Біткоіни гаманець на Андроїд — який краще вибрати

Сучасні власники біткоіни хочуть бути мобільними і завжди мати доступ до своїх коштів. Тому багато хто з них встановлюють додатки для зберігання криптовалюта на свої смартфони. Ми вже говорили про сховищах BTC на iOS. У сьогоднішньому огляді ми розглянемо кращі біткоіни-гаманці для Андроїд, використання яких максимально зручно і безпечно. Отже, приступимо.

Bitcoin Wallet: простий і надійний біткоіни-гаманець на Андроїд

Інтерфейс мобільного біткоіни-гаманця Bitcoin Wallet
Як виглядає додаток Bitcoin Wallet на Android

Це одне з найпопулярніших мобільних додатків для зберігання монет BTC. Програма абсолютно безкоштовна. Вона має відкритий вихідний код. В основі роботи гаманця лежить протокол P2P. Це означає, що всі користувачі в однаковій мірі є і клієнтами, і серверами (в залежності від ситуації). Таким чином забезпечується безперебійна робота додатки, навіть якщо більша частина користувачів піде в оффлайн. Крім того, даний протокол гарантує повну децентралізацію і анонімність.

Розглянутий Bitcoin-гаманець на Android дозволяє переглядати баланс в національній валюті (для більшої зручності). Можна додати примітку при отриманні нових монет. Крім цього, програма дозволяє перенести публічні ключі інших користувачів в адресну книгу, щоб відправка монет проходила швидше. Для роботи з гаманцем на смартфоні або планшеті повинен бути встановлений Android 4.4 і вище.

В цілому, у Bitcoin Wallet для Android можна виділити наступні плюси і мінуси:

перевагинедоліки
Найпростіша настройка. Для початку роботи не потрібно реєструватися, придумувати складні кодові фрази. Додаток готове до використання відразу після установки.Цей мобільний гаманець не підтримує російську мову.
Bitcoin Wallet має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, з яким розбереться навіть недосвідчений користувач.
Програма дозволяє відправляти і отримувати монети через QR-код, NFC або Bitcoin URL.Немає можливості установки комісії за транзакцію.
При відсутності інтернет-з’єднання можна проводити оплату через Bluetooth.Надмірна простота використання робить додаток далеко не найбезпечнішим.
Програма дозволяє перенести біткоіни з паперових гаманців.
Є можливість «холодного» зберігання криптовалюта.

Навіть незважаючи на зазначені мінуси, Bitcoin Wallet все одно користується популярністю. У нього досить високі оцінки, що говорить про якість і зручність програми.

Огляд мобільного гаманця Electrum на Андроїд

Оформлення біткоіни-гаманця Electrum на Android
Меню мобільного біткоіни-гаманця Electrum

Якщо розглядати дану програму з точки зору популярності, то її можна сміливо назвати одним з лідерів. Electrum Bitcoin Wallet на Android має широкий функціонал. Він забезпечує належну безпеку монет. Інтерфейс програми досить простий і зрозумілий (хоч і англомовний). У гаманця є служба підтримки, з якої можна зв’язатися по e-mail. Команда розробників постійно покращує своє творіння, періодично випускаючи для нього оновлення.

Однією з приємних особливостей даного додатка є те, що воно невимогливе до операційної системи. Для належного функціонування гаманцю вистачить Android 2.3 або вище. Таким чином, користуватися програмою зможуть навіть власники щодо старих мобільних девайсів.

Що стосується сильних і слабких сторін Electrum Bitcoin Wallet, то ми змогли виділити наступні моменти:

плюсимінуси
Високий ступінь безпеки. Приватний ключі зберігаються на смартфоні в зашифрованому стані. Ніхто зі сторонніх не має до них доступу.Залежно від телефону, програма вилітає при запуску.
Є можливість відновлення доступу по секретної фразі.Іноді додаток некоректно показує поточний баланс.
При бажанні користувач може перекинути свої приватні ключі на інші клієнти.У дуже рідкісних випадках можна зіткнутися з проблемою, при якій програма не дозволяє перекинути монети на інший гаманець. Транзакції просто висітимуть в стані непідтверджених.
Гаманець працює за принципом децентралізації.
Додаток надає можливість «холодного» зберігання.Іноді трапляються збої в роботі QR-сканера.
Electrum оснащений своїм QR-сканером.Додаток не підтримує російську мову.

Як видно, кількість плюсів і мінусів практично однакове. На жаль, велика частина багів є рандомних (тобто, їх наявність залежить не тільки від версії ОС, але і від моделі Android-пристрої). Звичайно, розробники намагаються виправляти всі помилки, але у випадку з андроїдом зробити це досить складно. Однак цей Біткон-гаманець можна випробувати в пробному режимі: закинути на нього кілька Сатоши, перевірити, як додаток відображає баланс і відправляє монети. Якщо вам пощастить і зазначених помилок не буде, даний гаманець можна сміливо використовувати, адже в плані безпеки він себе ще жодного разу не скомпрометував. А ось тим, хто хоче собі біткоіни-гаманець для Андроїд російською, дана програма точно не підходить (принаймні, поки що).

Bither — перспективний Bitcoin-гаманець на Андроїд

Як виглядає гаманець Bither для біткоіни
Оформлення гаманця Bither

За час свого існування цей додаток встигло отримати безліч позитивних відгуків, але поки його популярність не надто велика, а це не дає гаманцю зайняти лідируючі позиції. Однак в недалекому майбутньому ситуація може змінитися. Благо, для цього є всі умови.

Програма мало важить — всього 3,9 Мб. Вона невимоглива до операційної системи — досить Андроїда версії 2.3. Інтерфейс програми простий і інтуїтивно зрозумілий. Розробники наділили програму широким функціоналом, щоб вона була максимально корисною для держателя криптовалюта.

Мобільний гаманець Bither має досить багато переваг. Але, на жаль, є і деякі вади. З ними ви можете ознайомитися в наведеній нижче таблиці:

плюсимінуси
Програма надає можливість «гарячого» і «холодного» зберігання монет.Додаток не підтримує Segwit адреси.
Гаманець працює по протоколу P2P, що гарантує повну децентралізацію.Клієнт не підходить тим, хто хоче створити біткоіни-гаманець російською на Андроїд. Інтерфейс тільки англійською мовою.
Додаток надсилає повідомлення про отримання нових монет або про завершення їх передачі іншому користувачеві.
Програма може відображати поточний курс біткоіни на популярних кріптобіржах.Програма може погано працювати на деяких пристроях. Наприклад, на смартфоні Xiaomi Mi4C вона вилітає відразу після запуску.
Доступ до приватних ключів захищений паролем, що гарантує безпеку коштів.
При «холодному» зберіганні програма автоматично створює резервну копію приватного ключа.

Окремо варто виділити безпеку додатки. В принципі, переважна більшість користувачів не скаржаться на цей момент, однак були рідкісні випадки, коли з балансу безслідно пропадали всі засоби. Швидше за все, ці люди не вживали необхідних заходів безпеки. Вам слід пам’ятати про це, якщо вирішите встановити собі саме гаманець Bither.

Огляд мобільного біткоіни-гаманця Mycelium

Меню і можливості мобільного біткоіни-гаманця Mycelium
Інтерфейс гаманця Mycelium на Андроїд

Це чи не найбезпечніший біткоіни-гаманець на Андроїд. За рівнем популярності він поступається тільки згаданого вище додатку Bitcoin Wallet, причому в майбутньому програма може зайняти лідируючу позицію.

Додаток має великий функціонал, зручний інтерфейс і хороший захист від несанкціонованого входу. Важить програма не надто мало — 15 Мб. Її можна встановлювати на девайси з операційною системою Android 4.4 або вище. Команда розробників систематично випускає оновлення, в яких усуваються неприємні баги і додаються нові можливості.

Незважаючи на високу популярність, біткоіни-гаманець Mycelium має як плюси, так і мінуси. З ними ви можете ознайомитися нижче:

перевагинедоліки
Підтримка «гарячого» і «холодного» зберігання біткоіни.Немає російськомовної локалізації.
Наявність свого QR-сканера.Відсутня підтримка Segwit (швидше за все, це тимчасовий недолік).
Підтримка ключів з протоколом BIP38.
Можливість установки ПІН-коду на відправку коштів.На деяких мобільних пристроях виникають проблеми з відправкою коштів. На жаль, це рандомний баг, тому повністю усунути його вкрай складно.
Додаток сумісний з апаратними гаманцями (наприклад, Trezor).
У програмі можна створювати відразу кілька облікових записів.

Таким чином, якщо вам не важлива підтримка Segwit і російська локалізація, біткоіни-гаманець Mycelium вам цілком підійде. Звичайно, деяких людей можуть збентежити проблеми з відправкою монет, але вони зустрічаються вкрай рідко. А якщо помилка такого роду і вискакує, розробники намагаються швидко її усувати.

Simple Bitcoin — ідеальний гаманець для вітчизняного користувача

Інтерфейс гаманця Simple Bitcoin
Оформлення гаманця Simple Bitcoin на Android

Даний варіант стовідсотково підійде тим, для кого важливий мову інтерфейсу. У цього гаманця російський розробник, тому і меню повністю русифіковане. Програма має зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Засоби зберігаються не на сторонньому сервері, а безпосередньо на смартфоні. Ніхто крім власника (навіть розробник) не має доступу до накопичень.

Додаток важить всього 2,2 Мб. Воно працює на Android-пристроях з версією ОС 4.0.3 або вище. Розробник постійно покращує гаманець, періодично випускаючи на нього оновлення. Програма стрімко набирає популярність і незабаром вона може стати лідером серед російськомовних користувачів.

Як і інші мобільні біткоіни-додатки, гаманець Simple Bitcoin має свої плюси і мінуси. З ними ви можете ознайомитися нижче:

перевагинедоліки
Дуже швидка синхронізація з мережею.Не можна перевести біткоіни з паперового гаманця.
Доступ до накопичень можна відновити за допомогою мнемонічною фрази.Немає функції відображення балансу в фіатной валюті.
Додаток автоматично змінює адресу гаманця після кожної вхідної транзакції. Таким чином, користувачеві забезпечується повна анонімність. Але при цьому старі адреси залишаються робочими, і люди можуть скидати вам монети на них.У рідкісних випадках виникають проблеми з відновленням доступу по мнемонічною фразі. При зверненні до розробника цей дефект, часто, усувається.
При виникненні проблем можна відправити електронний лист безпосередньо розробнику. Більш того, творець сам відкритий для діалогу. Йому можна надсилати побажання щодо поліпшення програми.

Як видно, що розглядається додаток поки має слабкі сторони. Але велика ймовірність того, що в майбутньому розробник усуне недоліки і розширить функціонал, що посприяє підвищенню популярності гаманця Simple Bitcoin.

Який біткоіни-гаманець краще вибрати для Андроїд — підсумки

Спираючись на вищевикладену інформацію, можна прийти до висновку, що поки найкращими варіантами для більшості користувачів є додатки Bitcoin Wallet і Mycelium. Вони безпечні, мають великий функціонал і силу-силенну позитивних відгуків. Їх потенційним конкурентом може стати гаманець Bither, але поки він не такий популярний серед власників криптовалюта. Що стосується гаманця Electrum, то він теж може стати ідеальним сховищем для біткоіни, однак у нього багато багів, що залежать від версії операційної системи і моделі смартфона, тому після установки його спочатку треба протестувати в пробному режимі.

Біткоіни-гаманець Simple Bitcoin поки має убогий функціонал, тому він не зовсім підійде досвідченим користувачам. Але в той же час він безпечний і зручний в застосуванні. А найголовніше — це програма має російськомовне меню.

В цілому, кожна зі згаданих програм по-своєму гарна. Вам потрібно лише вибрати, що для вас важливіше — безпека, функціонал, зручність або мову інтерфейсу. Визначившись з цими моментами, ви зможете встановити максимально комфортне для себе додаток, яке дозволить накопичувати біткоіни і пересилати їх іншим користувачам.

Відео про створення біткоіни-гаманця на Андроїд:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector