Блокчейн і її потенціал на ринку програмного забезпечення

Сьогоднішній споживчий ринок заснований на різного роду програмному забезпеченні. Їмо ми додому з аеропорту або виставляємо рахунки клієнтам, ми покладаємося на різноманітне програмне забезпечення (ПО). В результаті, з’явилася ціла індустрія, і розробники додатків шикуються в чергу, прагнучи створити новий додаток для використання в тій чи іншій діяльності. Однак на сьогоднішній день не всі розуміють можливості та потенціал, яким володіє технологія блокчейн. Що ж вона може для створення ПЗ, здатного вирішувати проблеми як споживачів, так і представників бізнес співтовариств?

Проблеми ринку програмного забезпечення

Розробка додатків є лише частиною більш великого процесу. Авторам необхідно спочатку визначити перспективи попиту на майбутнє додаток, дізнатися якомога більше про ринок, створити свій продукт і встановити зворотний зв’язок з клієнтами.

В даний час цей процес поширення стикається з різними проблемами, які вимагають від програмістів працювати на одному з декількох ринків. Ці ринки схожі на магазини, де автори ПО розміщують свій продукт на віртуальних полицях в очікуванні клієнтів.

Основа способу подолання таких проблем лежить в поле діяльності блокчейна. Blockchain може зробити фінансову революцію в цій сфері. Він здатний забезпечити прямий контакт розробників з потенційними клієнтами.

Для розробників додатків найбільш неприємним аспектом сучасного ринку ПО є монетизація. У 2014 році експерти передбачили, що до 2018 року менше 0,01% мобільних додатків буде вважатися фінансовим успіхом їх творців. Почасти це пов’язано з тим, як працює система сучасних магазинів додатків. По суті, більшість користувачів не платять за програми, а багато хто з них вже давно поширюються безкоштовно.

Але навіть якщо вони і можуть принести певний дохід за рахунок невеликих зборів при скачуванні, розробникам доводиться віддавати до 30% у вигляді плати за користування торговими платформами. І ця сума не враховує і різні інші збори, в тому числі реєстраційні внески.

Крім фінансових проблем, суть нинішньої ситуації полягає в тому, що авторам доводиться сліпо підкорятися правилам ринку. Порушення строгих правил може призвести до вигнання автора і його продуктів з онлайн магазину. Найбільш деспотичної в цьому відношенні вважається політика Apple.

Але навіть ті автори, які не мають подібних проблем, висловлюють невдоволення відсутністю прозорості таких торгових майданчиків, особливо коли адміністрація відхиляє їх застосування без пояснення причин. До певної міри це викликає стурбованість з приводу такої цензури. Це дозволяє забороняти продаж будь-якого роду продукції просто з особистих мотивів.

Spheris — вирішення проблеми

Однією зі сфер застосування, яке ідеально підходить для використання технології блокової ланцюжка, є розподільна система додатків. Вона дозволяє більше не покладатися на конкретний магазин в пошуках клієнтів. Розробники можуть співпрацювати з ними безпосередньо. Це повністю виключає будь-якого радо комісійні збори і ризик відмови в розміщенні додатки з боку адміністрації торгового майданчика.

Користувачі зможуть купувати або орендувати додатки безпосередньо з веб-сайту, а всі транзакції будуть реєструватися в блок-ланцюга.

Проект Spheris прагне допомогти розробникам створювати і поширювати свої додатки, використовуючи блокчейн. Його мета — допомогти не тільки програмістам, але і користувачам. Принцип Spheris передбачає впровадження системи рейтингів, щоб клієнти могли знаходити найбільш популярні додатки. Кінцевим результатом є розвиток сприятливої ​​атмосфери для творчості розробників і зручності вибору користувачів.

Перспективи блокчейна в просуванні програмного забезпечення

Експерти в усіх галузях прогнозують, що blockchain визначатиме в майбутньому політику взаєморозрахунків компаній з клієнтами. За підсумками прогнозів, до 2027 року приблизно 10% світового внутрішнього продукту буде зберігатися в блокових ланцюгах. Такі спільноти, як Spheris, стануть нормою в багатьох галузях, надавши підприємствам можливість відмовитися посередників, заощаджуючи гроші і пропонуючи клієнтам прямі і вільні взаємини.

Говорячи простими словами, Spheris не тільки скоротить обмеження для розробників і підвищить їх заробіток, але також дозволить створити децентралізоване співтовариство. У ньому кожен зможе знайти застосування, що відповідають його конкретним інтересам. Експерти вже пророкують кінець ринковим майданчикам, як застарілим сервісів. Вони впевнені, що в 2018-2019 році перетворення в цій сфері послуг почнуться повним ходом.

Коли споживачі отримають можливість придбання додатків в децентралізованому співтоваристві, їм не доведеться відвідувати різні магазини в пошуках кращого вибору. Розробникам, в свою чергу, можна буде легко вносити коректування і завантажувати нові версії ПЗ без необхідності тривалого процесу затвердження.

Екосистема Spheris буде рости в міру того, як все більше розробників почнуть усвідомлювати ту свободу, яку здатний надати їм блокчейн на етапі зародження цифрової економіки.

Spheris відкриє двері для людей, які бажають розпочати співпрацю з ним і внести свій внесок у руйнування поточного децентралізованого ринку програмного забезпечення, на якому певні групи осіб і великі корпорації диктують всім свою політику і свої умови.

джерело:

https://www.cryptocoinsnews.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector