Ripple: причини недавнього падіння і перспективи на 2018 рік

Технічні фактори і краткосрок

Після «флета вихідного дня», коли курс всіх криптовалюта тримався на приблизно одному рівні, Ripple продовжив своє падіння, обумовлене в цілому песимістично налаштованим ринком. За останні дні він вже двічі пробивав рівень опору, встановлений минулого тижня.

А це означає, що протягом тижня можна очікувати пробою рівня в 0.63 за одиницю і навіть досягнення рівня квітневого опору. Тим не менш, не варто занадто панікувати, т. К. Це не корекційний рух, а звичайне хвильове, що підтверджують довгострокові індикатори: н-р bullish Star і Three inside up. Проте, до корекції ринку і розвороту тренда ще далеко. Тому поки рекомендуємо грати в коротку позицію, до 29 такого флета, традиційно очікуваного на вихідні.

Фундаментальні фактори і долгосрок

У більш довгостроковій перспективі (липень / серпень) можна очікувати стрімкого збільшення капіталізації ринку Ripple c зміною коефіцієнта кореляції до BTC. Замість цього в даний період краще звертати увагу на кореляційні коефіцієнти між Ripple і ETH, т. К. Проект проходить фінальну стадію інтеграції в банківські системи.

Після закінчення інтеграції додатково рекомендуємо позбутися активів, так чи інакше пов’язаних з розвитком технології Swift, т. К. Велика частина капіталізації і бюджетів на нові технології буде переміщена в Ripple.

Можливі негативні сценарії

Тим не менше, потрібно враховувати і деякі негативні сценарії, які можуть не просто торкнутися, але і повністю обвалити Ripple. Серед них:

  • продовження розслідувань по Tether;
  • зменшення обсягів торгів;
  • співпраця Bitfinex c регуляторами;
  • Посилення політики регулювання ринку.

Продовження розслідувань по Tether

На хвилі грудневого підйому Bitcoin і його пампа аж до 20к у.о. за одиницю було розпочато серйозне розслідування по відношенню до біржі Bitfinex і їх криптовалюта USDT. У разі, якщо комісія з цінних паперів знайде серйозні порушення і визначить, що в грудні Tether, через який проходила велика частина фінансових махінацій, дійсно не був обепспечен матеріально, то це призведе до обвалу капіталізації Bitcoin і всього ринку на 60-70% з відкотом до рівнів початку 2017 го року.

Зменшення обсягів торгів

На хвилі розслідування і посилення регулювання ринок з боку південної Кореї почав стрімко падати в обсягах. Перші дзвіночки можна було спостерігати ще в лютому, коли через регуляції знизилася кількість неофіційно зареєстрованих трейдерів, які торгують на великому левериджу.

Це знизило один з найголовніших фундаментальних факторів для всього ринку — обсяг торгів, на які орієнтується кріптосообщество перед Пампа нової крипти.

Ripple все ще продовжує сильно корелювати з транзитним біткоіни. Проте, завдяки довгостроковим фундаментальних факторів можна очікувати його швидкого зростання і подолання бар’єру в 1,2 у.о. вже до липня. Але перед довгостроковими інвестиціями краще почекати 5-6 днів і відловити розворот тренда. Це дозволить увійти в ринок з меншими фінансовими витратами, а значить, збільшити перспективність інвестицій на 30% по відношенню до поточного курсу.

У разі виконання негативного сценарію від Ripple краще буде позбутися відразу, як новини про завершення розслідування візьмуть гострий оборот. У цьому випадку навіть інтеграція XPR в банківську систему не врятує його від серйозних втрат в капіталізації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector