Ardor криптовалюта: що це таке, перспективи розвитку та Майнінг

Що таке Ardor?

Проект Ardor криптовалюта (ARDR) дозволяє здійснювати прості і ефектні дочірні блокчейн-мережі, засновані на блокчейн-технології додатки Nxt.

Банки, підприємства і уряду знайдуть цю технологію корисною для досягнення своїх технічних цілей.

Jelurida, компанія, що стоїть за Ardor і блокчейном Nxt, повідомляє, що блокчейн-технологія Ardors є потужним інструментом і може виявитися гідним конкурентом інших популярних платформ крипто-індустрії, таких як Ethereum, NEM і Waves.

Ardor — це в основному NXT 2.0. Платформа заснована на NXT, але використовує технологію дочірніх мереж, а це означає, що користувачі можуть скористатися технологією, що лежить в основі NXT.

Причина, по якій все зараз приділяють особливу увагу Ardor’у, полягає в тому, що відносно недавно був здійснений успішний хардфорк мережі NXT.

Грунтуючись на цьому хардфорке покупці і поспішають підняти ціну ARDR на новий рівень.

Слід зазначити, що це тільки початок того, що може стати неймовірним відкриттям для технології, що лежить в основі Ardorа.

Як працює?

Ardor використовує механізм консенсусу «Доказ інтересів» (англ. PoS) (NXT був першим блокчейн проектом, який повністю реалізував це), який Ethereum також планує інтегрувати в свою систему, в майбутньому оновленні, позбувшись від чинного «Докази здійснення роботи» (англ. PoW).

За допомогою PoS не задіяна видобуток ресурсів, тобто Майнінг. Замість цього, монети створюються центральним апаратом, що робить його набагато більш економічним, ніж PoW.

У світлі недавнього заборони Китаю діяльності кріптобірж, можливо, що в найближчому майбутньому підхід PoS зможе зробити крипто-стартапи більш стійкими до державної цензури, оскільки він не покладається на майнінговие підприємства.

розробники

Команда Ardor складається з чотирьох досвідчених людей, які здаються компетентними в своїх нішевих областях.

На даний момент схоже, що вони знаходяться в пошуку декількох фахівців, а той факт, що Ardor наймає персонал — відмінний знак, оскільки це означає, що платформа буде тільки розширюватися.

гаманець

Для людей, які хочуть купити в Ardor (ARDR), можна спочатку зареєструвати гаманець необхідності створювати свій власний клієнт і обліковий запис на кріптобірже.

Цифровий гаманець MyNxt також відразу дозволить торгівлю Ardor.

MyNxt має легкий гаманець, який дозволяє вам (через модуль) отримувати доступ до Nxt Asset Exchange. Варто відзначити, що облікові записи, створені через MyNxt, можуть бути легко експортовані в основний блокчейн, тому кошти не загубляться, навіть якщо MyNxt сам відправиться в автономний режим.

перспективи

Основна проблема для миттєвого зростання Ardor полягає в тому, що це дуже технічна платформа, і коли вони описують механізм роботи для середньостатистичної людини, то буде важко зрозуміти деякі аспекти концепції.

Якщо Ardor спростить свій маркетинговий мову, він приверне більше користувачів і інвесторів в майбутньому.

Проте Ardor є одним з найважливіших подій 2018 року, пов’язаних з криптографічними мережами, на які варто звернути увагу.

Якщо ви вирішите придбати криптовалюта ARDR, щоб зіграти на скачках курсу, то варто мати на увазі, що це довгострокова інвестиція. Саме тому, якщо ви купуєте токен Ardor, вам не слід очікувати якихось короткострокових прибутків.

джерела:

https://venturebeat.com/

https://www.weusecoins.com/

Home

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector