Біржа криптовалюта UpBit — яку з них оглядати?

У кріптовалютном світі вже складається своя історія. І навіть миготять одні й ті ж назви, що вводять в оману. Знаєте південнокорейську біржу криптовалюта UpBit? А знаєте, що спочатку ця назва носила наша вітчизняна майданчик?

Куди копав?

А почалося все з цього південнокорейського «чуда». Думав, пообозревать її трохи, але так і не знайшов перемикача на російську або англійську мову інтерфейсу. Просто його немає: біржа призначена тільки для місцевих торговців.

Для пізнавальних трейдерів приведу кілька фактів про кореянці:

  • Заснована в минулому році компанією Kakao, що володіє популярним в Південній Кореї месенджером, спільно з Bittrex (відома кріптобіржа з ​​США).
  • Не приймає користувачів з інших країн.
  • На початковому етапі запуску здійснювала торгівлю більш ніж 110 валютними парами. Зараз це значення зросло до 200.
  • Розробила власну мобільне і десктопних програм.
  • Інтерфейс тільки на корейському.
  • Комісія за все операції складає 0,25%.

сліди динозаврів

Але щось не зростається. У пошуку Google було видно сліди, залишені російської біржею з такою ж назвою. Особливо багато «скам’янілих» відбитків знайшлося в гілках кріптотематіческіх форумів.

Як бачимо по тону повідомлень користувачів російської версії upbit, біржа була непоганою. І партнерка працювала, і комісія мінімальна.

Майданчик успішно функціонувала з 2013 р І навіть на початку п’ятнадцятого ще працювала. Про це свідчать повідомлення ще на одній гілці.

Ну, а потім почалося: сайт біржі перестав працювати. Спочатку начебто говорили, що передадуть проект іншій команді і скоро відкриються.

А потім почалися «безладдя»: кидалово користувачів, спроба запуску нової кріптобіржі під іншою назвою (теж безуспішна спроба пограти ще раз).

Хоча симптоми наближається кінця спостерігалися вже в 2014 році. Почали кошти затримувати на висновок, саппорт став грубіянити. Я так і не зрозумів, чому майданчику прийшов кирдик. Але одна з причин в тому, що її зламували.

До речі, зараз на сайті колишньої біржі розповідають про пташок. Новий ресурс повністю присвячений Калибри. Пташка є така. Однак, як відразу перестрибнули: з криптовалюта в орнітологію.

Логотип розкопаного мною динозавра я зміг знайти тільки в такому виконанні — на дівчині.

Таким чином upbit піарилась на конференції Bitcoin Conference Russia, яка проходила в 2014 р

Надалі майданчик (судячи з відгуків), повернула більшу частину коштів своїм користувачам. Але це ще не кінець! Сага триває!

Купи кульгавого слона!

Приблизно через півроку після прикриття «лавочки» її власники зважилися продавати движок свого творіння в форматі «кріптобіржа з ​​коробки».

І навіть вартість озвучувалася. Завжди хотілося дізнатися, за скільки можна купити кріптовалютную біржу.

Але коли була викладена демо-версія біржі, учасники форуму дізналися в ній «діряве корито». Зрозуміло, що потім на представника upbit багато чого посипалося.

Посилання на гілку обговорення. Цікаве чтиво.

Під час обговорення на форумі підіймалися актуальні питання. Виявляється, вихідні коди кріптобіржі штовхалися разом з базою даних користувачів!

Ось така історія невдалої життя кріптобіржі. До речі, південнокорейський «теска», UPbit, також підтримує даний напрямок. Те гроші у неї пропадають, то помилки з транзакціями відбуваються. Та й з місцевою владою теж терки! Виходить, що як ви біржу назвете, так вона і попливе?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector