Анонімний біткоіни гаманець — як створити, огляд кращих сервісів

Для багатьох користувачів кріптосеті анонімність біткоіни-гаманця — головний параметр, якому приділяється увага при виборі відповідного сховища. Власників криптовалюта цікавлять гаманці, здатні максимально захистити особисті дані при проведенні транзакцій. Які анонімні гаманці сьогодні найбільш затребувані? Про які додаткові способи приховування особистості при проведенні транзакцій рекомендується знати? Як створити анонімний гаманець BTC? Ці та інші нюанси розглянемо нижче.

Анонімні біткоіни-гаманці — огляд кращих сервісів

Паперові картки із позначкою біткоіни лежать біля гаманця

Віртуальна монета Bitcoin популярна з кількох причин — низька комісія, швидке проведення транзакцій і відсутність посередників. Не менш важливий фактор полягає в анонімності операцій і приховуванні особистості власника криптовалюта. Для вирішення останнього завдання використовуються анонімні біткоіни-гаманці, які мають додаткові рівні захисту. Виділимо сервіси, які користуються найбільшим попитом.

Dark Wallet

Значок гаманця Dark Wallet

Гаманець Dark Wallet — розробка двох фахівців, а саме А. таакой і К. Вілсона. Тут застосовується дві методики щодо захисту ідентифікатора сховища. При проведенні транзакції відбувається комбінування відомостей з одночасних перекладів різних користувачів. Визначити, хто з учасників кріптосеті справив операцію, майже неможливо.

При створенні Dark Wallet розробники ставили за мету максимально приховати платежі і домогтися повної конфіденційності учасника. І за заявою багатьох користувачів, їм це вдалося. Як і інші анонімні гаманці, Dark Wallet створює новий публічний адресу для кожного нового перекладу.

Гаманець доступний для скачування на сайті darkwallet.is. До підтримуваним функціям варто віднести приховані платежі, багатозначність, наявність веб-інтеграції, а також підтримку Escrow. На офіційному сайті повідомляється, що програма є бета-версією, яку можна використовувати для тестування.

Для захисту особистих даних власника в біткоіни-гаманці Dark Wallet застосовується дві технології:

 1. CoinJoin — нова розробка, що має на увазі комбінування транзакції з будь-яким іншим переказом. Завдяки цій особливості, визначити джерело фінансової операції майже неможливо. У планах розробників удосконалення цієї технології, аж до змішування 3 і більше транзакцій.
 2. Приховані платежі — технологія, суть якої полягає в проходженні Bitcoin через проміжний (прихований) адреса.

Підозру викликає відсутність інформації від творців, а також скарги користувачів на наявність помилок. Мінус і в тому, що переклади за допомогою анонімного гаманця вимагають великих затрат часу, ніж проведення операцій із застосуванням звичайних гаманців біткоіни.

Цікаво, що творці гаманця позиціонують себе, як спільнота Bitcoin-анархістів, що діють на благо кріптовалютного спільноти. Для реалізації проекту вдалося зібрати більше 50 тисяч доларів. Незважаючи на таку популярність, перспективи подальшого розвитку туманні через негативного ставлення державних органів до додаткової анонімності біткоіни-платежів.

Samourai Wallet

Зображення самурая на тлі емблеми біткоіни

Ще один анонімний гаманець біткоіни — Samourai Wallet. За заявою багатьох експертів, цей гаманець забезпечує максимальне приховування особи власника. Офіційний ресурс сховища — samouraiwallet.com.

До особливостей анонімного біткоіни-гаманця Samourai Wallet варто віднести:

 1. Високий рівень безпеки. Переклад шифрується на пристрої за допомогою AES-256 без звернення до сервера. Також забезпечується захист з BIP (32, 44, 49, 84 і 39). Застосовується ПІН-код, що складається з 5-8 символів. При цьому PIN-екран оновлюється при кожному завантаженні, що знижує ризик впровадження шпигунських програм. Приватний ключі зберігаються на особистому пристрої і нікуди не передаються.
 2. Конфіденційність. При кожній транзакції створюється нова адреса. У разі повторного застосування система попереджає користувача про це. Використання системи Stonewall забезпечує більшу анонімність транзакції (нагадує принцип роботи CoinJoin). Гаманець Samourai Wallet проводить аналіз колишніх перекладів, щоб уникнути витоку інформації про гаманці власника. При бажанні можна працювати з браузером ТОР і VPN, що гарантує додаткову анонімність для IP-адреси.

Що стосується додатково реалізованого функціоналу:

 1. Підтримка Segwit в одному з двох режимів — сумісності або bech32. В процесі роботи ведеться контроль стану мережі з інформуванням про можливе уповільнення транзакцій і рекомендаціями за розміром комісії для швидкого перекладу.
 2. Функція конвертації криптовалюта по курсам BTC-E, Бітфінекс та інших біржових майданчиків.
 3. Вбудований смарт-майнер з трьома видами оплати — звичайний, пріоритет і низький.
 4. Можливість зміни комісії за кожну операцію.
 5. Позначка перекладу як RBF з можливістю пізніше підняти комісію для прискореного підтвердження.
 6. Застосування функції PaymentNyms, що дозволяє приховано перераховувати і отримувати Bitcoin за допомогою публічного коду.
 7. Опція Ricochet надає транзакції клас «преміум» з можливістю обходу «чорних списків» для виключення ризику заморозки криптовалюта.
 8. Довірений вузол Trusted Note гарантує підключення до персонального вузла Bitcoin для швидкого проходження транзакцій. Для взаємодії застосовується RPC.
 9. Режим невидимки. Для створення HEX-коду гаманця (застосовується для відновлення доступу до грошей) потрібно відправити на телефон повідомлення з написом «SW seed ПІН-код».
 10. Дистанційне видалення. Можливо шляхом відправки повідомлення зі змістом «SW wipe ПІН-код». Система надсилає повідомлення про видалення гаманця. Можливість видалення реальна навіть при крадіжці гаманця і заміні SIM-карти зловмисником. В цьому випадку Sim Switch Samourai направляє зареєстрований номер СМС після зміни СІМ-карти. Після цього можна відправити команду для деінсталяції анонімного гаманця.

На окрему увагу заслуговує впровадження формату bech32, про підтримку якого оголошено на початку травня 2018 року. Завдяки цій особливості, гаманець може працювати разом з BIP84. Його особливість полягає в можливості відправки та отримання віртуальних монет на шифровані адреси. Варто відзначити, що підтримка bech32 є у обмеженого числа гаманців, в тому числі HolyTransaction.

Також в новій програмі підтримується скрипт Boltzmann, що забезпечує глибокий аналіз зв’язку входу-виходу операцій. Така особливість забезпечує більш високу стійкість до розпізнавання адрес. Щоб підвищити анонімність гаманця біткоіни, застосовується метод Stonewall (доступний за умовчанням). Його суть в тому, що при створенні операції стимулюється CoinJoin і присвоюється рейтинг більше нуля.

Головний недолік гаманця Samourai Wallet в тому, що він застосовується тільки для операційної системи Андроїд. В іншому біткоіни-сховище викликає величезний інтерес в кріптовалютном співтоваристві. Його функціоналу досить, щоб стати кращим анонімним гаманцем для Bitcoin.

Electrum on Tails OS

Значок операційної системи Tails і емблема біткоіни

Кріптовалютний гаманець біткоіни Електрум розроблений ще 7 років тому (у 2011-му) і доступний на сайті electrum.org. За час існування він заслужив репутацію одного з найбільш захищених гаманців для зберігання криптовалюта. Щоб підвищити анонімність, користувачі мережі рекомендують застосовувати гаманець в ОС під назвою Tails. Після пуску операційної системи трафік прямує через Тор, що знижує ризик контролю активності користувача.

На практиці для визначення особистості користувача застосовуються відомості про публічне адресу, який зв’язується з балансом гаманця. Особливість Електрум в тому, що він створює нову адресу кожного разу при скоєнні нового перекладу до досягнення обмеження (встановлюється параметр 20). Як тільки це число пройдено, генерація відбувається в ручному режимі. Мінус в тому, що створені понад обмеження адреси не включаються до реєстру. Для відновлення доведеться підвищити ліміт.

Користувачі кріптосеті довіряють гаманцю Electrum. Його особливість в безпеки (шифрування ключів), можливості їх експорту на інші гаманці біткоіни, відновлення грошей за допомогою секретної фрази і відсутність ризику «падіння» гаманця. Крім того, Електрум підтримує сторонні плагіни, швидко працює і перевіряє проведені операції за допомогою SPV.

Bitlox

Апаратний гаманець Bitlox в руках користувача

Офіційний сайт апаратного, анонімного гаманця біткоіни — bitlox.com. Розробники позиціонують пристрій, як одне з кращих сховищ з високим рівнем конфіденційності. При бажанні можна створити більше 100 гаманців і безліч адрес для будь-якого з них. Апарат застосовує приховані гаманці, які не можна відрізнити від випадкових байтів, що гарантує додатковий захист грошей. Кожен переклад додатково підписується за допомогою NIST-сертифікату. Якщо це потрібно, є видалення відомостей з пристрою шляхом введення ПІН-коду.

Товщина гаманця всього 4 мм, що робить його зручним для зберігання та використання. Для зручності передбачена 2-дюймова матриця з можливістю відображення QR-коду. Металевий корпус надійно захищений від механічних впливів. Є можливість зарядки через будь-який мікро-USB.

Додаткові можливості анонімного біткоіни-гаманця Bitlox:

 1. Кілька рівнів захисту за допомогою ПІН.
 2. Наявність повної буквено-цифровий клавіатури, що робить введення PIN-коду більше безпечним.
 3. Стильний дизайн.
 4. Наявність сумісності з BIP 32 і 39.
 5. Легкість і міцність (вага пристрою всього 25 г).
 6. Багатомовність.

Анонімний гаманець Bitlox підійде для користувачів, які потребують надійному сховищі. Мінус в тому, що він дорожче конкурентів і обійдеться в суму до 198 доларів (на 4 червня 2018 року вартість пристрою на офіційному сайті — від 98 до 198 доларів залежно від можливостей). На відміну від інших схожих пристроїв, Бітлокс підтримує ряд унікальних функцій, що забезпечують конфіденційність для власника.

Blockchain

Як виглядає біткоіни-гаманець на сервісі blockchain.info
Інтерфейс біткоіни-гаманця на сайті blockchain.info

Напевно, одним з найбільш перевірених і популярних гаманців для Bitcoin є blockchain (офіційний сервіс — blockchain.info). Він відрізняється високим рівнем безпеки завдяки можливості створення резервних копій і зручності застосування. Крім того, за допомогою гаманця можна швидко здійснювати операції з будь-яким іншим користувачем на планеті, будучи впевненим у конфіденційності транзакцій. Для підвищення анонімності рекомендується використовувати Тор — браузер, який застосовується у вигляді додаткового інструменту для шифрування.

У гаманці пропонується три рівня безпеки, які встановлюються вже після реєстрації на сайті та отримання гаманця. У першому рівні передбачається захист по електронній пошті і фразі-паролю. У 2-му рівні з’являється 2-факторна аутентифікація з прив’язкою до телефонним номером. У третьому рівні відбувається блокування адрес IP, що надходять з мережі Тор.

До мінусів відноситься більш низький рівень анонімності, якщо порівнювати з розглянутими вище гаманцями, тривалий процес верифікації, а також неможливість покупки віртуальних монет за фіатние гроші.

Як підвищити анонімність біткоіни-гаманця?

Затемнений силует біля кулі зі значком біткоіни

Для підвищення анонімності кріптовалютного сховища варто врахувати ряд рекомендацій:

 1. Використовуйте сервіси, що приховують адреси IP.
 2. Слідкуйте, щоб для кожного перекладу був новий адресу.
 3. Не платіть за допомогою біткоіни за товари, коли потрібне введення персональних відомостей.
 4. По можливості застосовуйте кілька гаманців.
 5. Чи не публікуйте адреси в Мережі або дійте обережно.
 6. Намагайтеся не працювати з сервісами змішування транзакцій.

Як створити анонімний біткоіни-гаманець — рекомендації

Монета біткоіни на дисплеї смартфона

Процес створення анонімного гаманця Bitcoin залежить від типу обраного сховища. Наприклад, Bitlox є апарат, тому для його застосування досить купити і налаштувати пристрій. Якщо мова йде про програму для Андроїд (наприклад, Samourai Wallet), потрібно завантажити і встановити програму на телефон. Аналогічний підхід застосовується і для ряду інших програм, які встановлюються на ПК або інші ОС телефонів (наприклад, Електрум).

Перед тим, як створити анонімний біткоіни-гаманець, варто розібратися з процесом. Установка проходить в кілька кроків:

 1. Переходимо на офіційний сайт.
 2. Завантажуємо і встановлюємо програму.
 3. Налаштовуємо гаманець і користуємося його можливостями.

Трохи по-іншому відбувається процес для гаманця Blockchain. Для його установки потрібно пройти такі кроки:

 1. Переходимо на офіційний сайт blockchain.info.
 2. Кількома на кнопку Sign In.
 3. Вказуємо адресу електронної пошти і двічі пароль.
 4. Погоджуємося з умовами застосування.
 5. Натискаємо на кнопку створення профілю.
 6. Чекаємо листи на e-mail і підтверджуємо адреса.
 7. Входимо під своїми даними і користуємося можливостями гаманця.

Щоб створити анонімний біткоіни-гаманець Blockchain російською мовою, йде не більше 2-3 хвилин. При цьому відкривається можливість для зберігання Bitcoin, біткоіни Кеша і Ефіріума. В меню є доступ до секції обміну віртуальної валюти, налаштування безпеки і питань-відповідей.

Анонімний гаманець для Bitcoin — гарантія конфіденційності проведених транзакцій і захист від стороннього втручання. При цьому у користувачів є широкий вибір варіантів, починаючи з звичайних додатків для Андроїд і закінчуючи апаратними сховищами для безпечного користування криптовалюта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector