Біткоіни-крани з висновком на Блокчейн гаманець — ТОП-3

Сервіс Blockchain знайомий багатьом членам кріптовалютного спільноти. Багато хто знає, що на ньому можна не тільки знаходити інформацію про блоках, транзакціях, а й зберігати крипту. Він вважається одним з кращих онлайн-сховищ. Поповнювати баланс такого гаманця можна самими різними способами: отримувати виплату з пулів для Майнінг, переклади від інших користувачів мережі, виводити зароблені Сатоши з кранів. Останньому методу ми вирішили приділити особливу увагу, тому в даному огляді розглянемо кращі біткоіни-крани з висновком на Блокчейн-гаманець.

Опис гаманця Blockchain: особливості реєстрації та функціонал

Головна сторінка онлайн-гаманця Blockchain
Інтерфейс гаманця Blockchain

Завести біткоіни-гаманець Блокчейн гранично просто. Однак варто враховувати один момент — сайт blockchain.info був створений ще в 2011 році, щоб зробити екосистему біткоіни більш доступною. З того часу багато що змінилося і додалося багато іншого функціоналу, тому в червні 2018 го адміністрація ресурсу повідомила про переїзд на домен blockchain.com, де планується об’єднати всі доступні опції і надати користувачам більш спрощений, зручний доступ.

Отже, розглянемо покрокову інструкцію по створенню Блокчейн-гаманця:

 1. Переходимо на blockchain.com, вибираємо розділ Products (розташований вгорі) і в випадаючому меню — Wallet.
 2. На сторінці, натискаємо на кнопку SIGN UP в верхньому правому куті або на синю Create Your Wallet по центру.
 3. Вводимо в відповідні поля свій e-mail і пароль (двічі). Ставимо галочку навпроти пункту, що підтверджує вашу згоду з умовами надання послуг. Після виконання зазначених дій перед нами відразу ж відкриється головна сторінка сервісу.
 4. Вибираємо у верхньому лівому кутку перший пункт — BITCOIN. У нас відкриється інтерфейс гаманця BTC.
 5. Натискаємо кнопку «Отримати у верхній панелі управління. У вікні бачимо автоматично згенерований біткоіни-адреса.

От і все! Тепер у нас є електронний гаманець, на який можна скидати монети BTC.

Відразу скажемо, що blockchain.com є однією з кращих майданчиків в плані безпеки. Крім вашого пароля, на ній передбачено ще кілька ступенів захисту від несанкціонованого входу:

 1. Сайт автоматично привласнює вашого профілю ID — набір латинських букв і цифр. Його краще зберігати окремо, щоб ніхто не міг випадково увійти в ваш гаманець.
 2. Передбачено підтвердження входу по електронній пошті. Лист з дозволом доступу автоматично відправляється на e-mail, коли з одного комп’ютера виконується вхід за різними ID або в тому випадку, якщо користувач намагається увійти з іншого пристрою.
 3. Можна прив’язати до аккаунту номер мобільного телефону, щоб ще краще контролювати доступ до засобів.
 4. Є додаткова можливість установки 2-крокової верифікації (активується в розділі «Налаштування»).
 5. На сайті встановлено часовий поріг для автоматичного виходу з профілю. Завдяки йому, ніхто не зможе розпорядитися вашими грошима, якщо ви кудись відійдете. Вихід здійснюється в тому випадку, якщо протягом певного часового відрізку на сайті відсутня призначена для користувача активність. За замовчуванням час виходу становить 10 хвилин, але в розділі налаштувань його можна змінити.

Що стосується загального принципу використання, то гаманець Блокчейн гранично простий. У розділі «Отримати», як було сказано вище, генерується публічний біткоіни-адреса, який оновлюється для кожного перекладу, так що повна анонімність вам забезпечена. Жорстких обмежень за розміром депозиту тут немає (як, наприклад, на біржі exmo.com). Зокрема, ми намагалися перевести на баланс 100 Сатоши і все пройшло гладко.

У вкладці «Відправити», як неважко здогадатися, передбачено поле для адреси одержувача, а трохи нижче — для прописування суми транзакції. У самому низу вікна автоматично вказується комісія для транзакції. Вона безпосередньо залежить від суми переказу. За замовчуванням на сайті варто комісія Regular (в даному випадку, це найменша сума оплати). При бажанні ви можете вибрати тип Priority. Сума збору підвищиться, зате переклад отримає високий пріоритет, а значить — швидше прийде його підтвердження. Більш того, у вікні відправки є кнопка Customize Fee, натиснувши на яку можна самому виставити комісію. Головне, щоб вона була не нижче рекомендованого мінімуму.

На головній сторінці гаманця відображається список всіх транзакцій, так що вам буде легко вести особисту статистику. Ну а вишенькою на торті можна назвати мультивалютність гаманця Блокчейн. Крім біткоіни, сервіс підтримує біткоіни Кеш і Ефіріум. Так, список, м’яко кажучи, не великий, але сьогодні ці криптовалюта є найпопулярнішими, тому вказаних варіантів цілком вистачить. Ви також можете обмінювати одну криптовалюта на іншу. Ця операція здійснюється в розділі «Обмін».

Виходячи з усього вищесказаного, можна виділити наступні переваги і недоліки Блокчейн-гаманця:

плюсимінуси
Швидка і проста реєстрація.Специфічна локалізація сайту. Ресурс підтримує російську мову, ось тільки інтерфейс русифікований в повному обсязі. Деякі слова завжди написані по-англійськи і навіть в розділі FAQ два перших питання і відповіді на них не переведені. Звичайно, особливих незручностей це не викликає, але виглядає така картина дивно.
Зручність використання гаманця.
Широкі можливості по налаштуванню безпеки.
Мультивалютність.
Можливість установки комісії за транзакцію.
Відсутність жорстких лімітів по сумі депозиту.
Можливість внутрішнього обміну біткоіни на біткоіни Кеш або Ефіріум.Чи не підтримується жодна фіатная валюта для покупки біткоіни.
Можливість створення великої кількості адрес.Онлайн-сервіси не можуть забезпечити належного рівня безпеки.

Отже, ми розібралися з тим, як працювати в Блокчейн-гаманці. Тепер давайте приділимо увагу другого важливого моменту — кращим кранів, на яких можна заробляти Сатоши і поповнювати баланс свого онлайн-гаманця.

Кращі крани біткоіни з висновком на Blockchain гаманець: ТОП-3

Значки біткоіни падають з крана

Тут будуть розглянуті ресурси, які виявилися найкращими за такими критеріями:

 • зручність користування;
 • прибутковість;
 • прибутковість реферальной програми.

З кожного біткоіни-крана в нашому ТОПі можна виводити Сатоши відразу на Блокчейн, минаючи проміжні сервіси.

Cointiply

Головна сторінка крана Cointiply
Оформлення біткоіни-крана Cointiply

Цей кран можна назвати кращим представником нашого ТОПу, так як він пропонує безліч способів заробітку. Реєструємося на ньому:

 1. Перейти за адресою cointiply.com і натиснути на кнопку REGISTER (знаходиться вгорі праворуч).
 2. Заповнити всі пропоновані поля: ім’я, адреса електронної пошти, пароль і підтвердження пароля.
 3. Ввести капчу (як правило, вона складається з 2-3 англійських слів).
 4. Натиснути на кнопку CREATE YOUR ACCOUNT.
 5. Зайти на e-mail і підтвердити реєстрацію на сервісі.

Після цього вас автоматично перекине на головну сторінку крана, а баланс відразу поповниться на 100 Сатоши (це бонус за реєстрацію). Вгорі головної сторінки знаходиться 7 великих вкладок, але нас, в першу чергу, цікавлять 4 перші:

 1. FAUCET — це, власне, сам кран, що дозволяє щогодини отримувати певну кількість Сатоши. Сума виграшу коливається від 15 до 100 000 Сатоши. Кран працює за принципом рулетки: ви натискаєте на кнопку Roll and Win, розгадувати капчу (2-3 англійських слова) і дивіться, яке число вам випало. Від випала цифри залежить кількість нараховуються монет. На жаль, в плані схильності до користувача Cointiply схожий на свого «побратима» freebitco.in, так що найчастіше вам буде випадати цифра, що відповідає мінімальному винагороді. Після отримання монет запускається таймер, що відраховує 60 хвилин до наступної спроби.
 2. GAMES — перейшовши в цю вкладку, можна не тільки заробити, а й розважитися. Тут вам надається на вибір кілька ігор, за проходження яких нараховуються Сатоши. Як правило, винагорода становить 16 монет, так що сподіватися на великий куш тут годі й говорити.
 3. VIDEOS — в цій вкладці можна отримувати трохи більше монет за короткий проміжок часу. Суть дуже проста — вам платять гроші за перегляд рекламних відео. Станом на 26.06.2018 в даному пункті є 2 варіанти заробітку: отримання 51-го коін за перегляд 3-х роликів або отримання 4 коинов за перегляд кожного відео (всього їх 15). Третій тип відео поки знаходиться в тестовому режимі і за нього не платять. Працюючи в цій вкладці, треба пам’ятати пару моментів. Щоб кошти зараховані на баланс, необхідно перезавантажити сторінку. Другий важливий момент стосується того, що при програванні ролика в правому нижньому кутку вискакує кнопка Skip, як, наприклад, на YouTube. Так ось, її не можна натискати, інакше перегляд вам не зарахується.
 4. OFFER WALLS — потенційно це найприбутковіший спосіб самостійного заробітку (мається на увазі прибутковість без реферального програми). Вам пропонується проходити опитування і отримувати за це плату. На даний момент на сайті є 16 типів опитувань. Максимальна винагорода майже у всіх варіантах становить 50 000 монет (тільки в одному випадку воно дорівнює 1 000 Сатоши).

Це основні способи отримання доходу на крані Cointiply. Також є вкладка PTC ADS (друга праворуч). Перейшовши в неї, можна заробляти Сатоши за серфінг інтернет-сторінок (в нашому випадку пропонувалося по 12 монеток за сайт). Відразу скажемо, що ця сума завжди різна, але стабільно маленька.

Лівіше від PTC ADS знаходиться вкладка MINING GAME. З її допомогою можна оцінити потужність свого ПК і отримувати дохід від її здачі в оренду.

Як і в переважній більшості кранів, тут передбачена своя реферальная програма. Ви можете отримувати від 10 до 25% доходів запрошеного користувача в залежності від його дій. Обмежень на кількість рефералів немає.

Тепер, що стосується порогу виплат — оскільки сайт пов’язаний з ротатором Faucethub, мінімальна сума для виводу на нього менше — 35 000 Сатоши. Якщо ж ви захочете перевести монети відразу на гаманець Блокчейн, вам буде потрібно назбирати 100 000 Сатоши. Крім того, на будь-який сторонній гаманець гроші йдуть довше — іноді близько тижня. При цьому на будь-який гаманець виплата проводиться по неділях, а комісія за виведення коштів не сплачується.

Підводячи підсумки, можна виділити наступні переваги і недоліки розглянутого біткоіни-крана з висновком на Блокчейн гаманець:

плюсимінуси
При належному везіння можна відразу заробити велику кількість Сатоши.Кран підтримує лише англійську мову, що може не сподобатися деяким користувачам.
Сайт надає кілька способів самостійного заробітку.Поріг виведення на гаманець Блокчейн набагато вище, ніж на Faucethub.
Відсутня комісія за зняття грошей.Швидкість транзакції при перекладі на Блокчейн нижче, ніж при виведенні на Faucethub.
Передбачена вигідна реферальная програма.
Кран має зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Як видно, сервіс Cointiply має не тільки привабливі плюси, а й серйозні мінуси, причому головним з них є високий поріг виведення, до якого можна йти більше року. Але якщо розвинути широку мережу рефералів, можна щодня отримувати непоганий дохід і досить швидко збирати необхідні 100 000 Сатоши.

Smurfgo

Оформлення крана Smurfgo
Як виглядає біткоіни-кран Smurfgo

Це дуже хороший кран, що працює за принципом гри, головними героями якої виступають знайомі багатьом смурфи. Реєстрація на майданчику проходить наступним чином:

 1. Заходимо на сайт smurfgo.com.
 2. Натискаємо на кнопку JOIN (знаходиться вгорі).
 3. У відповідні поля вводимо ім’я користувача, пароль (двічі), адреса біткоіни-гаманця, ім’я користувача, який вас запросив (якщо ви перейдете на кран по реферального посиланням, воно впишеться автоматично), e-mail і коротку інформацію про те, як ви дізналися про даний ресурс. Відразу скажемо, що в останньому пункті треба вписати хоч щось (навіть випадковий набір букв). В іншому випадку реєстрація не відбудеться.
 4. Вводимо 3 капчи, розташовані один під одним, і натискаємо на кнопку Create Account.
 5. Після цього вводимо ще 3 капчи, щоб пройти верифікацію аккаунта.

Після виконання всіх зазначених дій можна починати заробляти Сатоши. До речі, тут це відбувається досить цікавим чином:

 1. Натискаємо на кнопку GAME вгорі сайту. Після цього трохи нижче запуститься гра — Смурфик буде йти по дорозі і збирати монетки.
 2. Після того, як герой збере 25 монет, вам запропонують перейти на наступний рівень. Переходимо і продовжуємо збір очок. Всього вам буде доступно 6 спроб, а якщо точніше, то 6 пунктів енергії (вони знаходяться вище персонажа). Найцікавіше полягає в тому, що зібрані очки не є бажаними Сатоши. Для отримання монет необхідно зробити додаткову дію.
 3. Переходимо в розділ PAPA і конвертуємо монетки в Сатоши. Курс обміну, м’яко кажучи, не самий вигідний. За 75 монет ми отримали 2 Сатоши. Таким чином, за день можна заробляти близько 15-30 Сатоши, якщо не сидіти на сайті постійно.

Як видно, прибутковість самостійної гри не найвища, тому тут основний упор робиться на реферальную програму. У вкладці FRIENDS ви знайдете свою реферальне посилання, а також рекламні банери. З запрошених учасників ви будете отримувати 20% їх щоденного доходу.

Виведення коштів може здійснюватися як на FaucetHub, так і на будь-який інший гаманець, включаючи цікавий для нас Blockchain. Тут також пріоритет віддається Фаусетхабу. Поріг виведення на цей ресурс — всього 500 Сатоши з комісією 25 монет. При виведенні на Блокчейн по звичайних умов мінімальна сума повинна складати 20 000 Сатоши, причому відніметься ще 2000 монет комісії. За часом звичайний переклад займає близько 48 годин. Для швидкого переказу коштів на балансі має знаходитися 50 000 Сатоши, з яких 20 000 підуть на комісію.

В цілому, у цього біткоіни-крана можна виділити такі плюси і мінуси:

перевагинедоліки
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.Не дуже зручна реєстрація, що вимагає вводити капчі кілька разів.
Ігрова манера заробітку монет.Відверто невисокий дохід при самостійному заробіток.
Непогані умови реферальной програми.Високий поріг виведення і чимала комісія, при перекиданні коштів на гаманець Блокчейн.
Відсутність великої кількості реклами.

Trustbtcfaucet

Інтерфейс крана Trustbtcfaucet
Головна сторінка крана Trustbtcfaucet

Якщо ви шукайте надійний кран біткоіни з висновком на гаманець Blockchain, то вам варто звернути увагу і на цей ресурс. Реєстрація проходить швидко: заходимо на сайт trustbtcfaucet.com, натискаємо на кнопку реєстрації, вводимо ім’я користувача, пароль, e-mail і адреса гаманця. Після цього вам стане доступним відразу кілька способів заробітку:

 1. Збір певної кількості Сатоши після введення капчі. Сума виграшу може становити від 5 до 888 Сатоши. Звичайно, навіть максимальний разовий заробіток не можна назвати солідним кушем, проте це компенсується 5-хвилинним інтервалом між спробами.
 2. Випробування удачі в казино, де потрібно вгадувати значення за принципом більше / менше. Зловживати цим не варто, інакше можна швидко втратити все накопичені монети.
 3. Отримання щоденного бонусу лояльності — ви розкручуєте рулетку і дивіться, що вам випало. Це можуть бути додаткові Сатоши, бонуси при спробах на введенні капчі або квитки для участі в лотереї.
 4. Власне, сама лотерея. Джек-пот в ній не найбільший (близько 60 000 Сатоши), але призи лунають за перші 10 місць, що вже непогано.
 5. Реферальная програма — найприємніша сторона розглянутого крана. Вам будуть платити цілих 50% від доходів запрошеного користувача.

Висновок може здійснюватися на будь-який біткоіни-гаманець, включаючи Blockchain. Мінімальна сума становить 15 000 Сатоши. При стандартному виведення виплати проводяться по вівторках і п’ятницях, а комісія за транзакцію не стягується. Якщо людина захоче зняти кошти, коли сам забажає, з нього втримається збір в розмірі 666 Сатоши.

Підводячи підсумки, можна виділити наступні переваги і недоліки цього крана:

плюсимінуси
Зрозумілий інтерфейс з невеликою кількістю реклами.Кран підтримує лише англійську мову.
Кілька способів самостійного заробітку.
Вигідні умови реферальной програми.Без розвитку широкої мережі рефералів вкрай важко заробляти багато Сатоши.
Порівняно невисокий поріг виведення.
Відсутність комісії за зняття коштів.

Отже, ми розглянули кращі біткоіни-крани, що дозволяють виводити гроші на гаманець Блокчейн. Вам залишилося тільки вибрати відповідний ресурс, і можна починати накопичувати заповітні Сатоши.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector