Курс біткоіни в 2019 році — прогнози

У 2017 році вартість Bitcoin досягла 20 тисяч доларів, що зробило віртуальну валюту одним з найбільш привабливих інструментів для інвестицій. Багато людей вклалися в криптовалюта, але в 2018-му сильно «обпеклися» через різкої корекції, що призвела до зниження ціни майже в три рази. В таких обставинах інвестори взяли паузу і намагаються зрозуміти наступне:

 • Яким буде курс біткоіни в 2019 році і останні місяці 2018 го.
 • Чи варто вкладати гроші в BTC або краще віддати перевагу більш безпечні інструменти.

Нижче розглянемо, що з цього приводу кажуть експерти, від чого залежить цінова політика щодо Bitcoin і як будуть розвиватися події в найближчі півтора року.

Життєвий цикл біткоіни:

Фактори, що впливають на курс біткоіни в 2019 році

Клавіатура ноутбука і 2019 з монетою BTC

Коливання курсової ціни Bitcoin привели до поділу експертів на дві групи. Одні впевнені, що ситуація з сильною корекцією є тимчасовим явищем, і вже в 2019 році біткоіни досягне нових висот. Інші налаштовані песимістично і стверджують, що епоха криптовалюта добігає кінця.

У випадку з BTC не можна бути категоричним, адже вартість віртуальної монети, в тому числі в 2019 році, залежить від багатьох чинників:

 1. Прибутковості Майнінг. З 2016-му Майнер пережили чергове зниження премії за видобутий блок, яка зменшилася до 12,5 біткоіни. У 2018-му і наступного року цей параметр залишиться незмінним, але ось складність кріптовалютной мережі продовжує зростати. Це пов’язано з появою нових ASIC-Майнер, які витіснили ферми на GPU і процесорах, зробивши процес видобутку більш витратним для учасників мережі. Крім того, проти 9 серпня 2018 роки вже отримано 17,198 мільйонів монет. Це означає, що Майнер залишилося 3,802 мільйона BTC, після чого добувати буде нічого. Зроблені розрахунки показують, що прибутковість Майнінг знижується, а терміни окупності, навпаки, зростають. В результаті інтерес до криптовалюта, як до об’єкта видобутку, поступово знижується, що може призвести і до зменшення курсової ціни.
 2. Психологія. Не менш важливий момент — настрої учасників ринку, новинний фон і прогнози експертів. Події, які відбуваються навколо Bitcoin, безпосереднім чином впливають на вартість криптовалюта. Наприклад, зломи біржових майданчиків і негативні заяви фахівців в кріптовалютной сфері призводять до зниження курсу BTC (нехай і тимчасового). З іншого боку, позитивні явища сприяють зростанню вартості Bitcoin. Згадати хоча б включення біткоіни Кеш в лістинг Coinbase, після чого курс BTC пішов вгору.
 3. Обмеження. Вартість криптовалюта знаходиться в прямій залежності від рішення урядів великих країн щодо ходіння і використання віртуальних грошей. Поява заборон, податків або штрафів для Майнер негативно позначається і на курсовій ціні Bitcoin. Це особливо помітно, якщо мова йде про великих «гравців» ринку, таких як Китай або США.
 4. Популярність. Незважаючи на ряд негативних факторів, прогноз курсу біткоіни на 2019 рік за заявою багатьох експертів є позитивним. Причина в тому, що популярність криптовалюта зростає. Планується, що вже до початку 2020-го число користувачів BTC підніметься до позначки в п’ять мільйонів чоловік. Для порівняння ще в 2014-му цей параметр становив близько 1,5 мільйона. На цьому тлі можна стверджувати, що в найближчі роки Bitcoin буде домінувати серед інших конкурентів і навряд чи піде з «трону».
 5. Спекуляції. Незважаючи на високу капіталізацію BTC, яка проти 9 серпня 2018 року становить 109,2 мільярда доларів, це «крапля в морі» в порівнянні з сумою загального безготівкового обороту. Як результат, біткоіни поки схильний до впливу великих гравців, здатних купувати або продавати BTC в великих обсягах. На цьому тлі залишається ризик обвалу курсу, який може статися в будь-який момент.

Аналітики впевнені, що до грудня 2018 го, а далі і в 2019 році ціна BTC повинна збільшитися. Багато хто прогнозує підвищення курсу до 60-100 тисяч доларів за одну монету. До позитивних аспектів, що впливає на зростання вартості, відносять:

 • Ймовірну легалізацію віртуальних грошей з боку ЦБ різних країн.
 • Збільшення сфери впливу криптовалюта і масштабів її застосування.
 • Удосконалення існуючих технологій, що сприяють підвищенню рівня безпеки системи.

Але існують і протилежні думки, засновані на слабких сторонах криптовалюта і песимістичних прогнозах щодо регулювання BTC. Розглянемо ці питання більш докладно.

Позитивний прогноз курсу біткоіни на 2019 рік

Монета BTC в коробці від кільця

Якщо аналізувати думки, які висловлюються експертами фінансового ринку і аналітиками щодо Bitcoin, вони в більшій частині оптимістичні. Наведемо кілька прикладів:

 1. Аналітичне агентство Fundstrat провело дослідження і прийшов до думки, що в 2019 році вартість BTC досягне 64 тисяч доларів. Висновок фахівців заснований на поточних тенденціях Майнінг віртуальної монети. Працівники аналітичного агентства запевняють, що витрати на видобуток 1 Bitcoin збільшуються, а це позитивно впливає на курсову ціну криптовалюта — вона стабілізується. У заяві Fundstrat йдеться, що зниження вартості біткоіни призведе до того, що комісія за транзакції не буде покривати витрати на обробку операцій. Отже, мережа не зможе працювати. При цьому премія, яка виплачується за видобутий блок, є гарантією стабільності системи, рентабельності (profitability) Майнінг, а також зростання курсової вартості.
 2. Відомий інвестор і одночасно провідний ТВ-програми «Кріптотрейдер» Hey-Hep видав свій прогноз по відношенню до курсової вартості біткоіни на 2019 рік. Він упевнений, що ціна криптовалюта досягне 50 тисяч доларів. Інвестор зазначає, що зниження курсової вартості BTC з подальшим поверненням на колишні позиції лише підтверджують «гнучкість» фінансового інструменту і його здатність активного росту. Інвестор запевняє, що вже в другій половині 2018 року біткоіни може залучити багато інвесторів, а це зміцнить його позиції на ринку. Вже сьогодні багато брокерів пропонують послуги по роботі з BTC, наприклад, Robinhood. Така тенденція робить продаж і покупку криптовалюта більш доступною для рядових інвесторів, які тільки починають шлях на ринку віртуальних монет. Свої доводи Hey-Hep підкріплює особистими діями. Він сам інвестує в BTC, будучи впевненим у його світле майбутнє.
 3. Популярний в широких колах трейдер Masterluc висунув свою теорію по відношенню курсу біткоіни в 2019 році. Він запевняє, що вже в найближчому майбутньому ціна BTC дійде до 110 тисяч доларів. Його заява ґрунтується на недооцінили криптовалюта. Трейдер запевняє, що з початку 2019 го має з’явитися бичачий тренд. До слова, Masterluc — та людина, прогнозами якого можна довіряти. Так, в 2013 році його пророкування щодо біткоіни виявилися точним. В кінці цього ж року він передбачав початок ведмежого тренда, а в 2015-му Masterluc запевнив громадськість, що черговий стрибок буде в 2017-му.

Вище наведені далеко не всі прогнози, які стосуються ціни біткоіни в 2019-м. Наприклад, аналітики «Сакс Банк» Ван-Петерсен і Поунсі впевнені, що курс BTC в майбутньому році дійде до позначки в 60 000. Експерти запевняють, що бичачий тренд триватиме до грудня, після чого криптовалюта очікує обвал (в тому числі в початку 2020 -го).

Більш оптимістичним виглядає прогноз Е. Гларіантова, що є одним з розробників проекту Freed (побудований на базі блокчейна). Він упевнений, що ціна біткоіни в 2019-м повинна дійти до 100 тисяч доларів. Скромнішою у своїх припущеннях є С. Іванова, що представляє компанію ІК «Прайм Капіталу». Вона впевнена, що вартість BTC недооцінена, і курс досягне позначки в 50-60 тисяч доларів. Що стосується підвищення ціни до 100 тисяч, такий прогноз також можливий лише при наявності відповідних тенденцій.

Читайте також про те, яким буде курс біткоіни?

Негативний прогноз курсу біткоіни на 2019 рік

Монета BTC котиться вниз

У колі кріптовалютних фахівців зустрічаються люди, які не вірять в Bitcoin. Багато хто впевнений, що майбутнє за альткоінамі, наприклад, XMR (Monero) або Ethereum. Що стосується біткоіни, експерти відзначають безліч негативних чинників, здатних обвалити вартість BTC. Серед них підвищення конкуренції з іншими монетами, обмеження ходіння Bitcoin, заборони з боку ЦБ різних країн, розбіжності в думках розробників BTC по відношенню подальшого розвитку мережі.

Негативні настрої «підігрівають» і влади Китаю, які побоюються негативного впливу біткоіни на економіку країни. Зокрема, вони заявляють про ризик виведення капіталу в інші держави, що може привести до уповільнення зростання ВВП. Щоб виключити такі ризики, Народний банк країни може заборонити BTC, що стане шоком для всього кріптовалютного спільноти.

У підвішеному стані перебуває і ЦБ Росії, який може посилити контроль криптовалюта. В результаті число транзакцій з BTC значно знизиться. У зоні ризику можуть відмовитися і Майнер, діяльність яких з великою ймовірністю опиниться під забороною.

Якщо говорити про негативні прогнози курсу біткоіни на 2019 рік, згадується твердження У. Баффета, який порівнює криптовалюта з «мильною бульбашкою». Інвестор, як і ряд інших аналітиків, впевнений у відсутності перспектив у Bitcoin і майбутньому обвал ціни. Існує думка, що в 2019-му ціна віртуальної монети обвалиться до 1-2 тисяч доларів.

Такої позиції дотримується і професор Дж. Сакс. Він упевнений, що в 2019 році біткоіни очікує різке зниження, в основі якого лежатиме відношення ЦБ різних країн до анонімності криптовалюта. Професор упевнений, що підвішений стан щодо Bitcoin не може тривати вічно, і незабаром віртуальні гроші надійдуть жорсткі санкції.

Прогноз курсу біткоіни на 2019 рік за місяцями

Багатьом трейдерам цікаво, як буде вести себе BTC в прив’язці до місяцях 2019 році. Варто відзначити, що наведені нижче цифри — тільки прогноз, який може здійснитися при відсутності форс-мажорних обставин в кріптовалютном світі:

 • У січні ціна BTC складе 13,7 тисяч доларів, а до кінця підніметься до 16,3 тисяч.
 • У лютому курс біткоіни продовжить рух вгору, і до кінця місяця вартість досягне позначки в 19 400.
 • У березні продовжиться бичача тенденція, і ціна дійде до 21,3 тисяч доларів.
 • З квітня починається ведмежий тренд, що призведе до падіння курсу вже до кінця місяця до 16 800 $.
 • У травні тенденція продовжиться, і ціна впаде до 14 500 $.
 • Червень буде ознаменований зменшенням вартості BTC до 13,7 тисяч доларів.
 • У липні курс зменшиться до 12900 $.
 • З серпня починається новий бичачий тренд, тому до 30-х чисел вартість досягне 14300 $.
 • У вересні ціна буде коливатися в межах 14,3-15,9 тисяч доларів.
 • Жовтня відзначив значним зростанням криптовалюта — до 21000 $.
 • У листопаді вартість BTC виросте незначно — до 22,9 тисяч.
 • До кінця 2019 го курс Bitcoin впритул наблизиться до позначки в 25 000 $.

Наведений прогноз біткоіни на 2019 рік за місяцями вважається найбільш реалістичним, якщо поточні тенденції залишаться незмінними.

Астрологічний прогноз курсу Bitcoin на 2019 рік

Монета BTC в космосі

Незважаючи на загальний скепіцізм, при аналізі вартості криптовалюта деякі трейдери враховують думки астрологів, за заявою яких, на курсову ціну впливає безліч факторів, у тому числі астрологічного характеру. Фахівці в цьому секторі попереджають, що вони не називають точних цифр, але здатні передбачити динаміку руху курсу і його напрямок в певні часові проміжки.

Так, в період з січня по квітень 2019 року біткоіни буде відрізнятися стійкістю, що призведе до незначного зростання або стабілізації курсової вартості. Спільнота Bitcoin спробує внести правки до діючих правил системи. При цьому число користувачів віртуальною валютою зросте, що має привести до підвищення курсової вартості.

З травня до кінця липня 2019 го висока ймовірність змін у системі через бажання деяких верств кріптовалютного спільноти. Але через відсутність ресурсів внести серйозні правки в роботу біткоіни не вийде.

З серпня до кінця вересня виникне бажання порушити домовленості, досягнуті з урядами багатьох країн. При цьому члени кріптовалютного спільноти будуть шукати лазівки для заробітку при наявності нових обмежень. Кращим рішенням у цей період буде збереження діючих домовленостей, щоб уникнути падіння курсової ціни.

З листопада і до початку 2020 року учасники програми кріптосеті змиряться з діючими обмеженнями, що стабілізує ситуацію на ринку Bitcoin.

Що чекає курс біткоіни в 2019 році?

Якщо аналізувати основну масу думок щодо курсу BTC на 2017 і 2018 роки, реальних «попадань» було мало. На тлі ажіотажу і зростання ціни Bitcoin в 2017-му багато пророкували його подальше зростання або, як мінімум, стабілізацію курсової ціни. Мало хто з експертів міг припустити, що криптовалюта очікує настільки стрімка і тривала корекція. Експерти брали до уваги багато чинників, у тому числі аналізували графіки котирувань і фундаментальні аспекти.

Головне вплив на курс BTC в 2019 році, на думку ряду аналітиків, надають позиції регуляторів різних країн. Можна складати тисячі прогнозів, але їх результати в одну мить може перекреслити політика Китаю по відношенню до BTC і криптовалюта в цілому. Інвестори побоюються заборони віртуальних монет в Піднебесній, що може привести до краху біткоіни або, як мінімум, значного зниження курсу. Такий же сценарій можливий при обмеженні руху криптовалюта на території Росії.

Все частіше зустрічається думка, що у біткоіни немає реальної цінності, а зростання курсової вартості викликаний бажанням інвесторів нажитися на скачках криптовалюта. Якщо великі учасники ринку втратять інтерес до Bitcoin, його вартість незмінно піде вниз. Такі заяви підтверджує ситуація, яка сталася за останній рік. В кінці 2017 го на тлі ажіотажу в кріптовалютном співтоваристві ціна BTC злетіла вгору, а згодом обрушилася в кілька разів.

Таким чином, курс Bitcoin в 2019 році безпосередньо залежить від дії регуляторів, а також від інших факторів, розглянутих на початку статті. Якщо кардинальних змін не відбудеться, реальна вартість BTC може досягти 20-25 тисяч доларів, а в певних випадках і 80-100 тисяч. При цьому не можна забувати про той факт, що ринок біткоіни відрізняється високою волатильністю і поки ще схильний до впливу великих інвесторів.

Відео-прогноз курсу біткоіни на 2018-2019 роки:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector