біткоіни вузол. Для цього достатньо завантажити гаманець, який не потребує зберігання всієї історії блокчейна (наприклад, Electrum).

  А ось остання проблема найбільш неприємна і що найцікавіше — вона обумовлена ​​самою системою даної криптовалюта. Підемо по порядку. У коді мережі біткоіни встановлено обмеження на максимальну кількість монет. Воно становить 21 млн. Крім того, система дотримується часовий проміжок з видобутку блоків. Кожен блок видобувається з періодичністю в 10 хвилин. Щоб друга умова завжди зберігалося, система коректує складність пошуку хеша. Таке коригування відбувається після закриття кожних 2016 блоків (як правило, раз на два тижні). Але і це не все. Кількість біткоіни в блоках поступово знижується. Так, після 250 тисяч успішних обчислювальних операцій система зменшує число монет в 2 рази. Щоб було зрозуміліше, на зорі Майнінг один блок містив 50 монет. Потім їх чисельність впала до 25-ти, потім до 12,5 і так далі. І тепер ми підійшли до найголовнішого.

  Сьогодні складність дуже висока, так що для успішного обчислення секретного числа необхідно застосовувати солідні потужності. Для збору потужностей мережа об’єднує в пули більше учасників. Ось тільки учасників стало більше, а монет в блоці менше. Таким чином, сильно знижується нагорода за блок біткоіни. В майбутньому така тенденція може зробити домашній Майнінг нерентабельним.

  Заробіток біткоіни через хмарний Майнінг

  Графічне зображення хмарного Майнінг в комп'ютерній мережі

  Якщо вас цікавить, як Майні біткоіни без серйозних вкладень, то цей спосіб вам підійде. Його суть полягає в тому, що конкретна компанія облаштовує у себе кілька великих ферм, а потім здає їх в оренду користувачам за певну плату. Такі сервіси досить зручні, адже вони надають послуги в режимі онлайн. Людині потрібно лише зареєструватися на сайті, вибрати тариф (тобто надаються потужності) і вказати свій біткоіни гаманець. От і все! Вам залишиться тільки отримувати свій прибуток раз на місяць (хоча деякі ресурси можуть виплачувати частіше). Найпопулярнішими сайтами, що надають послуги хмарного Майнінг, є:

  • hashflare.io;
  • genesis-mining.com;
  • hashing24.com.

  При такій діяльності монети добуваються описаним вище способом. Ви, по суті, є повноцінним Майнер, тільки не витрачаєтеся на апаратуру, електроенергію, ремонт обладнання і так далі. Єдиний неприємний момент полягає в тому, що сьогодні в мережі багато ресурсів, які обманюють своїх користувачів, тому краще орієнтуватися на три згадані майданчики.

  Як заробляються біткоіни іншими способами?

  Зображення кранів, з яких випадають емблеми біткоіни

  Крім Майнінг, можна виділити ще три джерела криптовалюта:

  1. Крани — сайти, що видають безкоштовно частини біткоіни (Сатоши) за виконання простих завдань (як правило, за введення капчі). Ці ресурси мають дохід за рахунок реклами. Вони отримують його або відразу в біткоіни, або в іншій валюті, а потім змінюють її на електронні монети (в цьому може допомогти, наприклад, сервіс spectrocoin.com). Велика частина Сатоши лунає користувачам, а решта зарабативаеют розробники сервісу. Крани вважаються непоганим джерелом криптовалюта, проте дохід від них невеликий (в місяць можна заробити від 1 до 50 тисяч Сатоши). Точний дохід залежить від вашої удачі і частоти видачі. Серед майданчиків такого роду можна виділити freebitco.in, battlebit.co.in, dailyfreebits.com.
  2. Фріланс майданчики — ресурси, на яких можна брати різні замовлення (від написання статей до верстки сайту) і отримувати оплату за них у Сатоши або навіть біткоіни. Замовники складають свій початковий бюджет в доларах або євро, а потім вже змінюють національну валюту на електронну. В обміні їм допомагає згадуваний вище сервіс spectrocoin.com або gdax.com. Може бути і так, що ціна послуги все одно вказується в доларах, але плата за неї автоматично конвертується в біткоіни. Кращими фріланс платформами, які платять криптовалюта, є Freelancehunt.com, XBT Freelancer, CryptoGrind.
  3. Онлайн-казино, які розігрують біткоіни. Ці сервіси формують свій початковий капітал за рахунок вкладень інвесторів. Далі дохід йде, в основному, від програних депозитів користувачів. Іноді додаткові кошти виходять від реклами. Обмін доларів, євро або рублів на електронні монети відбувається через згадані вище сервіси. Вітчизняні користувачі можуть купувати криптовалюта за допомогою майданчики bestchange.ru. Добрими казино, які чесно виплачують виграші, є FortuneJack, mBit casino, Betcoin, Primedice. Але слід розуміти, що відвідування казино, як онлайн, так і в реальному житті, це не зовсім вид заробітку, а, скоріше, перевірка удачі. Так що тут є ризики залишитися ні з чим.

  Ну що ж, ось ми і вивчили весь процес заробітку криптовалюта. Дізналися, як відбувається генерація блоків біткоіни, від чого залежить сума винагороди, як заробляють Майнер. Крім того, ми торкнулися інші методи отримання криптовалюта. Пам’ятайте, суть біткоіни полягає в тому, щоб дати людині незалежність при здійсненні платежів і грошових переказів. Звичайно, є й інші різновиди електронних грошей, але розглянута криптовалюта поки впевнено тримає лідерство.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector