0x криптовалюта: особливості та можливості протоколу, прогнози

Що таке 0x?

Що ж таке за 0x криптовалюта (ZRX)? По суті це відкритий, безмежний, широко просторий в своїх можливостях протокол, що дозволяє вам торгувати токенами на базі ERC20 в блокчейн-мережі Ethereum.

Поряд з його основним використанням розробникам надається можливість використовувати протокол 0x для створення транзакційних додатків.

Простіше кажучи, 0x — це бібліотека, написана на JavaScript для настройки функціональності з протоколом.

Хто стоїть за створенням?

Засновниками протоколу 0x є Уілл Уоррен (англ. Will Warren) і Амір Бандеалі (англ. Amir Bandeali). Уілл обіймає посаду генерального директора, а Амір є технічним директором.

Обидва вони займаються дослідженнями в сфері смарт-контрактів. Вілл проводив дослідження фізики в Лос-Аламоської національної лабораторії після вивчення машинобудування в Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго, в той час як Амір був трейдером з фіксованою ставкою в DRW після закінчення навчання в Університеті штату Іллінойс.

У команді також присутні інженери-програмісти, розробники програмного забезпечення, графічні дизайнерів і дизайнерів продуктів, а також багато інших висококваліфіковані фахівці. Радниками проекту стали вихідцями з таких компаній-гігантів як: Polychain Capital, Coinbase і Pantera Capital.

Яка мета 0x?

Уоррен і Амір спочатку уявляли собі світ, що йде далеко за рамки блокчейн-мережі Ethereum, дозволяючи будь-якого товару оцифруватися в мережі, починаючи від цифрових ігор і закінчуючи акціями, золотом або навіть валютою.

Вони представляли світ, що підтримує мільйони різних типів токенов і можливість для їх поліпшення. Уже зараз піднімається питання про те, що до 2020 року тисячі токенов будуть здатні бути передані блокчейн мережі Ethereum. Тобто іншими словами, 0x — це своєрідний аналог корейського ICON (ICX), який також переслідує ідею створити можливість поєднати різні блокчейн-мережі воєдино.

Що розділяє централізовані і децентралізовані біржі?

Централізовані біржі криптовалюта є найбільш поширеним варіантом і управляються одним об’єктом, в той час як децентралізовані біржі були розроблені для вирішення проблеми вразливості до крадіжки.

Клієнти централізованих кріптобірж повинні зберігати свої кошти безпосередньо на біржі, в той час як користувачі децентралізованих бірж можуть самостійно контролювати свої кошти.

Як 0x покращує децентралізовані біржі?

Оскільки децентралізовані біржі безпечніше і краще, проект 0x вирішив бути ближче саме до них.

Проект 0x зміг виділити безліч нюансів в децентралізованих біржах: їх дорожнеча, повільність і відсутність можливості працювати один з одним. Протокол 0x сподівається вирішити всі ці проблеми, розробляючи стандартний протокол, який може застосовуватися до всіх ордерами, які переміщаються по різним блокчейн-мереж, возз’єднатися воєдино.

Окремим нововведенням варто відзначити, що 0x є безкоштовним, але якщо хтось хоче створити децентралізовану біржу, використовуючи даний протокол, то в даному випадку йому доведеться розщедритися. Безумовно, все ще необхідно за щось платити, але і отримати зможете набагато більше переваг, ніж здається на перший погляд.

Чи не одним 0x єдиним

На додаток до протоколу 0x розробники також створили 0x OTC — продукт, сконцентрований на споживача, який використовує основу 0x.

0x OTC дозволяє користувачам конвертувати ефіріум в будь-які інші маркери, за умови, що власники безпосередньо зв’яжуться з обмінювалися особою.

Ще одним унікальним аспектом 0x є їх власний токен, званий ZRX, який використовується для оплати торгових платежів при конвертації. Загальний обсяг поставок ZRX становить 1 000 000 000, а оборот становить 470 млн. ZRX.

Токен ZRX також підходить для децентралізованого регулювання механізмом оновлення протоколу 0x, що дозволяє модернізувати і покращувати його основні властивості. Токени надійшли в продаж ще 15 серпня 2017 року, і 50% з них було випущено під час запуску. При цьому 15% були збережені за 0x, за ними слідував фонд розробників, що займає 15%, 10% — самим засновникам і ще 10% — радникам і раннім прихильникам.

висновок

Протокол 0x здається ідеальним варіантом для втілення в реальність концепції децентралізованих кріптовалютних бірж, копітко працює над будь-якими вадами, які містять централізовані біржі. Через свою універсальність і простий доступності протоколу можна з великою часткою впевненості припустити, що протокол 0x буде швидко рости, забезпечуючи основу для інших подібних систем, використовуючи в якості основи блокчейн мережу Ethereum.

На даний момент ZRX торгується на рівні $ 0,87, а пікова точка на момент написання статті становила $ 2,39.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

Captain Altcoin

https://blockonomi.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector