Бокс для Асіка своїми руками: як зробити шумоізоляційний ящик

 • Як знизити рівень шуму без боксу для Асіка
 • Бокс для Асіка — спеціальна конструкція, що забезпечує вібро-і шумоізоляцію, а також ефективне відведення тепла від ASIC. Ринок пропонує безліч готових рішень, але висока ціна і сумніви в ефективності таких пристроїв відлякують покупців. Ось чому все більше Майнер роблять бокси своїми руками. Як реалізувати це завдання? Яких результатів вдається домогтися? Для чого взагалі потрібна звукоізоляція? Розглянемо ці питання детальніше.

  Призначення шумоизоляционного ящика для Асіка

  Білий Асік всередині шумоизоляционного ящика

  Устаткування ASIC — найбільш потужний інструмент, призначений для Майнінг віртуальних монет. На відміну від ферм на відкритих, Асіка мають велику потужність і гарантують окупність витрат протягом 6-8 місяців з моменту покупки. Головні недоліки апаратів — висока ціна, підвищена гучність і вібрація, що ускладнює процес видобутку криптовалюта в будинку або квартирі. Застосування Майнера в домашніх умовах створює дискомфорт для самих мешканців і сусідів, що вимагає вирішення питання з шумо- і віброізоляція.

  В середньому рівень звуку Майнера ASIC становить від 85 до 95 децибел. Щоб зрозуміти ступінь проблеми, наведемо ряд параметрів. Наприклад, 25 дБ — тихий шепіт людини, а 40-45 дБ — звичайна розмова. Звук працюючого мотоцикла або 2-кіловатний пилососа становить 80 дБ. Вантажний вагон, який проходить в семи метрах, видає шум 90 дБ. Оркестр, гуркіт грім і звук бензопили — 100 дБ. При 140 дБ людини очікує контузія. Ось чому перебувати поруч з працюючим Майнер ASIC тривалий час неможливо. Складніше виглядає ситуація, якщо таких апаратів два або більше.

  Ящик для Асіка дозволяє вирішити наступні проблеми:

  1. Усунути вібрацію.
  2. Придушити шум ASIC-Майнера або звести його до мінімуму.

  Вимоги до шумоізоляційної камері:

  1. Компактність. Готове пристрій не повинно створювати дискомфорту для мешканців. Важливо, щоб бокс був негабаритним і не захаращувати корисний простір.
  2. Універсальність. Бокс повинен ефективно глушити звуки, які виходять від Майнер різної потужності. Якщо це потрібно, в коробку повинно міститися кілька пристроїв.
  3. Ефективність. Готовий шумоїзолірующий коробок повинен забезпечувати реальне зниження шуму і вібрацій з обов’язковим відведенням зайвого тепла від пристрою.
  4. Сучасний зовнішній вигляд. Не можна забувати, що бокс встановлюється в квартирі, тому повинен мати сучасний зовнішній вигляд і вписуватися в інтер’єр.

  Бокс для Асіка своїми руками — огляд рішень

  Саморобний шумоізоляційний бокс для Асіка крупним планом

  Принцип виготовлення боксу для Асіка своїми руками передбачає проходження наступних етапів — створення «коробки», монтаж звукоізолюючого матеріалу, збір конструкції і перевірка її ефективності. На практиці виконання може відрізнятися в залежності від кількості Асіка і фантазії виконавця. Нижче розглянемо варіанти, які пропонують власники ASIC-Майнер на різних форумах.

  спосіб №1

  Працюючі Асіка всередині звукоізолюючою камери

  Цей варіант боксу призначений для придушення шуму відразу семи пристроїв ASIC. Підсумкова конструкція має висоту 2,5 метра, закривається дверцями, має потужну шумо- і віброізоляцію. При виготовленні використовувався вогнетривкий гіпсокартон, який не боїться перегріву. Головну функцію грає негорюча вата, а її фіксація здійснюється за допомогою металевих 7-сантиметрових профілів.

  Повітря подається знизу конструкції, а відводиться у верхній частині через дірку в стінці. Стіна боксу складається з трьох елементів — 7-сантиметрового шару вати, гіпсокартону (1 см) і знову 7-сантиметрового шару вати. Виходить, що 15 см матеріалу використовуються для зниження шуму і вібрацій.

  Для зменшення звуку на виході встановлений трубчастий пригнічувач шуму, що має круглий перетин. Діаметр труби становить 30 см. На практиці головну функцію бере на себе саме шафа, а глушник пригнічує залишки сторонніх звуків. На вході монтується поролон товщиною 5 мм, який грає роль фільтруючого елемента.

  У приміщенні, де знаходиться шумоізоляційна камера, можна спокійно перебувати і розмовляти. У сусідній кімнаті шуму майже немає. Конструкція виконана таким чином, щоб при необхідності відкрити дверцята вгорі і дати вихід гарячого потоку в квартиру. Завдяки цій особливості, вдається заощадити на опаленні. Якщо на вулиці до десяти градусів морозу, шафа успішно справляється з обігрівом 45 квадратів квартири. Якщо купити будинок і спроектувати в підвалі ферму з десяти Асіка Antminer S9 14 TH / S + PSU APW, наявного тепла вистачить на 120-150 квадратних метрів площі.

  Розглянута схема функціонує без застосування витяжки з вентилятором. Причина в тому, що вентилятори самі по собі є досить гучними. Якщо закріпити їх на стінці, вібрація буде передаватися в інші кімнати. Щоб виключити перегрів Асіка в літній період, вихідний отвір рекомендується розширити.

  Окрему увагу варто приділити стінці, що розділяє холодний і гарячий повітря. Важливо, щоб вона щільно прилягала і не вібрувала. Витрати на покупку матеріалу складають 150-180 доларів. Зібрати конструкцію нескладно своїми руками. Якщо доставляти вентилятори, витрати зростають. В середньому 30-й вентилятор обходиться в 100-120 доларів.

  спосіб №2

  Асік варто в шумоподавляющіе ящику

  Щоб заглушити шум від двох Асіка, можна використовувати більш просту конструкцію. У ролі основи виступає звичайний навісну шафу для кухні (розміри підбираються з урахуванням наявного обладнання). Зверху і знизу вирізаються отвори для труб відводу і підведення повітря діаметром 13-15 сантиметрів. Товщина шумоизоляционного шару — 2,7 см.

  На виході встановлюється глушник, але навіть без нього звук від двох працюючих ASIC Майнер значно нижче. Що важливо, обладнання не перегрівається і всередині шафи підтримується нормальна температура. Повітря береться з вулиці через фільтр на вході, а виводиться в квартиру для додаткового обігріву.

  Щоб знизити рівень шуму ще більше, можна поставити на вхід і вихід спеціальний глушник трубчастий круглий. Це виріб являє собою дві труби різних діаметрів. Трубка з меншим перетином вставлена ​​в більшу трубу. Перша має перфоровану поверхню. Порожнеча між трубами забита спеціальним матеріалом, що забезпечує поглинання звуків. Після монтажу такої конструкції можна перебувати поруч з Асіка і не переживати за сторонні звуки.

  спосіб №3

  Креслення шумоподавляющіе камери для Асіка

  Для погашення шуму можна сконструювати пристрій, що має ромбоподібну форму без встановлення заглушок на введення і виведення. При виготовленні корпусу застосовується класична фанера або OSB. Другий варіант більш кращий, адже ОСБ має кращі акустичні властивості. Плюс фанери полягає в зручності обробки і підготовки заготовок.

  У ролі шумоізолюючі матеріалу застосовується пенобазальт товщиною п’ять сантиметрів. Зверху застосовується пароізоляційний матеріал. Матеріал фіксується до короба за допомогою степлера спеціальним і скобами на 0,5-1 см. Звичайного листа фанери 1,5 на 1,5 метра досить, щоб зробити чотири підстави в формі ромба. Але потрібно ще один лист, з якого виготовляються стінки.

  Алгоритм дій при створенні шумоизоляционного боксу для Асіка наступний:

  1. Вирізаємо заготовки по заздалегідь наміченим розмірами.
  2. Виміряємо і вирізаємо базальтову плиту.
  3. Готуємо матеріал для придушення шуму і кріпимо його за допомогою степлера до основи вироби. Фіксацію рекомендується проводити окремо для кожного листа, до повного складання конструкції.
  4. Збираємо коробок за допомогою металевих куточків і шурупів.
  5. Перевіряємо, що Асік поміщається в готовий короб. Важливо, щоб разом з апаратом в бокс входив і блок живлення.

  При установці блоку живлення важливо дивитися, щоб потік повітря мав такий же напрямок, як і у ASIC-Майнер. Щоб домогтися максимальної тиші, варто провести ряд експериментів шляхом зміни розташування Асіка всередині ромба. Як варіант, готовий бокс може бути повністю закритий, що дозволить майже повністю позбутися від шуму.

  плюсимінуси
  Ефективна шумоізоляція.Незважаючи на зниження шуму, 
  спати в одній кімнаті з ASIC-Майнер 
  все одно не вийде. 
  Заміри показали зменшення шуму на 10-12 дБ.
  Стійкість до горіння.
  Оптимальна вентиляція апарату і 
  збереження безпечного температури всередині.

  Оптимальне рішення — розміщення пристрою на лоджії або в окремому приміщенні. Незважаючи на невеликі цифри, по відчуттях гучність роботи апарату значно нижче.

  спосіб №4

  Три зображення шумоподавляющіе боксу для Асіка

  Для створення такого боксу для Асіка своїми руками будуть потрібні дошки, лист гипрока, саморізи, пару листів повсті і лист смоли. Також необхідна пара труб, редуктори для зручності і хомути. Загальні витрати на всі комплектуючі становлять 2,5-3 тисячі рублів.

  Алгоритм створення шумоизоляционного Асіка наступний:

  1. Готуємо розміри. Тут все залежить від габаритів Майнера. Дно і кришка мають розміри 40 на 60 см, бічні стінки 56,5 на 30 см, а торець 40 на 30 см.
  2. Купуємо необхідні матеріали. Щоб не вирізати дошки за розмірами самостійно, можна довірити цю роботу фахівцям в будівельних гіпермаркетах.
  3. Стягаємо стінки і днище саморізами.
  4. Розмічаємо гіпсопрок і ріжемо його необхідними шматками, після чого встановлюємо на стінки, перегородку і нижню частину конструкції.

  Крім розглянутих вище матеріалів, буде потрібно лист смоли і акустичний повсть. Далі процес наступний:

  1. Нарізаємо смолу за допомогою ножиць і наклеюємо.
  2. Розмічаємо матеріал під отвори, після чого робимо отвори за розмірами.
  3. Перевіряємо, що Асіка поміщаються в коробку, після чого дістаємо пристрою і проклеюємо його двома або трьома шарами повсті. Тут все залежить від кількості матеріалу під рукою.
  4. Укладаємо поролон, який має низьку ефективність з позиції шумоізоляції, але зайвим точно не буде.
  5. Робимо шумоізоляцію кришки.
  6. Беремо трубку і повсть, після чого останній вставляємо всередину труби.
  7. Прикручуємо виріб до виходу. Пристрій готовий.

  Варто відзначити, що вага ящика досить значний, але зате шуму від Асіка значно менше.

  спосіб №5

  Зовнішній вигляд і внутрішнє оформлення звукоізоляційного ящика для Асіка

  Для виконання роботи потрібні меблеві щити, поролон, вентиляційна решітка, труба і кріплення, яке одягається на гофровану трубу (фланець), хомут. З інструменту потрібно підготувати шуруповерт і лобзик. Розмір ящика становить 120х40х33 см. Після його збірки всередині робиться перегородка з отвором квадратного перетину.

  Далі укладається шумоізоляційний матеріал. Особливість конструкції в тому, що надягати гофру на впуск і випуск Асіка немає необхідності. На вхід в коробок потрібно поставити фланець на 160 і трубку, через яку буде надходити повітря. Якість глушіння досить, щоб поруч з ящиком можна було спати.

  спосіб №6

  Наступний варіант короба для шумоізоляції підходить для Antminer S9. Розміри пристрою становлять 117,5х37,4х36 см. Внутрішня секція має габарити 35х36 см. З матеріалів буде потрібно:

  1. Один лист фанери розміром 12х1525х1525 мм. Цього достатньо, щоб випиляти стінки у внутрішні перегородки.
  2. Шумоізолюючий матеріалу «АкустіКнауф-50». Буде потрібно три листа.
  3. Гофра для виготовлення витяжки — одна одиниця.
  4. Фольгированная підкладка на «п’ять» — квадратний метр.
  5. Армований скотч.
  6. Саморізи на 25 мм ГД 3.5.
  7. Силіконовий герметик.

  Щоб підвищити ефективність шумозаглушення, на виході можна застосувати шумоізоляцію Шумофф Комфорт 10 і поставити вентиляційний шумоглушник. Усередині коробки зберігається невисока температура, Асік не перегрівається.

  спосіб №7

  Відкритий звукоізоляційний ящик для Асіка

  Наступний варіант боксу своїми руками має на увазі застосування ящика, виготовленого з ЛДСП на 25 мм. Як варіант, можна використовувати меблевий щит. Скріплення конструкції проводиться за допомогою конфирматов. Торцева частина обклеюється демпферного стрічкою. Верхня кришка робиться на спеціальних засувках. У внутрішній частині короб обклеюється в такій послідовності:

  1. Встановлюється звукоізоляційна мембрана СаундГуард на 2 мм.
  2. Rockwool Акустик Баттс товщиною 10 см.
  3. Звукоізоляційна мембрана СаундГуард на 2 мм.
  4. Rockwool Акустик Баттс товщиною 10 см.
  5. Карпет або пароізоляція.

  Підсумкові розміри пристрою вийшли 125х105х65 см. У внутрішній частині — 100х60х20 см. У таку конструкцію легко входить три Antminer S9 з блоками живлення. Як правило, ASIC-Майнер розташовуються в центральній частині ящика. Можна зробити перегородку, розділивши місця для різних Асіка. З боків робляться отвори круглого перетину, і ставиться перехідник для кріплення труб для відводу повітря (ДЕК Сонодек25). Надходження повітря здійснюється з вулиці, а вихід — в квартиру. Діаметр трубки — 20 см.

  спосіб №8

  Розглянемо ще один варіант боксу для Асіка своїми руками для Antminer S9. Тут при створенні каркаса застосовується меблевий ЛДСП на 16 мм. Щоб не готувати викрійку самому, можна віддати матеріал для точного розпилу. При складанні дощок застосовуються конфірмати д7х50 мм. В середині встановлюються дві перегородки з отворами.

  Після збору каркаса внутрішня частина конструкції обшивається мінватою типу Кнауф Акустик на 50 мм. Далі все зашивається за допомогою пароізоляції. Зверху конструкція обклеюється автомобільної ізоляцією Шумофф на 15 мм. Загальна вага боксу — 22 кг. В результаті шум від Асіка значно зменшується.

  Як знизити рівень шуму без боксу для Асіка?

  Пара вентиляторів для Асіка

  Якщо немає бажання робити шумоізоляційні камеру, можна використовувати альтернативний варіант — замінити головне джерело шуму, а саме вентилятори на Майнер. При виборі підходящої заміни важливо дивитися на продуктивність пристрою, щоб нові вентилятори забезпечували достатнє охолодження апарату. В середньому побутової вентилятор має продуктивність в 100 «кубів», а у кулерів, встановлених в Асіка, цей показник в 3-4 рази вище. Ось чому важливо стежити, щоб майнер не перегріватися.

  Установкою безшумних вентиляторів робота не закінчується. Також буде потрібно гофра для відводу гарячого повітря і фланці для її підключення. Фланці повинні бути зроблені у вигляді перехідника, що забезпечує перехід з круглого на квадратний отвір. Якщо потужності нових вентиляторів мало, варто поставити ще.

  особливості:

  1. Забір повітря виконується з кімнати або вулиці.
  2. На вході в гофру ставиться фільтр, що виключає потрапляння сторонніх елементів.
  3. Влітку потрібно влагоотвод.

  плюсинедоліки
  Значне зниження шуму.Необхідна наявність спеціальних знань.
  Легкість монтажу.Ризик перегріву.
  Низькі витрати (5-6 тисяч рублів).Пристрій «злітає» з гарантії.

  Як видно зі статті, зробити шумоїзолірующий бокс для Асіка своїми руками не важко, а на виконання роботи буде потрібно 3-4 години часу і 2-3 тисячі рублів. В результаті вдається знизити шум на 10-20 дБ і підвищити рівень комфорту. Мінус в тому, що велика частина таких боксів дозволяє домогтися незначних результатів. Щоб зменшити шум на 40-45 дБ, можна купити вже готовий пристрій — MinerBox. Воно має невеликі габарити, забезпечує якісну шумоізоляцію і шумозаглушення. Але тут доведеться витратити близько 25 тисяч рублів. Тож не дивно, що багато Майнер замислюються про створення боксу для Асіка своїми руками.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector