BnkToTheFuture криптовалюта: потенціал платформи для інвестицій

Що таке BnkToTheFuture

BnkToTheFuture криптовалюта (BFT) — це онлайн платформа для інвестицій в крипто-стартапи. За допомогою BnkToTheFuture багато інвесторів вже вклалися в такі відомі блокчейн-проекти, як: BitStamp, BitFinex і Kraken.

Основна мета проекту — створити справедливий ринок, де користувач зможе продати або купити частку в крипто-компанії, за допомогою цифрового токена BFT.

На даний момент, капіталізація крипто-проекту BnkToTheFuture становить понад $ 140 млн., А загальна емісія токенов дорівнює 1 млрд. Одиниць BFT. На момент написання матеріалу, загальний оборот даного крипто-активу не дуже великий, оскільки велика частина токенов просто зберігається в гаманцях і не бере участі в процесі.

З моменту появи BFT на кріптовалютних біржах, його вартість зросла в чотири рази. І нехай зростання не таке стрімке, як у багатьох крипто-аналогів, проте він стабільний і не піддається різкій волатильності всього кріптовалютного ринку, представляючи BnkToTheFuture у вигляді стійкого проекту, який поступово залучає нових інвесторів і користувачів.

Проблеми, які BFT планує вирішити

Працюючи з блокчейн-проектами, інвестори так чи інакше стикаються з різними проблемами. Варто виділити, для прикладу, дві основні проблеми:

  1. Законодавча база багатьох держав обмежує розвиток блокчейн-технологій, оскільки найчастіше нові кріптовалютние стартапи суперечать місцевим законодавствам. У свою чергу це дуже сильно обмежує розробників, змушуючи їх стримувати технічний потенціал для того, щоб відповідати юридичним вимогам.

Поки що якнайшвидшого вирішення даної проблеми не передбачається, оскільки для цього потрібно переглянути багато законів щодо блокчейн-технологій і криптовалюта.

  1. Сильна централізація інвестиційного процесу і недолік інформації про проекти, в які потенційний інвестор може вкласти кошти.

Для часткового вирішення вищевказаних проблем і був створений BnkToTheFuture. Всі проекти, які проводять краудфандінговие кампанії на BnkToTheFuture ретельно перевіряються на предмет шахрайства.

особливості BnkToTheFuture

  1. Будь-який користувач може зареєструватися на BnkToTheFuture і дізнатися інформацію про будь-якому проекті. Інвесторам доступний потужний інструментарій, оптимізований під їх місцеву юрисдикцію.
  2. Компаніям надається вся документація про потенційно фінансується ними проект.
  3. Можливість створення приватного форуму для обговорення деталей угоди і публікації оновлень між інвесторами та учасниками проекту.
  4. Платформа надає 25 фіатних валют і 35 криптовалюта. Можливі переклади з карт і банківських рахунків, біткоіни, ефіріум і альткоін-адрес. Альткоіни, до речі, автоматично конвертуються в біткоіни для мінімізації ризиків, пов’язаних з відносно ранніми цифровими валютами.

Як купити і де зберігати BFT

Кріптовалютний актив BFT один з небагатьох, який можна придбати за фіатние кошти. Також актив BFT можна купити за цифровий «аналог долара» — USDT, на Gate.io.

Придбати і продати BFT можна на наступних кріптовалютних біржах:

  • Huobi (обробляє близько 50% від загального обороту BFT);
  • Ethfinex (обробляє близько 47% від загального обороту BFT).

З огляду на той факт, що на момент написання статті, токен BFT є активом, побудованому на базі ERC-20, то зберігати його можна не тільки на самих рахунках кріптовалютних бірж, але також і на інших цифрових і апаратних гаманцях. У плані цифрових гаманців, найпопулярнішим залишається MyEtherWallet. А ось в плані апаратних «холодних» гаманців, можна зберігати SNM в Ledger Nano S або TREZOR.

Перспективи BFT і висновок

Кріптовалютний актив BFT стрімко розвивається і становить конкуренцію багатьом блокчейн-платформам, наприклад: Coinlist, tZero, AngelsList і FundersClub.

Також варто зауважити, що за допомогою майданчики BnkToTheFuture були залучені великі суми коштів для великої кількості різних кріптовалютних проектів.

З моменту запуску BFT, його потенціал зростання значно знизився. Пов’язано це, перш за все, із загальним спадом кріптовалютного ринку. Однак в довгостроковій перспективі токени BFT цілком можуть вирости за капіталізацією, а дійшовши доя позначки в $ 1 млрд. І вище, що не є чимось недосяжним в крипто-індустрії, вартість активу цілком зможе зрости до $ 1.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://www.bnktothefuture.com/

https://icorating.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector