Біткоіни на Poloniex: як купити біткоіни, огляд біржі, відгуки

Купити біткоіни на Рoloniex нескладно, якщо ви вже зареєстровані, інакше доведеться набратися терпіння, тому що нових користувачів біржа приймає неохоче. На головній сторінці пропонують створити акаунт, але як тільки ви перейдете на сторінку реєстрації, побачите попередження. Адміністрація повідомляє, що через великий наплив користувачів, ваша реєстрація, ймовірно, займе якийсь час і пропонує мати терпіння і розуміння. Читаючи між рядків, можна здогадатися, що швидко зареєструватися на Полонікс зараз не вийде.

Реєстрація на біржі Poloniex

Сторінка реєстрації на біржі Poloniex
Поля для заповнення при реєстрації на майданчику Poloniex

Сама по собі реєстрація проста і стандартна. Вибираєте країну, вказуєте електронну пошту і пароль 2 рази, потім підтверджуєте пошту переходом по посиланню з листа.

Наступним кроком потрібно буде верифікувати свій аккаунт. Вказувати потрібно правильні дані, вони будуть перевірятися. Без верифікації ви не тільки не зможете вивести кошти, а й поповнити баланс, а значить, і торгувати. Саме процедура верифікації займає час, іноді до місяця, тому краще зайнятися цим заздалегідь.

З фіатной валютою біржа не працює, купити біткоіни тут можна тільки за іншу криптовалюта.

  1. Переходимо у вкладку Balances і бачимо список доступних криптовалюта.
  2. Натискаємо кнопку «Deposit» навпроти тієї криптовалюта, яка у нас є. Відразу бачимо адреса, на який потрібно перерахувати монети і попередження про те, що на запропонований адреса не можна перераховувати ніякі інші монети — вони просто не дійдуть. Тобто, якщо ви отримали адресу в рядку Ethereum, то і поповнювати потрібно тільки цієї криптовалюта, тому що адреса призначений саме для неї.
  3. Якщо у вас немає криптовалюта, а на біржу ви йдете з метою торгувати, а не просто купити на Poloniex Bitcoin в долгосрок, то має сенс купити біткоіни через обмінник (знаходимо його на сайті bestchange ru), куди скопіювати адресу, запропонований біржею в рядку Bitcoin .

Купівля біткоіни за гривні через обмінник
Процес покупки Bitcoin за допомогою онлайн-обмінника

На сайті обмінника ви знайдете докладні інструкції про те, як здійснити обраний вами спосіб платежу.

Як купити біткоіни на Poloniex в розділі «Обмін»?

Якщо ви поповнили рахунок на біржі Полонікс в будь-якій іншій криптовалюта, ви можете купити біткоіни або навпаки — поповнили рахунок в біткоіни, а купуєте іншу криптовалюта. Для цього йдемо в розділ «Exchange» (Обмін). Цей варіант підходить, якщо ви купуєте криптовалюта в долгосрок, тобто збираєтеся зберігати її на гаманці в надії, що вона виросте в ціні.

Поля для покупки біткоіни через обмін
Процес покупки BTC через обмін на біржі Poloniex

  1. У колонці «Markets» вибираємо потрібну пару, наприклад, ETH / BTC, якщо ми поповнили рахунок на біржі в Ефіріуме. Відкривається графік, а під ним колонки, де ми можемо купити або продати Ефіріум за біткоіни.
  2. У колонці «Buy» ми завжди купуємо ту валюту, яка стоїть першою в назві пари. В даному випадку купуємо Ефіріум за біткоіни. Якщо ми хочемо купити біткоіни за Ефіріум, то йдемо в колонку «Sell». Є ще третя колонка посередині «Stop Limit» — в ній ми можемо купити або продати обраний актив не за поточною ринковою ціною, а за заздалегідь обумовленою, наприклад, коли ціна зросте або впаде до якогось рівня. Саме цю очікувану ціну ми будемо вказувати в ордері.
  3. Ще нижче ми можемо побачити постійно мінливі рядки з уже наявними на ринку ордерами на покупку і продаж. Трейдери називають цю таблицю склянкою ордерів. Верхній рядок завжди показує найвигіднішу на даний момент ціну. Орієнтуючись на ордера користувачів, ви можете проаналізувати настрої ринку і вирішити, чи є сенс чекати більш вигідної ціни або варто купити по ринку, якщо в подальшому він може піти проти нас.

Таблиця з ордерами на обмін на біржі Poloniex
Список ордерів на обмін на онлайн-біржі Poloniex

Варто також відзначити, що комісія за операціями з біткоіни залежить від обсягу торгівлі за останні 30 днів:

Обсяг торгівлі за останні 30 днів в BTCКомісія для продавця в процентахКомісія для покупця в процентах
до 6000,150,25
від 600 до 12000,140,24
від 1200 до 24000,120,22
від 2400 до 60000,10,2
від 6000 до 120000,080,16
від 12000 до 180000,050,14
від 18000 до 240000,020,12
від 24000 до 6000000,1
від 60000 до 1200000,08
від 1200000,05

Як купити біткоіни на біржі Poloniex з кредитним плечем?

Розділ маржинальної торгівлі на біржі Poloniex
Купівля біткоіни через розділ маржинальної торгівлі

Для цього йдемо в розділ «Margin trading» (маржинальна торгівля). Сторінка торгів нічим не відрізняється від сторінки обміну, крім того, що тут можна купувати і продавати криптовалюта з плечем. Тут відбуваються короткострокові спекуляції криптовалюта з метою отримання швидкого прибутку. Комісія за операцію від біржі — до 0,25%.

Зверніть увагу, що перш ніж почати торгувати, вам потрібно відкрити спеціальний маржинальний рахунок на біржі і перевести туди частину або всі гроші з основного біржового гаманця. Для цього йдемо у вкладку «Balances», де вибираємо «Transfer balances», і переводимо гроші. Після цього можна починати торгівлю криптовалюта з кредитним плечем.

Дане відео розповідає про те, як купити біткоіни через обмінник:


Як вивести біткоіни з Poloniex?

Процес виведення коштів з біржі Poloniex
Таблиця з сумами, які виводяться з біржі Poloniex

Виводити можна тільки криптовалюта, так як з Фіатом біржа не працює. Для цього у вкладці «Баланси» вибираємо «Deposit / Withdraw» (введення / виведення). Навпаки обраної криптовалюта натискаємо на кнопку «Withdraw», де вказуємо адресу відповідного гаманця, куди будете переказувати кошти.

На біржі можна працювати з досить довгим списком криптовалюта, які торгуються в парі з біткоіни. Менший список для пар з ETH, ще менший для XMR і USDT. Однак в списку торгованих активів немає деяких популярних криптовалюта, наприклад, здійснювати операції з Bitcoin Gold на Poloniex не можна.

Для маржинальної торгівлі це не має істотного значення, а якщо ви купуєте або продаєте біткоіни в долгосрок, то поцікавтеся заздалегідь, чи є в лістингу біржі наявна у вас криптовалюта.

Огляд плюсів і мінусів біткоіни біржі Полонікс, відгуки

Відгуки про біржу дуже різні, проте в цілому, навіть Хейтер визнають її надійність. Ось Одіз з відгуків про Poloniex:

Чисто кріптобіржа, без фіата. Підозрюю, що торгувати криптовалюта там непогано, але зберігати в долгосрок я б не став.

Ось ще один відгук:

Надійна біржа — це так, але відсутність російської мови, неможливість введення фіата і інші складності у використанні відштовхують. Може біржа і хороша, але не для нашого користувача.

На основі відгуків про Poloniex, ми створили таблицю переваг та недоліків біткоіни-біржі:

плюсимінуси
Можливість торгувати багатьма валютними парами.Тривала реєстрація та верифікація аккаунта.
Можливість маржинальної торгівлі.Часто біржу використовують для організації Пампа і дампов.
Надійність майданчики і багаторівневий захист рахунку.Не підтримуються фіатние валюти.
Слабка підтримка.
Висока ліквідність.Відсутність російськомовного інтерфейсу.
Сайт часто гальмує. Особливо графіки.

В цілому, біткоіни-біржа Полонікс, як і будь-який інший сервіс має свої плюси і мінуси, але використовувати її для торгівлі можна. Вона надійна і надає достатньо можливостей для цього. А зручність — це суб’єктивна оцінка і справа звички.

  • Ознайомтеся також з рейтингом біткоіни-бірж.

Детальніше про те, як торгувати на біржі Poloniex, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector