Біткоіни-гаманець в Україні: як створити і вибрати. Кращі біткоіни-гаманці

Одне з найголовніших переваг криптовалюта — децентралізація. Якщо фіатние гроші є інструментом економіки держави, то віртуальні — це щось інше. Криптовалюта дає певну свободу. Можна створити сховище навіть, якщо немає 18-ти, можна не платити за податки, можна переводити в будь-якій країні. Саме через це створення біткоіни гаманця в Україні нічим не відрізняється від реєстрації в іншій країні. Однак є деякі особливості, які варто враховувати при виборі сховища, щоб мати розширені можливості користування. Про них і поговоримо.

Програмні, апаратні і паперові біткоіни-гаманці в Україні

Інтерфейс сайту Walletgenerator
Сайт walletgenerator.net на українському

Ці три види сховищ ми розглянемо в одному пункті, оскільки їх використання в будь-якій країні відмінностей не має:

  1. Програмні (декстопние, локальні) представляють собою додаток, яке завантажується на комп’ютер. В такому випадку приватні ключі зберігаються у користувача, а не на сторонніх майданчиках, що забезпечує високий рівень захисту коштів. Bitcoin Core — офіційний біткоіни-гаманець, кращий для України та інших країн. Також одним з найнадійніших гаманців такого плану вважається Electrum.
  2. Апаратні сховища виконані у вигляді компактного девайса і забезпечують оффлайн зберігання криптовалюта. Найпопулярніші моделі KeepKey, Ledger Nano S, стоять вони близько 100 доларів. По суті, немає різниці, в якій країні ви створите рахунок на апаратній гаманці — можливості для всіх користувачів однакові.
  3. Паперовий біткоіни-гаманець в Україні створити можна таким же чином, як і в будь-якій країні. Для цього є спеціальні онлайн-генератори. Єдине, що можна враховувати при виборі сервісу для створення ключів — українську локалізацію. Наприклад, сайт bitcoinpaperwallet.com повністю англійською. Вбудований перекладач браузера нівелює цю проблему, та й інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Однак можна скористатися ресурсами з вбудованою російської і української версією сайту. Наприклад, на bitaddress.org підтримується російську мову, а на walletgenerator.net — український.

Біткоіни-гаманці онлайн в Україні — правила вибору

Оголошення про відсутність опції обміну на Coinbase для України

З онлайн-сервісами ситуація складається не так просто. Це пов’язано з обмеженням деяких майданчиків, заборонами сервісів і іншими факторами. Розглянемо 2 онлайн-платформи, які не підходять українським користувачам для зберігання Bitcoin:

  1. Coinbase. Ця біржа користується популярністю в Європі та США, проте її функціонал, м’яко кажучи, обмежений для країн СНД. Українські користувачі можуть реєструватися, створювати рахунки на майданчику, отримувати перекази і відправляти їх усередині системи. Однак ні торгувати, ні міняти криптовалюта не вийде, що робить Коінбейс практично марним сервісом в Україні.
  2. WebMoney. В системі ВебМани є можливість зберігати біткоіни (WMX) і торгувати ними, але не для жителів України. Це пов’язано із забороною української влади. Звичайно обійти його не представляє великої складності. Провайдери блокують доступ до сайту webmoney.ua, але є VPN-сервіси. Виводити безпосередньо WMU з сервісу не можна, але є обмінники у напрямку WMR (WMZ) — Visa / MasterCard.

Якщо говорити про біржах, то також можна виключити YObit, оскільки майданчик не працює з гривнями. Поповнювати фіатний баланс і виводити кошти потрібно буде через ЕРС, а це додаткові комісії, які на великі суми будуть відчутні.

Що стосується створення біткоіни-гаманця в Україні на біржових платформах, то краще віддавати перевагою сервісів, які відповідають наступним критеріям:

  1. Російською або українською мовою інтерфейсу. Що не кажи, а рівень знань англійської у середньостатистичного українського користувача недостатній для того, щоб розбиратися в термінології кріптоміра, тим більше новачкові. Тому для роботи на біржі бажано вибирати платформи з російської або української локалізацією. Нижче ми розглянемо приклади таких майданчиків.
  2. Підтримка гривневого рахунку дозволить поповнювати баланс і виводити кошти в національній валюті. А це означає, що не потрібно буде додатково оплачувати комісії обмінників.
  3. Підтримка карт Visa / MasterCard або ЕРС, що не заблокованих українською владою. Щоб не користуватися рахунками платіжних систем в якості посередників для введення криптовалюта на біржу (тим більше в Україні з кожним роком залишається все менше дозволених ЕРС) і не платити додаткові комісії, бажано, щоб сервіс підтримував роботу з банківськими картами.

Кращі біткоіни-гаманці для України

Три монетки біткоіни на тлі українського прапора

Для холодного зберігання криптовалюта в долгосрок бажано віддавати перевагу оффлайн-гаманцях біткоіни — апаратним, паперовим, локальним, про які ми говорили на початку статті.

Для торгівлі, дрібних сум і частих розрахунків оптимальним варіантом є біржі та онлайн-сховища. Кращі сервіси такого плану для України ми зараз і розглянемо.

BitFlip

Поповнення гривневого рахунку на біржі БітФліп

Біржа bitflip.cc підтримує російську і англійську варіанти інтерфейсу, а також надає можливість користування гривневим рахунком в системі. Поповнити його можна двома способами:

  1. Через Інтеркаса з комісією 7,9% (мінімальний поріг — 1 грн).
  2. Через AdvCash з комісією 1,2% (мінімальний поріг 10 грн).

Вивести з гривневого рахунку гроші можна тільки на AdvCash з комісією 1,5% (мінімальна сума — 100 грн).

Що стосується поповнення біткоіни-гаманця на БітФліпе, то мінімальний поріг становить 0.0001 BTC, а комісія за операцію не стягується. Вивести з рахунку можна мінімум 0.002 BTC, але при цьому доведеться заплатити комісію 0.001 BTC.

EXMO

Поповнення гривневого рахунку на біржі EXMO

У сайту біржі є дзеркало, тому реєструватися можна і на exmo.me, і на exmo.com. З переваг сервісу відзначимо не тільки російську версію інтерфейсу, але і українську. Крім того, платформа дозволяє створити рахунки в багатьох фіатних валютах — гривнях, рублях, євро, доларах і навіть в польських злотих.

Створити біткоіни гаманець в Україні на біржі Ексмо просто, достатньо зареєструватися і активувати повзунком рахунок в налаштуваннях гаманця. Розглянемо можливості користування на сервісі гривнями:

Спосіб поповнення / виводуПоріг введення, UAHКомісія за введенняПоріг виведення, UAHКомісія за висновок
Visa / MasterCard250-150002,6%100-100008% + 30
AdvCash10-150001%10-150006%

Що стосується введення, то мінімальний поріг становить 0.001 BTC, а комісія за операцію відсутня. При цьому за висновок комісійний збір стягується і становить 0.0005 BTC. Ліміти виведення — від 0.01 до 350 BTC.

Кріптонатор

Форма виведення з гривневого рахунку на Кріптонаторе

Цей мультивалютний сервіс надає користувачам можливість онлайн-доступу на сайті ru.cryptonator.com. Є також мобільний додаток, через яке можна відправляти перекази, проводити операції з обміну.

Сайт має російську локалізацію, підтримує гривневі рахунки, з яких можна виводити національну валюту на Visa / MasterCard з комісією 3,9% в межах від 1000 до 50000 UAH.

Що стосується біткоіни, то мінімальний поріг входить або виходить транзакції — 0.0001 BTC. Комісія за операцію на Кріптонаторе також становить 0.0001 BTC.

Який біткоіни-гаманець кращий для України? Такий же, як і для користувачів будь-який інший країни. Особливо, якщо говорити про апаратні, локальних і паперових сховищах. Що стосується онлайн-майданчиків, то в принципі особливої ​​різниці конкретно для українських користувачів немає, проте важливо враховувати деякі фактори (локалізацію, гривневі рахунки, відсутність заборони влади) — їх ми і розглянули сьогодні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector