Біткоіни крани — що це, ТОП найкращих і жирних

Біткоіни-крани — це сайти, на яких можна заробляти криптовалюта. Безкоштовний збір біткоіни користується великою популярністю, оскільки не вимагає фінансових вкладень. Можливостей досить багато: виконання роботи за криптовалюта, написання статей, коментування відео і так далі. Але найшвидшим і простим способом отримання заповітних електронних грошей вважаються крани з видобутку біткоіни. Вивчимо ці веб-ресурси і дізнаємося, що треба робити для поповнення свого гаманця, яким майданчикам можна довіряти і, звичайно ж, розглянемо ТОП самих жирних кранів біткоіни.

Біткоіни крани — що це таке і як працює?

Зображення крана, з якого сипляться біткоіни

За великим рахунком крани з видобутку біткоіни — це звичайні сайти. Вони видають криптовалюта зареєстрованим інтернет-користувачам з деякими часовими проміжками. Як правило, для поповнення свого балансу необхідно виконати найпростіше дію: перейти на конкретну сторінку, ввести капчу. Іноді потрібно зіграти в гру, від результату якої залежить отримується сума.

У багатьох людей, що живуть на території СНД, ще дає про себе знати психологічний бар’єр, який сформувався через махінації МММ. Тому будь-який ресурс, який видає гроші без зусиль з боку користувача, вони вважають все тієї ж пірамідою (простіше кажучи, обманом). В якомусь плані такі побоювання не марні — багато сайтів просто не дозволяють переводити ресурси на свій гаманець, але навіть це не робить їх пірамідами.

Справа в тому, що все біткоіни крани отримують сторонню прибуток від реклами, що розміщується на їхніх сторінках. Левова частка виручки якраз і лунає відвідувачам ресурсу, а решта заробляють власники сайту. З урахуванням того, що відвідуваність на таких платформах досить висока, адміністрація ресурсу залишається в непоганому плюсі. І найголовніша відмінність кранів від злощасних пірамід — вони не вимагають матеріальних вкладень (взагалі ніяких).

Перед тим, як почати добувати заповітну валюту на авто кранах для біткоіни, необхідно:

 1. Створити відповідний електронний гаманець. Саме на нього в кінцевому рахунку ви будете отримувати зароблені кошти.
 2. Вкрай бажано наявність акаунтів на популярних платіжних системах (ePay, FaucetBox, який тепер доступний за адресою faucetsystem.com), адже деякі сайти переводять криптовалюта спочатку на них, а вже потім вона потрапляє безпосередньо в біткоіни гаманець.
 3. Ще одним важливим моментом є завчасний підбір онлайн-обмінника, щоб ви могли переказувати електронні гроші в справжні рублі, гривні, долари або євро. Серед найпопулярніших: Bit Exchanger, ObmenoFF, Beta Transfer.

Перед початком використання біткоіни кранів необхідно налаштуватися на те, що великий куш ви, швидше за все, не зірвете. Та й цілі біткоіни ви навряд чи будете виводити (по крайней мере, за короткий термін). Виплати здійснюються частками розглядається криптовалюта (так званими Сатоши). Щоб було зрозуміліше, Сатоши — це одна стомільйонний частина біткоіни. Найчастіше, на кранах за раз видається мізер — від 15 до 100 Сатоши. Неважко здогадатися, що на накопичення одного повноцінного біткоіни піде, м’яко кажучи, чимало часу.

Однак на позитивний лад налаштовує інший момент: ціна описуваної криптовалюта постійно зростає. Деякі експерти пророкують, що в майбутньому вартість однієї одиниці біткоіни почне вимірюватися десятками тисяч доларів. Таким чином, навіть її стотисячні частки будуть приносити приємний дохід.

Види популярних біткоіни кранів

Золотистий біткоіни кран на білому тлі

Всі веб-ресурси такого роду можуть відрізнятися за такими ознаками:

 1. Необхідні дії. Цей момент ми вже коротко розглядали вище. Різні біткоіни крани, що видають Сатоши, можуть вимагати від людини виконання будь-мікроработи: перегляду реклами, введення капчі, проходження міні-ігри. За перегляд рекламних роликів платять такі сайти, як BtcVic, Coinadder. Введення капчі — це найпоширеніший тип мікроработ. Його можна виконувати на наступних майданчиках: PentaFaucet, Freebitco.in, FasterClick. Міні-ігри можна назвати найцікавішим способом заробітку бажаної криптовалюта. Такий метод застосовується на платформі FrogFaucet, де вам буде потрібно грати за жабу, стрибає по листочків і збирає Сатоши. Деякі ресурси покладають відповідальність за суму виграшу на інтуїцію користувача. Наприклад, на сайті FieldofBitcoin людині дається кілька десятків квадратиків, кожен з яких приховує певну суму Сатоши. Кількість валюти може коливатися від незначного до великого (декількох десятків тисяч). І тут вже все буде залежати від везіння.
 2. Реєстрація. В принципі все біткоіни крани йдуть з реєстрацією. Цей процес багато в чому нагадує створення профілю на будь-якому сайті або в соціальній мережі. Від людини вимагається введення деяких особистих даних (імені або ніка, електронної пошти). Також, обов’язково придумується пароль, причому системи заточені на складні комбінації. Найчастіше проводиться процедура активації облікового запису через лист, висилаємо на пошту. Обов’язковою умовою в усіх випадках є введення свого біткоіни гаманця. Повноцінних кранів біткоіни без реєстрації не існує, адже системі треба вас якось ідентифікувати. Однак є ресурси з максимально спрощеною процедурою. На них не треба проходити підтвердження, придумувати складний пароль і так далі. Досить ввести номер гаманця, і можна виконувати необхідну мікроработу. Однією з майданчиків зі спрощеної реєстрацією є кран DailyFreeBits, де вводиться тільки гаманець.
 3. Періодичність виконання робіт. Це один з головних критеріїв при підборі надійного біткоіни крана. Як правило, людині дається одна спроба за годину (наприклад, ввели капчу, отримали конкретну кількість Сатоши, чекаєте 60 хвилин і вводите знову). До таких майданчиків належать Freebitco.in, DailyFreeBits, PentaFaucet. Є ресурси, що дозволяють виконувати мікроработи частіше (наприклад, раз в 10-15 хвилин). До даної групи кранів відносяться BonusBitcoin, FasterClick, FieldofBitcoin. Правда на більшості таких платформ разова сума виграшу вкрай мала.
 4. Мінімальна сума виводу — ще один важливий пункт. Майже всі крани не дають людині виводити на гаманець мізерну суму. Однак, це не примха адміністраторів, а технічна необхідність. Якщо кожен почне виводити по 50-100 Сатоши кожну секунду, сервер може впасти. Тому встановлюється своєрідний поріг, який необхідно подолати, щоб поповнити свій біткоіни гаманець. Найчастіше мінімальна сума виводу становить 10-25 тисяч Сатоши (BonusBitcoin, Freebitco.in, BtcClicks, FrogFaucet), хоча є і особливо лояльні до користувачів ресурси, що дозволяють виводити по 200-300 Сатоши (наприклад, DailyFreeBits). Як правило, до останніх відносяться надійні, але не прибуткові платформи, що видають мала кількість валюти.
 5. Періодичність виплат. А ось цей момент цікавить всіх найбільшою мірою. Як правило, жирні платять біткоіни крани перераховують зароблені кошти раз в тиждень. День виплат зазвичай припадає на кінець тижня (п’ятницю-неділя). Кращі майданчики здійснюють транзакцію автоматично. Головне — наявність мінімальної кількості Сатоши на балансі. До даної групи належать Freebitco.in, FrogFaucet, FasterClick. Однак є і моментальні біткоіни крани. Вони перераховують кошти за першим запитом користувача. На деяких ресурсах такого роду виставляються навіть низькі пороги для проведення транзакції (наприклад, на DailyFreeBits). Хоча в більшості випадків біткоіни крани з моментальною виплатою все-таки ставлять високий поріг, щоб не перевантажувати сервера через дріб’язкових перекладів. З майданчиків з підвищеним порогом можна виділити BitVisitor, PentaFaucet. Такі випадки можна розцінювати двояко: гроші дозволяється виводити коли завгодно, але перед цим необхідно витратити багато часу на накопичення необхідної суми.

Кращі біткоіни крани 2018, які платять — ТОП-5

Монетка біткоіни в слові TOP

Найпопулярніші і надійні біткоіни крани нам пропонує США. Звичайно, там теж є свої обманщики, але їх в цьому ТОПі ми розглядати не будемо. Отже, якщо ви вирішите здійснювати видобуток біткоіни через крани, допоможуть наступні платформи:

 1. BonusBitcoin — це чи не найприбутковіший біткоіни кран на просторах інтернету. Він роздає Сатоши кожні 15 хвилин. Крім цього, сервіс щодня поповнює ваш баланс 5-процентним бонусом і неважливо, скільки ресурсів у вас на рахунку — кілька десятків Сатоши або повноцінний біткоіни. В кінці дня ви отримаєте додаткову криптовалюта. На жаль, у даній платформи є одна вада — реклама. Так, завдяки їй сервіс і існує, але проблема в тому, що банери не завжди відображаються коректно. Як наслідок, вам може бути важко дістатися до кнопки входу в аккаунт. Крім того, банери можуть закривати ту частину екрану, де показується поточний баланс. Для виведення коштів необхідно набрати мінімум 10 000 Сатоши, що з урахуванням прибутковості платформи не так вже й складно.
 2. CrownFaucet — один з найбільших біткоіни кранів сучасності. Він працює вже досить довго, так що перевірку часом пройшов. На даному ресурсі Сатоши лунають кожні 10 хвилин. Оплата здійснюється на сервіс ePay. Користувач може подвоїти свій виграш, зігравши в міні-аркаду «вибери монетку». На сайті можна включати звукове сповіщення, щоб знати, коли стане доступною чергова спроба. Для отримання валюти необхідно вводити просту капчу. Проте є один мінус, який властивий майже всім платформам, що належать до категорії великих біткоіни кранів — величезна кількість рекламних банерів. Через них швидкість завантаження сторінки далека від ідеалу, та й сам перегляд ресурсу викликає роздратування.
 3. PentaFaucet — старенька платформа, яка жодного разу не давала збій. За час свого існування цей кран значно удосконалився, ставши більш лояльним до користувача. На початку роздачі відбувалися щогодини, правда була можливість виграти за раз багато Сатоши. Тепер алгоритм роботи інший: вам дається одна спроба в 5 хвилин, але ви зможете отримати від 10 до 50 Сатоши. Здавалося б, цього мало, але є ресурси, які поповнюють ваш рахунок щогодини на такі ж або навіть менші суми. В цілому, це приємний і швидкий біткоіни кран, автоматично переводить зароблені кошти на ваш профіль в FaucetBox.
 4. DailyFreeBits — це чи не перший біткоіни кран. Він має досить стерпний інтерфейс, виплати здійснюються на вимогу користувача. На сайті немає повноцінної реєстрації — досить ввести ID свого гаманця, і можна отримувати ресурси. Тут навіть поріг для виведення сміхотворний — всього 200 Сатоши. Однак є неприємний підводний камінь. Ресурс дозволяє виграти за раз від 15 до 1200 Сатоши, ось тільки в 99% випадків вам випадає виключно мінімальна сума. У наш ТОП кращих біткоіни кранів він потрапив тільки через те, що виплачує все по-чесному і працює без збоїв.
 5. Freebitco.in — серед усіх учасників нашого ТОПу це найнадійніший і потенційно дорогий біткоіни кран. Чому ж він коштує лише на 5-му місці? Зараз ми все пояснимо. Сам кран працює за принципом миттєвої лотереї. Ви вводите капчу, натискаєте на кнопочку Roll, після чого вам висвічується число від 0 до 10 000. Якщо вам випаде будь-яке число від 9885 і нижче, ви отримаєте всього 17 Сатоши. Але якщо ви зіграєте в лотерею в свій найщасливіший день, і вам випаде 10 000, баланс моментально поповниться на 1 687 764 Сатоши. Словом, джек-пот тут дійсно вартий. Також, справжнім везінням можна вважати числа від 9994 до 9999. За них можна отримати від 16 878 до 168 776 Сатоши. Однак шанси на це вкрай малі. Готуйтеся до того, що ваш баланс буде поповнюватися тільки на 17 Сатоши після кожної спроби. Випробовувати удачу можна тільки раз на годину. Ну і найголовніший мінус цієї платформи — поріг виведення. Він становить 30 000 Сатоши. Погодьтеся, збираючи щогодини по 17 одиниць, ви будете збирати мінімальну суму дуже довго.

Ну що ж, ми розглянули найкращі реальні крани біткоіни. Ними можна користуватися, не боячись, що здобуті кошти так і не потраплять в електронний гаманець. На жаль, серед представлених ресурсів немає нових американських біткоіни кранів, учасниками ТОПу є тільки перевірені часом «старички». Хоча не виключено, що зовсім скоро, коли такий спосіб видобутку криптовалюта обжене за популярністю повноцінний Майнінг, ми обзаведёмся свіженькими прибутковими і чесними платформами.

Кращі російські біткоіни крани

Монети біткоіни і кран, з якого вони сипляться

Досить приємним можна вважати той факт, що в інтернеті є і вітчизняні сайти, безкоштовно роздають Сатоши. Так, їх не так багато, а чесних — ще менше. Однак їх наявність налаштовує на позитивний лад. Ми виділили 2 ресурсу, за допомогою яких можна швидко поповнювати свій баланс криптовалюта. Ось ці майданчики:

 1. Bitkran.lark.ru — це, по суті, об’єднавчий сервіс, що включає в себе кілька кранів. Пропоновані ресурси відрізняються за стандартними критеріями: інтервал між спробами, максимальна сума виграшу, спосіб виведення. На сайті представлені адреси кранів біткоіни, оформлені у вигляді посилань. Сервіс досить зручний, навіть реклами толком немає (чого не скажеш про сайтах, на які від нього можна перейти). Майданчик надає в користування відносно нові і жирні біткоіни крани російського виробництва. Так, в їх роботі іноді можуть виникати збої, але їх досить швидко усувають.
 2. HappyPutin.com — напевно, самий незвичайний ресурс своєї категорії. Він має англійський інтерфейс, а значить — націлений на світову аудиторію. Однак оформлення повністю російське (чого тільки варта прапор РФ на головному екрані). Та й назва ресурсу відразу дає зрозуміти, в якій країні живуть його творці. Кран досить зручний, дозволяє вигравати непогане кількість Сатоши, правда без збоїв в роботі поки не обходиться.

Ну що ж, ось ми і розглянули кращі платять крани криптовалюта. Як видно, в інтернеті можна знайти і зарубіжні, і вітчизняні ресурси, що займаються безкоштовною роздачею Сатоши. У нашому огляді були представлені як не дуже дорогі біткоіни крани, так і майданчики, що дозволяють зірвати солідний куш. Вам залишається тільки вибрати для себе ряд вподобаних сайтів і почати добувати заповітні електронні гроші. Однак необхідно пам’ятати, що навіть найдорожчі крани криптовалюта нечасто балують своїх користувачів значними сумами. Дохід від такої діяльності буде багато в чому залежати від удачі і витраченого часу.

Чи реально заробити на біткоіни-кранах, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector