Курс біткоіни до долара: прогноз на 2018 рік

 • Прогнози курсу біткоіни на 2018 рік — думки експертів
 • Позитивний і негативний прогноз
 • Аспекти, що впливають на курс біткоіни в 2018 році
 • Прогноз по місяцях
 • У грудні 2017 року ціни на Bitcoin подолала позначку в 20 тисяч доларів, що змусило навіть далеких від криптовалюта людей задуматися про інвестиції. Експерти заявляли про велике майбутнє віртуальних монет. Багато з них давали позитивні прогнози курсу біткоіни на 2018 рік, запевняючи в майбутньому підвищенні ціни BTC, підвищенні інтересу до Майнінг і можливе визнання крипти в різних державах.

  На початку 2018 го сталося непередбачене — курс Bitcoin різко пішов вниз. Вже до початку лютого вартість BTC опустилася нижче 7000 доларів. Незважаючи на незначні сплески, ціна віртуальних монет була під впливом ведмежого тренда, що не на жарт стривожило потенційних і діючих інвесторів. До середини літа вартість вирівнялася, і в липні 2018 року, нарешті, переважає бичачий тренд. Всього за місяць криптовалюта виросла в ціні з 6200 до 8184,91 $ за BTC (на 28 липня 2018 го).

  Життєвий цикл біткоіни дивіться в онлайн-графіку нижче:

  Така волатильність створює ряд труднощів при складанні прогнозу курсу біткоіни до долара на 2018 рік. Думки експертів розходяться, а рядові інвестори гадають, як краще вчинити — притримати віртуальні гроші в очікуванні зростання ціни або продавати, поки BTC хоча б тимчасово підскочив в ціні.

  Курс біткоіни на 2018 рік з урахуванням останніх подій

  Логотип біткоіни і стрілка вгору

  З початку 2018 го курсова вартість BTC знизилася майже на 50%, що не на жарт стривожило навіть великих інвесторів. Негативними факторами стала невизначеність урядів багатьох країн, необґрунтоване зростання, а також дії хакерів, спрямовані на злом кріптовалютних гаманців користувачів.

  2017-й став роком прориву Bitcoin. Значне зростання курсової вартості і збільшення попиту привернуло увагу впливових біржових майданчиків, таких як CBOE і CME. Трейдерам стали доступні ф’ючерси на BTC, які з перших днів торгів стали одним з найбільш цікавих інструментів. Курс піднявся вище 20 000 $, але далі почався тривалий етап корекції.

  Півроку тому кожен 2-й прогноз курсу біткоіни на 2018 рік передбачав зростання вартості віртуальних монет до позначки 80-100 тисяч доларів за BTC, але в липні 2018 року експерти більш обережні у висловлюваннях. Протягом семи місяців Bitcoin показує унікальну волатильність з періодичним підвищенням ціни і провалами до 6000 доларів і нижче. Чим зумовлена ​​така хаотичність ціни віртуальних монет?

  Відносини урядів різних країн до криптовалюта

  Біткоіни і прапор США

  Друга половина 2018 року може стати визначальною для майбутнього криптовалюта. Вже з січня ряд країн Азії приступили до жорсткого контролю віртуального ринку. У Південній Кореї і зовсім озвучувалися ідеї заборонити криптовалюта. На цьому тлі вартість BTC звалилася вниз, але з часом представники уряду виступили з більш «м’якими» заявами. Вони запевнили, що заборона поки не планується, проте сама галузь потребує регулювання.

  Тиск на курс біткоіни зробила і ситуація в Індії. З весни 2018 роки банкам заборонено працювати з BTC і біржами криптовалюта. Широкий резонанс викликала відмова в прийомі вкладів в місцевій валюті на майданчику Zebpay, Спроби вирішити проблему через Верховний суд не увінчалися успіхом — прийняте раніше рішення залишилося без змін.

  Аналізуючи курс біткоіни на 2018 рік, важливо врахувати і позицію Росії. Уряд країни не поспішає приймати важливі рішення, що стосуються віртуальних грошей. При цьому 3 законопроекту вдалося розглянути і прийняти в 1-му читанні, але через жорсткої критики суспільства вони поки відкладені «до кращих часів». До питання планують повернутися восени 2018 го і почати більш детальні обговорення.

  Про намір розвивати кріптовалютную галузь заявило уряд Мальти, зазначивши, що країні цікаві такі вливання. Протягом декількох місяців після появи інформації в Мальті «оселилися» ряд кріптовалютних біржових майданчиків, наприклад, Binance.

  Не менший вплив на курс має і ситуація в США. У 2018 році було зроблено важливу заяву щодо криптовалюта. Представники SEC оголосили, що біткоіни не розглядається як актив, сумірний за своїми характеристиками з акціями або іншими біржовими інструментами. В результаті над Bitcoin і іншими криптовалюта висить ризик заборони, що може вплинути на курс біткоіни на 2018 рік і перспективи віртуальної монети в цілому, в тому числі в питанні Майнінг (mining).

  Ще один негативний фактор — початок розслідування стосовно ряду кріптобірж, серед яких Coinbase, Bitsmap і інші. Вже через добу після появи такої інформації курс біткоіни пішов вниз. Розслідуванням займалася Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами. Вважалося, що біржові майданчики зловживали повноваженнями і маніпулювали курсової ціною з метою впливати на вартість ф’ючерсних контрактів Bitcoin.

  Крадіжка криптовалюта і атаки на біржі

  Злом мобільного біткоіни-гаманця

  Інший негативний фактор — активізація зловмисників, які почали атакувати торговельні платформи з метою наживи. Так, на початку 2018 го постраждала майданчик Coincheck (Японія), з якої зловмисники забрали більше півмільярда NEM. Після цієї події японський уряд посилило контроль таких майданчиків і зобов’язало отримувати ліцензію на роботу.

  Не менш резонансним стало подія по злому біржового майданчика Bithumb, з корою зникло більше 30 мільйонів доларів в криптовалюта. Керівництво сервісу пообіцяло повернути кошти постраждалим.

  Ще одна з причин зниження курсу біткоіни в 2018 році — атака на південнокорейську кріптобіржу Coinrail. На сьогодні вона входить в ТОП-100 організацій з обміну електронної валюти. З біржового майданчика було вкрадено близько третини всієї криптовалюта, а решту вдалося перевести в «холодну» сховище. За орієнтовними підрахунками було вкрадено більше 30 мільйонів доларів. Що стосується віртуальних монет, працівники біржі запевняють, що атака була спрямована на Pundi X.

  Прогнози курсу біткоіни на 2018 рік — думки експертів

  Аналітик становить прогноз курсу біткоіни

  Волатильність криптовалюта заважає інвесторам прийняти правильне рішення щодо подальших дій. Точкою опори для багатьох є оцінки експертів, які краще знають кріптовалютний ринок і можуть спрогнозувати рух ціни Bitcoin на найближчі кілька місяців. Виділимо думки кількох спеціалістів:

  1. Гендиректор Genie ICO Акшай Мехра вважає, що біткоіни в майбутньому поверне свої позиції і в нього потрібно інвестувати. Свої заяви він підкріплює перевагами Bitcoin — захистом криптовалюта від інфляційних процесів, обмеженістю емісії і відсутністю у BTC недоліків, характерних для золота.
  2. Спеціаліст у фінансовому секторі Ронні Моас за останні періоди висував кілька прогнозів щодо курсу біткоіни до долара на 2018 рік. Спочатку він заявляв, що вартість криптовалюта буде дорівнює 6 тисячам доларів і тільки до 2027 року вона досягне позначки в 50 000. Крім того, він запевняв, що віртуальна валюта одного разу досягне курсу в 300-400 тисяч за одну монету. Надалі Р. Моас підкоригував прогноз і заявив, що орієнтовний курс BTC на 2018 й складе 28 тисяч доларів.
  3. Майкл Новограц, в минулому керівник хедж-фонду Фортресс, впевнений в позитивному майбутньому біткоіни. Він каже, що до кінця 2018 року ціни на криптовалюта може досягти 40 тисяч доларів, а капіталізація вийде на межу в 2 трильйони доларів. Майкл стверджує, що біткоіни є одним з кращих товарів, що не має обмеження ціни. При цьому потрібно очікувати і корекцій зі зниженням вартості на 50%. За заявою самого Новограца, майже третину своїх активів він зберігає в віртуальних монетах, а головну частку кріптовалютного портфеля займає саме Bitcoin. Незважаючи на це, експерт не рекомендує новачкам в сфері інвестування вкладати в BTC більше 2-3% капіталу.
  4. Джуліан Хосп, керівник блокчейн-фірми TenX в Сінгапурі, ще в кінці 2017 го прогнозував зниження курсової ціни до 5000 $ з подальшим зростанням до 60 тисяч. Джуліан запевняє, що учасникам кріптовалютного ринку важливо бути готовими до тимчасової корекції після значних стрибків вартості. Хосп впевнений, що до біткоіни не можна ставитися як до фінансового міхура. Згодом кріптовалютний ринок «очиститься» і з нього підуть віртуальні монети, які не мають достатньої цінності для учасників мережі.
  5. Тоні Вейс, в минулому аналітик в великому інвестиційному банку, а сьогодні консультант по ICO, прогнозував збільшення курсу до 100 тисяч доларів до грудня 2018 го.

  Варто врахувати, що прогнози робилися в різні періоди, в тому числі в періоди підвищення курсової ціни BTC. Ось чому при аналізі важливо відштовхуватися від поточної ситуації і враховувати поточні події.

  Позитивний і негативний прогноз курсу біткоіни до долара на 2018 рік

  Графік падіння біткоіни

  У 2018-му інвестори розділилися на два умовних табори. Одні впевнені в майбутньому збільшенні ціни криптовалюта, а інші налаштовані песимістично і висловлюють думку, що з вкладеннями в віртуальні гроші варто почекати.

  Насторожилися і користувачі, що займаються Майнінг (mining). Якщо раніше видобуток біткоіни була доступна на CPU, що мають невелику вартість, і відкритих, сьогодні доводиться купувати дорогі Асіка. На тлі зростаючої складності видобутку і падіння курсу термін окупності зростає, а прибуток, навпаки, йде вниз. Тож не дивно, що Майнер, як і інвесторів, цікавить майбутнє Bitcoin і його вартість.

  Прогноз курсу біткоіни до долара на 2018 рік заробляє два сценарії:

  1. Позитивний. Оптимістично налаштовані експерти впевнені, що зростання криптовалюта найближчим часом збережеться, а до кінця року віртуальна монета поверне позиції, досягнуті до кінця 2017 го. На цьому тлі ціна в 16-20 тисяч доларів виглядає реальною. Крім цього, за 10-20 років вартість BTC може досягти позначки в мільйон доларів. Головним «каменем спотикання» вважається відношення урядів великих країн до віртуального світу. Важливо, щоб вони домовилися легалізувати віртуальні гроші. При аналізі курсу BTC оптимісти порівнюють його з золотом. Ще недавно вартість дорогоцінного металу була 300 доларів за 1 унцію, що вважалося високою ціною. У 2008-му в період кризи вона підскочила в шість разів. При цьому золото, як і біткоіни, не мають забезпечення. Дорогоцінний метал і криптовалюта мають обмежену кількість. Запаси золота на планеті рано чи пізно закінчаться, а Bitcoin має програмне обмеження по емісії — не більше 21 мільйона монет.
  2. Негативний. Залежно від ринкових тенденцій ситуація з біткоіни може розвиватися в песимістичному ключі. Існує думка, що уряди великих країн не підуть на узаконення віртуальних грошей, а це несе великі ризики для BTC. Ще один аргумент — постійні атаки на кріптовалютние біржі, через що тисячі людей позбавляються заощаджень. При цьому повернути гроші не завжди вдається. За негативному прогнозу протягом серпня — грудня 2018 року курс біткоіни буде коливатися в межах 3-6 тисяч доларів за монету. У такій ситуації постраждають і Майнер, які витрачають гроші на покупку Асіка, а також час на настройку ПК (computer) з Windows або іншої ОС. У разі різкого зниження курсу одержуваний дохід не дозволить покрити витрати на обладнання ферми.

  Аспекти, що впливають на курс біткоіни по відношенню до долара в 2018 році

  Логотип біткоіни і вектори напряму

  При прогнозуванні вартості Bitcoin важливо врахувати ряд аспектів, які будуть впливати на вартість BTC в 2018 році:

  1. Атаки хакерів і збої в роботі. Останні події не додали впевненості інвесторам, адже загальні втрати криптовалюта за оцінками експертів перевищують 1 мільярд доларів. Важливо, щоб кріптовалютние біржі і творці гаманців задумалися про безпеку і ще активніше працювали над оновленням програмного забезпечення. Регулярні новини про атаки і появі вразливостей будуть тиснути на курсову ціну BTC і неминуче призведуть до її зниження.
  2. Економічна ситуація в світі. Криптовалюта часто сприймається інвесторами, як інструмент для збереження капіталу в епоху кризи. Проблеми в економіці (світовий або в конкретних країнах) незмінно призведе до зростання курсової вартості віртуального активу.
  3. Інтерес до криптовалюта. В кінці 2017 року на тлі зростання ціни BTC на покупку активу зважилися навіть ті люди, які раніше не цікавилися кріптовалютним світом. До літа 2018 року інтерес до віртуальних грошей спав. Причиною стали останні атаки, про які згадувалося вище, невизначеність урядів ряду країн, а також тривала корекція курсу криптовалюта. Крім того, на тлі різкого зниження ціни багато інвесторів втратили заощадження. Але ситуація може змінитися, якщо вартість BTC піде вгору.
  4. Поява нових криптовалюта. В останні роки на ринку з’явилося багато віртуальних монет, які в майбутньому можуть конкурувати з біткоіни. Станом на 28 липня 2018 року BTC є лідером по капіталізації і курсу, але в найближчі 2-3 роки можлива зміна ситуації. Сьогодні існує кілька тисяч віртуальних монет, багато з яких мають хороші перспективи. Наприклад, інвестиції в Ripple вище, ніж в Bitcoin, але останній поки лідирує за рівнем довіри. Активне зростання показують і такі монети, як EOS і Cardano. Технології розвиваються стрімко, тому в будь-який момент може з’явитися криптовалюта, яка буде краще за характеристиками і викличе ажіотаж серед інвесторів. При цьому біткоіни може втратити в ціні.
  5. Волатильність. Сильні коливання курсу Bitcoin в 2018 році відлякують потенційних інвесторів. При цьому багато експертів сходяться на думці, що поточний курс — не межа, і в майбутньому віртуальна монета буде рости. Тут можна згадати 2017 рік, в кінці якого вартість криптовалюта швидко підскочила. Аналогічний сценарій може статися і в 2018-му.

  Прогноз курсу біткоіни на 2018 року по місяцях

  Станом на 28 липня 2018 го курсова вартість BTC знаходиться на позначці 8184 долара. Спробуємо спрогнозувати, що буде з криптовалюта в місяці року — з серпня по грудень 2018 го:

  • Серпень. Експерти впевнені в збереженні поточної тенденції зростання, що дозволить Bitcoin піднятися до рівня 9-9,5 тисяч доларів за монету.
  • Вересень. Надалі можлива невелика корекція, але вартість біткоіни не опуститься нижче позначки в 8,5 тисячі доларів.
  • Жовтень. Після чергового падіння ціна BTC знову піде вгору і досягне 10-11 000 $. На цьому етапі дрібні інвестори знову повірять в біткоіни, що буде підштовхувати його вартість вгору.
  • Листопад. Криптовалюта продовжить зростання і досягне 12-13 тисяч доларів. Протягом місяця можливі відкати на 2-3% від колишньої ціни, але не більше.
  • Грудень. Як і в 2017 році, цей місяць може стати визначальним для біткоіни. Тут можливий стрибок до 16-18 тисяч доларів з подальшим зниженням на початку 2019 року до 14-15 тисяч.

  Головне досягнення біткоіни в 2018 році в тому, що його перестали сприймати як «мильна бульбашка». Криптовалюта пережила випробування «мідними трубами» у вигляді різкого зростання курсу в кінці 2017 го і різкого спаду. Незважаючи на зниження ціни в минулому, поточна бичача тенденція обнадіює і дає впевненість у майбутньому підвищенні ціни. Про це говорять і експерти, які в більшості випадків будують позитивні прогнози і упевнені в світлому майбутньому Bitcoin. Що стосується 2019 го і наступних років, тенденція зростання повинна зберегтися.

  Читайте також прогноз курсу біткоіни на 2019 і 2020 роки.

  Відео про прогноз курсу біткоіни на 2018 рік:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector