Автоматичний Майнінг біткоіни в 2018

Автоматичний Майнінг біткоіни — процес, суть якого полягає в пошуку чергового блоку кріптовалютной мережі для отримання винагороди. На 17 травня 2018 року учасник отримує 12,5 BTC за новий елемент blockchain, а вартість однієї монети складає 8300 доларів. Відразу після появи (в 2009 році) Bitcoin добувалися за допомогою процесорів, далі — із застосуванням відеокарт і FPGA. Наступним етапом ферми на GPU і Асіка, які витіснили конкурентів і в 2018 році займають лідируючі позиції серед устаткування, яке застосовується для видобутку криптовалюта.

Авто Майнінг біткоіни включає в себе кілька напрямків, на яких докладніше зупинимося в статті — заробіток на власному ПК, покупка і застосування ASIC-Майнер, оренда потужностей хмарних сервісів і крани.

Майнінг біткоіни на автоматі за допомогою хмарних сервісів

Щит із позначкою біткоіни на хмарі

Перше, що спадає на думку при згадці автоматичної видобутку BTC — оренда потужностей в спеціальних компаніях, які купують і встановлюють обладнання, налаштовують його, а після надають потужності клієнтам (за окрему плату). Крім орендних платежів, хмарні сервіси стягують з клієнтів комісії і гроші за обслуговування обладнання.

Особливість такого видобутку — застосування потужностей сторонніх сервісів, що виключає необхідність покупки відеокарт, Асіка або іншої техніки для видобутку віртуальних монет. Технічні та організаційні питання, що стосуються Майнінг, бере на себе компанія, а її клієнт виступає в ролі орендаря частини наявних потужностей. Такий спосіб зручний тим, що користувачеві не потрібно розбиратися в обладнанні, витрачати час на його вибір і наладку, боротися з підвищеним виділенням тепла в приміщенні, переробляти проводку і оплачувати захмарні рахунки за електроенергію.

Іншими словами, видобуток BTC за допомогою хмарних сервісів — Майнінг біткоіни на автоматі, що забезпечує пасивний заробіток без особливих інтелектуальних, фізичних і матеріальних вкладень. Такий варіант підійде для людей, які планують збільшити капітал, але не бажають вникати в складності видобутку криптовалюта.

перевагинедоліки
Майнінг за допомогою хмарних сервісів не вимагає яких-небудь спеціальних знань. Від користувача необхідна наявність певної суми для покупки потужності. Після цього починається процес видобутку біткоіни.Потужності продаються з націнкою, що робиться майнінговой компанією для отримання додаткового прибутку.
Розмір інвестицій може бути різним. Все залежить від фінансових можливостей людини. Наприклад, на початковому етапі можна витратити 10 доларів, протестувати систему, а вже після купувати потужності за вищою вартістю для отримання великих доходів.За обслуговування обладнання часто стягується плата, яка знижує загальний прибуток Майнера і віддаляє термін окупності.
Обсяг заробітку залежить від витрат на покупку устаткування. Це стосується і терміну окупності.При покупці потужності майнер нічого не отримує натомість. Він має прибуток від орендованого обладнання, поки працює компанія. Як тільки сервіс хмарного Майнінг припиняє діяльність, у учасника мережі нічого не залишається. Винятком є ​​деякі сервіси, які здійснюють поставку обладнання в разі припинення роботи.
Немає необхідності витрачати час на вивчення і покупку техніки для видобутку BTC, його налаштування і ремонт при черговій поломки. Ці завдання вирішує хмарний сервіс, де працюють фахівці своєї справи.За статистикою 9 з 10 сервісів хмарного Майнінг заробляють гроші обманом. Вони є фінансовими пірамідами, які нічого не добувають, а здійснюють виплати за рахунок нових клієнтів. У певний момент такі сервіси закриваються і губляться з грошима користувачів.
На 6 травня 2018 року автоматичний Майнінг біткоіни на автоматі приносить непоганий прибуток, а термін окупності становить 6-12 місяців. Цей параметр можна порівняти з тим результатом, що показує видобуток криптовалюта за допомогою Асіка.У хмарному Майнінг важливо знати, як порахувати потенційний прибуток і враховувати можливі зміни в кріптовалютной мережі. Наприклад, на 6 травня 2018 року обслуга може показати окупність протягом 6 місяців. Через деякий час змінюється курс віртуальної валюти і складність мережі, що призводить до зміни результатів первинних обчислень.
Користувач володіє точною інформацією про потужності, яку має в розпорядженні. Це дозволяє прогнозувати прибуток на кілька місяців вперед (за умови врахування зміни ціни криптовалюта або складності Майнінг).Поломки або труднощі в роботі сервісу хмарного Майнінг негативно позначаються на його користувачів. Через поломку дорогого обладнання зменшується хешрейт і знижується заробіток.
Сучасні сервіси дозволяють купувати контракти на різні віртуальні монети (не тільки біткоіни). При зниженні рентабельності видобутку Bitcoin можна перейти на інші Коін.Майданчики, які надають в оренду потужності, як правило, погано захищені від вірусних атак. Віртуальний гаманець, де зберігаються засоби користувачів, може бути в будь-який момент зломів. Ось чому рекомендується відразу виводити кошти при досягненні мінімальної суми.
Для підвищення заробітку можна брати участь в реферальних програмах — залучати партнерів і отримувати відсотки з їх заробітку.Відсутність задоволення від складання та розкрутки власної ферми з видобутку Bitcoin.

До популярних сервісів, де можна заробляти на оренді потужностей, варто віднести:

  1. HashFlare — майданчик, яка спеціалізується на видобутку віртуальної валюти. Вартість послуг становить всього 0,8 доларів за 10 ГХ / с, що дозволяє купити 1 ТХ / с потужності за 80 доларів. За порівняно невелику плату користувач отримує надійну службу підтримки, зручний інтерфейс, швидку окупність вкладень (термін до 10-12 місяців) і своєчасні виплати. Перевага сервісу в тому, що користувач отримує контракт, який не обмежений по тимчасових проміжків (він діє весь період, поки працює компанія).
  2. Ccgmining — хмарний сервіс, який позиціонується у користувачів кріптовалютной мережі з надійністю. Для зручності запропоновано чотири варіанти контрактів, починаючи з мінімального (100 ГХ / с) і закінчуючи професійною версією договору (25 ТХ / с). Відповідно, з урахуванням орендованої потужності змінюються і витрати — від 14.99 доларів до 2 959,99 доларів.
  3. Genesis Mining — найбільша компанія в сфері хмарного Майнінг, де можна купити 1 ТХ / с за 179 доларів. При бажанні доступна і велика потужність, наприклад, 25 ТХ / с, яка обійдеться в 3975 доларів. Майданчик відрізняється високим рівнем довіри, що викликано великим числом позитивних відгуків з боку користувачів. Крім того, в Мережі легко знайти численні фотографії та відео, які підтверджують наявність дата-центрів у компанії.

Авто Майнінг BTC за допомогою свого обладнання

Асік майнер, значок біткоіни і долара

При наявності знань, що стосуються видобутку криптовалюта, і суми 3-5 тисяч доларів на руках, можна піти іншим шляхом і зібрати ферму своїми руками. Суть такого авто Майнінг BTC полягає в покупці і налаштування обладнання з подальшим підключенням до пулу. Тут працює така ж залежність, як і в розглянутому вище випадку. Чим більшу потужність має куплене обладнання, то більший потенційний прибуток Майнера.

Розглянемо основні варіанти і їх актуальність на 17 травня 2018 року:

  1. Видобуток біткоіни за допомогою CPU на комп’ютері — застарілий спосіб, який давно не дає результатів. Він приносив прибуток перші 1-2 роки з моменту появи Bitcoin, але з ростом складності мережі і появою потужних відеокарт рентабельність такого Майнінг зведена до нуля. Підсумкові витрати на електрику виходять вище, ніж дохід учасника мережі.
  2. Видобуток BTC за допомогою відеокарт. Цей етап був наступним, і він відрізнявся ефективністю аж до 2013-2014 років. З появою Асіка в 2014 році Майнер перейшли на збір ферм, що складаються з 4 і більш GPU, що мають високий хешрейт і забезпечують окупність витрат протягом 6-8 місяців. У 2018 року автоматичний Майнінг біткоіни на фермах також марний. Причин тут декілька — різке зростання популярності віртуальних монет і активність виробників Асіка, які випустили на ринок безліч потужних моделей з високим хешрейтом (8-12 ТХ / с). В таких обставинах підскочила і складність видобутку Bitcoin, а старання Майнер, що мають ферми на GPU, виявилися марними. Потужність відеокарт в десятки разів менше, ніж самого простого Асіка. Навіть при підключенні десяти графічних процесорів витрати на електроенергію вище, ніж дохід учасника мережі. Не дивно, що багато Майнер стали переходити на інші криптовалюта з високим потенціалом, але меншою складністю.
  3. Видобуток Bitcoin за допомогою ASIC-обладнання. На 2018 рік застосування такої техніки є єдиним шансом отримати прибуток і окупити витрати протягом 8-12 місяців. Ринок Асіка досить розвинений, щоб підібрати апарат за відповідною ціною, після чого зібрати ферму для видобутку криптовалюта. Плюси пристроїв очевидні — висока продуктивність (до 18 ТХ / с), легкість настройки і низьке споживання енергії. З популярних моделей варто виділити Canaan AvalonMiner 841, Bitmain Antminer T9 + та інші. Важливо знати, що Майнінг на Асіка не гарантує прибуток. Після покупки устаткування може підскочити складність видобутку віртуальних монет, впасти курсова вартість віртуальної монети або вийти з ладу сам пристрій. В результаті фінансові втрати будуть марні.

Виділимо загальні плюси і мінуси роботи на власному обладнанні.

перевагинедоліки
Можливість швидко перейти на Майнінг інший криптовалюта (актуально для ферм на GPU).При створенні ферми на GPU потрібні спеціальні знання, адже при неправильному підключенні і помилковою налагодження пристрою воно може згоріти. У деякому плані це стосується і Асіка.
Отримання задоволення від створення власної ферми, її оптимізації і отримання прибутку «своєю працею».Підвищене навантаження вимагає від Майнера додаткових заходів, наприклад, заміни проводки. Крім того, в квитанціях за світло з’являються більш високі цифри.
Реальний auto mining Bitcoin. Потрібно один раз підключити і налаштувати обладнання, після чого залишається стежити за його роботою і спостерігати за накопиченням криптовалюта.У разі виходу обладнання з ладу ремонтувати його доведеться за свої гроші. Якщо для Майнінг застосовується Асік, відновлення апарату часто і зовсім неможливо.
При наявності мінімальних знань установка не займає багато часу. В першу чергу, це стосується Асіка.З’являються проблеми із зайвою теплом і шумом, рішення якої лягає на плечі самого Майнера.

Як Майні біткоіни автоматично за допомогою кранів?

Монети біткоіни висипаються з крана

При розгляді автоматичних способів видобутку учасники кріптосеті часто виділяють ще один спосіб — отримання Bitcoin за допомогою кранів. Такий варіант заробітку не приносить великого прибутку, але підходить для новачків, які мріють отримати перші біткоіни, а в майбутньому збільшити дохід. Щоб почати такий вид діяльності, потрібно створити гаманець, підібрати відповідний кран для Майнінг і приступити до заробітку криптовалюта.

Принцип кранів заснований на відвідуванні спеціальних сайтів, перегляду веб-сторінок і виконанні певних маніпуляцій (як наприклад, введення капчі або розгадування будь-якої задачі). Зазначені дії виконуються з певною періодичністю (раз 5,10, 15 хвилин або інший часовий проміжок). Винагорода сервісу — Сатоши, які при досягненні мінімальної суми для виводу перераховуються на гаманець.

перевагинедоліки
Доступність такого заробітку для всіх користувачів Мережі.Заробити капітал за допомогою кранів не вийде. Навіть при 8-годинний щоденній роботі розмір прибутку не перевищує 3-5 доларів в місяць. Чим вище складність Майнінг, тим нижче цей показник.
Відсутність початкових інвестицій.Доводиться довго сидіти біля ПК. Щоб оптимізувати процес, рекомендується використовувати ротатори і програми, які виконують дії замість людини. Але варто врахувати, що при виявленні обману кран блокує користувача та не виплачує гроші.
Користувач самостійно вибирає, скільки часу витратити на роботу. Це може бути 5 хвилин або 24 години. Розмір заробітку залежить від часу, проведеного за роботою.На багатьох ресурсах знаходиться вірусна реклама, яка заважає працювати і може бути джерелом шкідливих програм.
Вибір біткоіни-кранів дуже широкий, що дозволяє без праці вибрати відповідний сервіс.Високий ризик потрапити на шахраїв, які використовують працю користувачів, але при цьому не виплачують гроші.

До популярних кранів варто віднести Dailyfreebits.com, Moonbit.co.in, Freebitco.in, Adbtc.top і інші майданчики. Однак назвати такий спосіб заробітку Майнінг або автоматичним заробітком — звичайно не можна.

Шахраї в auto mining Bitcoin

Шахрай на тлі емблеми біткоіни

З ростом популярності біткоіни і інших криптовалюта в Мережі все частіше з’являються сайти-шахраї, які пропонують автоматичний Майнінг віртуальних монет. Як приклад, auto-mining.online — майданчик, що дозволяє (за інформацією творців) налагодити видобуток BTC і інших монет на автоматі. Розробники обіцяють дохід в розмірі 5000 рублів на добу, який можна збільшити шляхом залучення рефералів.

Нижче для підвищення солідності ресурсу зазначено, стільки грошей зароблено користувачами сайту — більше 9,5 мільярдів рублів. Творці сервісу рекомендують почати прямо зараз і отримати додаткову потужність в подарунок. Далі вказана статистика користувачів і поточні пропозиції. Важливо розуміти, що такі сервіси не пов’язані з Майнінг, а являють собою фінансову піраміду. Іншими словами, мова йде про обман користувачів.

Видно, що творці намагалися надати ресурсу солідності — зробили розділ «Про нас», виділили в окрему категорію секцію новин. Також є перехід на сторінку контактів, питань і відповідей, почала Майнінг. Що стосується наведеної юридичної інформації, вона з великою ймовірністю є обманом.

Відомості про особливості роботи сервісу представлені в стислій формі, що ще раз наштовхує на думку про шахрайську природі сайту. Так що витрачати час і проходити реєстрацію тут не потрібно — мова йде про лохотрон. Краще вибрати перевірені сервіси, розібратися, як Майні біткоіни автоматично і робити це без ризику.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector