Гаманець BTC Андроїд для зберігання BCH: огляд кращих програм

Мобільні гаманці — гроші завжди і всюди

Криптовалюта внесли багато змін і нових можливостей в здійснення платежів. Так, було створено безліч різних гаманців для всіх платформ, які дозволяють отримувати і відправляти кошти в усі точки світу в будь-який час доби.

Звичайно, це можна зробити за допомогою банківських мобільних додатків. Однак для транзакції в іншу країну потрібно знати багато даних, пройти кілька підтверджень і сильно витратитися на комісію.

Використання криптовалюта, крім цих проблем, дозволяє відправити будь-яку суму повністю анонімно. Це одне з кращих переваг над банківськими переказами, оскільки часто багато хто хоче залишатися в тіні.

Популярність монети впливає на кількість гаманців

У банків є ще одна особливість: переклад між різними організаціями обійдеться дорожче. У випадку з криптовалюта це абсолютно не грає ролі. Варто враховувати лише те, що переклад без посередників можливий лише між однаковими монетами. Але ось які гаманці використовують учасники транзакції, абсолютно не важливо.

Проте, безпосередньо для власника грає роль, яке сховище він використовує. Адже від цього залежить зручність і функціонал додатка, а найголовніше — збереження коштів. Але крім цього, сьогодні багатьом важлива можливість зберігати кілька криптовалюта на одному гаманці.

Bitcoin і Bitcoin Cash дуже популярні, тому більшість мобільних додатків додали їх в свій список. Тим не менш, не так багато хороших гаманців дозволяють одночасно зберігати обидві криптовалюта. Тим більше, якщо користувач шукає сховище для конкретної платформи.

Правильний вибір — запорука успіху

Дуже важливо вміти вибирати продукт, коли мова йде про зберігання своїх грошей. Здається, що у випадку з криптовалюта це не так складно, оскільки вони самі по собі мають хороший захист. Однак, коли ви використовуєте гаманці, то не забувайте, розробники можуть створити такий код, який дозволить їм дізнаватися паролі користувачів, а значить, і отримувати доступ до їхніх коштів.

Про надійність продукту свідчать такі показники:

 • кількість користувачів;
 • рівень безпеки і кількість способів захисту облікового запису;
 • можливість створити резервну копію або відновити доступ;
 • місце зберігання приватних ключів;
 • відгуки.

Як ви знаєте, приватні ключі — це прямий доступ до вашого балансу. Вони завжди повинні бути добре заховані. Ідеальний варіант — коли ключі зберігаються безпосередньо у користувача. Так він може перенести їх в інше місце або взагалі скинути на знімний носій.

Де зберігати BCH

Тепер безпосередньо до огляду додатків, які дозволять тримати як біткоіни Кеш, так і біткоіни. Як вже було сказано, для Андроїд таких гаманців дуже багато, але не кожен з них зручний, а головне — надійний.

BTC.com — перший серед кращих

Цей гаманець вважається одним з кращих мобільних додатків для зберігання криптовалюта. Варто врахувати, що він розроблявся виключно в якості сховища для смартфонів. Крім стандартних функцій відправки-отримання коштів варто виділити наступне:

 • наявність конвертера з Фіатом і деякими криптовалюта;
 • адресна книга одержувачів;
 • платежі по Bluetooth;
 • версія російською мовою.

Мінусом цього додатка можна виділити роботу лише з двома криптовалюта. Але він спочатку створювався лише для BTC, а BCH був доданий пізніше. Розробники не планували створити з нього мультивалютне сховище.

Крім цього, істотний мінус — це робота через віддалений сервер. Таким чином, з’єднання з ним дає доступ до ваших даних третім особам. Проте, скарг, пов’язаних з цим, ще не було, тому гаманця можна довіряти.

Серед переваг можна виділити наступне:

 • спільний контроль — можливість авторизувати транзакцію третій стороні. Це активується функція. Якщо ви її включили, то повернути контроль собі можна шляхом відновлення з резервної копії;
 • двухфакторная аутентифікація;
 • анонімність — ніхто не зможе отримати дані про вашому балансі та транзакціях, завдяки тому, що для кожного перекладу створюється нова адреса;
 • можливість підключитися через проксі;
 • вибір оптимальної комісії виходячи з рекомендацій самого додатка.

Edge — зберігайте засоби по новому

Цей додаток ще молоде, так як було анонсовано в середині лютого цього року. Однак, йому можна довіряти з тієї причини, що цей гаманець є повністю оновленим Airbitzf Wallet, який мав високу репутацію серед користувачів.

Edge — це виключно мобільне сховище. Сьогодні воно дозволяє зберігати 7 криптовалюта, серед яких Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Dash, Ethereum, Augur і Wings. Відповідно, крім BCH, ви зможете користуватися іншими монетами.

Що важливо, тут вбудована Shapeshift, яка дозволяє обмінювати ці 7 монет між собою всередині гаманця. Таким чином, вам не доведеться звертатися до сторонніх сервісів, що забезпечує додаткову надійність для ваших коштів. Більш того, комісія за обмін тут менше, ніж у багатьох гаманців з такою ж системою.

Ця програма неймовірно просте у використанні і не має зайвих вкладок, які не приносять користі, але могли б збільшити його розмір. Проте, рекомендується зберігати на ньому лише невеликі суми.

Воно не блищить високим рівнем безпеки. Так, для відновлення доступу до засобів досить просто завантажити його на новий пристрій і ввести свої логін і пароль. Це піддає кошти ризику, оскільки зламати або навіть просто дізнатися ці дані для хакерів не складе великих труднощів.

Unit — виключно для одного

Трохи відходячи від питання, варто згадати мобільний додаток Unit, яке створено виключно для Android. На ньому ви зможете зберігати лише Bitcoin Cash, але це не завадить вам відправляти кошти на інші сервіси.

Говорячи про гаманцях для смартфонів, не можна упускати Unit. Звичайно, він має обмежений функціонал в порівнянні з попередніми варіантами, але зате володіє одним з найважливіших переваг: приватні ключі зберігаються на вашому пристрої.

Таким чином, навіть якщо сервера програми не працюють, ви все-одно зможете відправити транзакцію. І найголовніше — ви точно будете впевнені, що ваші монети в цілості. Однак не забудьте подбати про безпеку вашого смартфона.

Jaxx — платформа, відома кожному

Говорячи про мобільних додатках, не можна не згадати один з найпопулярніших гаманців Jaxx. Він спочатку замислювався як мультивалютне сховище. Сьогодні він включає понад 60 криптовалюта, серед яких, природно, Bitcoin і Bitcoin Cash.

Серед позитивних якостей варто виділити наявність Shapeshift, простий інтерфейс і високу ступінь захисту, яка забезпечується в три рівня. Мінуси — це мономовного, відсутність фіатних валют і великі комісії за використання Shapeshift.

Окремо варто виділити скарги на затримки при виведенні коштів. Однак, як показала статистика, в основному це стосується маловідомих криптовалюта. З висновком таких монет, як BTC і BCH проблем не було.

Stash — повна фінансова автономія

Маловідомий продукт в колах користувачів криптовалюта. Першопричиною цього є те, що був випущений лише в 2018 році. За короткий період він просто не мав можливості перевершити такі гаманці, як Jaxx або BRD.

Сьогодні він існує виключно для смартфонів на Android. І цей гаманець був виділений з тієї ж причини, що і Unit. Він дозволяє зберігати приватні ключі на пристроях користувача. Як вже було сказано — це одне з найкращих умов для збереження коштів.

Проблема Android-сховищ

Головною проблемою використання мобільних гаманців є низька захист. Який би рівень збереження ні забезпечували б розробники, вони нічого не зможуть зробити з тим, що Android має відкритий код, і смартфони на цій ОС досить просто зламуються.

Тому, головною рекомендацією в такому випадку буде не тримати великі суми на клієнтах для смартфонів. Звичайно, ймовірність того, що саме ви станете об’єктом уваги хакерів, невелика. Однак, якщо буде масова атака, то ризикуєте втратити свої гроші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector