Bitcoin біржі — кращі сервіси для торгівлі криптовалюта біткоіни

Залежно від того, за якими параметрами оцінювати кращі біткоіни біржі, може істотно змінюватися їх рейтинг. Для тих, хто тільки вступає в світ криптовалюта і хоче навчитися торгувати або інвестувати в крипту, ймовірно, більше значення матимуть зручність інтерфейсу і наявність російськомовної версії при інших рівних умовах. Погодьтеся, розбиратися в новій справі іноземною мовою, навіть при наявності онлайн-перекладачів — заняття мало привабливе.

На можливості отримувати додатковий дохід обов’язково вплинуть загальна капіталізація Bitcoin біржі (чим більше учасників торгів, тим швидше виконуються ордера за вашою ціною). Кількість торгованих криптовалюта також важливо. Хоча лідерами ринку залишаються ETH і BTC (більшість ФОРКОМ торгується по відношенню до цих валют), поява нових токенов привертає трейдерів величезними можливостями через їх ймовірної недооціненість. Копійчана сьогодні монета завтра може виявитися золотий і хочеться раніше отримати можливість її закупити.

Важливим параметром залишається надійність, але оцінити її об’єктивно можливостей немає. Умовно кажучи, біржа вважається надійною, поки її не зламати. Учасники торгів криптовалюта прекрасно про це знають, але можливість швидкого множення капіталу змушує миритися з деякими ризиками. Ми вирішили перші місця віддати тим сервісів, які більше пристосовані до російського сегменту ринку — там легше поповнити рахунок і вивести фіат, легше розібратися і почати торгівлю. Це важливі переваги для тих, хто тільки починає брати участь в торгах біткоіни на біржах.

Біржа Exmo для торгівлі криптовалюта біткоіни

Інтерфейс біржі Ексмо

На сьогодні це одна з провідних майданчиків для жителів країн СНД. Головне, що в ній приваблює, це можливість поповнювати рахунок на біржі в рублях і гривнях з банківських карт і різних електронних систем, в тому числі з Яндекс.Денег і Ківі. А з системи Вебмані можна поповнювати безпосередньо в біткоіни, оскільки там вже є і біткоіни гаманець. Якщо вірити статистиці, то з російськомовних трейдерів принаймні половина зареєстрована і активно торгує на exmo.com. Один із співзасновників біржі — постійний гість у студії РБК, що додає до неї довіри. Зареєстрована компанія в Великобританії і стає все більше відома в усій Європі. Понад мільйон зареєстрованих користувачів, які створюють хорошу ліквідність (Exmo входить в першу світову десятку з щоденним оборотом торгів 200 млн доларів).

Основні переваги і недоліки Bitcoin-біржі exmo.com ми зібрали в наступній таблиці:

плюсимінуси
російськомовний інтерфейсбуває, що сайт падає, враховуючи ажіотаж навколо криптовалюта в останній місяць минулого 2017 року, зовсім не дивно — на біржу хлинув такий потік людей, на який її функціонал, мабуть, не був розрахований
лояльні умови щодо мінімального депозиту (можна починати і з 10 доларів)
зручне поповнення, в тому числі фіатной валютою
великий добовий обсяг торгівне у всіх точках Росії є доступ до основного домену, але працює дзеркальний (exmo.me замість exmo.com)
мультивалютна — великий список криптовалюта для торгівліпри введенні з банківської карти потрібно верифікація (досвідчені користувачі спочатку переводять гроші з карти на сторонню платіжну систему, а потім з мінімальною комісією відправляють на біржу)
проста і зручна платформа — новачок швидко розбереться

Як бачите, є у Exmo і недоліки, хоча на наш погляд, вони неспівмірні з достоїнствами. Крім того, біржу постійно допрацьовують і покращують, що говорить про її довгострокових перспективах. Вибір криптовалюта не дуже вражає — організатори дотримуються іншої політики. Основний упор робиться на найпопулярніші активи (Bitcoin, Ethereum, Ripple, Monero, Zcash, Dogecoin, Litecoin, Dash, BCH і інших), зручний функціонал торгів і лояльність до російськомовним користувачам. При невеликих сумах біржу можна використовувати як мультивалютний гаманець для надійного зберігання токенов в диверсифицированном портфелі. Якщо ви задаєте собі питання, на якій біржі купити біткоіни, то Exmo — один з кращих варіантів.

біржа Livecoin.net

інтерфейс livecoin.net

Сервіс з’явився в 2014 році і міцно зайняв своє місце в пріоритетах російськомовних користувачів. Біржа зручна для новачків, оскільки дозволяє торгувати з мінімальними сумами. Багато хто вибирає її з-за мінімально можливих сум поповнення — це зручно для тих, хто збирає крипту на кранах та буксах. Розглянемо всі достоїнства і недоліки Livecoin.net докладніше.

Торгівля на livecoin.net

Переваги біржі Livecoin:

  1. Великий вибір активів. Відповідь на питання, на якій біржі купити Bitcoin, лежить на поверхні — на будь-який. Але якщо ви захочете купити рідкісну криптовалюта, то Livecoin пропонує багато можливостей. За кількістю торгованих активів краще може бути тільки Yobit.
  2. Можна безпосередньо торгувати багато криптовалюта в парах з фіатнимі. На більшості майданчиків з фіатнимі грошима торгуються тільки кілька основних монет, решта можна змінювати тільки на біткоіни або Ефір. На Livecoin безліч альткоінов торгуються за долари. Цей момент привертає велику кількість користувачів.
  3. Ми не зустрічали в мережі скарги на те, що біржа гальмує або зависає — все працює як годинник, швидко і чітко.
  4. Торгувати можна без верифікації, відразу після того, як пройдете процедуру реєстрації та підтвердження поштою.
  5. Livecoin входить в першу двадцятку кріптобірж усього світу і вважається цілком надійним сайтом. До сих пір інцидентів крадіжки коштів на ній не було. Гарну рекламу серед росіян для біржі зробила платформа Golos.io, яка також числиться серед користувачів сервісу.
  6. Невеликі комісії — 0,18% від суми угоди. Біржа також проводить політику лояльності — в залежності від сум угод комісія може бути зменшена до 0,02%. За цим показником Livecoin перегнала одного з головних своїх конкурентів Exmo.
  7. Зручний інтерфейс. Якщо вас цікавить, купити Bitcoin на якій біржі буде простіше і швидше за все, то відповідь — на Livecoin. Швидко розберетеся з усіма нюансами.

Що стосується мінусів Лайвкоіна, то відзначимо пристойні комісії за введення фіатной валюти, через що вигідніше виходить поповнювати рахунок в біткоіни, які можна купити на Адвакеш. В принципі цей недолік властивий багатьом бірж — введення і виведення реальних грошей супроводжується високими комісіями (близько 10%), а в криптовалюта майже нічого не коштує. Це, мабуть, єдиний недолік Livecoin. Біржа цілком заслуговує на увагу як надійне і зручне місце для обміну, трейдингу або покупки криптовалюта в долгосрок, особливо для тих, хто стежить за світом цифрових грошей і шукає неординарні способи диверсифікації портфеля за рахунок рідкісних перспективних монет.

Біржа Yobit для Bitcoin-торгівлі

Інтерфейс біржі Yobit

Сервіс працює більше 3 років і нарікань не викликає. У біржі велике число користувачів — близько 5 млн на місяць. Більше серед російськомовних тільки на Exmo. У мережі можна зустріти негативні відгуки про роботу Yobit і навіть звинувачення в шахрайстві. Але вони не мають під собою грунту і пояснюються досить просто — неуважністю нових користувачів. Біржа популярна і вже існує безліч клонів її сайту, адреса яких може відрізнятися на одну малопомітну букву, а інтерфейс абсолютно ідентичний оригіналу. Насправді біржа має всього одне дзеркало, тому в адресному рядку повинно бути написано Yobit.net або Yobit.io і ніяк інакше. Якщо ви побачили хоч якісь відмінності від них, не замислюючись, проходите мимо — це липова біржа криптовалюта і Bitcoin на ній ви не купите, та й введених грошей більше не побачите. Потрапити на такі клони можна навіть по посиланнях реклами Яндекса і Гугла.

Переваги та недоліки біржі Yobit наступні:

плюсимінуси
Найширший вибір торгованих активів серед російськомовних бірж. За найбільш приблизними підрахунками їх тут не менше 500. Хтось скаже, навіщо стільки. Але саме цим біржа приваблює більшість користувачів. Тут можна купити самі рідкісні токени, які не купиш більше ніде. Найпопулярніші торгуються з фіатнимі валютами в парах, а рідкісні тільки з BTC і ETH. У випадках, коли потрібна якась певна монета, яку важко знайти, прямий шлях лежить на Yobit. Це справжня палочка-виручалочка.З недоліків можна згадати про деяку повільність — сторінки часом вантажаться дуже довго, часто курс валюти змінюється швидше.
Комісії за поповнення рахунку найнижчі серед бірж. Для російськомовних користувачів, в основному, жителів країн колишнього СНД, це дуже актуально. Є такі напрямки обміну на фіат, за якими Yobit значно перевершує навіть Exmo. Наприклад, на гаманець Qiwi можна вивести гроші взагалі без комісії, на Exmo комісія доходить до 3% з цього напрямку. Введення з цієї платіжної системи також безкоштовний. Без комісій можна поповнювати рахунок і в доларах.Чомусь сайт не підтримує криптовалюта Ріппл, хоча цим же грішить і біржа Livecoin.
Yobit за всіма параметрами підходить для зберігання великої кількості криптовалюта в єдиному біржовому гаманці — надійно і все в одному портфелі.Скарги в інтернеті зустрічаються, але з іншого боку, багато торгують на Yobit не один рік і стверджують, що все в порядку — введення і виведення проходять без затримок.
Інтерфейс після першого знайомства швидко стає легким і зручним в сприйнятті.

Резюмуючи все вищевикладене: Yobit — відмінна можливість міняти рублі і долари на криптовалюта, вводити і виводити їх через популярні платіжні системи, зберігати безліч різних токенов в одному місці, торгувати, отримуючи прибуток від короткострокових змін курсу.

Bitcoin-біржа Bitfinex

Криптовалюта на Бітфінекс

Друга по добовому обороту біржа в світі, одна з найбільш популярних з багатьох причин. Bitfinex працює більше 5 років і, незважаючи на багато пертурбації (біржу зламували, а зарубіжні банки не хотіли її визнавати), вона вистояла і як і раніше займає одне з лідируючих місць в кріптоміре. Сайт має російськомовну підтримку, хоча переклад залишає бажати кращого. Проте багато російськомовних користувачів зберігають тут свої монети і здійснюють торговельні операції. Поповнення рахунку і висновок тільки в доларах і криптовалюта, причому операції введення з доларом періодично припиняються. Особливість Bitfinex — окремі гаманці для різних операцій з криптовалюта. Один для торгівлі валютою, інший — для маржинальної торгівлі і третій — для забезпечення. І так для кожного активу.

Верифікація досить складна, тому що потрібно буде відправити анкету, копії документів, квитанції про оплату, виписку з доларового рахунку — і все це в перекладі на англійську мову. Але вона знадобиться тільки в тому випадку, якщо ви плануєте операції з доларом. Для роботи з криптовалюта досить підтвердження електронної пошти при реєстрації.

Одна з переваг Bitfinex — налагоджена схема маржинального інвестування. Не всі вміють прибутково торгувати на біржі криптовалюта, не всі мають для цього гроші. І в тому, і в іншому випадку біржа приходить на допомогу. Інвестори, які мають на рахунку для маржинального забезпечення більш 50 доларів (або еквівалент в криптовалюта), можуть позичати ці гроші трейдерам — всі ризики при цьому біржа бере на себе. Дуже зручно для тих, хто не проти отримувати регулярну прибуток, що не торгуючи самостійно. Трейдери ж заводять гаманець для маржинальної торгівлі, куди надходять кошти інвесторів. Таким чином, умілий трейдер може заробити набагато більше, ніж якщо б використав в торгівлі тільки свої кошти.

Торгівля на Бітфінекс BTC / USD

Позабіржовий обмін криптовалюта відбувається безпосередньо між користувачами — є можливість домовитися про умови обміну. Комісія також ділиться навпіл і становить 0,1% для кожної сторони. Можливість брати участь в обміні криптовалюта з’являється тільки після звернення на підтримку сайту.

Резюмуємо переваги і недоліки біржі Bitfinex коротко:

плюсимінуси
Російськомовна версія і підтримка.Завищені комісії при роботі з доларом.
Великі добові обсяги торгів — висока ліквідність.
Багато можливостей для інвесторів, які не вміють торгувати самостійно.Незручність роботи з доларами — потрібна складна (порівняно) верифікація.
Наявність найпривабливіших для торгівлі кріптовалютних пар.
Хороші можливості для досвідчених трейдерів.Великий мінімальний депозит (від 10000 USD).
Гід по сайту, який зробить зручним перебування на ньому з перших хвилин. Якщо ви не знаєте, як на біржі можна купити біткоіни, тут знайдете докладні інструкції.

Гід по сайту, який зробить зручним перебування на ньому з перших хвилин. Якщо ви не знаєте, як на біржі можна купити біткоіни, тут знайдете докладні інструкції.

У зв’язку з напливом користувачів в кінці минулого року, біржа почала періодично припиняти реєстрацію нових користувачів і ввела обмеження на депозитний мінімум. Незважаючи на це, плюсів набагато більше і вони значні. Bitfinex варто того, щоб зупинити на ній свій вибір, особливо для тих, кого більшою мірою цікавить торгівля біткоіни на біржі.

Інші Bitcoin-біржі

Наш рейтинг був складений для тих, хто тільки починає свій шлях в світ криптовалюта. Багато що може бути незрозумілим і незвичним, тому зручний інтерфейс і російськомовна підтримка мають велике значення на перших порах. Також важливим буде зручність введення / виведення фіатних валют, зокрема рубля і гривні, що характерно для перших в нашому списку бірж.

Досвідчені кріптотрейдери і інвестори давно влаштувалися на зарубіжних популярних біржах, таких як Poloniex, Bittrex, Kraken, HitBTC, Binance і багатьох інших, що з’явилися ще тоді, коли російськомовних сервісів не існувало в принципі. Однак сьогодні є сенс починати знайомство з зручних та пристосованих до особливостей країн СНД кріптовалютних майданчиків.

На якій біржі можна купити біткоіни вигідно?

Арбітраж — одне з популярних напрямків заробітку, а криптовалюта дає для цього багато можливостей. Біткоіни на різних біржах може коштувати по-різному — на кожній платформі свій курс криптовалюта і іноді ці відмінності значні. На цьому можна і потрібно заробляти. Щоб знати точно, на якій біржі можна купити біткоіни дешево зараз, потрібно постійно моніторити курс на декількох платформах з високою ліквідністю (великими обсягами торгів). Зрозуміло, що на всіх цих біржах ви повинні бути зареєстровані, а на деяких мати верифікований акаунт.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector