Bytecoin BCN: огляд криптовалюта, Майнінг

Що за криптовалюта BCN? Представник покоління анонімних криптовалюта. Монета була запущена в липні 2012 року, головна особливість — забезпечення конфіденційності членів мережі та захист персональної інформації за рахунок використання анонімних транзакцій, які неможливо відстежити.

Bytecoin — це перша цифрова валюта, створена на основі алгоритму CryptoNote. Розвиток монети здійснюється незалежно від Bitcoin і його ФОРКОМ. Децентралізоване управління сприяє зростанню популярності системи. Створити гаманець для криптовалюта BCN і взяти участь в розвитку популярної монети зможе будь-хто.

Особливості роботи Байткоін

напис

Монета Bytecoin відноситься до числа відкритих цифрових валют, користувачі самостійно розпоряджаються активом. Щоб здійснювати транзакції або зайнятися Майнінг, необхідно завантажити на комп’ютер або ноутбук спеціальний софт.

Алгоритм CryptoNote забезпечує анонімність, користувачам недоступний для перегляду баланс інших гаманців. Конфіденційність поширюється і на історію операцій, кому і коли ви відправляєте грошові кошти.

Проведення транзакцій базується на продуктивності комп’ютера. Технологія дозволить проводити децентралізовані операції, користувач є споживачем і реальним структурним елементом системи.

Щоб отримати Bytecoin, приймайте участь в підтримці функціонування системи і отримаєте монету в якості премії. Також можна купити BCN на біржі криптовалюта: Hitbtc, Poloniex.

переваги BCN

Емблема біткоіни на тлі малюнка дороги

Розробники виділяють комплекс сильних сторін цифровий монети:

  1. Здійснюються користувачами переклади неможливо відстежити.
  2. Чи не пов’язується принцип здійснення транзакцій.
  3. База даних Block Chain не піддається аналізу.
  4. Захист від подвійних розтрат, параметри системи пристосовуються до актуальних умов.
  5. Дефляція валюти зростає за рахунок зниження індексу вартості.
  6. Криптовалюта децентралізована, а значить не прив’язана до конкретної держави або інстанціях.

Гаманці членів мережі повністю захищені від злому.

Процес видобутку BCN

Малюнок космонавта з надувними кульками

Майнінг мало чим відрізняється від видобутку інших криптовалюта. Генерація монет виконується за допомогою вирішення математичних задач, для цього використовується відеокарта або центральний процес. Потужність заліза визначає продуктивність процесу видобутку цифровий валюти.

Відгуки Майнер кажуть про те, що унікальність Bytecoin полягає у відносно простих криптографічних завданнях. Щоб генерувати монети досить використовувати слабкі комп’ютери або ноутбуки. Обчислювальні потужності визначають темп Майнінг.

Щоб добувати цифрову валюту необхідно завантажити на комп’ютер відповідне програмне забезпечення. Потім створюється гаманець для криптовалюта BCN. Користувач самостійно вказує кількість ядер, яке буде задіяні для Майнінг криптовалюта BCN.

Рівень прибутку залежить від продуктивності комп’ютера. Протягом дня можна згенерувати близько 1500 монет. За умови, що паралельно залізо використовується для виконання інших повсякденних завдань, наприклад, інтернет-серфінгу.

Дохід незначний, приблизно близько 10 000 Сатоши (82 цента) щодня. Отриману суму можна обміняти на іншу цифрову валюту або вивести. Розмір потенційного прибутку підраховується за допомогою BCN Calculator.

Технологія проведення транзакцій в системі Байткоін

Чоловік працює в системі криптовалюта

Традиційні грошові перекази в фіатной валюті здійснюються за рахунок посередників: банківських установ, фінансово-кредитних компаній. Рівень надійності транзакції визначається професіоналізмом агента, відповідального за виконання цієї процедури.

Транзакції Bytecoin проводяться через інтернет мережу. Захист перекладів забезпечується за рахунок криптографічних кодів, ніхто не зможе відстежити, яка сума, куди і кому була переведена. Процес обробки транзакцій, проводиться через цілу мережу користувачів. Учасники позбавлені реального доступу. Операції на 100% конфіденційні.

На перевірку транзакцій витрачається комп’ютерна потужність. Користувачі самостійно виділяють виробничі ресурси для якнайшвидшої обробки операцій. За участь в цьому процесі членам спільноти виділяється винагороду у вигляді монет. Ця процедура також є складовою Майнінг.

Стримування зростання Байткоіна

Емблема біткоіни на білому тлі

Згідно з аналітичними прогнозами, криптовалюта BCN буде продовжувати рости в ціні. Максимальний обсяг обмежений 184,47 мільярдами монет. Кількість продукції, що випускається валюти кожні 2 хвилини поступово скорочується. В результаті, котирування і цінність фінансового активу рухаються вгору.

За умовами інших кріптовалютних систем обмежується винагороду за блок, в зв’язку з цим виникають збої у функціонуванні мережі. У випадку з Bytecoin зниження емісії здійснюється поступово, в результаті забезпечується захист валюти від «шоку».

За яким принципом працює Bytecoin: наочний приклад

Біткоіни в цифровому світі

У користувача №1 на гаманці 50 BCN. Він замовляє в інтернеті товар вартістю 5 BCN, ціна доставки включена. Після оформлення заявки, користувачеві виставляється рахунок, в якому вказано номер гаманця інтернет-магазину. Переклад здійснюється за наступним алгоритмом: відправити 5 BCN з гаманця користувача № 1 на адресу інтернет-магазину.

Коли активні комп’ютери отримують даний алгоритм, проводиться перевірка: чи належить сума в розмірі 5 BCN користувачеві №1. Учасники мережі не мають можливості перевірити джерело отримання цих коштів і баланс рахунку користувача №1. Тому проводиться звичайна перевірка підпису відправника.

Комп’ютери формують операції, які вимагають обробки. Транзакції трансформуються в блоки, які стандартизовані відповідно до певних вимог. Тому кожен комп’ютер бере участь в підборі оптимальної форми для кожного блоку. Згідно з цим принципом мережу захищається від помилкових транзакцій.

Схематичне відображення принципу роботи біткоіни

Один з ПК підбирає структуру блоку, яка записується в базу даних. Після цього здійснюється передача нового блоку іншим учасникам мережі, це потрібно для оновлення версії бази даних Block Chain. Коли операція виконана, користувач, комп’ютер якого підібрав оптимальну структуру, отримує винагороду.

Щоб купити криптовалюта BCN, зареєструйтесь на біржі. Процедура придбання нагадує обмінну транзакцію, користувач віддає фіатную валюту, а натомість отримує криптографічний монету.

Більше про валюту байткоін дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector