Асік будинку для Майнінг — чи можна поставити?

Порівняно недавно видобуток криптовалюта проводилася з використанням спеціальних ферм з відеокарт. Однак сьогодні цей метод Майнінг став невигідний через появу на ринку такого ASIC-обладнання, яке відрізняється більш високою продуктивністю і порівняно невисоким рівнем енергоспоживання. ASIC-Майнер — унікальні пристроїв, що мають вузьку спеціалізацію. Вони застосовуються виключно для видобутку віртуальної валюти на основі алгоритмів SHA-256, Scrypt, X11 і ряду інших. За допомогою Асіка можна добувати крипту як в домашніх умовах, так і в дата-центрі.

Сьогодні серед найпопулярніших Майнер, що застосовуються для видобутку криптовалюта на основі алгоритму SHA-256, виділяють:

 • Antminer S9 з потужністю 14 TH / s і рівнем енергоспоживання +1323 Втч.
 • Antminer T9 + з продуктивністю 12 TH / s і рівнем споживання електроенергії 1419 Втч.
 • Miner Ebit E9 Plus c хешрейтом 9 TH / s і споживанням електроенергії 1305 Втч.

Для Майнінг криптовалюта на основі алгоритму Scrypt добувачі віртуальної валюти використовують в більшості випадків такі ASIC-Майнер:

 1. Antminer L3 + з хешрейтом 504 MH / s і рівнем споживання електроенергії 800 Втч.
 2. BW-L21 з рівнем потужності 550 MH / s і енергоспоживанням 950 Втч.

Переваги використання ASIC для домашнього Майнінг

Асік і ноутбук

У зв’язку з популяризацією обладнання для Майнінг практично кожного початківця добувача крипти став цікавити питання — чи можна поставити Асік будинку і яка від цього вигода. Такий спосіб розміщення пристрою надає безліч переваг:

 1. Можливість заробітку криптовалюта самостійно. Немає необхідності ходити на роботу.
 2. ASIC для домашнього Майнінг повністю належить вам. Не потрібно платити за експлуатацію та обслуговування обладнання стороннім особам. Більш того, використовуючи власне обладнання, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що не станете жертвою шахраїв (як буває в хмарному Майнінг).
 3. Власник ASIC-Майнер має право самостійно вибрати пул для видобутку криптовалюта в залежності від методу надання виплат, надійності і ряду інших чинників.
 4. Використовуючи своє господарство для Майнінг, користувач може вибирати спосіб видобутку віртуальної валюти — соло або в пулі. Також можна експериментувати з пулами і різними криптовалюта (але на одному алгоритмі).

Недоліки Майнінг на Асіка будинку

Асік для видобутку криптовалюта

Однак, незважаючи на ряд переваг використання Асік-Майнера в домашніх умовах, існують певні недоліки. До числа найбільш значущих з них належать:

 • високий рівень шуму, що виходить від системи охолодження;
 • необхідність постійного контролю за температурою і вологістю повітря в приміщенні;
 • для роботи необхідна наявність безперебійного напруги в електромережі;
 • потрібно стабільне з’єднання з мережею Інтернет.

У разі використання для кріптодобичі одночасно декількох Майнер, вартість обладнання часом може досягати декількох десятків тисяч доларів, що, безумовно, привертає увагу зловмисників. А це в свою чергу підвищує ризик пограбування квартири. У зв’язку з цим розміщувати Асіка рекомендується в дата-центрах.

Сьогодні існують різні способи рішення більшої частини вищевказаних проблем. Наприклад, щоб знизити рівень шуму, можна замінити деякі деталі в Майнер або ж зовсім зробити Асік в домашніх умовах. Однак зробити це не так і просто — необхідно володіти певним досвідом і навичками. Крім того, для складання майнінгового обладнання в домашніх умовах потрібні багато деталей, які складно дістати, наприклад, чіпи, а також спеціальне програмне забезпечення. З цих причин початківцям здобувачам крипти краще купувати вже готові ASIC.

Такі проблеми як стабільну напругу і з’єднання з мережею Інтернет часто вирішуються шляхом оренди місця в дата-центрі, який здатний забезпечити також і надійну охорону пристроїв. Якщо ж говорити про квартирних умовах, то потрібно задуматися про реалізацію цих завдань самостійно.

У цій статті розглянуті всі «за» і «проти» застосування майнінгового обладнання в домашніх умовах. Однак кожен сам в праві вирішувати, використовувати йому Асік будинку і терпіти всі незручності, але експлуатувати пристрій, так як йому захочеться, отримуючи максимальний дохід, або ж виключити всі можливі недоліки і інвестувати в оренду місця в дата центрі, тим самим знижуючи рівень свого прибутку .

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector