Bitcoin Core — як Майні біткоіни з висновком на гаманець

Щоб розібратися, як Майні з Bitcoin Core, важливо знати особливості видобутку криптовалюта. Крім того, необхідно розібратися з інтерфейсом гаманця, визначитися з пулом і його налаштуванням на комп’ютері. Розглянемо ці нюанси докладніше.

У чому суть Майнінг з Bitcoin Core?

Значок біткоіни і напис Bitcoin Core

Гаманець Bitcoin Core по праву вважається одним з найбільш надійних і зручних клієнтів для зберігання криптовалюта. На відміну від інших типів сховищ, він працює після скачування всієї інформації про транзакції в біткоіни-мережі, починаючи з випуску першої віртуальної монети в січні 2009 року. Для завантаження цієї інформації на ПК, потрібно від 100 і більше гігабайт вільного місця. Перша версія клієнта з’явилася у вересні 2011 року (0.4.0), а на 15 червня 2018 року діє останній варіант програми — 0.16.0.

У період до 2013 року багато користувачів займалися самостійною здобиччю BTC за допомогою гаманця. Навіть сьогодні в мережі зустрічаються мануали, як Майні за допомогою біткоіни Кор. Але якщо раніше такий спосіб давав результат, в 2018 році самостійна здобич не актуальна. Бажають розібратися в цій темі можуть докладніше прочитати про соло-Майнінг, але розраховувати на окупність немає сенсу. Сьогодні для Майнінг BTC застосовується більш сучасне обладнання, а Bitcoin Core використовується для зберігання і користування криптовалюта.

Майнінг з Bitcoin Core — процес соло-видобування біткоіни через клієнт гаманця. Однак на даний момент визначення має і інший сенс — це процес, що має на увазі застосування потужності спеціального обладнання для обробки переказів BTC, збереження безпеки кріптосеті і синхронізації клієнтів, що беруть участь в системі. На червень 2018 року найбільш ефективним обладнанням для видобутку біткоіни є ASIC-Майнер. Що стосується застосування процесорів і відеокарт, це обладнання втратило актуальність для видобутку BTC і використовується для Майніг «молодих» монет.

Почати заробляти біткоіни за допомогою Bitcoin Core може будь-який користувач мережі. Все, що потрібно — придбати обладнання (Асік), встановити на комп’ютер, завести гаманець (біткоіни Корі або інший), а також підключитися пулу для видобутку віртуальних монет. За роботу учасники кріптосеті отримують премію, розмір якої на червень 2018 го дорівнює 12,5 монет.

Мережа біткоіни є ланцюжком блоків, кожен з яких складається з транзакцій. Щоб чергова операція стала елементом blockchain, вона повинна бути підтверджена користувачами. Майнер за допомогою обладнання, яке застосовується і наявного в розпорядженні хешрейта знаходять унікальні числа (хеші) для закриття блоків. Складність виконання такої роботи змінюється з періодичністю раз в 2016 блоків. Цей нюанс важливо врахувати при розрахунку актуальності Майнінг через Bitcoin Core або інший гаманець.

Особливість ланцюжка блокчейн полягає в тому, що її не можна підробити. Це пов’язано з тим, що Bitcoin-вузли не приймають нові елементи при наявності в них некоректної інформації. Перевірка валідності забезпечується за рахунок звірки транзакції з повною ланцюжком блокчейн. З цієї причини біткоіни відрізняється високим рівнем безпеки, навіть за участю в процесі нечистих на руку Майнер. Установка Bitcoin Core на комп’ютер для накопичення зароблених віртуальних монет підвищує безпеку користувача. Це пов’язано з тим, що на ПК є повна історія транзакцій, і перевірити валідність тієї чи іншої операції не складає труднощів.

Як Майні за допомогою біткоіни Кор — інструкція з виведення на гаманець

Помаранчева емблема біткоіни

Перед тим, як Майні біткоіни за допомогою Bitcoin Core, необхідно завантажити програму і налаштувати пул. Щоб приступити до видобутку Bitcoin за допомогою «важкого» клієнта біткоіни Кор, важливо пройти кілька етапів. Розглянемо кожен з них детальніше.

Для початку mining з Bitcoin Core важливо встановити і налаштувати додаток. Для початку переходимо по посиланню bitcoin.org/ru/download і натискаємо на кнопку «Завантажити Bitcoin Core». Як зазначалося, на 15 червня 2018 року виробник має пропонує версію 0.16.0 для різних операційних систем. Після вибираємо встановлену на комп’ютері ОС, і інсталюємо додаток на комп’ютер, слідуючи підказкам.

При першому пуску з’являється вітальне вікно, а також вимога завантажити всю базу blockchain. Вибираємо місце на жорсткому диску, де є більше 150 ГБ вільного простору, і погоджуємося з закачуванням інформації. На час завантаження гаманця антивірусну програму рекомендується відключити, щоб уникнути конфлікту між гаманцями. Зареєструватися в сховище лише тільки після скачування повної бази.

Як тільки завершена інсталяція гаманця на ПК, потрібно виконати його настройку. Так, після завершення синхронізації користувачам доступні наступні розділи — меню, панель вкладок, робоча область і панель стану. За допомогою першої секції можна налаштувати гаманець. Через панель вкладок власник криптовалюта перемикається між різними режимами роботи. У робочій області відкривається доступ до балансу і історії транзакцій, а в панелі стану відображається синхронізація.

Біткоіни Кор затребуваний новачками через надійності і легкості в налаштуванні. Тут доступні наступні функції:

  1. Отримання криптовалюта. Для прийому біткоіни від іншого користувача мережі необхідно перейти в розділ «Отримати» і внести відомості в запропоновані поля. Наступний етап — запит платіж, після чого програма видає адресу, на який і будуть перераховуватися гроші. Як варіант, доступна відправка коду QR, його можна сканувати за допомогою спеціального додатку.
  2. Відправлення грошей. Якщо потрібно направити зароблені Майнінг гроші іншому користувачеві, переходимо в розділ «Відправити», де також заповнюємо запропоновані поля. На окрему увагу заслуговує комісія, розмір якої залежить від швидкості проведення транзакції. Якщо заощадити і встановити мінімальну оплату, пріоритетність операції буде низькою. Підвищення комісійної платежу дозволяє розраховувати на більш швидку транзакцію.

Перед тим, як Майні на біткоіни Корі, важливо приділити увагу безпеці транзакцій. У ключові настройки входить шифрування і резервне копіювання гаманця. Перше необхідно для того, щоб ніхто не зміг отримати доступ через ПК до грошей користувача. Для захисту криптовалюта переходимо в розділ «Правка» і вибираємо опцію шифровки гаманця.

Наступним етапом створюється резервна копія сховища. Для цього натискаємо на кнопку «Файл», після чого ставимо місце для зберігання документів. Щоб забезпечити надійність, дані поміщаємо на карту пам’яті або флешку.

Далі копіюємо адресу (де його взяти, розглянуто вище) і вставляємо в відповідне поле в настройках пулу. Саме на нього і будуть приходити зароблені гроші.

У чому плюси і мінуси Майнінг з висновком на біткоіни Кор?

Монета біткоіни серед каменів

При видобутку криптовалюта користувачі мережі багато уваги приділяють вибору обладнання та пулу, забуваючи про важливість ще однією складовою — гаманця для заробленої криптовалюта. Від надійності сховища залежить збереження здобутих коштів і, відповідно, окупність Майнінг в цілому. Нижче розглянемо, чому для цих цілей варто використовувати саме біткоіни Кор — в чому його переваги і недоліки:

плюсимінуси
Bitcoin Core є офіційним гаманцем. Він регулярно оновлюється, а служба підтримки готова допомогти у вирішенні будь-яких труднощів.Синхронізація займає багато часу, тому при установці біткоіни Корі доведеться почекати кілька годин (в залежності від швидкості Мережі).
Високий рівень безпеки, завдяки зберіганню на комп’ютері всієї історії транзакцій.
Швидка настройка і зручний інтерфейс.Для установки такого гаманця буде потрібно не менше 100 Гб вільного простору.
Приватний ключі знаходяться в розпорядженні Майнера, що є додатковим плюсом для безпеки.
Клієнт може застосовуватися на різних операційних системах.Вже не є актуальним для соло-Майнінг біткоіни.

Видобуток за допомогою Bitcoin Core — вибір Майнер, які планують швидко налаштувати обладнання і отримати надійний захист зароблених монет. При цьому вибір учасника мережі не обмежується тільки одним гаманцем. Можна використовувати і інші — в тому числі онлайн або мобільні сховища. Головне — не поспішати з вибором і уважно підійти до оцінки плюсів і мінусів кожної програми. Що стосується соло-Майнінг на клієнті, він вже не дає прибутку. Бажаючим розібратися, як Майні з Bitcoin Core, рекомендуємо відео-огляд сховища:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector