Біржа криптовалюта Coinhub — родом з Близького Сходу

Близький Схід не дрімає! Там постійно зароджуються цікаві і високотехнологічні проекти. Такі, як біржа криптовалюта Coinhub.

Про Coinhub

Головне про Coinhub:

 • Заснована в 2017 р
 • Прописана в Сінгапурі.
 • Підтримує 12 криптовалюта.
 • Доступні операції купівлі-продажу, введення і виведення в Фіатах: британських фунтах, доларах і євро.
 • З тейкером стягує комісію 0,25% з угоди, з мейкера (хто розміщує ордер) — 0,1%.
 • За введення і виведення Фіат знімається окрема плата (крім сінгапурських доларів).
 • Операції поповнення і зняття криптовалюта на Coinhub теж не безкоштовні.

 • Підтримує банківські перекази і висновок Фіат на карти.
 • Єдиною платіжною системою, інтегрованою в біржу, є Scrill.
 • Залежно від глибини валідації користувачеві Coinhub присвоюється один із трьох рівнів.

Перший рівень передбачає проходження перевірки email. Таким користувачам доступно необмежене поповнення гаманців монетами. Але висновок криптовалюта лімітований 10 кіло доларів в тиждень. При цьому операції з Fiat заборонені.

 • Біржа випустила власну мобільний додаток.
 • Надає API для сторонніх розробників.

Реєстрація та торгівля в стінах Coinhub

Щоб торгувати на сінгапурської біржі, потрібно заповнити форму реєстрації. Зверніть увагу на виділене поле. Ставлячи в ньому галочку, ви підтверджуєте, що не є резидентом США. Справа в тому, що громадянам Сполучених Штатів вхід сюди заборонений.

Після цього йдемо на свою поштову скриньку, ловимо лист від Coinhub і переходимо по посиланню, вшитий в його зміст. Таким чином ви отримуєте статус користувача першого рівня.

Потім знову авторизуєтесь. Після чого потрібно зловити на пошті ще один лист з валідаційні кодом і ввести його в спеціальне поле.

Процес чимось нагадує ігрові стратегії.

Щоб отримати другий рівень користувача Coinhub, надайте скан житлової квитанції з адресою, номер паспорта і фото на документ, що засвідчує вашу особу.

Для отримання третього рівня користувач повинен зв’язатися з саппортом платформи.

В налаштуваннях безпеки можна активувати двухфакторную аутентифікацію. Для цього використовується інтеграція з сервісом Google Authenticator.

Тепер подивимося, які торгові умови панують на цьому майданчику. Торговельний термінал підтримує два типи ордерів: ринковий і лімітний.

Структура ринків збуту «з головою». Можна працювати відразу на одному загальному ринку або розділити його на кілька додаткових.

Тільки дивно, що серед фіатних валют термінал Coinhub підтримує тільки операції з американським доларом. Хоча на головній сторінці анонсовані і GBP, і EUR.

Також залишається загадкою, як відбувається конвертація одного фіата в інший. Можливо, що фіатние пари не представлені на ринку Coinhub через низьку популярність цього напрямку торгів.

У своїх відгуках закордонні користувачі відзначають, що сінгапурська біржа поки не може похвалитися великими обсягами торгових операцій.

Інтерактивний графік з безліччю налаштувань. Їх навіть дуже багато. При цьому підтримку індикаторів так і не вдалося виявити. Можливо, вони зариті десь в надрах параметрів.

А ще на Coinhub є нормальна служба підтримки, кілька довідкових розділів, сторінка «Про компанії» … Загалом, саме так повинна виглядати біржа, що вселяє своїм користувачам повагу і довіру!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector