Bi-platform: огляд блокчейн платформи і токенов BIP

Bi-platform — це електронна платформа, яка дозволяє користувачам без знання мов програмування створювати додатки для розуміння і просування бізнесу на основі блокчейн-технології.

Як працює Bi-platform?

Інтерфейс майданчики Bi-platform

Сьогодні про блокчейне не чув тільки ледачий, проте далеко не всі розуміють, що це, адже термін зазвичай вживається в зв’язці з менш знайомими термінами — опціон, атомарний своп, форк. Правда полягає в тому, що криптовалюта (Bitcoin, Ethereum, ODMCoin і інші), хоч і найвідоміший спосіб використання технології, але далеко не єдиний, і навіть не основний. Головна перевага блокчейна — можливість прибрати посередника між клієнтом і постачальником послуг.

Технологія являє собою ланцюжок послідовних команд, які закодовані і зашифровані за складним алгоритмом. Зміна одного блоку тягне за собою зміни в іншому, тому підробити блокчейн практично неможливо. Крім того, інформація про транзакції або операції зберігається і отримати доступ до неї можна в будь-який момент.

Така система дозволяє економити гроші на послугах посередників, більш того, пропонує більший рівень довіри. Повсюдне застосування блокчейн може привести до децентралізації будь-яких процесів, в тому числі і голосування.

Об’єктивна причина, чому незважаючи на таку кількість переваг технологія не використовується широким колом користувачів проста — застосування блокчейн вимагає глибоких знань програмування.

Цю ситуацію хочуть виправити творці Bi platform, які створили майданчик, де будь-який бажаючий — фізична особа, компанія, державна структура, малий середній і великий бізнес може придбати смарт-контракт і інтегрувати в свій бізнес.

Огляд можливостей платформи Bi-platform

Логотип і суть роботи Bi-platform

Сфер застосування таких смарт-контрактів набагато більше, ніж може здатися на перший погляд. Від побутових — управління так званим інтернетом речей, наприклад, вентиль газу буде відкриватися і закриватися автоматично при виконанні певних умов, до більш глобальних — голосування (яке неможливо фальсифікувати) і лотереї. До слова, творці проекту планують провести лотерею для своїх клієнтів, щоб продемонструвати можливості платформи і розіграти монети BIP.

Bi platform також дозволяє створювати власну криптовалюта формату ERC20 менш ніж за хвилину і використовувати її для збору коштів та інших операцій. Всі придбані на платформі смарт-контракти легко вбудовуються в додаток або сайт. Управління ними здійснюється за допомогою API або через зручний інтерфейс.

Що таке токени BIP?

Логотип блокчейн-платформи Bi-platform

Для зручності розрахунків на Bi_platform створена внутрішня валюта — токени BIP. За них можна купувати смарт-контракти, а також додаткові послуги та індивідуалізовані рішення, нагороди і бонуси. Продаж вже почалася. Зараз купити валюту можна за половину вартості 1 BIP = $ 0.05.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector