Bitcoin Wallet Blockchain (біткоіни гаманець Блокчейн) — як створити і користуватися

Гаманець Bitcoin Wallet Blockchain — надійний і простий в користуванні сервіс, який відрізняється високим рівнем безпеки, простотою реєстрації і широким функціоналом. На травень 2018 року в ньому зареєстровано більше 24 мільйонів сховищ для криптовалюта, що свідчить про довіру клієнтів. Розмір активів компанії перевищує позначку в 70 мільйонів доларів, а сама платформа затребувана більш ніж в 140 державах планети.

Адреса офіційного сайту — blockchain.info. Саме на ньому відбуваються основні дії — реєстрація, настройки, а також проведення різних операцій з криптовалюта. Нижче розглянемо, в чому особливості гаманця, а також як зареєструватися і користуватися його можливостями.

Що таке Bitcoin Wallet Blockchain — особливості

Інтерфейс головної сторінки гаманця Блокчейн

Біткоіни-гаманець Блокчейн — зручне місце для зберігання криптовалюта, що відрізняється декількома рівнями безпеки, можливістю підключення 2-факторної авторизації, а також отримання інформації про проведення транзакцій на поштову скриньку або через СМС-повідомлення. Гаманець сумісний з різними операційними системами. Крім ПК, він може застосовуватися на мобільних пристроях (для ОС Android, iPad, iPhone).

Процес реєстрації не займає багато часу, але для її проходження потрібно поштову скриньку в Мережі (на цьому ще зупинимося докладніше). На сервісі представлені докладні відомості про ланцюг транзакцій, що додає зручності майданчику, роблячи її зручніше і прозоріше для користувача.

Трішки історії

Роком заснування гаманця вважається 2011-й. Через рік після створення з’явилися додатки для смартфонів, що розширило можливості гаманця і зробило його більш популярним у користувачів. У 2014-му виникли труднощі з розвитком проекту, через що ряд додатків виявилися недоступними для клієнтів. Завдяки оперативному дії розробників і кріптовалютного спільноти, роботу заблокованих сервісів вдалося швидко відновити.

Популярність системи обумовлена ​​активність у багатьох соцмережах, де гаманець Блокчейн має власні групи — в Твіттері, Фейсбуці, Гідхабе та інших спільнотах. На початку 2016 року вироблено оновлення гаманців, які працюють в режимі онлайн і додатків для мобільних пристроїв. Після змін покращився функціонал персонального кабінету користувача, з’явилися підказки для новачків, спрощена робота з сервісом. Всі функції стали доступні і зрозумілі.

Влітку 2017 року було оголошено про додавання в онлайн-сховище 2-й по капіталізації (після біткоіни) криптовалюта — Ефіріума. Разом з цим компанія з Великобританії уклала договір з платформою про негайне обміні віртуальних монет (ShapeShift). На початку вересня 2017 року проголошено про інтеграцію з великої індійської біржею Unocoin, що зробило криптовалюта більш доступною для жителів Індії.

В середині грудня 2017 року відбулася чергове оновлення — гаманець біткоіни Blockchain додав підтримку біткоіни Кеш. За словами представників команди, після нововведення користувачі зможуть проводити транзакції і обмінювати криптовалюта на Bitcoin або Ethereum всередині гаманця, без застосування сторонніх майданчиків.

На початку 2018 року відбулася ще одна важлива подія — стартував сервіс з купівлі-продажу віртуальних монет в США. Відомо, що кожен день функціоналом гаманця користуються мільйони людей, 30-40 відсотків яких проживає на території Сполучених Штатів.

Особливості

Гаманець Blockchain працює в режимі онлайн, що робить криптовалюта доступною з будь-якого ПК, підключеного до Мережі. Також до особливостей популярного гаманця варто віднести:

 • З реєстрацією в системі і користуванням вбудованими можливостями легко розібратися навіть новачкові.
 • Наявність центру безпеки дозволяє робити резервні копії і захищати гроші від стороннього втручання.
 • Наявні в розпорядженні кошти можна використовувати для здійснення покупок в різних куточках планети.
 • Гаманець співпрацює з багатьма біржовими майданчиками, що дозволяє здійснювати операції купівлі-продажу, не виходячи з особистого кабінету.
 • Гаманець працює більше ніж в 140 країнах світу, а користувачам доступно від 20 курсів валют і більш.
 • При появі питань доступна служба підтримки, яка швидко допомагає з вирішенням ситуації.
 • Наявність мобільних додатків робить віртуальні гроші більш доступними.
 • Платити за гаманець не потрібно — він доступний всім бажаючим. Для розвитку і підтримки життєдіяльності платформи за проведені транзакції стягується невелика комісія.

Як створити біткоіни-гаманець Blockchain — інструкція

Форма реєстрації в гаманці Blockchain

Незважаючи на прозорість і простоту операцій, багато користувачів не знають, як відкрити біткоіни-гаманець Blockchain. Розглянемо цей процес докладніше — у вигляді покрокової інструкції:

 1. Переходимо на офіційну майданчик проекту — blockchain.info.
 2. З правого верхнього боку знаходимо підсвічується синім кольором кнопку «Отримати безкоштовний гаманець». Тиснемо на неї.
 3. Вносимо коректну інформацію — заповнюємо графу електронної пошти і два рази вказуємо пароль. При вказівці останнього рекомендується використовувати цифри, а також літери у верхньому та нижньому регістрі, що гарантує кращий захист від злому.
 4. Погоджуємося з умовою надання послуг (посилання на документ приведена в спеціальному полі).
 5. Тиснемо на кнопку «Продовжити». Система вітає користувача, після чого направляє в особистий кабінет.

Інтерфейс гаманця біткоіни Blockchain

Інтерфейс біткоіни-гаманця Blockchain

Вище розглянуто, як створити біткоіни-гаманець на Блокчейн, після чого можна переходити до користування функціоналом гаманця. У центральній частині людина бачить особистий баланс в трьох криптовалюта — біткоіни, Ефіріуме і біткоіни Кеша (саме вони підтримуються сховищем). Праворуч наведено графік руху курсової ціни з можливістю перемикання масштабу — день, тиждень, місяць, рік, а також можна вибирати саму криптовалюта. Нижче система відображає останні дії в системі.

З лівого боку приведено меню з наступними пунктами:

 • Bitcoin. При переході в цей розділ можна відправити / отримати кошти, побачити точний баланс і відомості по проведеним транзакціях.
 • Ether — представлений той же функціонал, що і в розділі біткоіни.
 • Bitcoin Cash. Як і в розглянутих вище секціях, тут можна відправити або отримати криптовалюта, побачити баланс і подивитися повну історію операцій.
 • Обмін — внутрішній центр конвертації гаманця, де можна без відвідування сторонніх майданчиків поміняти гроші (між доступними віртуальними валютами — біткоіни, Ефіріумом і біткоіни Кешем). Система інформує, що на процес конвертації йде від 20 хвилин до 2-х годин.
 • Центр безпеки. У цьому розділі можна захистити гаманець від несанкціонованого доступу, а також запобігти втраті доступу до грошей. Крім того, доступна установка додаткових параметрів для гаманця. Детальніше на цих питаннях зупинимося нижче.
 • Налаштування. У секції «Загальна» наведено індивідуальний ID гаманця, який не можна нікому повідомляти (наприклад, 8816f6af-35n5-4e7f-8f7f-7a1c84941lcb). Тут же можна дізнатися код сполучення і імпортувати Ефіріум (при необхідності). У частині «Уподобання» рекомендується верифікувати (підтвердити поштову скриньку), вказати номер мобільного телефону, визначитися з мовою інтерфейсу, місцевою валютою і одиницею біткоіни. Тут же вказується спосіб відправки повідомлень (СМС, пошта), включається можливість обробки посилань Bitcoin, задається періодичність автоматичного виходу з гаманця і встановлюються теми. У секції «Безпека» можна прописати фразу для відновлення, пароль і підказку для пароля гаманця, а також активувати ряд інших функцій. У розділі «Адреси» вказуються гаманці біткоіни і біткоіни Кеш за замовчуванням. Тут же можна прописати імпортовані і заархівовані адреси.
 • Питання-відповіді. Тут даються пояснення з питань, які задаються користувачами найчастіше.

Безпека біткоіни-гаманця Blockchain

Центр безпеки в біткоіни-гаманці Blockchain

Більшість крадіжок криптовалюта відбувається через неуважність користувача і відсутності знань в секторі безпеки. Важливо розуміти, що завести біткоіни-гаманець Blockchain — тільки половина справи, адже його потрібно налаштувати і захистити наявні віртуальні гроші.

Особливість системи блокчейн (кріптовалютной мережі) в тому, що при втраті пароля відновити кошти вже не вийде. Це пов’язано з тим, що ніхто (в тому числі служба підтримки) не мають доступу до пароля користувача. Щоб уникнути труднощів і захистити гроші, потрібно зробити кілька кроків. Розглянемо їх докладніше.

Налаштування через розділ Центр Безпеки

У графі призначеного для користувача меню «Центр Безпеки» потрібно зробити такі кроки:

 1. Верифікуємо електронну пошту натисканням на спеціальну посилання. На e-mail надходить повідомлення, після чого для закінчення налаштування слідуємо простим інструкціям в листі.
 2. Створюємо резервну фразу. Це мнемонічний код, до складу якого входить 12 згенерованих системою слів. Для його створення потрібно перейти по посиланню «Резервна фраза», вказати пароль гаманця і записати 12 слів. Її важливо зберігати їх в надійному місці.
 3. Робимо підказкою для пароля.
 4. Прив’язуємо номер мобільного пристрою. Якщо ця опція активна, при кожній спробі входу на телефон приходить повідомлення з кодом, які потрібно ввести в спеціальне поле.
 5. Активуємо 2-крокову верифікацію. Особливість в тому, що для отримання доступу до гаманця необхідний одноразовий пароль.
 6. Блокуємо запити з ТОР-мережі. Суть в тому, щоб заборонити доступ гаманцях, які користуються анонімної мережею через спеціальний браузер Tor. Такий захід дозволяє підвищити рівень безпеки.

Через розділ «Налаштування — Безпека»

Після успішного створення біткоіни-гаманця Blockchain варто заглянути в розділ меню «Налаштування», а після перейти у вкладку «Безпека». Тут доступні наступні опції:

 1. Створення резервної фрази (за принципом, що зазначений вище). Це важливо зробити, щоб в разі втрати пароля повернути доступ до віртуальних монетам. При цьому фраза відновлення не діє відносно імпортованих адрес.
 2. Змінить пароль збереження (якщо потрібно).
 3. Зміна підказки для пароля (відправляється на e-mail в разі, якщо користувач раптом забув параметри для входу).
 4. Вказівка ​​другого пароля (потрібно при бажанні витратити біткоіни).
 5. Включення 2-крокової верифікації.
 6. Запам’ятовування 2-крокової верифікації (браузер запам’ятовує відомості клієнта на певний час).
 7. Журнал дій — фіксація операцій з гаманцем і їх відображення в спеціальній стрічці.
 8. Обмеження по IP. Тут користувач має право вказати IP-адреси, з яких доступна робота з гаманцем.
 9. Заборона доступу через Тор.
 10. Розтягування пароля — опція, що дозволяє підвищити складність визначення пароля за допомогою прямого вибору.
 11. Доступ до API. Застосовується для взаємодії з гаманцем.

Як користуватися біткоіни-гаманцем Блокчейн?

Поповнення та виведення з біткоіни-гаманця Blockchain

Як тільки вжито необхідних заходів безпеки, можна приступати до користування гаманцем.

поповнення

Для початку розглянемо, як отримати біткоіни на гаманець Blockchain. Тут є два популярних варіанти — переклад з допомогою кріптовалютной майданчика або через обмінний сервіс.

Щоб дізнатися адресу для поповнення, потрібно зайти в персональний кабінет гаманця, де у верхній частині є дві клавіші — «Відправити» і «Отримати». На даному етапі нас цікавить друга кнопка. Після натискання система просить вибрати валюту і пропонує скопіювати в буфер обміну адреса для проведення транзакції. Щоб уникнути помилок, варто натиснути на кнопку копіювання.

Далі можливі такі варіанти:

 1. Пряме поповнення. В цьому випадку необхідно знайти партнера, який готовий відправити кошти на гаманець Блокчейн. Це може бути знайомий або інша особа, яка перерахує гроші після отримання коштів в іншій валюті. Для цього переходимо за посиланням «Отримати», заповнюємо всі поля і натискаємо «Продовжити». Далі система дає посилання, яку необхідно відправити платнику.
 2. Обмінний пункт. Адреса гаманця (як його отримати, розглянуто вище) можна використовувати для поповнення рахунку через один з обмінників. Переваги способу в тому, що кошти можна вводити з банківської картки, електронних платіжних систем та іншими способами. Для проведення транзакції знаходимо відповідний обмінний пункт (за допомогою сервісу моніторингу). При виборі вивчаємо відгуки, курс і резерв обмінника. Далі переходимо по посиланню обмінника, вибираємо напрям конвертації і слідуємо підказкам. Переваги такого варіанту полягають у зручності та високої швидкості покупки, але є і мінус — наявність обмежень при покупці віртуальних монет (3-5 тисяч рублів) і комісії.
 3. Біржі. Альтернативним варіантом є покупка біткоіни через біржові майданчики. Тут можна використовувати як зарубіжні, таки вітчизняні сайти. Як приклад — yobit.net. Головна перевага біржі полягає в невеликій комісії за поповнення. Для переказу коштів реєструємося, переходимо на вкладку балансу, після чого поповнюємо рахунок в рублях зручним для себе способом. Далі через розділ «Трейд» вибираємо пару біткоіни / Рублі і купуємо необхідний обсяг криптовалюта. Як тільки на рахунку з’явилася криптовалюта Bitcoin, переходимо у вкладку балансів, натискаємо на кнопку виведення і вказуємо адресу гаманця Блокчейн. Переклад проходить протягом 20 хвилин.

Виведення коштів

Щоб вивести (перевести) кошти з гаманця Блокчейн робимо наступні кроки:

 1. Тиснемо на кнопку «Відправити» у верхній частині сайту.
 2. Вибираємо потрібну криптовалюта (на 2018 рік їх є три).
 3. Вказуємо адресу одержувача (можна прописати ці відомості за допомогою сканування QR-коду).
 4. Прописуємо суму, яку необхідно перевести. Внутрішній конвертер системи відображає суму в доларах США.
 5. Вказуємо опис для транзакції (за потреби).
 6. Вибираємо один варіант — регулярна або пріоритетна операція. Остання вибирається в разі, якщо потрібно швидко конвертувати гроші.
 7. Налаштовуємо плату (при бажанні). Для цього вказуємо свою комісію.
 8. Тиснемо на кнопку «Продовжити», підтверджуємо дані і завершуємо транзакцію.

Переваги та недоліки Bitcoin Wallet Blockchain

Знаючи, як користуватися біткоіни-гаманцем Блокчейн, можна швидко поповнювати рахунок і виводить гроші. Для повноти інформації розглянемо плюси і мінуси гаманця (зведемо їх в таблицю).

перевагинедоліки
Великий вибір налаштувань безпеки, що гарантує збереження коштів в гаманці.Онлайн-гаманці апріорі мають менший ступінь захисту, ніж локальні, паперові або апаратні сховища.
Можливість вибору опції, що дозволяє відображати рахунок в гаманці в місцевій грошовій одиниці.
Зручний дизайн і легкість управління функціями.При верифікації починаючі користувачі можуть зіткнутися з низкою труднощів.
Генерування нового адреси біткоіни при кожній транзакції.
Легкість створення пари «Онлайн-гаманець — мобільний телефон» шляхом сканування QR-коду.Користувачам доступно тільки три криптовалюта — Ефіріум, біткоіни і біткоіни Кеш.
Купівля та продаж криптовалюта прямо з гаманця
Доступ до сховища з будь-якої точки планети. Досить мати ПК з Інтернетом і знати дані для входу.Купити віртуальні гроші за фіат через гаманець не вийде.
Немає необхідності встановлювати ПО на комп’ютер.Клієнти залежать від сервера. При наявності проблем на останньому постраждають усі. Крім того, існує ризик втрати особистих коштів.
Можливість створення великої кількості адрес всередині гаманця.
Доступ до історії операцій.

Якщо говорити в цілому, гаманець Блокчейн вартий уваги. Він зручний в управлінні, простий і досить надійний, як для онлайн-сховища. На практиці його краще застосовувати для зберігання невеликих сум, коли користувач потребує частого проведення транзакцій або заробляє криптовалюта на біржі. Для заощадження великих сум більше підійдуть більш надійні гаманці — локальні, апаратні або паперові.

 • Читайте детальніше про біткоіни-гаманцях.

Детальніше про те, як створити і поповнити біткоіни-гаманець Блокчейн, дивіться нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector