Кращі крани біткоіни 2018, які платять

Кріптовалютний кран — це звичайний вебсайт, головною метою якого є роздача користувачам незначної суми біткоіни (в Сатоши) за відвідування і виконання простих дій.

Зазвичай крани являють собою спеціалізовані рекламні майданчики. Реєстрація на таких ресурсах, як правило, абсолютно безкоштовна. У більшості випадків процес авторизації не займає більше хвилини і вимагає від користувача лише адреса електронної пошти, а також номер гаманця для перерахування коштів. Перші Сатоши можна отримати вже відразу після проходження реєстрації.

Яким способом можна заробити на біткоіни-кранах?

Монети біткоіни сипляться з крана

На сервісах з нашого рейтингу кранів для заробітку біткоіни, користувачі можуть виконувати різні дії, за які їм будуть платити, а саме:

 • гра в лотерею;
 • рішення простих прикладів;
 • заповнення каптчі і відкриття осередку;
 • кліки по банерах і відвідування партнерських веб-сайтів.

Існує простий алгоритм, дотримуючись якого користувач зможе заробити на початкових порах, нехай і невеликі, але все ж гроші. Щоб отримати Сатоши з будь-якого крана, необхідно:

 1. Завести окремий гаманець для виведення зароблених коштів.
 2. Перейти на сайт цікавить крана.
 3. Перевірити платоспроможність сервісу, прочитавши відгуки про нього.
 4. Зареєструватися і підтвердити при необхідності свої дані (e-mail і номер гаманця).
 5. Натиснути на кнопку «Видача бонуса» за реєстрацію або аналогічну діяльність.

Виконуючи цю процедуру на різних кранах, можна непогано заробити без особливих зусиль лише на одній реєстрації. Звичайно, заробити на кранах з накопичувальної політикою не так просто, так як в цих сервісах передбачено постійну участь, а виведення коштів найчастіше доступний лише по досягненню певної суми Сатоши.

Різновиди біткоіни-кранів

Дівчина вказує на біткоіни-кран

Можна виділити 2 основних типи біткоіни-кранів:

 1. Накопичувальні — цей тип заснований на примноження сум виграшу в лотереї та інших іграх. Бонус збільшується навіть в офлайн-режимі. Нагорода фіксується автоматично, після чого сума примножується і надходить на гаманець користувача. Після надходження лічильник нагород обнуляється.
 2. Дискретні — в цьому випадку нагорода надходить за певну кількість часу, проведене користувачем за активною дією. Обов’язкова присутність онлайн від декількох хвилин до цілої доби. У кожного крана свої правила і тимчасові рамки.

Крани біткоіни з оплатою за відвідування веб-сторінок

Приклад крана, який платить за відвідини сторінок сайтів
Сторінка крана adBTC, який платить за відвідини сайтів

Як відомо, веб-серфінг широко поширений і передбачає оплату за відвідування різних сайтів. З розвитком біткоіни серфінг за монети став користуватися великою популярністю. Такі сервіси виділяються в окрему категорію і називаються букси. Нижче наведемо список найпопулярніших кранів (буксов), які передбачають оплату за відвідування сайтів в біткоіни:

 1. adBTC (adbtc.top) — один найпопулярніших російських кранів в 2018 році, який платить за 10-35 Сатоши за відвідування різних веб-сторінок. Найчастіше це сайти, що спеціалізуються на криптовалюта. Крім того, краном передбачена гнучка реферальная схема, яка нараховує користувачеві додаткові 7,5% від прибутку реферала. Виведення коштів здійснюється протягом 72 годин в робочі дні. На біткоіни-адреса вивести можна не менше 20 тисяч Сатоши. Якщо ж адреса прикріплений до Фаусетхабу, то мінімальний поріг становить 5000 Сатоши. А ось на біткоіни рахунок на біржі EXMO вивести зароблене можна тільки при досягненні порогу 100000 Сатоши. Це пов’язано з лімітами на поповнення на самому сервісі.
 2. MineBit (minebit.club) — ще одна перспективна майданчик для заробітку Сатоши біткоіни. Тут заробити можна по 1 Сатоши кожні 5 хвилин на накопичувальному крані, але сума збільшується в міру наближення часу наступного збору. Або від 50 Сатоши за серфінг сайту. Для користувачів передбачена бонусна програма, що дозволяє збільшити заробіток до 300%. Висновок монет на даний момент не здійснюється. Зате кошти можна перевести на рекламний рахунок і використовувати для просування свого ресурсу. Звичайним користувачам це може бути не цікаво, а ось власникам сайтів надається відмінна можливість реклами.
 3. World-of-bitcoin (worldofbitco.in) — ще один простий кран з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, який дозволяє заробляти на перегляді рекламних банерів. Кожен 5 хвилин на біткоіни-адресу можна отримувати 6,11 Сатоши.

Кращі крани біткоіни 2018 з таймером відвідувань

Інтерфейс крана MoonBitcoin
Сторінка крана MoonBitcoin

Нижче розглянемо «жирні» біткоіни-крани 2018, які винагороджують за проведення певного часу на сайті:

 1. MoonBitcoin (moonbit.co.in) — один з найперших і відомих біткоіни-кранів. Прибуток можна збільшити на 500% завдяки денному бонусу лояльності (Daily Loyalty Bonus). Передбачено реферальний бонус, секретний бонус на удачу і бонус для Майнер. Щоб заробляти на крані, попередньо потрібно прив’язати адресу Біткон-гаманця до аккаунту на CoinPot. Кількість нарахованих Сатоши можна збільшити, якщо часто відвідувати сайт.
 2. Field Bitcoins (fieldbitcoins.com) — ще один відомий ресурс, який керується тією ж політикою роздачі нагород, що і попередній. Виплати здійснюються двома способами: безпосередньо на біткоіни-гаманець і на Bitcoin-сховище XAPO (в разі, якщо вхід з електронною поштою). У випадку з біткоіни-гаманцем виплати здійснюються у вихідні від суми не менше 25 тисяч Сатоши. У другому випадку можна виводити винагороди в будь-який зручний час (від 200 Сатоши). Сервіс видає монети кожні 5 хвилин.

Кращі накопичувальні біткоіни-крани 2018 — ТОП-4

Сторінка крана FreeBitcoin
Суми виплат на крані FreeBitcoin

Найнадійніші і кращі біткоіни крани є в цьому рейтингу. Цей різновид кранів відрізняється від інших тим, що виплата винагород здійснюється виключно після накопичення певної суми або за розкладом. Великий відсоток кранів керуються цією політикою. Розглянемо найвідоміші з них:

 1. FreeBitcoin (freebitco.in). Жоден рейтинг кращих кранів для заробітку біткоіни 2018 не обходиться без згадки цього проекту. Багато користувачів називають Freebitco.in краном «номер 1» для заробітку BTC. Старий, стабільний і, головне, безпечний кран, який до цього дня знаходиться в лідерах, пропонує заробляти кожну годину від 0,11 до 0.02215109 BTC (залежить від курсу біткоіни). Після кожного збору коштів користувач отримує 2 квитки на участь в лотереї, що має на увазі виграш великих сум. Це виразно один з найкращих ресурсів, який вже кілька років входить в ТОП біткоіни-кранів і чесно виплачує гроші. Автоматичний висновок зароблених коштів відбувається щонеділі (комісія 0.00000040 BTC). Ручний висновок відбувається за запитом протягом 6-24 годин з комісією 0.00000040 BTC. Операційні витрати при швидкому виведенні за 15 хвилин становлять 0.00014790 BTC. Виведення грошей можливий при мінімальному порозі на балансі 0.0003 BTC. Вибираються способи виведення в акаунті в розділі «Withdraw».
 2. Satoshihero (satoshihero.com) винагороджує користувачів 3 рази протягом 10 хвилин у вигляді гри. Ви зможете вивести їх з сайту, як тільки на рахунку буде сума від 30 тисяч Сатоши (0.0003 BTC). Висновки відбуваються практично моментально. Також є реферальная програма з бонусом від 25%.
 3. Hotcoins (hotcoins.cf) видає невелику кількість Сатоши кожні 10 хвилин теж у вигляді гри. За кожен раунд в грі можна отримати 5-15 монеток і бонуси. Також можна взяти участь в лотереї Turbo на партнерському сайті faucethub.io — висновок зароблених коштів також відбувається на мікрокошелёк. Є реферальная програма з передбаченим бонусом 20%.
 4. Bitcoinker (bitcoinker.com) і зовсім дозволяє заробити до цілих 100 тисяч Сатоши всього за 5 хвилин! Звичайно, везе далеко не всім — ця сума розігрується автоматично, запит на неї з одного гаманця можна робити 120 раз за 24 години. Передбачена автоматична виплата кожен 1-й день місяця. Мінімальний поріг виведення — 20 тисяч Сатоши. Реферальний бонус — 10%.

Кращі крани біткоіни 2018, які платять миттєво

Як виглядає кран fautsy.com
Інтерфейс крана fautsy.com

У цьому сегменті кращі біткоіни-крани 2018 року відрізняються від інших тим, що передбачають моментальну виплату на гаманець користувача.

Список біткоіни-кранів з миттєвою виплатою:

 1. Fautsy (fautsy.com) — 7 Сатоши кожні 5 хвилин з зарахуванням на мікрокошелёк faucethub.io.
 2. Starbits (starbits.io) — 7 Сатоши кожні 5 хвилин з 20% -ної реферальной комісією.
 3. Ws-pl-btc (ws-pl-btc.ru) — від 5 до 30 Сатоши кожні 20 хвилин з миттєвим висновком на faucethub.io.
 4. Instant-btc (instant-btc.eu) — можливість отримання до 1 тис. Сатоши (такий приз дістається найщасливішим — зазвичай набагато скромніше, буває, що виплата коливається в межі 10-50 Сатоши) за 5 хвилин плюс є бонус в розмірі 75 Сатоши за реєстрацію. Як і в МунБіткоіне бонуси можуть збільшити прибуток до 500%, до того ж передбачена широка бонусна програма.
 5. GetYourBitco (getyourbitco.in) являє собою черговий кран, що дозволяє заробити за 5 хвилин приблизно 6 Сатоши. Сума незначна, але зате стабільна і регулярна. Плюс до всього, обмежень по виплатах немає. Виводите на гаманці FaucetSystem або FaucetHub.io скільки завгодно монет і коли зручно.
 6. Bonusbitcoin.co. Видача Сатоши на ресурсі здійснюється кожні 15 хвилин в розмірі до 5 тисяч. Однак в середньому за раз користувач отримають 6 Сатоши. Виведення грошей здійснюється моментально за запитом користувача на гаманець CoinPot. Реєстрація тут обов’язкова, після неї необхідно підтвердити адресу електронної пошти і авторизуватися. Сервіс виплат належить самому крану, тому затримок не спостерігається. За активну участь нараховується додаткові 5% до загальної суми заробітку за добу. Реферальний бонус — 50%.

Безкоштовні крани для мобільних пристроїв

Інтерфейс мобільного крана біткоіни Storm Play
Як виглядає мобільний Bitcoin-кран Storm Play

Storm Play — єдиний додаток-кран, написане під мобільні пристрої на базі Android, яке реально виплачує своїм користувачам власну валюту «Шторм» протягом кожних 30 хвилин за виконання простих завдань (зазвичай тестування нових додатків або перегляд реклами). Зароблені «шторми» у внутрішньому обміннику можна поміняти на Сатоши біткоіни або монети Ефіру.

Що стосується інших біткоіни додатків для Андроїд і iOS, то до них віднесемо Bitcoin Crane для обох ОС, яке роздає Сатоши кожні 11 хвилин. Для Android-смартфонів так само цікава буде програма Free Bitcoin від розробників Bitcoin Alliens Apps.

Як заробляють власники біткоіни-кранів?

Значок біткоіни поглинає гроші

Тепер ви знаєте, де знайти найкращі крани біткоіни 2018, які платять. Давайте розберемося в тому, що з безкоштовної роздачі заробляють власники? Схема монетизації досить очевидна. Власники кранів отримують прибуток від рекламодавців, які розміщують свої банери і рекламу на головній сторінці ресурсу. Клікнувши на різні посилання і «вивіски», користувачі тим самим підтримують рекламодавців, знаходять необхідні речі або послуги, і заодно заробляють Сатоши, виконуючи завдання кранів.

На початку свого життєвого шляху крани не мали на увазі наявності таймерів, звітують присутність користувачів на ресурсі. Значення мало лише кількість переглянутої реклами за певний період. З появою більшої кількості подібних ресурсів розробники стали викручуватись і шукати різні методи для залучення учасників — такий ефект викликав потребу більш тривалого перебування на ресурсі для утримання уваги.

Як створити біткоіни-кран самостійно?

Емблема біткоіни і комп'ютерний код

Чи реально створити найкращі біткоіни-крани для користувачів власними силами? На сьогоднішній день існує 2 дієвих способу створення власного крана. Їх і розглянемо.

шаблони

Перший і найпоширеніший варіант заснований на виконанні спеціальних сценаріїв і використанні шаблонів, які структуруються і діють завдяки таким системам мікроплатежів криптовалюта: Paytoshi, FaucetBOX, Microwallet. Створити найпростіший і діючий кран дозволять готові шаблони, а також детальна інфо плану про запуск, яка лежить на сайті перерахованих платіжних систем. Керуючись цією схемою, творець зможе самостійно спорудити кран і стежити за активністю користувачів після їх реєстрації. В цьому випадку розробнику особистого крана має бути обзавестися власним хостингом, на який будуть застосовні шаблони і мати в наявності достатню суму цифровий валюти на гаманці для виплат винагород користувачам.

сайт

Другий варіант — це переробити вже наявний розкручений сайт під кран. Тут дуже важливо мати мінімальні знання про HTML, адресації мережі і добре розбиратися в тонкощах біткоіни. Розпоряджаючись заробленими монетами, власник сайту може на свій розсуд, але при цьому варто пам’ятати, що вся відповідальність за роботу і розвиток ресурсу теж лягає на плечі власника.

Варто відзначити, що будь-якому випадку для залучення користувачів на кран, доведеться задіяти рекламу, а це додаткові витрати.

Скільки можна заробляти на біткоіни-кранах?

Значки долара сипляться з крана

У кожного з вас може виникнути цілком закономірне питання, який прибуток дають самі «жирні» біткоіни-крани, і чи не є це аналогом шахрайської піраміди. Чи готові вас запевнити, що все абсолютно законно і без обману. На кранах можуть легально заробити як користувачі, так і їх власники. Правда розміри їх заробітку дуже відрізняються.

Користувач може заробити на популярному крані від 500 до 600 Сатоши за день без будь-яких стартових вкладень. Це досить чимало, враховуючи скільки подібних ресурсів з’явилося останнім часом. Однак і зусиль доведеться докласти чимало.

Якщо працювати по 8-10 годин, то з кожного крана можна заробляти в середньому по 1 долару на тиждень. Наприклад, ставши учасником 10 кранів, ви зможете заробити додаткові 10 доларів в тиждень. Однак мало хто готовий сидіти добу безперервно за комп’ютером, щоб отримати таку мізерну плату. Остерігайтеся кранів, які обіцяють заробляти від 10 тисяч Сатоши на годину, швидше за все, це шахрайські організації, які отримують свою вигоду з вашого перебування на сайті.

Якщо ви насправді хочете серйозно заробляти на кранах, то краще за все шукати ресурси з хорошою реферальной програмою і додатковими бонусами, тоді ви зможете подвоїти або потроїти свій прибуток.

Чи законні біткоіни-крани?

Емблема біткоіни і людина в діловому костюмі

Чи законні подібні сервіси і чи дійсно вони роздають біткоіни практично безкоштовно? Відповідь — так, так і є. Негативна сторона — виплати винагород мізерні і розбагатіти на кранах точно не вийде. Але в якості додаткового заробітку або ознайомлення з криптовалюта в загальному підійде.

Реєструючись на сайті з миттєвим висновком, ви відразу ж отримуєте доступ до виведення коштів на особистий рахунок, часто для цього необхідно прив’язати біткоіни-адреса до мікрокошельку (наприклад, ФаусетХабу). Але варто пам’ятати, що безкоштовний сир тільки в мишоловці. Щоб отримати заповітну нагороду, все ж таки доведеться виконати ряд простих умов — відвідувати сайти рекламодавців, грати в ігри, заповнювати капчи і т. Д.

Деякі крани являють собою шахрайські організації, які непомітно встановлюють на ваш комп’ютер майнер-програми під виглядом гри і іншого шкідливого ПЗ. Вибирайте кращі біткоіни-крани, які платять і успішно існують не перший день, а також постійно моніторьте відгуки інших користувачів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector