Біткоіни гаманець для Росії: найпопулярніші гаманці

 • Кращі онлайн-гаманці для користувачів Росії
  • Blockchain.com
  • Coin.space

 • Найпопулярніший біткоіни-гаманець на біржі
 • Мобільний біткоіни-гаманець для Росії
 • Паперовий біткоіни-гаманець: який ресурс краще використовувати для створення
 • Використання біткоіни-гаманця: як вивести гроші в Росії
 • Сьогодні вже існує величезна кількість гаманців, що дозволяють зберігати біткоіни. До послуг власників криптовалюта надаються програмні сховища, що встановлюються на ПК, онлайн-сервіси, мобільні додатки і навіть фізичні паперові варіанти. Однак не всі біткоіни-гаманці підходять вітчизняним користувачам. На деяких з них недоступний весь функціонал (як, наприклад, в сховищах на біржі Coinbase). Деякі гаманці мають заплутаний англомовний інтерфейс. Але все ж є програми і сервіси, що ідеально підходять російському жителю.

  У цьому огляді ми расммотрім, як вибрати найкращий біткоіни-гаманець для Росії. Вивчимо особливості оптимальних сховищ, принцип їх застосування і, звичайно ж, дізнаємося, як переводити кріптомонети в фіатние гроші. Приступимо!

  Програмні біткоіни-гаманці для вітчизняного користувача

  Малюнок персонального комп'ютера і монети біткоіни

  В цілому, програмні (десктопні гаманці) поділяються на 2 типи:

  1. Товсті, яким для роботи потрібна скачування всього блокчейна мережі.
  2. Тонкі, що не скачують блокчейн.

  Давайте поговоримо про ці програми більш докладно.

  Bitcoin Core

  Гаманець Bitcoin Core на етапі синхронізації
  Вкладка «Огляд» в гаманці Bitcoin Core

  Цей товстий гаманець вважається чи не найкращим десктопних сховищем для найпопулярнішою криптовалюта. Він потрапив до рейтингу біткоіни-гаманців 2017 Росії, зайнявши одну з лідируючих позицій і в цьому році даний клієнт навряд чи втратить свою популярність. За роки існування Bitcoin Core довів свою надійність і функціональність. Він має максимально простий інтерфейс і російськомовну локалізацію.

  Щоб почати використовувати розглянутий клієнт, необхідно виконати такі дії:

  1. Переходимо по посиланню bitcoin.org/ru/download і завантажуємо інсталяційний файл на комп’ютер.
  2. Запускаємо викачаний файл і проходимо процедуру інсталяції програми (вона нічим не відрізняється від установки інших робочих програм).
  3. Далі вказуємо місце зберігання блоків транзакцій і запускаємо синхронізацію. Враховуємо той факт, що блокчейн важить вкрай багато (208,13 Гб станом на 01.08.2018). Тому його скачування займе близько 3-4 днів (іноді терміни доходять до тижня). Більш того, необхідно залишати запас на жорсткому диску, адже нові блоки з’являються без зупинки. В середньому, блокчейн буде розширюватися на 3-4 Гб щомісяця. Процес синхронізації можна переривати, але для цього треба закривати програму, а тільки потім вимикати ПК. В іншому випадку блоки завантажаться некоректно, що не дозволить програмі нормально функціонувати.
  4. Після завершення синхронізації заходимо в клієнт і відразу встановлюємо пароль (пункт «Зашифрувати гаманець» в настройках).
  5. Активуємо функцію «Управління входами», що дозволяє програмі генерувати нові публічні ідентифікатори при кожному перекладі. Потім ви зможете вибирати, з якої адреси відправляти монети. Опція знаходиться в налаштуваннях у вкладці «Гаманець».
  6. Переходимо у вкладку «Отримати» і натискаємо на кнопку «Запросити платіж». Клієнт автоматично згенерує публічний біткоіни-адреса, на який відразу можна отримувати крипту.

  От і все! Bitcoin Core готовий до повноцінного використання. По суті, для роботи вам знадобляться лише панелі головного меню:

  • «Огляд» — для відстежування поточного балансу;
  • «Відправити» — для пересилання біткоіни іншим людям;
  • «Отримати» — для генерації нових адрес;
  • «Транзакції» — для відстеження статусу перекладів.

  З метою безпеки настійно рекомендується зробити резервну копію гаманця (однойменна опція знаходиться в розділі «Файл»). З її допомогою ви скопіюєте файл wallet.dat, що містить приватний ключ, на інший носій. Так ви зможете в майбутньому відновити доступ до засобів, якщо злетить операційна система або зламається жорсткий диск.

  Більш того, можна організувати «холодну» зберігання кріптомонет, при якому ваш аккаунт не буде мати виходу в мережу. Для цього достатньо згенерувати публічний адресу, скопіювати wallet.dat і видалити оригінальний файл з ПК. Ідентифікатор вже буде зареєстрований в мережі, тому на нього можна отримувати гроші. А ось зламати ваш профіль буде неможливо, тому що з причини відсутності приватного ключа зламувати просто нічого. Однак цей спосіб зберігання має свій недолік: для відправки коштів вам доведеться скидати wallet.dat на жорсткий диск, а після скоєння необхідних операцій — знову робити копію гаманця.

  Тим, хто не хоче, щоб на жорсткому диску левову частку простору займав блокчейн Bitcoin Core, можна вдатися до невеликої хитрості. Полягає вона в наступному:

  1. Тиснемо правою кнопкою миші на ярлик гаманця.
  2. Вибираємо розділ «Властивості».
  3. В поле «Об’єкт» робимо приписку -prune = 551.
  4. Кількома на кнопку «Застосувати».

  Після цієї нескладної операції обсяг блокчейна скоротиться і буде займати до 10 Гб. Справа в тому, що зазначена вище команда видаляє старі блоки транзакцій. Ці блоки вже багато разів перевірені і просто не потрібні для здійснення нових перекладів і формування елементів мережі. Так що гаманець буде справно працювати і виконувати свої ключові функції.

  Незважаючи на те, що Bitcoin Core — це мало не найпопулярніший біткоіни-гаманець в Росії, він має як позитивні, так і негативні сторони. З ними ви можете ознайомитися нижче:

  плюсимінуси
  Офіційний статус клієнта і хороша репутація, яка зароблялася роками.Завантаження всіх блоків транзакцій триває дуже довго — від 3 до 7 днів в залежності від швидкості інтернету і вашого «заліза» (зокрема, накопичувача).
  Гранично простий інтерфейс, в якому розбереться навіть новачок.
  Високий ступінь безпеки клієнта.Якщо при синхронізації трапиться позаштатна ситуація (наприклад, відключать світло), весь процес знадобиться починати заново.
  Криптовалюта зберігається безпосередньо у людини, а не на стороннього ресурсі.
  Наявність завантаженого блокчейна не вимагає звернення до сторонніх серверів при здійсненні транзакцій. Це гарантує безпеку і анонімність користувача.Навіть якщо «обрізати» блокчейн, все одно доведеться залишати на жорсткому диску певний запас для завантаження нових блоків.
  Можна організувати «холодну» зберігання грошей, що зробить їх крадіжку практично нереальною.
  За допомогою нескладної операції можна урізати вага блокчейна, щоб звільнити місце на жорсткому диску.При втраті файлу wallet.dat можна назавжди втратити доступ до своїх накопичень.

  Electrum

  Виставлення російської мови в гаманці Electrum
  Вікно налаштувань в гаманці Electrum

  Якщо серед вітчизняних кріптовалютних користувачів провести опитування, який кращий біткоіни-гаманець в Росії, дана програма однозначно буде одним з лідерів за кількістю набраних голосів. Electrum є тонким клієнтом, а значить для роботи йому не потрібно скачування всього блокчейна. Програма займає мінімум місця на жорсткому диску і має простий інтерфейс.

  Встановлюється гаманець Електрум за наступним алгоритмом:

  1. Переходимо за адресою electrum.org/#download і завантажуємо архів містить інсталяційний файл.
  2. Розпаковуємо архів і запускаємо інсталяцію.
  3. У вікні вибираємо пункт Standart wallet.
  4. Далі вибираємо варіант Create a new seed.
  5. Записуємо на листок мнемонічну фразу, яка буде нашим особистим ідентифікатором. З її допомогою вдасться відновити доступ до грошей в разі переустановлення програми.
  6. Вводимо записану фразу.
  7. Придумуємо пароль (його потрібно ввести двічі).
  8. Після появи головного меню гаманця заходимо у вкладку Tools і вибираємо російську мову інтерфейсу.

  Усе! Клієнт Electrum готовий до застосування. Початковий перегляд біткоіни-гаманця дозволить зрозуміти, що він багато в чому схожий на попередній додаток. У головному меню є вже знайома по Bitcoin Core вкладка «Отримати». Перейшовши в неї, можна згенерувати публічний адресу. Також, інтерфейс гаманця включає окремі вкладки для відправки коштів, перегляду історії транзакцій, створення адресної книги і для вивчення контактів, з якими найчастіше укладаються угоди.

  Як і у випадку з Bitcoin Core, тут можна організувати «холодну» зберігання. Для цього ми генеруємо адреса, записуємо його окремо, копіюємо файл default_wallet на сторонній носій і видаляємо оригінальний варіант.

  Незважаючи на величезну популярність, біткоіни-гаманець Electrum має як плюси, так і мінуси, з якими ви можете ознайомитися нижче:

  перевагинедоліки
  Швидка установка, обумовлена ​​тим, що гаманець не качає все блоки транзакцій.Оскільки при транзакціях клієнт звертається до блокчейну на сторонньому сервері, він надає інформацію про переведення третім особам, що позначається на анонімності.
  Інтуїтивно зрозуміле оформлення програми.Працездатність клієнта залежить від правильності вказівки шляху до приватного ключу. Якщо адреса буде містити російські літери, програма не зможе нормально функціонувати.
  Великий функціонал (можна регулювати комісію, встановлювати плагіни, проводити одночасну відправку коштів кільком користувачам).
  Є можливість «холодного» зберігання.

  Кращі онлайн-гаманці для користувачів Росії

  Монети Bitcoin на клавіатурі ноутбука

  Такі сховища заводяться дуже швидко. Не потрібно нічого завантажувати і встановлювати. Треба лише пройти реєстрацію, яка займає пару-трійку хвилин і можна вводити кошти.

  Далі ми розглянемо 2 платформи, які мають російську локалізацію і прекрасно підходять вітчизняним власникам кріптомонет.

  Blockchain.com

  Головна сторінка онлайн-сервісу blockchain.com
  Інтерфейс сайту blockchain.com

  Це одна з найпопулярніших онлайн-майданчиків, на якій можна завести біткоіни-гаманець. Щоб створити кріптовалютное сховище, треба виконати кілька простих дій:

  1. Переходимо по посиланню blockchain.com/wallet.
  2. Проходимо процедуру реєстрації (вписуємо e-mail і пароль).
  3. Підтверджуємо свою реєстрацію на ресурсі (після цього вам присвоять особистий ID, який буде першорядним ідентифікатором облікового запису).
  4. Входимо в профіль.
  5. Кількома на пункт BITCOIN і тиснемо на кнопку «Отримати». Система автоматично створить публічний адресу, на який відразу можна переводити кріптомонети.

  Сайт практично повністю русифікований, так що ніяких проблем з його використанням не виникне. Але, як і будь-який гаманець біткоіни, ресурс має свої плюси і мінуси:

  перевагинедоліки
  Зручний інтерфейс.Зламати ваш профіль набагато легше, ніж у випадку з програмними клієнтами.
  Мультивалютність — крім біткоіни, підтримується також Ефіріум і біткоіни Кеш. Більш того, ви можете змінювати один цифровий актив на інший в розділі «Обмін».Гроші зберігаються на сторонньому ресурсі. Якщо сайт перестане працювати, ви їх втратите.
  На сайті немає мінімальної суми для депозиту. Тобто, ви можете перекидати на баланс навіть кілька десятків Сатоши.Інформація про кожну транзакції передається третім особам, що негативно позначається на анонімності.
  На майданчику можна вжити додаткових заходів безпеки — зробити прив’язку до номера телефону, активувати 2-крокову верифікацію. Крім того, є опція створення підказки для пароля на той випадок, якщо ви його забудете.
  Сайт має свій графік, на якому можна відслідковувати динаміку зміни курсу криптовалюта.Чи не підтримується жодна фіатная валюта.

  Coin.space

  Оформлення онлайн-гаманця Coin.space
  Головна сторінка гаманця Coin.space

  У плані зручності і простоти застосування цей майданчик можна вважати однією з кращих. Створення гаманця проходить по елементарному алгоритму:

  1. Заходимо на сайт coin.space.
  2. Проходимо реєстрацію. Обов’язково записуємо сид-фразу, яка стане головним ідентифікатором вашого облікового запису. Вона з’явиться тільки один раз, так що рекомендується зробити кілька копій. Придумуємо 4-значний пін-код.
  3. Переходимо у вкладку «Отримати», щоб дізнатися свій діючий біткоіни-адреса.

  Як бачите, все робиться просто і швидко. У головному меню ви знайдете і інші вкладки, функціонал яких зрозумілий вже по назві:

  • «Відправити» — для пересилання грошей;
  • «Обміняти» — для проведення внутрішньої конвертації однієї валюти на іншу;
  • «Історія» — для відстеження статистики перекладів.

  У розділі Токени ви можете перемикатися між гаманцями криптовалюта. Крім біткоіни, платформа підтримує Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Stellar. За принципом своєї роботи даний сайт дуже схожий на ресурс blockchain.com, тому плюси і мінуси у них практично ідентичні. Зокрема, майданчик coin.space проста в застосуванні, підтримує кілька криптовалюта, дозволяє проводити їх обмін. Але в той же час, вона вкрай вразлива для хакерів і не забезпечує користувачеві належну анонімність, адже інформація про перекладах передається третім особам. Більш того, як і у випадку з blockchain.com, припинення роботи сайту означає безповоротну втрату грошей.

  Найпопулярніший біткоіни-гаманець на біржі

  Головна сторінка профілю на біржі Exmo
  Як виглядає кріптобіржа Exmo

  Тут у вітчизняного користувача є один максимально відповідний варіант — кріптобіржа exmo.com. На цій платформі можна не тільки накопичувати біткоіни, але і заробляти на торгівлі. Створюється гаманець дуже швидко:

  1. Переходимо за вказаною вище адресою.
  2. Проходимо процедуру реєстрації.
  3. Після відкриття головної сторінки біржі натискаємо на розділ «Гаманець».
  4. Знаходимо пункт BTC і тиснемо на кнопку «Поповнити».
  5. Кількома на кнопку «Створити адресу». Після цього система відразу згенерує ваш публічний ідентифікатор.

  От і все! Тепер можна поповнювати баланс BTC, переводячи на нього монети зі сторонніх гаманців або здійснюючи покупку за інші криптовалюта або фіатние гроші. В цілому, exmo.com — це дуже надійний ресурс, який користується популярністю у кріптодержателей СНД. Але перед тим, як створити біткоіни-рахунок, необхідно оцінити всі сильні і слабкі сторони сервісу. Вони представлені нижче:

  плюсимінуси
  Швидка реєстрація і створення гаманця.Як і будь-який онлайн-ресурс, кріптобіржа піддається атакам з боку хакерів.
  Підтримка найпопулярніших криптовалюта, а також фіатних грошей (включаючи рублі).Ви довіряєте зберігання своїх монет третім особам, що не дуже надійно.
  Можливість отримання прибутку за рахунок трейдингу.Поповнювати баланс можна не на будь-яку суму. У випадку з біткоіни встановлений мінімальний поріг в 100 000 Сатоши.
  Можна виводити прибуток з балансу на інші платіжні системи (у випадку з рублями це PAYEER і AdvCash).На сайті досить висока комісія за виведення в рублях — близько 7%.
  Комісія на торгівлю 0.2%.Обмежена кількість інструментів для торгівлі.

  Мобільний біткоіни-гаманець для Росії

  Інтерфейс мобільного гаманця Simple Bitcoin
  Оформлення мобільного гаманця Simple Bitcoin

  Як правило, мобільні додатки, що дозволяють зберігати біткоіни, мають англомовний інтерфейс, що не дуже зручно для російської людини. На щастя, в Google Play вже давно є програма Simple Bitcoin, за допомогою якої можна зберігати кріптомонети на смартфоні і планшеті, а також без проблем розпоряджатися ними.

  Simple Bitcoin — це повноцінний російський біткоіни-гаманець від вітчизняного розробника. Він має найпростіший інтерфейс і великий функціонал, що дозволяє отримувати і передавати криптовалюта в будь-якій точці світу, де є мобільний інтернет. Щоб почати використовувати програму, достатньо лише встановити її і створити профіль. При реєстрації нового аккаунта необхідно обов’язково записати мнемонічну фразу. Вона дозволить відновити доступ до грошей у випадку втрати мобільного апарату.

  За заявами розробника, приватні ключі зберігаються безпосередньо у користувача, а не на сторонньому ресурсі. Цей факт повинен гарантувати безпеку і анонімність. Крім цього, при кожній транзакції програма буде створювати нову адресу, так що відстежити активність конкретної людини практично нереально. В гаманці є розділ, що відображає всі транзакції, тому користувач без проблем зможе вести точну статистику.

  Єдиний мінус клієнта Simple Bitcoin полягає в тому, що він нормально працює не на всіх мобільних пристроях. Це може бути пов’язано з версією ОС і «залізом». Тому перед початком повноцінного використання рекомендується провести тестове отримання і відправку коштів. Якщо все пройде нормально, можна перекидати на баланс більш серйозні суми.

  Паперовий біткоіни-гаманець: який ресурс краще використовувати для створення

  Генерація паперового біткоіни-гаманця на сайті walletgenerator.net
  Процес створення паперового гаманця біткоіни на сервісі walletgenerator.net

  Сьогодні існує багато надійних площадок, що дозволяють згенерувати паперове сховище BTC. Найпопулярніші з них 3:

  • bitcoinpaperwallet.com;
  • bitaddress.org;
  • walletgenerator.net.

  Однак нас цікавить тільки останній ресурс, адже з його допомогою можна отримати паперовий гаманець повністю російською мовою. Робиться це так:

  1. Переходимо за адресою walletgenerator.net.
  2. Водимо курсором миші по сторінці, щоб отримати максимально складний ідентифікатор.
  3. Кількома на пункт «Паперовий гаманець» і відправляємо його на друк.

  У підсумку ми отримаємо гаманець з красивим стилістичним оформленням. Вгорі по центру буде прописаний приватний ключ, який треба приховувати від сторонніх. Справа внизу ми побачимо публічний ідентифікатор, який можна відправляти іншим людям, щоб вони перекинули біткоіни.

  Як і будь-який тип сховища, паперовий біткоіни-гаманець має свої плюси і мінуси:

  перевагинедоліки
  Паперовий гаманець практично неможливо зламати, адже приватний ключ не фігурує в мережі.Для отримання BTC треба вручну переписати публічний адресу, щоб потім давати його іншим людям. Якщо ви допустите хоча б одну помилку, гроші підуть не тій людині.
  Таке сховище можна підносити комусь в якості подарунка, попередньо перекинувши на нього певну суму біткоіни.Папір легко пошкоджується, а фарба з часом вицвітає, так що вам в будь-якому випадку треба тримати десь копії ключів.
  Для відправки коштів з паперового гаманця необхідно проводити імпорт приватного ключа в інший клієнт (наприклад, в Bitcoin Core або на сайті blockchain.com).

  Використання біткоіни-гаманця: як вивести гроші в Росії

  Сторінка моніторингу обмінників bestchange.ru
  Список обмінників для виведення біткоіни на рублеву карту на сайті bestchange.ru

  Коли в біткоіни-гаманці накопичується певна сума монет, закономірно постає питання, що стосується їх практичного застосування. На жаль, в Росії поки дуже мало сервісів, що дозволяють купити щось безпосередньо за BTC. Тому доводиться міняти криптовалюта на рублі або долари і виводити їх на карту або іншу платіжну систему. Але як це зробити?

  Вище ми згадували про те, що обмін BTC на фіатние гроші і їх подальший висновок можна проводити на біржі Exmo. Однак є й інший шлях. Він має на увазі використання моніторингу обмінників bestchange.ru. Щоб здійснити висновок, треба зробити наступне:

  1. Заходимо на зазначений ресурс.
  2. У графі «Віддасте» вибираємо Bitcoin, а в графі «Отримайте» — шлях виведення. Для прикладу виберемо рублеву карту Visa / MasterCard.
  3. В поле праворуч вибираємо обмінник, через який ми будемо здійснювати конвертацію.
  4. Заповнюємо всі необхідні поля і створюємо заявку на обмін.
  5. Підтверджуємо переклад і чекаємо перерахування коштів.

  Використання сервісу bestchange.ru дуже зручно, хоча без мінусів даний спосіб не обійшовся:

  перевагинедоліки
  Сила-силенна варіантів для обміну біткоіни. Можна виводити гроші як на платіжні системи, так і відразу на карту.Обмінники мають високі мінімальні пороги для обміну (у багатьох випадках від 0.005 BTC).
  На онлайн-обмінниках не треба реєструватися, що економить час.Багато майданчиків працюють в ручному або напівавтоматичному режимі, що може уповільнити проведення операції.
  Швидке створення заявки.На сайтах з найвигіднішими курсом часто не вистачає резерву для отримання потрібної вам суми.
  Можна вибирати з безлічі ресурсів, орієнтуючись на найвигідніший курс.

  Ну що ж, ми розглянули кращі російські гаманці біткоіни; який вибрати — вирішувати тільки вам. Однак ми рекомендуємо орієнтуватися на цілі застосування:

  • якщо ви плануєте зберігати солідні суми — віддайте перевагу програмному або паперовому варіанту;
  • для зберігання невеликих сум можна користуватися онлайновим або мобільним клієнтом;
  • для трейдингу вам закономірно підійде сховище на біржі.

  Який би варіант ви не вибрали, завжди вживайте заходів безпеки, адже втрата накопиченої криптовалюта (навіть якщо її трохи) навряд чи підніме вам настрій.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector