Аналіз ETH: можливі зміни котирування криптовалюта

Незважаючи на те, що можна досить точно прогнозувати котирування на краткосрок, в среднесроке і долгосроке вся ситуація буде як в анекдоті про блондинку, яка повинна була побачити динозавра, але не побачила його. Так і зараз аналіз ETH гарантовано показує, що вже до кінця серпня криптовалюта або опуститься до рівня 200-210, або відіграє всі свої позиції.

Але про все по порядку …

Загальні відомості

Замість фундаментальних факторів дамо загальні відомості про криптовалюта ETH.

ETH — блокчейн-проект другого покоління, призначений для вирішення проблеми посередника при передачі фінансових активів. Основна постановка задачі грунтувалася на тому, що люди не довіряють один одному, а анонімність, пропонована системою BTC і Bytecoin, тільки посилює цю ситуацію. В результаті чого виникає дилема, яка вимагає відмови або від децентралізації і появи посередників, що повністю нівелює всі переваги проектів на базі Blockchain, або від анонімності, що дозволить фінансовій системі, що базується на фіатной економіці, швидко закінчити боротьбу з альтернативними платіжними способами.

Вихід був знайдений несподівано і виявився досить простим — впровадити посередника всередину самої блокчейн-платформи. Так з’явилися смарт-контракти, які і є ключовою ланкою ETH. При цьому навіть сам творець Віталій Бутерін ясно визнає, що на даний момент ETH переоцінений, і через це поширення смарт-контрактів дещо уповільнено, що в сукупності з тряска по криптовалюта може зіграти з перспективними проектами злий жарт.

Однак, на відміну від BTC і блокчейн-проектів першого покоління, у ETH є серйозна перевага, яке виражається в його корисності. Вже зараз на його базі запускаються десятки ICO. І з ростом котирувань кожного з них будуть рости котирування самого ETH.

про засновника

Віталій народився в далекому 1994 році. Згодом родина емігрувала до Канади, де він прожив більшу частину життя. З дитинства у хлопця були схильності до математики, які в подальшому трансформувалися в любов до програмування.

У 2010 році захистив кілька наукових робіт в сфері програмування. Уже через рік зацікавився блокчейном і став одним з тих, хто передбачав помилки і проблеми BTC, за що був сильно розкритикований користувачами Reddit.

Проте, заради розвитку Blockchain і вільного програмування він закинув навчання в університеті. Перебуваючи кілька років на фрілансі, він збирав кошти на проведення ICO. Крім того, він отримав пару грантів на свої розробки.

створення ETH

Смішно це або простий збіг, але вперше ідея про створення Ethereum Віталію прийшла в той момент, коли закрили SilkRoad, і BTC був на піку. Вже тоді йому пророкували смерть. Уже тоді виникли проблеми з масштабністю.

А найголовніше — вже тоді скочив головний недолік BTC, який до сих ігнорують все — відсутність надійності при передачі оплати. Тоді ж, у 2013 році, 19-ти річному програмісту, який вже працював над рядом удосконалень для BTC, прийшла в голову ідея реалізувати новий протокол.

Якщо ми розглянемо Ефір, то на той момент це був перший блокчейн-проект, який не був пиринговой платіжною системою безпосередньо. Замість цього нам запропонували гаранта, який шифрується в саму монету.

Сам проект був запущений лише через 2 роки. І з цього моменту можна сказати, що Бутерін став мільйонером, якщо не мільярдером. Багатство прийшло раптово. Крім того, вже тоді велике зростання ETH поклав початок блокчейн-проектам нового покоління. Сьогодні завдяки йому можна бачити більшість ICO.

Сам ETH називали лаву, і не раз він піддавався нападкам з боку біткоіни-ком’юніті. Але незважаючи на все це, самому Бутеріну було абсолютно побоку на всі ці заяви, він займався удосконаленням алгоритму, чим займається і до цього дня.

Зараз, крім розробок, Бутерін активно катається по країнам разом з семінарами про роль криптовалюта в майбутньому. Що найважливіше, на відміну від багатьох він не є євангелістом. Він швидше реаліст, який чітко бачить мету і завдання і навіть натякає на те, що його продукт не є вінцем усього.

технічний аналіз

Розглядаючи показники ETH як в краткосроке, так і в долгосроке, потрібно враховувати безліч чинників. Але в першу чергу не варто забувати про найголовніше — про настрої ринку. Головним фактором, який буде враховуватися в технічному і фундаментальному аналізі, завжди є обсяг торгів.

Другим фактором, на який потрібно робити велику поправку — це «сбича мрій» всіх ікошніков. А саме — те, що велика частина ICO, які були профінансовані в ETH, вистрілили. Але люди, які прагнуть на цьому заробити, швидко вивелися в фіат, обваливши як котирування серйозних ICO, так і котирування самого ETH.

Тому незважаючи на те, що ринок знаходиться в фазі серйозної перепроданості, потрібно розуміти, що в ефірі не повернеться до 500-600 у.о. одномоментно, як на тренді, просто тому що всі гравці, які сформували хвилю продажів, вийшли з нього якщо не назавжди, то на дуже вагомий термін, який вимірюється не тижнями, а місяцями.

Ну і звичайно, не можна забувати про всіма улюблений ETF і саму технологію смарт-контрактів, які борються за верховенство в використанні потужними фінансистами.

Все це відбивається на графіку, т. К. Люди бояться купувати, знаючи про зниження капіталізації. Крім того, невизначеність і боротьба з EOS вносить свою лепту. Як результат — люди, які борються з ETH і за ETH, просто не проводять серйозних фінансових дій, що в підсумку відбивається низькою волатильністю при майже нульовій ліквідності.

Єдині гравці, які стабільно отримують вигоду з ETH — це трейдери і Майнер, які хеджують будь-яку прибуток в Фіат. Отже, періодично скидають ETH на 2-5%, зриваючи тренди і викликаючи корекції.

Добре це чи погано? Сказати однозначно не можна, однак це потрібно враховувати при складанні подальшої аналітики по ETH.

Краткосрок

В першу чергу, пам’ятаємо: ETH, як і весь кріпторинок, схильний до кореляції з BTC. В результаті чого на графіках M15, m30 і H1 можна бачити стійкий падаючий тренд з корекціями. Поки не було помилкових пробоїв, щоб говорити про те, що тренд в найближчі дні буде міняти свої позиції. А значить, з точки зору простого технічного аналізу, до появи великої кількості помилкових пробоїв і при посиленні рівня підтримки ETH буде бачити продовження падіння з невеликими корекціями ще як мінімум 5-7 днів.

У період між 8 і 12 серпня ми чітко бачимо ступінчасту структуру. Певна новина продавлює ETH на 50-60 у.о. Після чого йде довга боротьба, в результаті якої довгострокові інвестори утримують хвилею покупок ETH на певному рівні. Після цього виходить наступна новина — і ETH знову не справляється з хвилею шортістов.

На даний момент у нас є невелика корекція перед 2-3-денним флет. Після чого будемо знову спостерігати імпульсна падіння на кілька сотень пунктів.

Долгосрок

А ось тут потрібно більше покладатися не так на технічний, а на фундаментальний аналіз, як би смішно це не звучало в разі розмови про Етері. Тобто давайте будемо чесні — до прийняття рішення про ETF доведеться спостерігати ту ж ступінчасту структуру, при якій сукупність факторів буде поступово тиснути ETH вниз.

Що може вплинути на цей фактор і дійсно його виручити:

  • нова хвиля ICO, яка запланована на серпень-вересень. З огляду на те, що всі вони корелюють з ETH, можна сказати, що підвищення їх капіталізації посуне Ефір наверх. Але в разі, якщо якийсь з ICO виявиться лаві, то воно потягне його і далі;
  • після прийняття рішення про створення деривативів на основі ETF або зможемо побачити приплив капіталізації, або рівні підтримки не впораються з короткою позицією, яку створить ринок;
  • останнє не тільки обрушить котирування, але і перегріє ринок в плані перекупленности, в результаті чого основні конкуренти ETH — BTC і EOS — можуть отримати непоганий імпульсний памп в капіталізацію;
  • до 30 вересня не рекомендується тримати по Ефіру довгу позицію. Замість цього торгуйте в коротку і виходите на кожній корекції, яка відбувається перед вихідними.

«Неперспективних проекти не зможуть тягнути ринок вгору в долгосроке». Так! Сьогодні ринок схильний до впливу BTC, як основної машини по заробітку грошей. Але що буде з ринком не через рік-два, а через п’ять років?

Звичайно, багато хто зараз почнуть заперечувати — через п’ять років настане сфера ICO проектів, і блокчейн, подібно інтернету, увійде в наше повсякденне життя. Але є одна маленька деталь. Сьогодні велика частина токенов фінансується за рахунок ETHereum. І саме тому про нього і хочеться поговорити.

На відміну від BTC, який є серйозним гальмом прогресу всієї кріптосфери, ETH пропонував своїм користувачам розумні контракти. На момент створення пропонував революційні смарт-контракти. Так, звичайно, це дало величезний поштовх спільноті, т. К. За рахунок ETH не як валюти, а як платформи, реалізація більшості абсурдних, але привабливих з інвестиційної точки зору ідей стала можливою.

Але з’явилася й інша проблема. Зокрема, через величезної кількості лави, які почали публікуватися ще до інциденту в 17-му році, довіру до крипти було підірвано. Крім цього, ETH зіткнувся з серйозною проблемою в масштабуванні.

І саме тоді розумні інвестори почали диверсифікувати свої портфелі іншими платформами, що підтримують розумні контракти. Однією з яких став EOS — пропонує суспільству необмежені можливості масштабування розумних контрактів, не порушуючи загальних принципів блокчейна.

На сьогоднішній день не можна говорити про те, що ETH однозначно помер і віддав свої позиції. Однак до тих пір, поки Віталій Бутерін і його команда не візьмуться всерйоз за проблему масштабування і вирішення нагальних питань, ETH буде втрачати свої позиції день за днем, поки повністю не відійде на другий план.

Звичайно, на відміну від BTC, він не може коштувати повний нуль, т. К. Існує величезна кількість невеликих ICO, які будуть підтримувати його працездатність. Можливо, навіть за рахунок них він буде утримувати стабільно високі позиції на ринку. Але просто уявіть: якщо кількість переданих транзакцій в секунду буде рости не пропорційно, а експоненціально поточним рівням?

В кінці хотілося б трохи засмутити всіх інвесторів в долгосрок. Якщо проект EOS не є лаві, то до серйозного перезапуску платформи ETH майбутнього за ним не буде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector