Blocknet криптовалюта: створення екосистеми, особливо

Що таке Blocknet

Blocknet криптовалюта (BLOCK) — це децентралізований спеціальний робочий протокол служби, який з’єднує вузли різних блокчейн-мереж. З огляду на нинішню ситуацію в кріптоіндустріі, є сотні, якщо не тисячі блокчейн-мереж, і схоже, що немає ніяких підстав для зниження зростання найближчим часом. Тим не менше, більшість з цих блокчейн-мереж, не здатні контактувати один з одним, в результаті чого, створюються невеликі групи затінених і відокремлених один від одного блокчейн-платформ.

Така нездатність груп працювати разом є однією з причин стримування загального зростання архітектури блокчейн-технології.

Щоб вирішити цю проблему був створений Blocknet, який націлений на створення протоколів, що дозволяють різним підприємствам надавати єдині мікросервіси на різних блокчейн-мережах, з більш високим рівнем безпеки, більш швидких швидкостях і більш ефективної масштабованості, ніж те, що пропонують нинішні блокчейн-платформи.

Як працює Blocknet?

Blocknet сподівається стати «інтернетом блокчейна», за допомогою міжблочних зв’язкових сервісів. Простіше кажучи, Blocknet дає вам можливість розробляти проект на одному блокчейне, наприклад Ethereum, а використовувати його за допомогою функцій інших проектів, таких як NEO. Команда будує інфраструктуру, використовуючи три основних компоненти, які працюють разом, щоб забезпечити три первинні послуги для цих межцепочних децентралізованих додатків (англ. DApps).

компоненти

Блокчейн-маршрутизатор XBridge, є основою платформи Blocknet. Це перший спеціальний робочий протокол для підключення вузлів на різних блокчейнах, що дозволяє будь-якому користувачеві взаємодіяти між різними блокчейн-мережами.

Використовуючи XBridge, ви зможете не тільки виконувати атомарні свопи на різних блокчейн-ланцюгах (англ. Cross-chain atomic swaps), але також зможете передавати додаткові дані і виконувати смарт-контракти (англ. Smart-contracts).

Для виконання «крос-блокчейнових» угод, Blocknet використовує протокол обміну токенами. Завдяки цим протоколом, ваші обміни між токенами миттєві і не вимагають стороннього посередника. Межцепочний транспорт даних Blocknet є кінцевим компонентом його функціональної сумісності.

функції Blocknet

Як вже було сказано раніше, блокчейн-мережу Blocknet складається з однорангового протоколу між вузлами різних блокчейн-мереж. Це основа технологічного стека, який працює через API і платформу додатків. Вона дозволяє використовувати широкий спектр додатків і скорочує час розробки.

Крім того, мережа Blocknet використовує в своєму проектуванні три основні функції: функціональна сумісність, модульність і мобільність. Blocknet забезпечує простір, в якому блокчейни можуть бути пов’язані один з одним для забезпечення крос-сумісності.

В іншому випадку, блокчейн-мережа буде ізольована. Зв’язування блокчейн-мереж пропонує широкий спектр завдань і можливостей застосування. Наприклад, будь-який, хто захоче об’єднати зашифрований месенджер і смарт-контрактну функціональність, може зробити це через Blocknet мережу.

Що стосується мобільності, то блокчейн Blocknet не обов’язково призначений строго для використання в мобільних телефонах. Blocknet бачить вирішення цієї проблеми між основним блокчейном для десктопних платформ і його легкою версією для мобільних девайсів.

Модульність в першу чергу означає, що набори даних зберігаються в різних блокчейнах. Таким чином, їх можна легко обмінювати по частинах, не використовуючи або навіть пошкоджуючи інші набори даних.

Blocknet пропонує багатоканальні послуги, які можуть бути доставлені на різні типи пристроїв. В якості платформи Blocknet забезпечує інтерфейс між найрізноманітнішими блокчейнамі.

Якщо користувач використовує додаток на своєму мобільному телефоні, сумісному з Blocknet, це додаток підключається до додатків на інших пристроях через блокчейн.

Створене будь-яким кріптогіком програма не буде прив’язане на центральному блокчейне, а пошириться на багато різні пристрої, які пов’язані один з одним через безліч різних блокчейнов. Це і робить можливим крос-платформних використання Blocknet.

Розділивши свою мережу на мікросервіси, Blocknet залишається модульним і швидким аналогом існуючого інтернету. Мікросервіси можуть бути простими додатками, які не обробляють складними процесами.

Це також дозволяє здійснювати цілеспрямовані поновлення, нескладну обробку окремих блокчейнов, будь то архівування, оновлення або заміну, а також забезпечує кращу ізоляцію помилок.

токен

Мережа Blocknet використовує консенсусний алгоритм визначення рівня довіри з трьома типами вузлів для підтримки мережі. Сервісні вузли збирають і розподіляють торгові збори на платформі, а також запобігають спам і DDoS-атаки.

Щоб запустити сервісний вузол, необхідно утримувати не менше 5000 блоків і постійно підтримувати роботу основного комп’ютера-вузла.

Команда Blocknet рекомендує запускати кілька гаманців з повним доступом для різних токенов, які задумано зберігати. Це максимізує комісійні, дохід з яких можна отримувати при використанні власного додатка в мережі.

При запуску сервісного вузла, можна отримати від 18% річних, плюс винагороду від комісійних. Локальні вузли підтверджують мережеві транзакції.

При запуску вузла користувач отримує 9-14% річних доходів від винагороди, а також частина комісійних. Немає мінімальної суми, яку потрібно зберігати в гаманці, щоб отримати їх, але потрібно постійно підтримувати функціонал гаманця. Щоб використовувати гаманець на децентралізованої біржі (англ. DEX), потрібно запустити торговий вузол.

суперблоці

Суперблок генерується кожні 43 200 блоків. В цей час вузли вводять пропозиції і вузли обслуговування, на підставі яких пропозиції отримують частину новостворених засобів. Через таку децентралізованої моделі управління, мережі Blocknet не потрібен ні ICO ні додаткові комісійні за торгівлю.

Єдине, що платять користувачі — це комісійні збори, пов’язані з токенами при торгівлі, і невелика плата, яку отримують вузли мережі.

Плата за вузол здійснюється в генерації самого блоку. В даний час в обігу перебуває трохи більше 5 мільйонів блоків.

Де купити?

Токен BLOCK доступний для покупки тільки на трьох кріптовалютних біржах: Bittrex, Upbit і CryptoBridge. На всіх трьох кріптобіржах купити BLOCK можна тільки за біткоіни або ефіріум.

Де зберігати?

Ви можете зберігати BLOCK токени на офіційному гаманці Blocknet, завантаження з офіційного сайту. Він доступний для систем Windows, Mac і Linux.

висновок

Blocknet з’єднує ізольовані системи блокчейнов, щоб створити єдину цілісну кріптовалютную екосистему. Завдяки платформі XBridge команда створює блокчейн-мережу, в якій можна створювати dApp-додатки, що використовують функціонал з декількох різних блокчейн-мереж.

Є ще багато технічних нюансів, які розробники повинні вирішити, перш ніж Blocknet зможе стати однорангові релейним вузлом для декількох блокчейнов.

На даний момент команда зосереджена на забезпеченні їх блокчейна готовою продукцією і розгортає кілька додаткових вузлів обслуговування.

Крім того, децентралізована біржа все ще знаходиться на стадії розробки, а децентралізований ICO dApp-додатків також буде представлений, проте в найближчому майбутньому.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://themerkle.com/

Home

Captain Altcoin

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector