Як технологія блокчейн може просунути дослідження космосу

У березні 2017 Конгрес США прийняв проект закону S.442, який передбачає підготовку плану поглибленого дослідження космосу, включаючи відправку людей на Марс. Способом забезпечення успіху майбутнього проекту NASA бачить в криптовалюта. Експерти вважають, що за допомогою штучного інтелекту (ІІ) і технології блокчейн дослідження космосу стане набагато простіше.

На початку 2018 року космічне агентство присудило грант в розмірі $ 330 000 вченим з Університету Акрона. Мета цього гранту полягає в тому, щоб експерти встановили технологічний потенціал блок-ланцюга для поліпшення космічного зв’язку.

Крім того, НАСА надало $ 840 000 Університету Акрона, який співпрацює з Університетом Клівленда і Каліфорнійським державним університетом в Лос-Анджелесі. Мета гранту — вивчення того, як різні матеріали тверднуть в космічному просторі при відсутності сили тяжіння.

Комунікація в умовах космосу пов’язана з величезними проблемами, такими як перебої і великі відстані між об’єктами. Крім цього, необхідно обробляти величезні обсяги даних. В результаті, системи зв’язку повинні бути забезпечені відповідними децентралізованими технологіями і підтримуватися системами автоматизації ІІ і блокчейном.

Дослідники прагнуть до розвитку стійкої мережевої та обчислювальної парадигми (RNCP) для освоєння космосу. В резюме, опублікованому на веб-сайті Університету Акрона, йдеться, що проект передбачає використання технології blockchain для розробки безпечної та децентралізованої інфраструктури, здатної обробляти величезні масиви даних в рамках вивчення космосу. Нова інфраструктура розробляється для полегшення глибоких досліджень космічного простору на основі аналізу даних.

Для досягнення високої масштабованості інфраструктури на базі блок-ланцюга буде здійснюватися впровадження техніки мережевого програмування (SDN) і адаптивної стратегії управління.

Паралельно з цим приватні компанії продовжують розвиватися на ринку з використанням блокової технології. Наприклад, кілька приватних компаній вже реалізують плани з освоєння космічного туризму, в тому числі Virgin Galactic, SpaceX і Blue Origin.

Деякі з них навіть розглядають в своїх планах використання біткоіни (Bitcoin) як платіжну валюту і блокової технології на базі Ефіріума (Ethereum).

Засновник Virgin Group Річард Бренсон, вважає, що біткоіни має широкі перспективи і оголосив, що космічні туристи зможуть оплатити свої тури в криптовалюта.

Тепер власники BTC можуть отримати шанс стати одним з майбутніх пасажирів космічного корабля SpaceShip Two компанії Spaceship. Ціна поїздки складе близько 340 BTC.

Крім цього, компанія SpaceChain розробили першу в світі супутникову мережу з відкритим вихідним кодом, щоб забезпечити інфраструктуру наступного покоління для блокової технології. Запуск мережі CubeSats відбувся 2 лютого 2018 року.

Як показують ці проекти, NASA і приватні компанії діють в одному напрямку, роблячи ставку на блокчейн для поліпшення космічного зв’язку з метою розширення програм вивчення загадок, які таїть в собі космічний простір.

джерело:

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector